Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
fórumozóDrakoonFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1741. hozzászólás - 2009.01.10. 21:39:29
rendben, átírom
vegzetur.wikidot.com - Minden ami Végzetúrt infó. Előbb olvass, utána kérdezz.
Pontszám: 5
fórumozóRhiannonXFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1742. hozzászólás - 2009.01.11. 12:09:00 (Válasz RhiannonX #1740 hozzászólására.)
Idézet: RhiannonX - 2009.01.10. 19:12:11
Idézet: RhiannonX - 2009.01.10. 13:17:43
Mai napon beküldtem 2-szer 9 őskőért SMS-t (2X300Ft), de azt kaptam hogy a szolgáltatás nem üzemel (bár az őskövek menüben simán nincs ilyesmire figyelmeztetés)

Kérdésem: - ha "majd" üzemel nagyhirtelen egyszercsak megkapom a köveket vagy kidobtam 600 Ft-ot az ablakon?


Mielőbb szeretnék választ erre a kérdésre, mert ha buktam a lóvét hagyom a francba az egész játékot, mert nem fogom többet biztos növelni senki más bankszámláját az biztos!
Véremből vért és könnyet senki sem fakaszthat büntetlenül!
Pontszám: 7.50
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1743. hozzászólás - 2009.01.11. 12:12:02 (Válasz RhiannonX #1742 hozzászólására.)
Szia!

Írj Miklósnak üzenetet és meg fogja oldani.

Pontszám: 5
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1744. hozzászólás - 2009.01.11. 12:12:58
Sziasztok!

Visszaolvastam néhány oldalt, de mivel senki sem említette, ezért megemlítem én. Kiírtunk egy hadüzenetet, és amikor a szavazás lement kétszer lett elküldve a hadüzenet. A vicces az, hogy jártunk már így, amikor nekünk üzentek hadat, ott is kétszer jött, kétszer szerepelt a kapituláció ablakban is. (Azért egy kapituláció lelőtte mindkettőt) És most két békénk van az illető szövetséggel. Kérlek nézzetek rá, hogy miért csinálja.

A másik dolog, ha már írok: Néha a szavazások "eltűnnek" a szavazás fülről... A utolsó szavazatot amikor rányomja valaki, akkor egyszerűen eltűnik, de a szavazatot nem fogadja el. Utána akkor ha észrevesszük akkor elő kell keresni a hadüzenet ablakban, a béke felbontása ablakban stb...Másnak is ezt csinálja? Vagy csak mi vagyunk megáldva ezzel valamiért?

DzsoniKSL
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 8.33
utáltTanyikaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1745. hozzászólás - 2009.01.11. 14:38:39
Van egy rossz kérdés. Melyik nem katonai rendfokozat? Őrnagy,hadnagy,zászlós,káplár, és állítólag a káplár.Az a helyzet,hogy mind a négy katonai rendfokozat,a káplár az őrmester régies megnevezése.Sajnos rengeteg a rossz kvízkérdés.
Pontszám: 4.40
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1746. hozzászólás - 2009.01.11. 18:34:03 (Válasz Princess Serenity #1669 hozzászólására.)
Ez mindig is így volt. A támadhatók listáját nem csak Te látod, hanem mások is. Akik gyorsabban lépnek és támadják meg az illetőt, azoké a dicsőség, Te már csak a nem támadható feliratot látod. És még az is előfordulhat, hogy az illető játszik, tehát azért lett kevés ÉP-je, mert közben ő kezdeményezett csatát. (Ez minősít téged is, mert biztosan Te is a leggyengébb tulajdonságösszegűre utazol, mint mindenki.)

Engem mindenesetre érdekelne, hogyan jelennek meg a karakterek a portya oldalon. Kizártnak tartom a totális RND-t. Szerintem aki aktívabb, az inkább jelenik meg, mint a nem aktív emberek. 30 óra távollétem alatt négyen támadtak meg, máskor ha óránként belépek, akkor napi 6-10 támadást kapok. (A SELECT statementből szedjétek ki az ORDER BY lastactivetimestamp-et )
Pontszám: 5
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1747. hozzászólás - 2009.01.11. 18:43:39 (Válasz Vorian #1736 hozzászólására.)
Idézet: Vorian - 2009.01.10. 14:33:02
Ma 10 vadászatomból 3-ra nem kaptam meg az érte járó LE-t! Nem költöttem el, nem vitték el, egyszerűen vége a vadászatnak, a csp-m csökken, de nem kapom meg a lélekenergiát. Ez mással is előfordult, vagy ez csak egy "személyre szabott" bug?
A válaszokat előre is köszönöm.


Olvasd el az 1726-os postomat. Én is hasonlóan jártam azzal a különbséggel, hogy egy pillanatig megvolt minden LE-m, csak két kattintás közt eltűnt. Én is várom a válaszukat, de gondolom, hétfőn délelőttig nem fognak foglalkozni vele érdemben, hiszen hétvége van. Lazítsunk.
Pontszám: 5
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1748. hozzászólás - 2009.01.12. 20:52:35
Január 3-án kapituláltunk egy szövetséggel szemben úgy hogy kész volt a A béke csarnoka 3. szinten. A támadó szövetség még aznap bontotta a békeszerződést, viszont ma megint hadat üzentek és este 10 után már támadnak is. Hogy lehetséges ez? Alap szinten 7 nap, a csarnok szintenként ad +3 nap békét, ami 3. szinten +9 nap, szóval nem értem hogy támadhatnak minket 9 nappal a kapituláció után, amikor kész volt már a 3. szintje a csarnoknak a kapitulációnk idején.
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1749. hozzászólás - 2009.01.12. 23:21:44
Nem lehetne már végre valamit csinálni a vadászós buggal? Épp most buktam egy hatalmas manapoid felügyelőt, 1190 LE-t emiatt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1750. hozzászólás - 2009.01.12. 23:44:57
Hmn az jó ha felteszem a kvízkérédsem el is fogadják de a LE sehol most mehetek vadászni
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
kedvelt tagTyberius06Férfi
Végzetúr tehetség
184 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1751. hozzászólás - 2009.01.13. 14:26:07
Érdeklődnék, hogy miért van az, hogy megtubózott 20 (+10). szintű spektrális manipulációval kevesebb LE-t kapok egy lényért, mintha nem lenne megturbózva (ma turbózom tegnap nem turbóztam és frankón több LE jött ugyanazokból a lényekből, mint most). Azonkívül, hogy lehet 20 spektrális mellett 25. szinten 163 LE-t kapni egy lényért, helyes kívázválasz mellett. Most komolyan 25 szinten is kaphat az ember vadászatért 100 alatti LE-t? Harmadik probléma, hogy lehet hogy egy adott normál lényért több LE-t kapok, mint ugyanabból a lényből egy nagyobbért?
V1 - Tyberius (Tyrant)
V2 - Heretic (SM)
V3 - Heretic (I:RM)

Fórumon még Ashran83 néven találhattok meg.
Általam írt kalandok: A mélyben szunnyadó erő, Harc az agyasokkal
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1752. hozzászólás - 2009.01.13. 14:35:23
alap random kb. 50%-150% között szór, ha peches vagy és 50%-osra jön a nagyobb, az biza lehet kisebb mint a "rendes". 50% + apró tud nagyon kevés is lenni...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1753. hozzászólás - 2009.01.13. 14:40:33
Elinditottam 1 oras vadaszatot. Minden kerdesemre jol valaszoltam. Ennek ellenere az utolso 4 vadaszatomnal azt irta ki, nem tudtam a helyes valaszt .
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1754. hozzászólás - 2009.01.13. 14:49:11
Most is megy egy vadaszatom (1 oras). De tovabbra sem kapom meg a +10%-ot!!!
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1755. hozzászólás - 2009.01.13. 15:10:42
Oki. Abbahgytam a vadaszatot, irjatok ha megjavult a dolog.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1756. hozzászólás - 2009.01.13. 15:12:35 (Válasz AranyAlma #1755 hozzászólására.)
Szerintem írj Baratynak, tegnap nekem is gondom volt a vadászattal, csak nekem jó kérdéseket tárolt el pluszba egy adagot. Gyorsabban tud okosat mondani, hogy mi lehet a bibi, ha gyorsabban értesül róla.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóRoseprincessNő
Végzetúr mester
740 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1757. hozzászólás - 2009.01.13. 15:12:40
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 211 sebzést okoztál, és 63 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 263 lélekenergiát.

Ne vajon most miért én veszítettem? Nem ájultam el, még maradt is 56 LE-m, én sebeztem a többet, jóval többet mint akit támadtam, és mégis én maradtam alul... ez hogy lehet?

Ráadásul elég bosszantó (tudom, hogy random, de akkor is) hogy már akkor is folyton vesztek, ha kissebb tulajdonságösszegű alacsonyabb szintű karit ütök, még ha nincs klánba se, így nincs bónusza, én pedig klánba vagyok... folyton én veszítem a csatát... ha meg engem támad magasabb szintű, magasabb tulajdonság összegű kari, akkor is alul maradok szinte mindig... már jó ideje mindig kikapok, egyszer volt olyan, hogy egy 2 szinttel magasabb karival szemben nekem volt szerencsém...
most meg hogy már a fertőzés ellen is küzdeni kell... csak úgy tudnám bevédeni magam, ha kisebb szintűekkel leveretném magam, hogy magasabbak ne tudják ellopni a nehezen összekuporgatott LE-m, de így teljesen lehetetlen... ez normális így, hogy már idejét sem tudom, mikor sikerült egy kisebb karival szemben csatát nyernem?
"Lehet sorsom, mint rút kis hernyót, ma úgy látom,
De a hernyóból pillangó lesz, szebb, mint az álom."
What I would give to feel the sunlight on my face?
Pontszám: 3
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1758. hozzászólás - 2009.01.13. 15:16:56 (Válasz Roseprincess #1757 hozzászólására.)
kivégzés:

Ha a csata végén ellenfelednek kevesebb életpontja marad, mint a kivégzés szint x 5, akkor a csatát te nyered, az okozott sebzéstől függetlenül. Ha mindkét játékos tudná használni a kivégzés szakértelmét, az győz, amelyiknek magasabb.
Pontszám: 6
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1759. hozzászólás - 2009.01.13. 15:17:57 (Válasz Lanmandragoran #1756 hozzászólására.)
Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.13. 15:12:35
Szerintem írj Baratynak, tegnap nekem is gondom volt a vadászattal, csak nekem jó kérdéseket tárolt el pluszba egy adagot. Gyorsabban tud okosat mondani, hogy mi lehet a bibi, ha gyorsabban értesül róla.


Kuldtem neki uzenete itt. Van email cime is? Mert most nem online.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1760. hozzászólás - 2009.01.13. 15:19:19 (Válasz Roseprincess #1757 hozzászólására.)
Ideális példa rá, hogy magas szinten figyelni kell a szakértelem összegre is. Nekem 3k volt a tandíj, mikor csináltam a 20k-s gyűjtést, nem figyeltem a szakértelemösszegre, mikor kibújtam 15% alól.

12+ os kivégzése van, ott a válasz a kérdésedre a kiírásban. Kivégzés után extrém esetben még akár annyi ép-d is maradhat, hogy portyázz még egyet. Elveszted a csatát, de nem ájulsz el.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője