Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1981. hozzászólás - 2009.02.06. 15:22:33 (Válasz Maci #1978 hozzászólására.)
Idézet: Maci - 2009.02.06. 15:08:52
Hogy nem irracionális a szerzett LE-nk???? Hogy nem irracionális a szerzett LE-nk??
Most jól megsértettél minket! Pedig arra törekedtünk, hogy irracionális legyen, de egyszer csak szembesülnünk kell a ténnyel: nem irracionális!

És még valami:

Ezúton kérem a fejlesztőket, hogy

ne törőjjé' le!


üdv
maci


Ez? Gyenge. Nagyon gyenge. Egyáltalán hogy lehet így még élvezni a jáétékot? Csak a kudarc...
Pontszám: 5
fórumozóMelboliusFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1982. hozzászólás - 2009.02.06. 15:25:28
Én is a Lélekszipolyozókhoz tartozom, és a 27-es kreatívommal + a tudatturbóval eléggé könnyen tudok 1500-as csatákat csinálni. Igazából nem értem h. ebben mi a csalás, ezért kérem hogy v.ki magyarázza el.


ÉS NEM VAGYOK FÖLDÖNKÍVÜLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Ott leszek a fűben, melyre lábatok lép, a fákban, melynek árnyékában megpihentek, minden egyes virágban. A madarakban, amelyek felettetek szállnak, az elszálló szirmokban, a hulló levelekben, a szélben, az esőcseppekben, a Napban, a Holdban, a csillgokban; mindig mindenhol!"
Pontszám: 5
fórumozóVulpionFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1983. hozzászólás - 2009.02.06. 15:27:01
Hallani ám, hogy Egyházunk szerzett LE mennyiségeit nem tartod irracionálisnak. Ezt a mondatot mondjuk nem igazán értem, mert nem irracionális = racionális, de akkor minek kommentelni róla?
Másrészt: mea culpa, mea maxima culpa, hogy tudatosan keresem és megtalálom a lámákat, aztán jót kaszálok rajtuk és mindehhez még "öcsköst" se kell nevelnem. Talán neked is így kéne tenned anyázás helyett, nem gondolod?

Maradok tisztelettel: Vulpion, portya TOP 18-20. (mikor hogy)
Pontszám: 5
fórumozóBekasFérfi
Végzetúr mester
674 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1984. hozzászólás - 2009.02.06. 15:33:03
A bajnokit ismét egy csaló szélhámos nyerte 27-es szinten az eddig 2,6 millió összecsalt zsákmányával. Felháborító, hogy rendszer nem veti ki magából az ilyen csalókat. Ha én lennék a moderátor, már régen kigyomláltam volna az ilyeneket.

Fogadni mernék, hogy 100 portyájából 100-at nyer csak meg, rossz esetben 99-et. Mi ebbe a kihívás? Mi ebben a játék? Biztosította magának hónapokra/évekre a tutit és a rendszer meg engedi! Senki nem tesz semmit.

Nevetséges ez a bajnoki medál legyen a bajnoki alatt -1 értékű. Ha ha ha, jó sokat húzhat le a harcértékéből... -10-zel is simán nyerne. De kit érdekel a bajnoki alatt? A sima hétköznapokban királykodnak ezek a szemétládák és nyilván semmi sem elég alapon ez a 2,6 millió csak növekedik majd. Tippelek: 1 hónap múlva legalább 3,3 millió lesz, ha nem több.

Gratulálok.
Pontszám: 2.44
fórumozóAttleeFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1985. hozzászólás - 2009.02.06. 15:34:30
Sziasztok.
A 3. világon csináltam egy szövetséget, de már vagy 5 napja nem lett engedélyezve, annyit szeretnék kérni, h utasítsátok el a szövetség létrehozását, mert így nem udok belépni a szövetségbe, ahova hívtak.
A karakter neve: NJoyme
köszi
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1986. hozzászólás - 2009.02.06. 15:36:53
Annyira unalmas, hogy mindenkit lecsalóznak aki az átlagnál jobban fejlesztette a karakterét...
Pontszám: 5
fórumozóMelboliusFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1987. hozzászólás - 2009.02.06. 15:37:01 (Válasz Bekas #1984 hozzászólására.)
Te hallod (olvasod) ha v.ki jobb nálad akkor az egyből csaló vagy mi??
"Ott leszek a fűben, melyre lábatok lép, a fákban, melynek árnyékában megpihentek, minden egyes virágban. A madarakban, amelyek felettetek szállnak, az elszálló szirmokban, a hulló levelekben, a szélben, az esőcseppekben, a Napban, a Holdban, a csillgokban; mindig mindenhol!"
Pontszám: 5
népszerűBinkiNő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1988. hozzászólás - 2009.02.06. 15:47:30
Kifejezetten sértőnek találom hogy ezt a HIBAJELENTÉS topicba kellett írni ugyanis nem találom azt hibának hogy valaki tudatosan játszik!Ahelyett hogy itt háborogtok kedveskéim inkább menjetek portyázzatok lehet eredményesebbek lennétek...

Mellesleg sem földönkívülis sem HIBÁS nem vagyok csak egy 19 éves lány...
irracionálisan HIBÁS földönkívüli 19 éves lány...O.o
Pontszám: 8.60
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1989. hozzászólás - 2009.02.06. 15:48:29 (Válasz Binki #1988 hozzászólására.)
És kiskegyed gyémánt? És netán egyedülálló?

Pontszám: 5
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1990. hozzászólás - 2009.02.06. 15:50:25 (Válasz Bekas #1984 hozzászólására.)
akkor ezek szerint tőled kaphattam néhány perce a kedves sorokat:)

Figyelj, tényleg nem rosszindulatból, de szerintem neked orvosra lenne szükséged..

Ha kíváncsi vagy, hogyan szedtem össze, kérdezd meg levélben, ahogy a legtöbb ember megkérdezi, nem foglak válasz nélkül hagyni...

szerk
A hozzászólást Maci módosította 2009.02.06. 15:54:35-kor
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1991. hozzászólás - 2009.02.06. 15:55:12 (Válasz Bekas #1984 hozzászólására.)
Kész, én feladom... Ez a téma csak úgy 20.000-szer került elő eddig, mindannyiszor szépen elmondták, hogy nem nem csalás, taktika. (Én se ismerem, meg sajna Maci karakterének nevét sem, pedig dögöljek meg írnék neki, mert ha nekem nem is, szövetségi társaimnak lehet hasznos lenne ), de attól, hogy valaki látványosan jobb a másiknál, nem 100%, hogy csal, az legalább olyan valószínű, hogy jobban játszik.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1992. hozzászólás - 2009.02.06. 15:56:57 (Válasz Maci #1990 hozzászólására.)
Maci, ugyan már. Legalább 20x le van írva a fórumban itt-ott...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóMelboliusFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1993. hozzászólás - 2009.02.06. 15:57:33
köhy bölény ezért szeretünk
"Ott leszek a fűben, melyre lábatok lép, a fákban, melynek árnyékában megpihentek, minden egyes virágban. A madarakban, amelyek felettetek szállnak, az elszálló szirmokban, a hulló levelekben, a szélben, az esőcseppekben, a Napban, a Holdban, a csillgokban; mindig mindenhol!"
Pontszám: 5
népszerűAshcrofttFérfi
Végzetúr tanonc
35 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1994. hozzászólás - 2009.02.06. 16:42:25
Igen kellemetlen hibával találkoztam ma: beléptem a térkapuba, és csata helyett csak egy sárga from_terkapu vagy form_terkapu stringet kaptam cserébe, és ugrott a térkapu pontom is, nem beszélve a LE/Tp-ről....
Kérlek nézzétek meg, nem szeretném, ha többször is ilyesmikkel kellene szembesülnöm, annyira azért nem kapok sűrűn térkapu pontokat.

Másik apró bug, ez inkább vicces, mint zavaró: tegnap az egyik befogott lényemen eltünt a kép és az ékezetes betük, az idomítási költség viszont felugrott 48700 LE-re Pár óráig volt csak így, aztán megjavult.
Pontszám: 5
népszerűtlenKheonFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1995. hozzászólás - 2009.02.06. 16:56:08 (Válasz blackdiablo #1972 hozzászólására.)
To Blackdiablo: Attól, hogy te faszláma módon játszottál eddig, még nem kötelező mindenkinek úgy játszani...Hát ki ne találd már, hogy én vagyok a csaló, meg töröljenek le, mert te fos karaktert fejlesztettél magadnak.
Pontszám: 2.44
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1996. hozzászólás - 2009.02.06. 17:50:54 (Válasz Kheon #1995 hozzászólására.)
Idézet: Kheon - 2009.02.06. 16:56:08
To Blackdiablo: Attól, hogy te faszláma módon játszottál eddig, még nem kötelező mindenkinek úgy játszani...Hát ki ne találd már, hogy én vagyok a csaló, meg töröljenek le, mert te fos karaktert fejlesztettél magadnak.


Ember, ezt azért lehetne picit finomabban is, nem?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.33
népszerűtlenKheonFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1997. hozzászólás - 2009.02.06. 17:55:24 (Válasz Byzon #1996 hozzászólására.)
Ember, ha téged lecsalóznak igazságtalanul, mennyire bírsz finomkodni? Én ennyire.
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1998. hozzászólás - 2009.02.06. 19:25:59
Értékelhettem most pár kérdést, ahol rosszat adtam meg, nem tette be a pipát az okhoz, pedig én megpróbáltam bejelölni...

Kheon: én is átéltem ebben a játékban már olyan dolgot ami nem tetszett, szóljon aki úgy gondolja ilyesmi miatt inkorrekt hangvételű levelet kapott tőlem, vagy ilyen hangvételű hsz-t olvasott.
Elhiszem, hogy legalábbis idegesítő egy ilyen vád, főképp, ha alaptalan, de ettől nem szükséges ilyen módon kifejezni magadat, mert ezzel nem pozitívan minősíted magad (szerintem).
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1999. hozzászólás - 2009.02.07. 08:26:07
A 3. válaszban nem megengedett szó szerepel!
Kérdés:
1. Válasz:
2. Válasz:
3. Válasz:szarvas
4. Válasz:

Jelöld meg azt is, hogy melyik a helyes válasz!

Na most ki a király?
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 5
irritálóPHOENIXFérfi
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2000. hozzászólás - 2009.02.07. 10:15:03
Na akkor ezt kapjátok ki, pont most kaptam ezt a kérdést amikor elindultam vadászni:

Mit tudsz megszerezni őskövek segítségével?

1: Lehetőséget más karakter megölésére
2: Prémium tagságot
3: Fókuszkristályt
4: Epikus szörnyet foghatsz be (vagy valami ilyesmi)

Na most én ugyebár ráböktem a Prémium tagságra, erre mit dobott ki? Na mit??? Azt, hogy megölhetsz egy másik végzeturat. Pffff...na most a kérdés feltevője vagy hibásan jelölte be a helyes választ (félrekattintott), vagy egy komplett idióta, aki semmit sem konyít a játékhoz. Szívből remélem, hogy az első legyen az igaz, de amit a legjobban sajnálok, hogy azt a kérdést még értékelhettem is, így ugye Jó kérdés-nek minősítettem, aztán jött, hogy rossz a válaszom.
Vihart és mennydörgést fogsz zabálni és tüzes villámokat sz*rni! Ha így folytatod, veszélyes leszel!!!

Kaland: Áldozatbemutatás
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője