Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
101. hozzászólás - 2008.09.26. 14:05:50 (Válasz Edem #100 hozzászólására.)
Idézet: Edem - 2008.09.26. 14:00:53
A kvíz szerint a jegesmedve hódot eszik, pedig szerintem nem...


Gyerekek, 5 perc van elolvasni egy kérdést. Abban (emlékezetem szerint) az szerepel, hogy mit NEM eszik a jegesmedve.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 7.50
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
102. hozzászólás - 2008.09.26. 14:14:27
Ráadásul ez nem a kvíz fórum
A hozzászólást andrej módosította 2008.09.26. 14:43:07-kor
Pontszám: 3
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
103. hozzászólás - 2008.09.27. 07:32:32
Hali ADMINISZTRÁTOR!!

Van egy kis gondom!! Elértem a 4s szintet, benéztem a lélekkufárhoz és gondoltam megveszem tőle a DÍSZES NYAKÖRVET 2 őskőért. Ráklikkeltem, levonta a 2 kővet, de a nyakörv sehol a karakterlapomon. Gondoltam valamit félrenyomtam (eléggé reggel van még..) meg talán nem jól emlékszem a kőveim számára. Nekifutottam mégegyszer, újabb 2 kő minusz , de nyakörv SEHOL. Ez egy láthatatlan nyakörv, amiért csak fizetni kell, de sose kapom meg?
4 KŐ A SEMMIÉRT?????
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
104. hozzászólás - 2008.09.27. 08:17:14
A lélekkufárnál kompakt nézetben nem írja ki a gyémánt horda kedvezményét. Lehet, hogy vásárlásnál figyelembe veszi, azt nem próbáltam ki.
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
105. hozzászólás - 2008.09.27. 08:24:28 (Válasz Kyron #104 hozzászólására.)
Az árak a gyémántoknak úgy jelennek meg hogy a kedvezmény már bele van számolva.
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
106. hozzászólás - 2008.09.27. 08:50:40 (Válasz Dragon HUNter #103 hozzászólására.)
Ebbe én is belefutottam. Nem jelenik meg sehol, de a Lélekkufárnál, az Eladható tárgyaknál szerepel, és ugyanúgy 2 őskő a visszavételi ára. Azért még megvárom az adminisztrátor válaszát mielőtt visszaadom.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
irritálómikrosockoFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
107. hozzászólás - 2008.09.27. 09:58:59
SZiasztok. nemtudom írták e és nem is akarok senkinek +felesleges munkát okozni de lenne egy kérdésem van 2 kiégett öskövem aztán szereztem 6 simá őskövet amik még aktivak. már most hivatkoznák a következő szövegre->
"A kiégett őskövek az idők során elveszítették potenciáljukat. Ha aktív őskővel érintkeznek, feltöltődhetnek, és vásárolhatsz értük ritka relikviákat! Ahányszor igazi őskövet szerzel, ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz."
mivel a 2 kiégettet hamarabb szereztem mint a 6 aktivot igy elvileg 8 aktiv őskőmnek kéne lenie nem? o.O igazábol nem lényeg csak érdekelne hogy hibás még vagy csak elrontottam valamit? vagy tennem kéne még valamit. előre is köszi és admin váaszt személyes üzenetbe kérném ha lehet mert nem szeretek forumozni és nem is érek rá köazi xD

ui.: pofás darab lett. beholdernek megfelellő játék. idézi a mágus -t kissé csak online így tovább
"Stay a while and listen."
"you are not prepare "
"You'r gold is wellcome here."
Pontszám: 5
kedvencHatsepsutNő
Adminisztrátor
409 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
108. hozzászólás - 2008.09.27. 09:59:29
A felszerelés az állatoknak adható tárgy, így ha nincs idomított állatod, nem is jelenik meg.
DE: Ha többet vettél belőle, tényleg érdemes eladni az egyiket, mert mire több állatod lesz, biztosan találsz jobb tárgyakat is.
Pontszám: 3
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
109. hozzászólás - 2008.09.27. 10:17:35 (Válasz Hatsepsut #108 hozzászólására.)
OKSA! Köszönöm, de erről hol tudok/tudtam volna olvasni?
Pontszám: 5
kedvencOmbiwaFérfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
110. hozzászólás - 2008.09.27. 12:58:10
Nekem kvíznél olyat csinált, hogy egyszerre két kérdés is bejelölődött. Pedig csak az egyikre kattintottam. Persze rossz lett a válasz:( Böngésző probléma? Oparát használok...
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
111. hozzászólás - 2008.09.27. 13:26:19
Nem tudom feltenni a kvízkérdésemet! Beírom, kitöltök minden mezőt de amikor elküldeném kitörli az első választ és azt a hibaüzit adja hogy tölts ki minden mezőt. Trágár szavakat nem használtam. Mit tudnék tenni?
Pontszám: 5
népszerűDr3amNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
112. hozzászólás - 2008.09.27. 14:58:30
Nos egy pöttyet nevetségesnek tartom a már fent említett dolgot, miszerint nyer ellenem több ízben is olyan ellenfél akinél akár 10 el is jobb voltam. Azt hittem, hogy bugos a karakterem indítottam még 1et és ennél is előfordult már, hogy olyan ellen veszítek akinél 3 al jobb vagyok és nem is kicsit hanem ő 40 én 3 sebzést okoztam. Statisztikailag ha számolok azzal h 10% több védelmet kap akkor is igen kevés ahhoz h így kikapjak mikor nem láthatatlan. Amennyiben a továbbiakban is fennáll ez akkor kénytelen leszek megválni ettől a játéktól és a már jól beváltakkal játszom majd tovább.
Pontszám: 7.50
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
113. hozzászólás - 2008.09.27. 15:22:03 (Válasz Dragon HUNter #109 hozzászólására.)
Ha jól értelmezem a dolgot, akkor minden, ami a felszerelés típusba tartozik, az az állataidnak adható. Javítsatok ki ha tévednék!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
114. hozzászólás - 2008.09.27. 15:50:16
Amióta negyedik szintre léptem, folyamatosan veszítek! Nálam akár 10 ponttal gyengébb, és minden extra felszerelést nélkülöző karakterektől is! Pedig nálam aztán van minden, mi szem-szájnak ingere! Nem értem!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
115. hozzászólás - 2008.09.27. 16:25:48
Sajnos előfordul, hogy jóval gyengébbnek tűnő ellenfelek vernek el (velem rendszerint megeseik, nem ritka, hogy 20! a tul.kül.). Ez a játék része. De későbbre biztos meghozza a befektetés a gyümölcsét. A fejlesztők (és én is) minden fórumon ezt reklámozzák. Csak emiatt ne hagyjátok abba a játékot, legyetek türelemmel!
Pontszám: 3
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
116. hozzászólás - 2008.09.27. 17:44:52 (Válasz Balor #115 hozzászólására.)
Persze, ez ilyen. Csak néha begurul az ember, ha folyamatosan veszít! Viszont amikor én veszítek, akkor valakinek legalább sikerélménye van, de lesz ez még fordítva is!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
117. hozzászólás - 2008.09.27. 18:35:46 (Válasz Zsolesz #116 hozzászólására.)
Na ezzel én is pont így vagyok.
Pontszám: 3
népszerűLeanthilFérfi
Végzetúr tehetség
127 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
118. hozzászólás - 2008.09.27. 19:19:08
Persze néha engem is zavar, ha belefutok egy nálam gyengébbe, aki elkalapál, de a bosszúságot minimalizálni lehet, ha az ember nem képzeli magáról, hogy ő a terminátor, akit nem lehet orrba nyomni. Ha mindig csak annyi LE van nálad, amennyivel jól lehet kaszálni, de nem lehet sokat veszteni, akkor az egyenleged pozitívban marad (200-300 LE, de tapasztalataim szerint elég a 200), és persze az ellenfeleket is alaposan kell kiválasztani. Szerintem sokan vérszemet kapnak, ha már csak kevés LE hiányzik valamihez, amire gyűjtöttek, és bevállalják a -10%-os (vagy több) hendikepet is. Ezzel pedig általában távolabb kerülnek a céljuktól, pedig csak egy órácskát kéne várni.
V1: Leanthil
V2: Platina Ribizli
Pontszám: 7.67
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
119. hozzászólás - 2008.09.27. 19:51:36
Én rendszeresen 4-5 kört futok portyázásban és nincs semmi gond. :think:
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
120. hozzászólás - 2008.09.27. 20:43:59 (Válasz tramenes #105 hozzászólására.)
Igen, tudom, hogy benne vannak, vagyis le van vonva belőle én azt jeleztem, hogy "normál" nézetben le van vonva, kompaktba meg nincs. Csak azért szóltam, mert gondoltam később amikor több tárgy lesz akkoe lehet, hogy töben ezt a nézetet fogják használni, és nehogy belefussanak a bugba!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!