Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3121. hozzászólás - 2009.08.12. 21:56:56 (Válasz Kerecsen #3120 hozzászólására.)
azt hogy is tudtad? az életben nem tudsz az ütés pillanatában printscreent menteni. sokkal valószínűbb, hogy pár másodpercre kibújtál, valaki alulról elkapott, és visszaütött 15% alá.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3122. hozzászólás - 2009.08.12. 21:57:56
Idézet: Tabac - 2009.08.12. 19:26:24
Röviden nem működik a hatalom tornya, vadászatokért fele LE jön esetleg nem is jön, transzcendális fókusz nem működik, portyák sincsenek rendben nem írja jóvá az LE, ugyanannyit rabol 100%..40%-on, jah és a sajtolás is bőven megszokott alatt hoz és ez nem random. Ez több ember tapasztalata V1,V2,V3-ról. Csak, hogy ne kelljen visszakeresni, hogy mit kell javítani.


Nekem is van karakterem, ha a vadászattal vagy a sajtolással bármi probléma lenne, az feltűnne... Szerintem csak elfelejtetted rárakni a spektrálisra a turbót a vadászat előtt, vagy egyszerűen csak nem kedvezett a random. De ha megírsz nekünk pár konkrét adatot (spm szintje, te szinted, szörny neve, kapott LE kvíz bónusz nélkül) akkor szivesen megnézem, hogy jó-e a kapott LE. Azt, hogy a tr. fókusz nem működik, vagy 40%nál nem szorzódik le a rablott LE, kéretik konkrét számokkal alátámasztani (támadó hordája, szintje, LE-je, volt-e kivégzés, védő LE-je, szintje, hordája, prémium státusz stb), és megírni az info kukac vegzetur pont hu címre (a bug baraty emailje, oda most ne küldd). Illetve kérjük a csata sorszámát is, hogy meg tudjuk nézni.

Idézet: Azgolar - 2009.08.12. 20:29:27
Igen Tisztelt Miklós Úr

És az őskő jóváírással ki foglalkozik? Mert hogy még választ sem kaptam sem a hozzászóláshoz sem pedig az e. mailre azért Én ezt durvának tartom bezzeg a pénzt természetesen benyeltétek.

Legalább annyi hogy Ó bocs utánanézünk vagy valami!


Az info kukac vegzetur pont hu címre írtál? A levelekre néhány órán belül válaszolunk, ha nem munkaidőben küldöd, akkor a következő munkanap reggel.

Idézet: Kerecsen - 2009.08.12. 20:58:15
Hali!
A mai napon tapasztaltam a következő hibát. Alacsony ÉP-n vadásztam és az ÉP lejárta előtt támadást kaptam. Igazolni tudom, mert paintal elmentettem!


A gépeden futó javascript és a szerver órája között elképzelhető néha pár másodperc eltérés, a böngésződben futó script még azt hiszi, hogy hátravan 2 másodperc ahhoz, hogy felgyógyulj, a szerver számára már felgyógyultál.
Pontszám: 7.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3123. hozzászólás - 2009.08.12. 22:00:37
A topic már irdatlan hosszú volt, lezártam, további hozzászólásokat a Hibajelentés (új) topicba kérjük.
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!