Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagSofudFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
621. hozzászólás - 2008.10.28. 23:58:00
Sziazstok!

Az imént kevesebb LE-t kaptam egy vadászatomért. Meg azt hiszem az egyikért nem kaptam meg, de ebben nem vagyok teljesen biztos...

Egy 'kicsit' bosszantó, hogy fizetek a játékért, és ilyenek történnek.

Emellett volt a mai nap többször is, hogy támadható karakter karakterlapján nem jelent meg a "Támadás!" gomb.

Remélem ezeket mielőbb orvosoljátok...
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
622. hozzászólás - 2008.10.29. 00:53:54
Hát ne fizess, és akkor te is röhögni fogsz az ilyen bugokon - mint én
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
fórumozóSzumiFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
623. hozzászólás - 2008.10.29. 02:01:51
vakító fény

Szint: 9
VP költség: 30
Hatása az ellenfélre: -18 Támadás

Ha ezt a varázslatot használom akkor sohase sebzek. Szerintem rám hat.

A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 97 sebzést kaptál.

A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 53 sebzést kaptál.

A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 126 sebzést kaptál.

Amikor nem használtam:
A csatában összesen 80 sebzést okoztál, és 105 sebzést kaptál.

A csatában összesen 78 sebzést okoztál, és 85 sebzést kaptál.
Pontszám: 5
kedvelt tagSofudFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
624. hozzászólás - 2008.10.29. 08:44:37
Nem szeretem az efféle tréfákat. A gond az, hogy nem én jelzem ezt a hibát először (és én sem először jelzem), de a készítők még válaszra sem méltatják. Ha így folytatják, akkor tényleg el fognak esni összegektől... de ha nekik nem kell a pénzem, akkor nem tudok mit tenni.

A vakító fény a játék eddigi legkevésbé eltalált varázslata. A randomot kevéssel tudod befolyásolni, és így gyakorlatilag nem csinál semmit sem, de azt legalább jó drágán. Egy dolgot tudsz tenni. Váltasz energialövedékre, vagy méregfelhőre, esetleg kivárod a vérforralást (bár ez sem sokkal jobb, de legalább szépet sebez). Vagy, ha hajlandó vagy pénzt rááldozni, akkor a villámcsapás a legköltséghatékonyabb. De ezeket inkább a vakító fény témában kéne, mert ez nem hiba, csak ilyen ez a varázslat.
Pontszám: 3.50
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
625. hozzászólás - 2008.10.29. 09:52:33
Mindennap olvassuk ezt a fórumot, igyekszünk javítani a felmerült hibákat. A vakítófényt többen jelezték, többször megnéztük, nem találtunk hibát.
Pontszám: 5
utáltKalimdor92Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
626. hozzászólás - 2008.10.29. 12:02:32
Sziasztok


-Egy olyan kérdést kaptam kvíz során, hogy:

-Melyik anyag képes szublimálni az alábbiak közül: Jód,Vas,Bróm,Kén.

-Hát én bejelöltem a Vasat A jó megoldás a Jód volt. Ezek után felmentem a wikipédiára ahol ezt találtam:

A szublimáció olyan halmazállapot-változás, amikor a szilárd halmazállapotú anyag gázzá fejlődik melegítés hatására anélkül, hogy közben folyékony állapotot venne fel.

Tipikus példa a jód vagy a kámfor szublimációja, de lényegében minden szilárd anyag szublimál, ezért érezzük az illatát.


-Nagyon jol tudom hogy tipikus példa a Jód, de itt azt irja hogy minden szilárd anyag szublimál lényegébe, és szerintem a Vas is szilárd anyag.

-Elnézést hogy ha hülyeséget mondtam Általánosba mindig 5ös voltam Kémiábol Középiskolába csak 4-es
Pontszám: 2
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
627. hozzászólás - 2008.10.29. 12:40:31
Minden szilárd anyag szublimál, de a többségét csak nagyon alacsony nyomáson lehet szubliálni látni. A jódot nem.
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.10.29. 12:41:02-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
628. hozzászólás - 2008.10.29. 12:46:59
Szomorú vagyok, hogy már csak 100 helyes válasz után lehet kérdést feltenni, de biztos legalább több jutalomért.

Kíváncsi vagyok, hogy ki fogjátok-e kedves játékvezetők venni azt a kérdést amit már többször is kaptam, hogy hány helyen válasz után lehet kérdést feltenni. Eddig 30 volt a válasz, de mostatól mi lesz?

Kaptam olyan kérdést, hogy nemréh mennyit kellett állítani az órán. Ez két hét múlva időszarűtlen fél év múlva meg hibás lesz!!!
V1
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
629. hozzászólás - 2008.10.29. 13:03:30
Kvízkérdéses téma, de nem konkrét:

Eddigi kérdéseid értékelései: 24 jó, 7 rossz, 0 törölni.
Még 3 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!

Ezekszerint 10 rossz után nem tehetek fel több kérdést, ami kicsit necces. Így előbb-utóbb senki nem fog tudni további kérdéseket feltenni, hiszen mindenki el fogja érni a 10-et. És nem azért, mert hülyék a kérdésfeltevők, hanem mert egy automatikus mechanizmus dönt, azaz ha több mint fele nem tudja a választ, máris "rossz" minősítést kap a kérdés.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóIcelady64Nő
Végzetúr
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
630. hozzászólás - 2008.10.29. 13:04:43
Eddig 484 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 66 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.


Miért vagyok büntiben????
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
631. hozzászólás - 2008.10.29. 13:04:45
Több mint a háromnegyede. Ezzel együtt egyetértek, nem valami sok az a 10 "rossz"...


Icelady, nem vagy büntiben, csak elég sok kérdés van, ezért most száz válaszonként lehet egy kérdést feltenni.
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.10.29. 13:05:39-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
632. hozzászólás - 2008.10.29. 13:05:52
A másik "hiba" az eddig a kvízkérdésekből származó LE eltűnése. Mivel 300 feletti összegyűlt CSP-m van, cirka 2000 LE-t vesztettem ezzel az aprócska módosítással.

Miért kell BEJELENTÉS NÉLKÜL ilyen változtatásokat meghozni?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
irritálóBlobovFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
633. hozzászólás - 2008.10.29. 13:07:57
Miért nem történt meg az automatikus kapituláció?
FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
A győzelmek számát ezen az oldalon láthatod.
Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség Háború kitörése
HellKitchen 26 / 7 2008. Okt. 25.
Pontszám: 5
népszerűtlenMidianFérfi
Végzetúr
81 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
634. hozzászólás - 2008.10.29. 13:18:08
El vagyok maradva kb. 20 kvízkérdés feltevésével. Akkor most ezeket buktam? Még ha átváltom 10:3 arányban, az akkor is kb. 3000 LE. Ráadásul előfordul, hogy 6-8 órára beragad egy kvízkérdés értékelése. Szóval nem gondolom, hogy csak én tehetek a dologról.
Minosa Torres - Békeidők Hírmondói
"Csaló"
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
635. hozzászólás - 2008.10.29. 13:38:05 (Válasz Kalimdor92 #626 hozzászólására.)
Ezt a kvíz topikba.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
636. hozzászólás - 2008.10.29. 13:38:26 (Válasz Archibald Cunningham #628 hozzászólására.)
Ezt a kvíz topicba kéne.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
637. hozzászólás - 2008.10.29. 13:39:19 (Válasz Mortimer #629 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.10.29. 13:03:30
Kvízkérdéses téma, de nem konkrét:

Eddigi kérdéseid értékelései: 24 jó, 7 rossz, 0 törölni.
Még 3 rossz értékelés és nem tehetsz fel több kérdést!

Ezekszerint 10 rossz után nem tehetek fel több kérdést, ami kicsit necces. Így előbb-utóbb senki nem fog tudni további kérdéseket feltenni, hiszen mindenki el fogja érni a 10-et. És nem azért, mert hülyék a kérdésfeltevők, hanem mert egy automatikus mechanizmus dönt, azaz ha több mint fele nem tudja a választ, máris "rossz" minősítést kap a kérdés.

Hibás a szöveg. 50% rossz kérdésnél, de minimum 10 rossznál.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
638. hozzászólás - 2008.10.29. 13:41:36 (Válasz Icelady64 #630 hozzászólására.)
Idézet: Icelady64 - 2008.10.29. 13:04:43
Eddig 484 kérdésre válaszoltál helyesen. Még 66 helyes választ kell adnod ahhoz, hogy te is kérdést írhass.


Miért vagyok büntiben????

Nem vagy büntiben. Ha olvastad a híreket, láthattadm, hogy a mai naptól mindenki csak 100 helyes válaszonként írhat ki kérdést.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
639. hozzászólás - 2008.10.29. 13:43:21 (Válasz Blobov #633 hozzászólására.)
Idézet: Blobov - 2008.10.29. 13:07:57
Miért nem történt meg az automatikus kapituláció?
FONTOS: a kapituláció automatikusan megtörténik, ha egy csata után a következő feltételek valamelyike teljesül:
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van
A győzelmek számát ezen az oldalon láthatod.
Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség Háború kitörése
HellKitchen 26 / 7 2008. Okt. 25.

Hozzátéve, hogy minimum 50 csata kell. Ha ez megvan és a 3 nap / 1 hét / 2 hét beállított paramétere is teljesül, akkor is kell +1 csata, mert csak csaták végén ellenőriz.
Pontszám: 6.25
közellenségMubadFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
640. hozzászólás - 2008.10.29. 13:48:48
Sziasztok!

Az egyik kvíz kérdésre: Milyen szél a misztrál?-adott válasz,ami a "nyári",nem fogadta el a rendszer! A gép a hideget tartja helyesnek,ami teljesen rossz!

Üdv:Mubad
Pontszám: 1.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!