Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvencgabcsiNő
Végzetúr tehetség
220 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1621. hozzászólás - 2009.01.02. 12:12:53
Igen. Nagyon lelassult ajáték, csak nehogy megint szerver leállás legyen a vége!
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1622. hozzászólás - 2009.01.02. 12:27:55 (Válasz Daddy #1619 hozzászólására.)
Szervusztok!

Daddy: Írj egy üzenetet Hatsepsutnak, pontosan bemásolva a hibás kérdéseket... és add meg neki, hogy mire javítanád a választ. Ha nem duplikált a kérdésed, akkor kijavítja.

A másik lehetőség, bár az hosszabb lehet, hogy beírod a Kvíz2 fórumba, hogy elszabtad, és a javításig mi a helyes.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1623. hozzászólás - 2009.01.02. 17:48:34 (Válasz Mortimer #1612 hozzászólására.)
Sajnos az építés összegébe sem számítja be, direkt megnéztem mennyi volt előtte az építésem és utána. Az összeg nem változott. 11 őskő befizetése sehol sem látszik.
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1624. hozzászólás - 2009.01.02. 18:04:03 (Válasz Gabrillius #1623 hozzászólására.)
Te valami nagyon fura dologról beszélhetsz... őskő befizetése az építés összegében? Nem is akarnám itt kibogozni, inkább arra kérnélek párszor olvasd át a játékleírást, meg az alapvető szabályokat.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.25
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1625. hozzászólás - 2009.01.02. 18:09:55 (Válasz Mortimer #1624 hozzászólására.)
Szerintem az energiakristályosítóba épített őskövekre gondol. Én egyébként maximálisan egyetértek vele, hogy ennek meg kéne jelennie a szövetségi építésben - ergo a kincspontokban is.
Pontszám: 5
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1626. hozzászólás - 2009.01.02. 21:40:19 (Válasz Mortimer #1624 hozzászólására.)
Szia! Bizony nagyon fura dologról beszélek, szerintem te olvasd el a játékleírást és megtalálod az energiakristályosítónál azt a részt, ahol őskővel vagy kiégett őskővel kell építkezni.
Bizony problémás, ráadásul szintet léptünk és nem kaptunk kiégett őskövet szintlépéskor, pedig azért építjük, hogy szintlépéskor a szint számának megfelelő őskövet kapjunk. Ezt kinek jelezzük? Nem működik sem építésbe nem számít bele, se nem ad kiégett őskövet szintlépéskor, akkor ez egy nagy becsapás szerintem, bár meg kell építeni három szintet, hogy lehessen térkapunk. Nagyon nem tetszik ez így.
A másik. Nem LE-ből épül ezért nem tudom hogyan is alakítja át őskővé??? Pont hogy őskőből vagy kiégett őskőből kell építeni és csak elenyésző részt elvileg szintx1 db kiégett őskövet ad vissza a tagoknak. Szóval rossz a leírás, mert akkor alakítana át LE-t őskővé, ha LE-ből építenénk és őskövet adna szintlépéskor. De nem így működik.

Téves a leírása az épületnek szerintem.
A hozzászólást Gabrillius módosította 2009.01.02. 22:34:38-kor
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1627. hozzászólás - 2009.01.03. 02:40:52 (Válasz Gabrillius #1626 hozzászólására.)
"megtalálod az energiakristályosítónál azt a részt, ahol őskővel vagy kiégett őskővel kell építkezni."

Így van. Kiégettből is épül, ezt biztosra mondhatom, én is csináltam már ilyet.

"szintet léptünk és nem kaptunk kiégett őskövet szintlépéskor"
Akkor ez bug. Bevallom őszintén, én ezt nem néztem sose.

"sem építésbe nem számít bele, se nem ad kiégett őskövet szintlépéskor"
Nem is fog sose. Elvileg a karakterednek ad kiégetett.

"Nem LE-ből épül ezért nem tudom hogyan is alakítja át őskővé"
Az csak reklámszöveg.

"csak elenyésző részt elvileg szintx1 db kiégett őskövet ad vissza a tagoknak"
Igen, ez nagyon kevéske, de semelyik másik épületnek nem lesz alapfeltétele a kristályosító, szóval tovább már nem kell majd építeni. Ez az egész épület egy egyszerű marketingfogás, ami valamennyivel olcsóbbá teszi az ősköveket a vásárlók számára, és arra buzdítja őket, hogy költsenek még több pénzt a játékra.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1628. hozzászólás - 2009.01.03. 10:26:17
Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez hiba. Vettem hűsítő folyadékot, és most nem vehetek szent italt. Az tény, hogy őskőért 1 nap csak 1 italt vehetek, de ez a kettő nem ugyanaz. Ősköves varázsitalt is vehetek, akkor szent italt miért nem? Ma még azt sem vettem.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1629. hozzászólás - 2009.01.03. 13:49:28 (Válasz Gabrillius #1626 hozzászólására.)
Ad az, csak sajnos bugos, és néha mégsem. Reklamáljatok Miklóséknál. Nálunk is volt, hogy valaki nem kapott, a következő szintlépésére meg igen.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1630. hozzászólás - 2009.01.03. 15:37:57
Egyik portyám során elloptam 2 kiégett őskövet a megtámadottól, és egy levélváltás után kiderült, hogy habár nekem megjelent pluszban az a két k. őskő, de neki viszont nem tűnt el. Ergo 2 k. őskővel több lett a rendszerben.
Nézzetek utána ennek légyszi, biztos vagyok benne, hogy ez bug
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 7.50
fórumozóViharfelhoFérfi
Végzetúr tehetség
164 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1631. hozzászólás - 2009.01.03. 20:09:25 (Válasz Imbandi #1620 hozzászólására.)
Nálam is elég lassú...ami még érdekes, hogy a 5 perces vadászat van hogy 7-8 percig is eltart...
A hozzászólást Viharfelho módosította 2009.01.03. 20:09:49-kor
Smaragd 4 life
Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1632. hozzászólás - 2009.01.03. 20:16:55 (Válasz Viharfelho #1631 hozzászólására.)
nem tart addig, egyszerűen frissítsd közben az oldalt...
Pontszám: 5.33
népszerűAnemetneNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1633. hozzászólás - 2009.01.03. 21:45:36
Sziasztok!

Nem tudom, jó topicba írok -e, de lenne egy kérdésem. Miért van az, hogy több, jónak értékelt kérdésemnél a jó és rossz válaszok aránya egyaránt nulla? Valahol mintha azt olvastam volna, hogy naponta egyszer frissülnek az adatok, de van olyan kérdésem, amit már vagy egy hete írtam, és már rég meg is kapta a pozitív értékelést. Vagy annyi kérdés van, hogy egyszerűen nem került még rájuk sor?
Köszi előre is a választ!
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1634. hozzászólás - 2009.01.03. 21:50:16 (Válasz Anemetne #1633 hozzászólására.)
Szerintem szimplán van a frissülésnek egy manuális fázisa, és a két ünnep között a Beho-nál is csak ügyelet volt.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűAnemetneNő
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1635. hozzászólás - 2009.01.03. 23:27:40 (Válasz Lanmandragoran #1634 hozzászólására.)
Köszi, ez is a sejtéseim között volt, de gondoltam, azért rákérdezek.
Pontszám: 5
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1636. hozzászólás - 2009.01.04. 10:12:30
Gondot tapasztaltam a Szövetség menüpont alatt a "Szavazataim" fülnél. Ha 1 db "Békeszerződés felbontása" szavazat folyik, akkor az fül alatt azt a szöveget találom, hogy nincs érvényben egyetlen szavazás sem. Azonban ha már 2 db békét akarunk egyszerre felbontani, akkor már látszik mind a kettő.
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1637. hozzászólás - 2009.01.04. 10:31:01
Üdv!

Sajnos egy háború miatt megválnék egy inaktív tagtól a klánban. Snow a neve és a Myth Drannor hősei a klán. A kirúgásnál a listában benne volt, de mikor elindítottam a szavazást eltűnt az egész. Még én sem tudtam szavazni és több helyen is megnéztem, nincs szavazási lehetőség. Még mindig tag nálunk jó lenne nélküle folytatni. Köszi.
Pontszám: 5
népszerűDarwinFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1638. hozzászólás - 2009.01.04. 10:39:26
Még egy bibi, amit nem értek:
egy szövetségi társam portyázott egyet, és a csatája úgy kezdődött, hogy "ez a portyázás +1 portyapontba került". Be lett vezetve az a szabály, hogy ha alacsonyabbat támadsz, akkor elvesz egy portyapontot? Az illetővel nem állunk háborúban, és nincs is Béke csarnoka nálunk.
Kösz a segítséget!
“Aki nem mutogatja magát – ragyogni kezd. Aki nem dicsekszik – sikeres lesz. Aki nem követel tiszteletet, azt elfogadják vezetőnek. Aki nem küzd senkivel, azzal senki sem képes megküzdeni.”
Pontszám: 5
közellenségFrogFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (kvízt kivéve)
1639. hozzászólás - 2009.01.04. 11:22:40 (Válasz Zoli #1 hozzászólására.)
sajnos még mindig 0 a toplistán a kvíz pontom ! ez még minig HIBA!!!!
Pontszám: 5
közellenségFrogFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (kvízt kivéve)
1640. hozzászólás - 2009.01.04. 11:38:04 (Válasz Zoli #1 hozzászólására.)
Uj hiba:befogtam egy állatot,az események menüben kijelzi,de máshol nem!
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője