Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1261. hozzászólás - 2008.12.08. 15:38:24 (Válasz Ráksi #1260 hozzászólására.)
Én is csak itt a fórumon hallottam róla, de lefelé támadásnál 15%+szint*5% az ütéshatár. Tehát ha 2 szinttel lefelé támadsz, a 22-25% még pont nem üthető.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1262. hozzászólás - 2008.12.08. 20:24:32
létezik, hogy harc közben, ha elhullik egy állat, akkor az általa adott elnyelés nem szűnik meg utána, hanem végig hat? valahogy furcsa volt, hogy első ütésre meghalt az állat, a többi 4-re viszont kétszer kevesebbet, kétszer meg hasonlót sebeztem, pedig két kritikus ütés is volt az utóbbi kettő.

simán lehet, hogy csak random volt, csak szöget ütött a fejembe, hátha.
Pontszám: 5
kedvelt tagArrakysFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1263. hozzászólás - 2008.12.09. 02:05:09
Tisztelt Játékvezető, Kedves Moderátorok!

Érdekes dolgokra lettem figyelmes.

1,
Új küldetést kaptam, mindjárt megtetszett. Kutasd fel Drakint.
No jó, gondoltam én.
- Ha végzetúr lenne még csak-csak, elöbb utóbb valamelyik portyán csak össze fut vele aki szerencsés, de nem, ilyen nevü játékos mintha nem lenne. A kereső szerint nincs.
- Vagy akkor, ha NJK akibe bele lehet botlani? Ugyan dehogy.
- Ha azóta nem változtattatok a küldetés teljesíthetőségén, akkor a Fórumon elhangzottak szerint, csak és kizárólag akkor lehet vele találkozni, ha valaki a Legendában, 8-ik szinte lépése után rákattint a nevére. OK! De akkor miért adja meg a program egy 4-ik szintűnek? Azért, hogy esetleg 4 szinten keresztül ne teljesíthessen küldetést rendesen?
Vagy mi lehet az oka? Korlátozás, hogy ne fejlődjünk olyan gyorsan?

2,
A másik érdekesség:
Küldetés eldobása "gomb", az van, de küldetést eldobni azt nem lehet vele. Mert ha lehetne, akkor a küldetés valószínü ki is kerülne a sorban állók közzül. Viszont nem teszi. Javaslom, a "gomb" átnevezését, Küldetés passzivizálása gombra, hisz más nem történik, csak visszaugrik a küldetés aktívból, passzívba. Vagy később lehet lessz vele eldobni is küldetést?

3, Nem tudom jól látom-e, de mintha mindenki ugyanazokat a küldetéseket kapná, sőtt, megkockáztatom, egyazonsorrendben is. Tévedek?
Lehet ez a faj fejlődésének az útja, de ennyire azonos minden karakternél? Thyrly mutatta a Legendáját. Karakterszinten egyezik meg az enyémmel. Már úgy értem, egy karakter eltérés nem sok, annyit se találtunk.

Válaszotokat várva:

Arrakys
A hozzászólást Arrakys módosította 2008.12.09. 02:06:22-kor
Ki vrill-kristályt majszol, bajba jut,
Szegény kölyök már fél tejut

Pontszám: 2.40
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1264. hozzászólás - 2008.12.09. 05:33:31
most vadásztam egy 834-eset, és nem kaptam LE-t
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1265. hozzászólás - 2008.12.09. 07:08:53 (Válasz Arrakys #1263 hozzászólására.)
Igen, csak azért van, hogy lassítsa a karaktered. A legjobban teljesítők így is nagyon elhúztak. Lesz ilyen még több is, 6 szintenként.

Nézd meg az aláírásom.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1266. hozzászólás - 2008.12.09. 20:51:19
Én kaptam egy olyan kérdést, hogy mennyi állata lehet egy végzetúrnak
rákattintottam a vezetőkészség szakértelemtől függ, és max csak 1 állatot lehet harcba hívni-szövegre és azt írta h rossz:

A helyes válasz a következő lett volna: Végtelen számú állatod lehet és annyit vihetsz harcolni amennyit eg birsz etetni.

sztem ez alapból hibás de még helyesírási hiba is va benne
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 4.25
fórumozóTalpFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1267. hozzászólás - 2008.12.09. 20:57:30
Halihó!
Találtam egy bugot a kiégett őskövekkel:
Állítólag "Ahányszor igazi őskövet szerzel (kivéve ajánlásból), ugyanannyi kiégett őskövedből is igazi őskő lesz."
Én regisztrálásom után találtam(nemtudom hogyan, új vagyok ) egy kiégett őskövet. Ezután kitöltöttem a kvízt (->6 kő), meg megcsináltam amit mentor mondott(->1 kő), ésígy lett 7 őskövem. Tehát nem ajánlásból. A kiégett mégis kiégett maradt.
Üdv: dani.
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1268. hozzászólás - 2008.12.09. 21:01:29 (Válasz Sasuke20 #1266 hozzászólására.)
Ez továbbra sem a kvíz topic.
Legyetek szívesek a kvízes problémákat a megfelelő topicba írni, mert így sokkal kevésbé átlátható ez!
Pontszám: 5
fórumozóFedaklFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1269. hozzászólás - 2008.12.09. 22:29:58
Halihó

Ez ugyan nem hiba, de jópárszor megfigyeltem, hogy amikor a vadászatot nézem, a böngészőm 98%os processzoridőt fogyaszt... ez elég problémás tud lenni ha közben más programot is futtatok. Másnál is előfordult ez, vagy gyanakodjak böngészős vírusra?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1270. hozzászólás - 2008.12.09. 23:17:50
Nem biztos hogy bug, de az elmúlt pár gömbözésnél felfigyeltem rá, hogy a kikémlelt végzetúr/hölgy nevét nem írja ki a szintje mellé az avatar fölé. Úgy emlékszem, régebben ott volt a név.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1271. hozzászólás - 2008.12.10. 00:38:56 (Válasz Fedakl #1269 hozzászólására.)
Nekem ugyan nem 98%,de közelítő érték,én is felfigyeltem rá.Vélhetőleg az aktív visszaszámlálás miatt lehet,mert ha jobban megnézed,akkor állatgyógyításkor illetve sajtolás utáni számláláskor is látod ugyanezt.Legalábbis az én megfigyelésem szerint ez a helyzet. Próbáld ki,kiváncsian várom a te meglátásodat is ezügyben!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
kedvenchowardFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1272. hozzászólás - 2008.12.10. 08:31:17
Me reggeli legfrisebb vadászatom LE zsákmánya egyszerűen nem jelenik meg a karakterlapomon. Mivel ez 732 LE, jól esne látni is.
Mit tegyek? (Azóta nem csináltam semmit)

Ma, 08:15:53
Vadászatod során egy óriási bányászvorthag akad az utadba. A lény harcol az életéért, többször meg is sebesít, míg végül kinyered lélekenergiáját (+732). A sebek szerencsére nem súlyosak, fantasztikus regenerálódó képességednek köszönhetően már nyomuk sincs, mire visszaérsz a táborba. Bár a végzeturak is csak ilyen könnyű sebeket ejtenének! +15 TP A szerzett lélekenergiából 67 a helyes válaszért kapott LE.

Karakterlap: 177LE
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1273. hozzászólás - 2008.12.10. 10:43:02 (Válasz howard #1272 hozzászólására.)
Ezt már buktad. A játék indulása óta előfordul ilyen, ez egy bug amit már számtalanszor jeleztünk.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvenchowardFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1274. hozzászólás - 2008.12.10. 11:15:24 (Válasz Mortimer #1273 hozzászólására.)
Köszi, így máris szebb az élet. 3-4 csp-ből pótolom is.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1275. hozzászólás - 2008.12.10. 11:46:23 (Válasz howard #1274 hozzászólására.)
Vigasztaljon az a tudat, hogy ezzel már majdnem mindenki befürdött, és sokszor pont az extra nagy jutalmak bugosak, tehát abszolút nem kerültél hátrányba.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagSultankalifaFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1276. hozzászólás - 2008.12.10. 11:52:37
de az ilyen vadászatnál visszadja a csp-t, legalábbis én ezt tapasztaltam (igaz utánna jön valami csicska mob és ad a 700LE helyett 112-őt de hát ez van)
Sultankalifa V1 és V2
Pontszám: 5
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1277. hozzászólás - 2008.12.10. 12:06:03
Sziasztok!
Ma feltettem egy kvízkérdést, amit a rendszer el is fogadott. Átvehetem a jutalmam. Vehetném, ha lenne gomb: 'Jutalom átvétele'. De nincs!!! Számítottam arra a kis összegre, ezért most nagyon hiányzik. Vajon megkapom valaha is?

Operátor persze most sincs. Egyszer volt, írtam is neki, de nem válaszolt senki. Pedig én vártam rá egy órát.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1278. hozzászólás - 2008.12.10. 12:09:17 (Válasz Mong0ose #1277 hozzászólására.)
Nekem is ez volt a problémám a közelmúltban. Írtam az adminoknak és ők készséggel megoldották. Legyél egy kicsit türelmes, ha Te is írtál nekik, akkor mindenképpen meg fogod kapni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.33
népszerűMong0oseFérfi
Végzetúr tehetség
116 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1279. hozzászólás - 2008.12.10. 12:44:14
Írtam most a tf@beholder.hu címre. Majd meglátjuk mi történik.
Femme Fatale - Sötét Ösvény (v1)
Dr. Horrible - Ködkapu Strázsái (v3)

Csak 10 féle ember van, aki érti a bináris számok logikáját és aki nem.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1280. hozzászólás - 2008.12.10. 16:17:49 (Válasz Sultankalifa #1276 hozzászólására.)
Én is, de a többiek váltig állították hogy nem lehet visszakapni...
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!