Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagJevaNő
Végzetúr tehetség
188 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1441. hozzászólás - 2008.12.18. 11:42:17 (Válasz LacaX #1440 hozzászólására.)
Idézet: LacaX - 2008.12.18. 11:33:12
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Halálisten

EZ VOLT A VÁLASZ ARRA A KÉRDÉSRE, HOGY DECEMBERBEN HÁNY "HÓNAP" (!!!) VAN.


valószínűleg véletlenül kettőt kattintottál (ilyenkor - tapasztalat - átugorja a köv. kérdést ugyanazzal a válasszal, amit az aktuálisra adtál).

MÁS: létezik, hogy nem működik a spektrális manipuláció? Láttam, hogy sokan kérdezték, de nem tudom, hogy válasz született-e már rá.
- The happiest women, like the happiest nations, have no history. -
Pontszám: 5
fórumozóSandmannFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1442. hozzászólás - 2008.12.18. 12:03:13
Sziasztok!
Nem tudom, a leállás miatt történt-e v sem, de mindenesetre a következő esett meg velem:
Feltettem egy kvízkérdést, ami annak rendje és módja szerint "rossz kérdés" értékelést kapott. Ilyenkor ugyen nem jár LE. Pár napig nem is néztem a menüpont felé, megtörtént a szerverleállás, a karakterm visszaállt a hajnali mentésre, folytattam vele a játékot. Közben vadászgattam, gondoltam h összejött egy újabb kérdésre való, ezért ma beléptem a kíz menübe, ahol közölte a prg, h átvehetem az 585 LE-t a jó kérdésemért, alatta írva a legutóbbi feltett kérdésemet, a "rossz kérdés" megjelöléssel továbbra is. Namost én elfogadnám azt is ha időközben megnéztétek, és mégis jónak véltétek, utólag megkapom a LE-t (szövetségi arénával kapcsolatos volt a kérdés, szerintem jó de nem az én tisztem eldönteni). Átvettem a jutalmat, újra a kvízre kattintva (hogy feltegyem a következőt) megint ott volt a jutalom átvételének lehetősége, szintén 585 LE. Közben nem tettem fel új kérdést. Átvettem azt is, mostmár feltehetek újat. Nem csalással akarok előnyre szert tenni, vonjátok le tőlem (akár kétszer ha úgy jogos ), lehet h az összeget nem pontosan írtam, de annak nyilván utána tudtok nézni.
Pontszám: 4.33
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1443. hozzászólás - 2008.12.18. 12:21:18 (Válasz Sandmann #1442 hozzászólására.)
Szia!

Nem olvasol alaposan fórumot, pedig rengeteg helyen fent van:
2 jó értékelésnyi "jutalmat" kap Miklóséktól minden játékos, a szerverhiba miatti kárpótlás okán.
Vedd át nyugodtan.
Pontszám: 5
kedvelt tagWolfyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1444. hozzászólás - 2008.12.18. 12:30:04
Még mindig nem működik a pusztítás citadellájánál a csapás visszavonása.
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1445. hozzászólás - 2008.12.18. 12:30:29 (Válasz Jeva #1441 hozzászólására.)
Idézet: Jeva - 2008.12.18. 11:42:17
MÁS: létezik, hogy nem működik a spektrális manipuláció? Láttam, hogy sokan kérdezték, de nem tudom, hogy válasz született-e már rá.


Mondjuk ezt még csak kikövetkeztetni se tudjuk, mert akkora szórás az egyforma szörnyekért kapott LE között is. Felkerülhetne a vadászatok végére az "ebből x Le a helyes válaszért...", mellett az is, hogy ebből x LE szakértelemből adódóan. Vagy ezt nehéz lenne megvalósítani?
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
fórumozóSandmannFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1446. hozzászólás - 2008.12.18. 12:35:36
Ezt tényleg nem olvastam, szuper

Nekem plusz jutalom volt mert a szerverleállás több csatát is semmisé tett ahol csúnyán kikaptam
Pontszám: 5
népszerűtlenYoghDemerFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1447. hozzászólás - 2008.12.18. 13:08:29
Nekem nagy szívás volt a leállás, mert aznap reggel 4 és 5 óra között csináltam meg a nyerj 10 portyát egyhuzamban küldit. Ami így elszált a francba és azóta sem tudtam megcsinálni, mert még 17 szintűek is elvernek néha. 22 szinten! :-((

Plusz a sok csp-met elköltendő éjjel is vadásztam és egy új háború miatt ami kiment a fejemből 1500 LE rabolt el tőlem 4 ellenfél. Ebben én is kicsit hibás vagyok, mert nem bírtam reggel 6-kor felkelni. De a szerverleállás nem az én SARAM!!!

Kezd értelmetlenné válni a játék. Sajnos.
Pontszám: 3
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1448. hozzászólás - 2008.12.18. 19:46:18
Előre bocsátom nem kattintottam kettőt!
Kérdés valami olyasmi volt, melyik egy margarinféleség?

Kaba
Kába
Ráma
Rába

Természtesen tudom hogy a Ráma, bár Rama a becsületes neve, erre az alábbi lett a válasz a Ráma kiválasztására. Buktam 10 % LE-t, mint már sokan mások is. Bár ez engem nem vígasztal.

Vadászat megszakítása
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Gyengéd érzelmek fűzték egy ifjú grófhoz

Biztos, hogy nem kattintottam kettőt! Csak lehet valamit tenni, hogy ez ne bosszantsa a helyesen válaszolókat. Ugye?
A hozzászólást Gabrillius módosította 2008.12.18. 19:47:11-kor
Pontszám: 5
irritálóHóföldi DrakoFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1449. hozzászólás - 2008.12.18. 22:45:28
szintén, nekem is előfordult hasonló eset a kvíznél, hogy csak egyet kattintottam, és már válaszolt is a következő kérdésemre (nagyrészt helytelenül) de favoritom eddig az volt, hogy egyszer gondolt egyet és tökéletesre megcsinálta a valami (nem tom mi volt) a komplett vadászatom kvízét. én olyat soha nem tudnék, szóval biztos nem én voltam
Pontszám: 5
kedvelt tagBrittaNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1450. hozzászólás - 2008.12.18. 23:22:02
Szeretném tudni ki volt az aki ennek a kérdésenek a jó értékelést adta

ki a félős az "Alice csodaországban"cimű filmben?
oroszlán
bádogember
madárijesztő
kutya

Ugyan is egyik sem mivel az Alice csodaországban nem szerepelnek . Viszont az OZ csodák csodájában igen ahol Dorthyt házzával együtt repiti ......... Dühitő komolyan mondom és közben a normáils kérdések rossz válasz megitélést kapnak !!!!!
Pontszám: 2
utáltGallowFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1451. hozzászólás - 2008.12.19. 05:15:49
Átvettem a jó kérdésért járó lélekenergiámat, meg is kaptam, de ott maradt a gomb. Rányomtam, eltűnt, és megint megkaptam a lélekenergiát. Tulajdonképp megérdemeltem, mert 7 kérdésemet értékelték rossznak, és ebből 6 teljesen biztos, hogy jó volt, de azért gondoltam, hogy szólok. Feltételezem ez nem egy szándékos kárpótlás volt. (Így plusz 855 lélekenergiát kaptam.)
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1452. hozzászólás - 2008.12.19. 06:51:13 (Válasz Gallow #1451 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: Gallow - 2008.12.19. 05:15:49
Átvettem a jó kérdésért járó lélekenergiámat, meg is kaptam, de ott maradt a gomb. Rányomtam, eltűnt, és megint megkaptam a lélekenergiát. Tulajdonképp megérdemeltem, mert 7 kérdésemet értékelték rossznak, és ebből 6 teljesen biztos, hogy jó volt, de azért gondoltam, hogy szólok. Feltételezem ez nem egy szándékos kárpótlás volt. (Így plusz 855 lélekenergiát kaptam.)


Én azt hiszem, hogy a két bónusz lélekenergia a leállás miatti kárpótláska volt, tudatosan kaptad.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8.33
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1453. hozzászólás - 2008.12.19. 06:55:14
"kárpótláska"



maci
Pontszám: 4.25
utáltFeryFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1454. hozzászólás - 2008.12.19. 10:00:49
Tisztelt Adminok!
Nem értem, ha most értékelni kell a kérdéseket, akkor az eddigiek miért maradhattak benn???
Mai: Ki Gera Zoltán? Megfejtés a szerző szerint: focista, szerintem pedig Színész és ráadásul nem is volt "névtelen", sokkal többet tett a magyar kultúráért, mint a mostani focista.
Tisztelettel kérem, nézzétek át az eddigi kérdéseket is és ami olyan pl. évszám + "melyik filmben játszott?" vegyétek ki, töröljétek, mert pont a Ti elvárásaitok szerint nem lehetne feltenni!!!!
Tettem fel én is néhány kérdést, elég jó az elfogadási aránya (15:2), akkor a többiekre is figyeljetek legalább a saját elvárásotok szerint!
Köszönöm a meghallgatást, remélem átgondoljátok, amit írtam!?!?
Üdvözlet: Trantor
Pontszám: 2.86
irritálóSelymessNő
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1455. hozzászólás - 2008.12.19. 14:42:29
Sziasztok.

Teljesíthetetlen küldetést találtam.
Mivel a Végzetúr szabályzatában benne van,h senki nem halhat meg, hogyan végezzek ki egy ellenfelet,akit én támadok meg?
Az,h ájultra vertem,nem volt elég a küldetéshez!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1456. hozzászólás - 2008.12.19. 14:53:07 (Válasz Selymess #1455 hozzászólására.)
Kivégzés szakértelem
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóSelymessNő
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1457. hozzászólás - 2008.12.19. 14:56:07 (Válasz Lanmandragoran #1456 hozzászólására.)
És akkor mi van a szabállyal,h nem halhat meg senki?
Ha kivégzek valakit,értelemszerűen meghal,a szabályzatban pedig ilyen nincs.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1458. hozzászólás - 2008.12.19. 15:02:35 (Válasz Selymess #1457 hozzászólására.)
Nem is hal meg. A kivégzés azt jelenti, hogy nem kell feltétlenül ájultra verned ahhoz hogy kiüsd. Ha az ellenfélnek kevesebb ÉP-je lesz csata közben, mint a kivégzés szakértelmed szintje * 5, akkor megnyered a portyát, függetlenül attól, hogy ő ütött-e többet, pont mintha elájulna.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1459. hozzászólás - 2008.12.19. 15:07:28 (Válasz Selymess #1457 hozzászólására.)
Kivégzés szakértelemmel (természetesen ne vedd véglegesnek a "kivégzés" szót) ezt kell látnod csata után:
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 118 sebzést okoztál, és 120 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 383 lélekenergia és 13 TP!

Ennyi.
A hozzászólást Zaccmester módosította 2008.12.19. 15:08:58-kor
Pontszám: 5
irritálóSelymessNő
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1460. hozzászólás - 2008.12.19. 15:07:33 (Válasz Lanmandragoran #1458 hozzászólására.)
Köszönöm.
Számomra ez egyáltalán nem volt egyértelmű,mert ilyen szakértelmem még nincs.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője