Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
utáltATILA2Férfi
Végzetúr
82 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1521. hozzászólás - 2008.12.23. 17:41:31
Ha valóban 2008.12.24-25-26-ára békét hirdettek, akkor hogyan lehet, hogy a Tökéletes Gyémánt hadat üzent a nála negyed akkora Rónin szövetségnek, mely háború 2008.12.24-én hajnali fél négykor indul?

A Békéről ennyit, az ilyeneket ki kellene zárni!!!

Világbéke, legalább ezeken a napokon!

Ha nem lehet ellene semmit tenni, remélem igen, akkor hirdettessék ki a terroristák neve!
Pontszám: 1.36
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1522. hozzászólás - 2008.12.23. 20:54:59 (Válasz ATILA2 #1521 hozzászólására.)
Erre már egy másik topikban megkaptad a választ, itt is csak ugyanazt fogod elérni vele - csak lejáratod magad.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1523. hozzászólás - 2008.12.23. 21:13:31
ÁÁÁÁÁÁÁÁ, most sajtoltam ki egy állatot, ami idomított volt, és 19.szintű, tehát TP-ből lépett 19 szintet, kaptam érte 3800LE-t....erre most meg akarom nézni a másik állatom és eltűnt az ÁLLATOK gomb...pedig bent van most is a másik állatom, tehát harcba van hívva...segítség!!! Eraman a karim V1-en!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.33
közellenségVladimir crFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1524. hozzászólás - 2008.12.24. 07:53:05
Nekem mi a francér nem válik a kiégett őskő őskővé! Pedig most szereztem 6 őskövet 8 kiégett őskövem van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pontszám: 2
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1525. hozzászólás - 2008.12.24. 07:57:47
Szervusztok!

Ne várd, hogy valódi lesz, az ajándék Őskövek nem változtatnak kiégettet valódivá.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8.33
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1526. hozzászólás - 2008.12.24. 13:01:31
Csókolom

Nekem az lenne a problémám, hogy szeretnék más végzeturat megtámadni, de nem tudok, mert a hókuszpók várát látom, amikor oda kattintok.

mijért van ez?

tsókolom


És Kellemes Ünnepeket tinéktek!
Pontszám: 6.17
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1527. hozzászólás - 2008.12.24. 14:08:13
Ma az egyik vadászatomat nem számolta el a program, de a vadászatok alá kiírta. Nem tudom összefügg e azzal hogy ezzel közel egyidőben éppen egy kvízt írtam és küldtem el az adatbázisba. Kérlek nézzetek utána.

Ma, 13:55:52
Göcsörtös, megkövesedett fák között vezet az utad. Erre az erdőre az Ellenség ezer évvel ezelőtt ki tudja, milyen borzalmas csapással sújtott le - a fák elpusztultak, petrifikálódtak, de nem törtek össze, sőt még mindig itt vannak, mint valami iszonytató alkotása egy őrült szobrásznak. Mindenesetre, ideális búvóhely az állatoknak... Ott is van, egy nagyobb gömbpuffancs! Üldözőbe veszed. A lény szembefordul, hogy megküzdjön veled. Csapás csapást követ, a teremtmény a földre kerül. Kegyes kedvedben vagy - nem pusztítod el, csak elszívsz tőle 476 lélekenergiát, aztán hagyod elmenekülni. +15 TP A szerzett lélekenergiából 42 a helyes válaszért kapott LE.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
népszerűtlenAdRyanoFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1528. hozzászólás - 2008.12.24. 15:10:28
Én nem fejlesztettem az idomitást meg nem akarok állatot, és már Csak olyan Küldetésem van majdnem amihez ez kell!, nem lehet valahogy kikerüLni ezeket?
Pontszám: 3
népszerűOzironFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1529. hozzászólás - 2008.12.24. 23:41:50
Helló!

A 3. világról szóló kérdőívért kapott 5 őskő nem változtatott 5 kiégett őskövet is rendes őskővé. A kiégett őskő definíció szerint átváltozik őskővé ha a játékos ősköveket szerez (kivéve az ajánlásból származó ősköveket).

Kérlek ezt korrigáljátok! Gondolom sok mindenkit érint!

Üdv,

Áron
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1530. hozzászólás - 2008.12.24. 23:51:11 (Válasz Oziron #1529 hozzászólására.)
Lehet nem pontosan van megfogalmazva, de csak vásárolt őskő hatására változik át a kiégett őskő.
Pontszám: 5
fórumozóZzzzzzzzFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1531. hozzászólás - 2008.12.25. 04:43:33
Üdvözlöm a tisztelt olvasókat!

Sajnos kevés időm van, ezért nem tudom végigolvasni a teljes fórum részt. Engem igazából több dolog is zavar. Ezeket szeretném itt leírni.

1, Fórum

Mivel magam is üzemeltettem fórumot, nem értem miért nem tudok új témát nyitni a "panaszaimnak". Ez legyen a legnagyobb gond.


2, Segítség kérés / panasz

Ez akár javaslat is lehetne. Miután egy felhasználó bejelentkezik, lehetne ott egy külön menüpont ahonnan rögtön lehet egy form segítségével írni az adminisztrátornak / vezetőségnek. Nem feltétlen akarja valaki megosztani a gondját az egész világgal. (Tudom operátortól lehet segítséget kérni, ha éppen online.)


3, Őskő

A fórumon is olvastam, hogy ez másban is felmerűlt már, de én is lírom mert igenis bosszantó.

A kiégett őskövek az idők során elveszítették potenciáljukat. Ha aktív őskővel érintkeznek, feltöltődhetnek, és vásárolhatsz értük ritka relikviákat! Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz.


Én vettem a fáradtságot - többek között azért mert régen nagy HKK rajongó voltam és szeretem a céget - hogy kitöltöttem a kérdőívet, ahol őskővet igértek ajándékba. Nem csak átfutottam rajta, hanem végig olvastam és igyekeztem konstruktív lenni az eddigi játéktapasztalatim alapján.

Na gondoltam akkor most végre a kiégett ősköveimből is hasznosíthatok valahányat. Mert ugye ezt igéri az oldal.

Elfogadom, hogy fent kell tartania magát egy ingyenes játéknak. És pontosan tudom, hogy néha ehhez az oldalon lévő reklámok nem elengedőek. Tiszta sor. Ugyanakkor a játék üzemeltetői is elfogadhatnák, hogy nem mindenki tud - még akár minimális - pénzt a játékra fordítani.

Tehát összeségében úgy gondolom, hogy teljesen jogosult lennék 5 őskövem aktiválására.


Köszönöm, hogy elolvasták a hozzászólásomat!


zzz


ui.: Ha nem lenne túl nagy kérés, tegyék meg hogy egy játékon belüli privát üzenetben válaszólnak, amennyiben válaszra méltatnak. Köszönöm!
A hozzászólást Zzzzzzzz módosította 2008.12.25. 04:44:40-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1532. hozzászólás - 2008.12.25. 08:53:55
Szépjóreggelt!

A problémám... Hmmm... Nem is probléma,csak megfigyelés: az utóbbi, több mint egy hétben nem kaptam kiértékelendő kérdést.Ez már kezd gyanússá válni számomra. Eddig minden vadászatban volt legalább 1. Szerintetek mi lehet az ok? Azt nem tételezném fel,hogy letiltottak ezügyben,mert mindíg odafigyeltem hogy a kérdésfeltevés szabályainak szellemében értékeljek.

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
fórumozóSpityuFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1533. hozzászólás - 2008.12.25. 08:54:24 (Válasz Maci #1526 hozzászólására.)
Mert 25.-én délig nincs portyázás..
Feel the difference!

V2: Spityu - Vörös Sherwood
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1534. hozzászólás - 2008.12.25. 11:15:36
Olyan az én problémám, hogy van egy állatom, amivel harcolok, és még van 2 szabad helyem...elfogok egy állatot, és ha azt kisajtolom, akkor eltűnik az ÁLLATOK gomb...az állatom ami harcol, az megmarad....amit elfogok megint egy állatot, akkor megint megjelenik az ÁLLATOK gomb, de amint megint kisajtzolom, megint eltűnik...most ideiglenesen azt csinálom, hogy egy állatot pluszba megtartok az épp harcoló mellett és nem sajtolom, így nem tűnik el az ÁLLATOK gomb...de jó lenne, ha majd ünnepek után ez javításra kerülne. Köszönettel, Eardog
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
irritálóTrockijFérfi
Végzetúr tehetség
234 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1535. hozzászólás - 2008.12.25. 12:14:00
Üdv,

Nem tudtam eldönteni, h az én netem rossz vagy Nálatok van a hiba.. Előttem már jelezték, h gond lehet ezzel, de úgy látom, h azóta is megvan:

http://kepfeltoltes.hu/view/081225/749904308v_gzet_r_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha mégis nálam van gond, akkor bocsi :S

Üdv, T.

ui: bocsi, de az url vmiért nem működött.. a végére tett egy szóközt :S
A hozzászólást Trockij módosította 2008.12.25. 12:16:56-kor
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1536. hozzászólás - 2008.12.25. 14:06:24
a varázsital megivásakor arra kérdez a játék, hogy "megiszod a gyógyitalt?"

gondolom nem kerülne semmibe javítani:)
Pontszám: 5
fórumozóAmateonFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1537. hozzászólás - 2008.12.25. 17:30:11
Sheldon Dhrekmar - 11. szintű végzetúr

Harcoló lény

Lóri (15. Szint) Az állat aktuális tárgya: díszes nyakörv
+5 Támadás
Viselt tárgyak
Fegyver

Enyészmester
kék acélkristály: Sebzés: +3

Szint: 12
Sebzés: 15-51
Fókuszkristály: kék acélkristály
Támadás: +8
Védekezés: +8
IQ: +2
Taumaturgia: +2
Varázslat

méregfelhő

Szint: 7
Sebzés: 13-38
VP költség: 20
Hatása az ellenfélre: -3 Erő
Páncél

elf láncing
szent elnyelő: +2 Elnyelés

Szint: 8
Fókuszkristály: szent elnyelő
Védekezés: +8
Egészség: +2
IQ: +2
Mágia: +2
Elnyelés: +2
Pajzs

Deflektor
izzó opál: +1 IQ, +1 Mágia, +1 Taumaturgia

Szint: 9
Fókuszkristály: izzó opál
Erő: +1
Védekezés: +8
Egészség: +2
IQ: +1
Mágia: +3
Taumaturgia: +1
Elnyelés: +3

Kérem alásan egy 11-es szintű karkternek hogy lehet ENYÉSZMESTERE??!!!
,,Pyarronban tisztességes kiképzést kapott, kevesen forgatták olyan jól a kardot, mint ő."
Pontszám: 2
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1538. hozzászólás - 2008.12.25. 17:54:26
Talán úgy, hogy 10. szintre fejlesztett kereskedelem szakértelme van.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
közellenségNorbertFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1539. hozzászólás - 2008.12.25. 19:59:27
gáz a játék srácok
mi a faszért nem csináltok már valamit, hogy ne támadhassanak 4-5 szinttel magasabbak?
ilyen bunkóságot már rég nem láttam.
ha így marad nemsokára lépek mint ahogy emiatt már sokan mások is.
valamit tenni kellene nem???
A hozzászólást Norbert módosította 2008.12.25. 20:00:29-kor
Pontszám: 1.57
közellenségNorbertFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1540. hozzászólás - 2008.12.25. 20:02:52 (Válasz Amateon #1537 hozzászólására.)
úgy, hogy a köcsög tele van lóvéval és szarásig veszi magát őskövekkel meg egyéb extrákkal amíg a rendesen játsszókkal meg ki van baszva.
lényegében ez a helyzet haver
élj együtt ezzel, hogy szar a játék mert köcsögök csinálták
Pontszám: 1.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!