Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
utáltVazulFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1701. hozzászólás - 2009.01.07. 15:29:27
Nem olvasom vissza ez egész fórumot, hogy vajon hány panasz érkezett, de ha ez tényleg egy színvonalas játék, aminek az üzemeltetők hírdetik, akkor miért van ennyi helyesírási és nyelvtani hiba a kvízekben? Kérdem én miért engednek ki olyan kérdést, ahol a játékos még írni sem tud helyesen? pl.: állatoknél, pihenhec ... stb. Az olyan kérdést meg visszadobják ahol a kedves nagyközönség nem tudja a választ. Talán elő kellene venni egy térképet, vagy művelődni kicsit...

A kérésem az hogy ha már elfogadnak egy vicces tartalmú kérdést, legalább a nyelvtani kritériumoknak feleljen már meg.

Köszönöm
Pontszám: 2.22
kedvelt tagMagusocskaFérfi
Végzetúr mester
794 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1702. hozzászólás - 2009.01.07. 17:06:41
Melyik filmben nem játszott Angeline Jolie?

Istent játszva
Chichago
Mr. és Mrs. Smith
Sky Kapitány és a holnap világa
---------------------
A hölgy neve helyesen Angelina Jolie, mármint a feladat és a helyes válasz alapján
Pontszám: 2.86
kedvelt tagGabrilliusNő
Végzetúr
61 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1703. hozzászólás - 2009.01.07. 18:26:06
Sziasztok!
A kvíz nem működik rendesen ahogy beléptem egyből azt írta ki hogy nem tudtam a helyes választ, közben nem is adott kvízkérdést! (((( Segítség!
A cselekvéspontot leveszi, de nem ad egyetlen egy LE-t sem! Segítség!!!!! Nem lehet vadászni!

Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 01:08.
Ezután még 0 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 77 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre sajnos nem tudtál helyes választ adni.
1-es világ


Most már jó 19.39 perckor:)
A hozzászólást Gabrillius módosította 2009.01.07. 19:38:31-kor
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1704. hozzászólás - 2009.01.07. 19:47:59 (Válasz Gabrillius #1703 hozzászólására.)
Nem fogtál be állatot véletlenül legutóbb? Mert akkor tolódik eggyel a kvíz.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.33
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1705. hozzászólás - 2009.01.07. 20:34:14 (Válasz Lanmandragoran #1704 hozzászólására.)
Halleluja! Most úgy meghívnálak egy sörre, de komolyan! (Gondolom, nem vagy éppen Pécs környékén.)

Hetek óta van ez a dolog, hogy nem kapok kérdést vadászatoknál, de most megadtad a választ.
Elég sok állatot fogok be (sajtolás céljából), így ez tökéletes magyarázat arra, hogy miért fordul elő ilyen rendszeresen, hogy vadászatra indulok, és nem kapok kérdést.

KÖSZÖNÖM!
Pontszám: 7.50
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1706. hozzászólás - 2009.01.07. 20:51:00 (Válasz Konky #1705 hozzászólására.)
Sebaj, jó a memóriám, jó lesz az a sör később is.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 7.50
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1707. hozzászólás - 2009.01.07. 21:56:46 (Válasz Lanmandragoran #1692 hozzászólására.)
Szépjóestét!

Bocsánatkéréssel tartozom,valóban félreértelmeztem egy kicsit a hozzászólásodat! Sajnos azonban azt kell megfigyelnem hogy ez a random dolog csak lefelé működik.Ma is kikaptam olyantól,akinek 40(!!!!!!!!) ponttal volt rosszabb a támadása mint a védelmem(2szinttel volt erősebb tőlem). Nálam viszont ilyen még nem fordult elő! Hiába próbálkoztam,már csak mérgemben is,nem jött össze egyszer sem 12 portyából.Tovább már nem is próbálkoztam,csak lemondóan legyintettem.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.33
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1708. hozzászólás - 2009.01.07. 22:22:16 (Válasz masterv #1707 hozzászólására.)
Elfogadva.

Igen, sajnos a szerencsét nem igazán lehet kiprovokálni. Én sem büszkélkedhetem vele, hogy hű milyen mázlista vagyok, de nekem azért előfordul néha, hogy a reggeli 3-4 piros bejegyzésem közé becsúszik egy zöld, mire felébredek, pedig az a támadó is erősebb ránézésre.

Ez egy "ördögi kör", simán megvan rá az esély, hogy ha én holnap morgok egyet fórumon, hogy pattantam, holnapután pont az a karakter jön morogni, hogy pattant, akiről én pattantam egy nappal korábban, de lehet hogy egy nappal korábban meg az morgott aki akkor rólam pattant. Én ezzel vigasztalom magam, hogy hetekben nézve kiegyenlíti magát a random, hisz akik engem támadnak, azokat nagy valószínűséggel ugyanolyan mértékben szívatja.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1709. hozzászólás - 2009.01.08. 16:19:31
A szövetségben a tagkirúgás , és szavazásoknál van egy kis gond már nem először.
Láttam párnapja hogy kivan írva egy szavazás, valaki ki rúgása volt benne. Kiléptem a szövetség főoldalára megnézni az eredményeit. Mikor vissza lépek már nincs ott a szavazás. Majd ma valaki újabb szavazást tett fel és előkerült az előző is az oldalon. Viszont miután kiléptem szavazás nélkül majd vissza megint eltünt mind kettő. Illetve az egyik kb 10 perc múlva kiiródott hogy eldőlt.
A másik viszont még mindig sehol , és nem is szavaztam és el se dőlt.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1710. hozzászólás - 2009.01.08. 16:37:25
Sőt ma többen is jelezték a szövimből hogy villog a szavazás topic de üres.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1711. hozzászólás - 2009.01.08. 16:48:31
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, Über Csőrike, egy 7. szintű negátor is részt vesz a csatában. Hepatitisz idomított állata, Csoffadt Rocsó, egy 12. szintű barlangi rém is részt vesz a csatában. Csatakiáltással támadtok egymásra.
Mielőtt összecsapnátok, Hepatitisz feléd hajít egy plazmacsapás varázslatot. 97 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -7 Védekezés.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy fényrobbanás varázslatot. (-100 VP). Hepatitisz félrevetődik. Csak 59 életpontot vesztett.

Hepatitisz egy gyors támadást intéz feléd. 72 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 5 életpontot sebződött. Csoffadt Rocsó is rádtámad. 8 sebzés!

Egy gyors támadást indítasz a Káoszbottal Hepatitisz lába felé. Hepatitisz 45 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 6 életpontot sebződött. Über Csőrike is támad. Nem talált.

Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Hepatitisz megpróbál oldalról támadni. Talált, 41 ép-t sebződsz. Az állatod 3 életpontot sebződött. Csoffadt Rocsó acsarogva támad. 5 sebzést okozott.

Egy gyors csel után a Káoszbottal Hepatitisz védtelen felsőtestére támadsz. Hepatitisz 66 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 7 életpontot sebződött. Über Csőrike az oldaladon harcol. Nem talált.

Hepatitisz pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 67 pontnyit. Az állatod 5 életpontot sebződött. Csoffadt Rocsó is rádtámad. Nem talált.

Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Káoszbottal. 48 pontnyit sebeztél. Ellenfeled állata 6 életpontot sebződött. Über Csőrike is támad. 5 sebzést okozott.

Hepatitisz rád veti magát, a Káoszbottal sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Csoffadt Rocsó is támad. Nem talált.

Lesújtasz ellenfeledre. Talált, 92 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 10 életpontot sebződött. Über Csőrike is támad. Nem talált.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 315 sebzést okoztál, és 290 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

No akkor most mi van? Nem értem! Az oké,hogy az ellenfél nyert,de én miért ütöttem vissza a két utolsó körben? Az utolsó ütésekor kellett volna a kivégzésnek működnie,mikor 0-ra sebzett.Így szerintem nem kellett volna bekapnia az utolsó 140 pont sebződést és az állatának se a 15öt! Ez valami bug? Ezúton is: bocsi,nem rajtam múlt!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 3
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1712. hozzászólás - 2009.01.08. 19:37:12
Hiba: a Smaragd horda jelvénye nem jelenik meg, sem a karakterlapokon, sem az eredményeknél, sem a portyázásnál, sem a kémkedésnél.
Helyette csak ki van írva, hogy 'Smaragd'. Ez tegnap este óta van így.
A többi jelvénnyel nincs gond, csak a smaragddal.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1713. hozzászólás - 2009.01.08. 19:42:22 (Válasz Konky #1712 hozzászólására.)
Nálad lehet a gond. Nézd meg, ez bejön e:
http://images.vegzetur.hu/pic/smaragd.gif
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1714. hozzászólás - 2009.01.08. 19:45:43 (Válasz Mortimer #1713 hozzászólására.)
Igen, bejön, gond nélkül.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1715. hozzászólás - 2009.01.08. 20:01:19 (Válasz masterv #1711 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2009.01.08. 16:48:31


No akkor most mi van? Nem értem! Az oké,hogy az ellenfél nyert,de én miért ütöttem vissza a két utolsó körben? Az utolsó ütésekor kellett volna a kivégzésnek működnie,mikor 0-ra sebzett.Így szerintem nem kellett volna bekapnia az utolsó 140 pont sebződést és az állatának se a 15öt! Ez valami bug? Ezúton is: bocsi,nem rajtam múlt!


lejátszottátok a csatát, neked maradt némi életpontod, bekapcsolt a kivégzése és kivégzett.
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1716. hozzászólás - 2009.01.08. 20:28:08 (Válasz winnie #1715 hozzászólására.)
Hát ez az! Miért akkor kapcsolt be a kivégzése,mikor már 2 ütés óta elviekben "halott" voltam?Normál esetben azonnal működik,amint egy ütés után az ÉPm a kivégzés értéke alá csökkent!Ehelyett még 2X támadhattam rá és kivédtem egy ütését is! Nekem se tetszene,ha egy halottól kaptam volna 140et és esetleg még az állatomat is KO-zta volna!
Ezúton kérném az illetéskest,hogy nézzen utána,rendben megy-e a kivégzés,mert ez így nem fair a győztessel szemben!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1717. hozzászólás - 2009.01.08. 20:34:09 (Válasz masterv #1716 hozzászólására.)
Olvasd el még1* a kivégzés leirását Mortimer, csata végén müködik, valöszinüleg maradt még ÉP-d, olyankor irja ki csta közben, ha az ellen 0-ra kerül.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1718. hozzászólás - 2009.01.08. 21:13:40 (Válasz Almási Viktor #1717 hozzászólására.)
masterv, nem nekem írta.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1719. hozzászólás - 2009.01.08. 21:18:46 (Válasz Mortimer #1718 hozzászólására.)
Ja sorry, az a sok M betüs aktiv fórumozo
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1720. hozzászólás - 2009.01.08. 22:16:24
Az történt hogy epikus szörny elleni csatában nem kaptam meg az érte járó tp-t holott az eddigi csaták közt jelölte.
Bevallom eddig nem figyeltem, ez így normális, vagy bug van a levesben?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője