Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvencHatsepsutNő
Adminisztrátor
409 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1221. hozzászólás - 2008.12.05. 09:43:34
Ha a kérdéseid fele, de legalább 10 rossz kérdésed "rossz" vagy "törölni" értékelést kap, akkor nem írhatsz több kérdést. Vagy ha bármelyik (esetleg több) kérdésed olyan, ami után nem szeretnénk több kérdésedet látni. De ilyenkor ez mindig kiderül, szerepel a kvíz menüben.

Ami a kvízkérdések torlódását illeti: néhány napig valószínűleg lassabban fogjátok megkapni az értékelést, utána rendbe fog jönni a sebesség. Dolgozunk valamin a kvízértékeléssel kapcsolatban, ez annak a következménye.
Pontszám: 8.33
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1222. hozzászólás - 2008.12.05. 13:57:58
A következő a problémám: pár napon belül már másodszor fordul elő, hogy a szövetségünk megszavazza egy adott tag kirúgását, mégsem történik semmi. A tag bent marad a szövetségben, és egy jó ideig nem is lehet újra kirúgásra javasolni. Ez elég zavaró, mivel az illetőt folyamatosan támadják, és akár háborúk is eldőlhetnek azon, hogy bent marad-e a szövetségben. Kérem a probléma mielőbbi orvoslását!
Előre is köszönet érte!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1223. hozzászólás - 2008.12.05. 14:20:38 (Válasz Mortimer #1220 hozzászólására.)
Oké, tegyük hozzá
Nem a kérdéseid kritizáltam, csak mint élő példát hoztalak fel, elnézést az idézésért
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1224. hozzászólás - 2008.12.05. 14:20:56 (Válasz Hatsepsut #1221 hozzászólására.)
Köszönjük az infót!
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1225. hozzászólás - 2008.12.05. 14:55:16 (Válasz Petur #1216 hozzászólására.)
Ma 14.30-ra megjött a kérdésem jóváhagyása.
Köszönöm
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1226. hozzászólás - 2008.12.05. 15:32:01
Nem biztos, hogy ez hiba, de azért megemlítem:

Ma lebonyolítottam egy üzletet egy alacsonyabb szintű karakterrel. Megkért valamire, teljesítettem, majd cserébe várt 3600 LE-vel, amiből zsákmányolhattam volna. (Volt 4-es transzcendális projekciója, de ez nem olyan fontos) Úgy kalkuláltam ebből kb 500 LE-t szerzek, mindenki jól jár.

A támadást végre is hajtottam és a jutalmam kemény 16 LE lett. Ez az ellenfél karakter LE-jeinek pont a 0,5 %-a. Ez miért van így? Nem a 15%-kot kellett volna rabolnom?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1227. hozzászólás - 2008.12.05. 16:21:09 (Válasz Ricardo #1226 hozzászólására.)
Nem lehet hogy elnézted, és nem volt nálad LE? Sorry a feltételezésért, de hirtelen nem tudok másra gondolni.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóObiwanFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1228. hozzászólás - 2008.12.05. 20:40:52
Ma kaptam egy kérdést, miszerint melyik Star Wars szereplő játszik mind a 6 részben. A válaszom Palpatin volt, aki tudvalévőleg az első részben, mint a Naboo bolygó szenátora kezdi az intrikálást, majd a végén a Jedi Visszatérben Dart Wader dobja az aknába. Ehelyett kiadta, hogy obi Van szerepel minden részben, aki tudvalevőleg elhalálozik a 4-ik részben tanítványa álltal és mint szellem ugyan megjelenik később is, de akkor már miért nem a császár/palpatin a helyes válasz? Igaz ő meg sokszor hologramként látszik de ez szerintem nem jó. Tisztelettel Obiwan
Pontszám: 1.67
közellenségBot63Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1229. hozzászólás - 2008.12.06. 00:03:05
Sziasztok!

Sajnos sok hibás válasz van jónak megjelölve.-
pl. 50 madár ül a fán, lelősz kettőt, mennyimarad?
-- egysem.. állítólag, de ez nem igaz, mert 48 marad, de valószinüleg nem a fán, viszont
a helyesnek elfogadott válasz, csak akkor lenne igaz, ha a kérdés végén ott
lenne, hogy mennyi maradt a fán!!

Bocs, de most ez friss "élmény" és már kicsit bosszantó, hogy ilyen kérdésre ilyen választ elfogad
aki ellenörzi a kérdést.!!!

A hozzászólást Bot63 módosította 2008.12.06. 00:04:42-kor
Pontszám: 1.67
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1230. hozzászólás - 2008.12.06. 00:12:14 (Válasz Bot63 #1229 hozzászólására.)
1. Ez egy ezeréves beugratós kérdés, én legalább 20 évvel ezelőtt hallottam először.
2. Ez nem az a topic, ahol a hibás kvízkérdéseket tárgyaljuk.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1231. hozzászólás - 2008.12.06. 01:45:31 (Válasz Lanmandragoran #1230 hozzászólására.)
Talaltam egy bugot az epikus szorny csataval.

A bug az, hogy ha lemented a URL-jet a tamadas linknek, akkor azt sorozatban (1 ora elteles nelkul) tobbszor lehet hivni, es fut a csata. En eppen Blackberry-rol jatszottam, es valahogy nem frissult a kepernyo, ugyhogy tobbszor megnyomtam, majd meglepetesre azt lattam a csataim kozott hogy 3-szor csataztam a lennyel, utoljara 1 EP-vel tamadva.

Gondolom a csataba belepve a program nem ellenorzi az idoszamlalot, hanem csak az epikus csata oldalon a Tamadas gomb megjelenitesenel van ellenorizve az idokorlat.

Nem rosszindulatuan mondom, de ez eleg "kezdo" programozo hiba. Kerlek nezzetek at a kodot hasonlo helyeken, hogy ne legyen ilyen gond. A portya tamadasnal egyebkent nincs ilyen problema, ott jo helyen (is) van ellenorzes.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1232. hozzászólás - 2008.12.06. 02:15:34 (Válasz Obiwan #1228 hozzászólására.)
Bár nem ez a topic a megfelelő erre, de nagy sw fanként válaszolnom kell.

Palpatine nem szerepel az Új Reményben (kronológiailag 4. történelmileg 1. rész). A kérdés szerintem teljesen jó, bár lehet, hogy túl speciális.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1233. hozzászólás - 2008.12.06. 07:14:48
Szervusztok!

Rengeteg kattintásomra dob most fel "Adatbázis kapcsolódási hiba" üzenetet a program, nem kicsit zavaró. Kérem, hogy nézzétek meg, mi kavarodhatott el, eddig nem fordult elő ilyen tömegben. A hibahullám reggel hét óra körül kezdődött, majd minden lépésemre előjött ez időpont után, az előfordulása pedig teljesen független volt attól, hogy épp mit csináltam.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
fórumozóGrezooFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1234. hozzászólás - 2008.12.06. 07:18:56
Nekem Is: Adatbázis kapcsolódási hiba

Pontszám: 5
fórumozóGrezooFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1235. hozzászólás - 2008.12.06. 07:19:15
Még a fórumban is!
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1236. hozzászólás - 2008.12.06. 07:37:11
Sziasztok!
Nálam is rossz a helyzet!
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1237. hozzászólás - 2008.12.06. 08:19:15
Kezelhetetlen bármire kattintok: Adatbázis kapcsolódási hiba. A Fórum még elketyeg egy ilyen után, de a többi .
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1238. hozzászólás - 2008.12.06. 11:18:40 (Válasz Simon #1231 hozzászólására.)
A legtöbb helyen ez ellenőrizve van (pl Drakin), de az epikusnál tényleg lemaradt.
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1239. hozzászólás - 2008.12.06. 19:21:22
a kémgömb még mindig nem jó éppen arra, amire jónak kéne lennie. valahogy irreálisnak tűnik, hogy a kémlelés pillanatában még támadható karakter, 1 mp-cel később már nem támadható.

ennyire régi állapotot csekkolna a kémgömb?
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1240. hozzászólás - 2008.12.06. 19:57:12
Sziasztok,

"Kábítsd el ellenfeled legalább 3 alkalommal!" küldetésben bugot észleltem, mert fel volt véve a küldi, megtámadtak, elkábultak, és mégsem számolta alkalomnak. Ez után támadásból ismét megcsináltam, amikor pedig számolta. Kérem, hogy javítsátok a szöveget arra, hogy TÁMADÁSBÓL csináld meg, vagy pedig adjatok hozzá egyet az elkábított darabszámomhoz. A csatát elmentettem.

Előre is köszi!
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!