Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
fórumozónaggyongonoszFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
61. hozzászólás - 2008.09.24. 17:23:16
MInden tiszteletem a fejlesztőké, jó játék lett. Elég sok hasonlóüval játszottam, de akik fizetnek iszonyatosan elhúznak a többiek elött. Jó lenne valahogyan lehetőeég őskövek szerzésére fizetés nélkül is, csak mondjuk piszok nehezen( addig meg mennének a reklámok,amig az őköveket hajkurászuk:) )

így egy kicsit egyensúlyozva lenne a játék. Pl a hóditóban a vip rész nem is ad sok extrát, csak kicsit egszerűsíti a játékot, de vip nélkül is meg lehet minden dolgot tenni, csak sokkal több oldallátogatással és reklámos felülettel(vip reklámmentes)
Pontszám: 5
irritálóMelkonFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
62. hozzászólás - 2008.09.24. 18:18:05 (Válasz naggyongonosz #61 hozzászólására.)
Nekem is picit túlzásnak tűnik h 2000 forintért 100 őskő, persze lehet h később ez nem is lesz sok, de pl arra kíváncsi lennék h lehet-e máshogy szerezni őskövet avagy csak donateel?
A Prémium tagság am teljesen korrekt, csak az őskövek az olcsók sztem.
(am ezt miért is ebben a topicban tárgyaljuk meg? )
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
63. hozzászólás - 2008.09.24. 18:50:53 (Válasz Melkon #62 hozzászólására.)
Soha ne mond semmire,hogy olcsó, mert felemelik az árát.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.50
irritálóMelkonFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
64. hozzászólás - 2008.09.24. 18:55:53 (Válasz Gort #63 hozzászólására.)
Igazából emiatt mondtam... balance fontos tényező, és amennyiben máshogy nem lehet őskövet szerezni ez iszonyat olcsó. 2000 ft-ért kapsz 16 heti prémium tagságot (meg persze cuccokat is vehetsz belőle), ami végképp olcsónak tűnik
Pontszám: 7.50
népszerűBatuFérfi
Végzetúr tehetség
138 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
65. hozzászólás - 2008.09.24. 19:16:16 (Válasz tramenes #57 hozzászólására.)
Idézet: tramenes - 2008.09.24. 15:35:39
A megoldás nagyon egyszerű; nem kell ősköves cuccot venni alacsony szinten. Fölösleges pénzkidobás szerintem; éppen amiatt amit leírtál.


Nem egy ilyen véleményt olvastam már és ha ez előre tisztázott, akkor senkinek se lehet egy szava se, de ha a játékosnak a saját bőrén kell ezt megtapasztalnia és utólag jön rá, akkor joggal érezheti becsapottnak magát. De legalább elrettentésnek jó, ha a karakter csillogó páncélban és magiától izzó buzogánnyal flangál.
Pontszám: 5
fórumozóWurgarFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
66. hozzászólás - 2008.09.24. 21:18:54
Rájöttem valamire, rosszul van meg csinálva a kvízes rész. Ugyan is a gyári kérdéseket nem lehet bírálni, ugyan is nem egy olyan volt ami tuti hogy hibás volt. Úgy kéne, hogy a kvíz sorozat után egy link, ahol az összes kérdés fel van sorolva, és amelyik hibás volt, azt megírni. Mert honnan tudjam elsőre, hogy az most hibás-e, csak akkor derül ki, mikor már rákattintottam és akkor már nem tudok mit tenni. Erre konkrét dolgot tudok mondani. Az volt a kérdés, hogy XY mikor robbantott ki rabszolga lázadást. És 1834 volt a helyes válasz a kvíz szerint, de könyörgöm a f@szi 1833-ban meghalt, akkor hogy lett volna képes? Jó lenne, ha jobban utána járnának a dolgoknak.
Pontszám: 5
fórumozóMayhemFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
67. hozzászólás - 2008.09.24. 21:22:15
A kvízkérdések beküldésekor direkt ügyeltem a magyar helyesírás szabályainak betartására, mégis helytelenül jelent meg a kérdésem. Ez hogyan lehetséges?
Pontszám: 5
fórumozóWurgarFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
68. hozzászólás - 2008.09.24. 22:09:13
meg azt mondj a szabályzat:
Olyat kérdezz, amire te is fejből tudod a választ, és nem igényel lexikális tudást.
Na most:
"Ki az a tünde herceg, aki megmenti Frodót a gázlónál a könyv szerint?" ezt honnan tudja az aki nem olvasta a könyvet én vagy 30* láttam a filmet, és véletlenül ráhibáztam. Ez nem jó Kvíz kérdés, nem tudom ki bírálja el, de rá vernék párat a körmére....már elnézést.
Pontszám: 5
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
69. hozzászólás - 2008.09.24. 22:38:22
Igazad van Wurgal. Egyébként én olvastam és persze tudom fejből, de komolyan ilyen kérdéssel is találkoztam:

Milyen szinü kutya? piros; rozsaszin; akarmilyen;

Valahogy így szólt. Rögtön ráklikkeltem az "Azonnal töröljétekre". Viszont olyanokkal is találkoztam, amik már olyan nehezek voltak, hogy egyszerüen az interneten nem találtam rá megoldást.
A hozzászólást Csirguz módosította 2008.09.24. 22:39:32-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
70. hozzászólás - 2008.09.24. 23:09:26 (Válasz Leanthil #48 hozzászólására.)
Idézet: Leanthil - 2008.09.24. 14:29:59
Idézet: Qpica - 2008.09.24. 14:00:28
hibas kerdes: ki a 2008-09 honvédelmi miniszter jelenleg

http://old.honvedelem.hu/miniszterium
eszerint a honvedelmi miniszter jelenleg nem a kerdesnek megfelelo valasz, azaz nem Szekeres Imre hanem Juhasz Ferenc


Ezt a hozzászólást nemigen érteni. Mármint, hogy hol, mit írnak, de elvileg minden felelős magyar állampolgár fejből nyomja, hogy Magyarország jelenlegi hadügyminisztere Szekeres Imre (születési nevén Stern Imre).


Sziasztok!
Én írtam a kérdést és így utólag tényleg kicsit érthetetlen, mivel 2008 szeptemberére gondoltam, viszont 2008-2009-re is érthető. Adtam neki még egy évet. Kéretik javítani.
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 3.60
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
71. hozzászólás - 2008.09.24. 23:48:54
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy kisebb kobaltpatkány. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 23 lélekenergia. +3 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:19:49
Egy kisebb tóra bukkansz. A száraz felszínnek mindig megváltást jelentenek a szórványos esők, és patakot, vagy esetleg tavat találni igazi csodaszámba megy, nem is hosszú életűek. Vízkészleteidet itt majd feltöltöd - de először lesben állsz, hogy lecsapj az állatokra, amik inni járnak ide. Nem kell sokáig várakoznod, egy apró wantu közelít az apró tavacskához. Megvárod, amíg inni kezd, és akkor támadsz rá (+23 lélekenergia). Nem volt egy fair küzdelem, de a túlélésért folytatott harcban nem is lenne sok értelme az ilyennek. A csata után csillapítod szomjodat, és vizestömlőidet is csurig töltöd. +3 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:14:49
Vadászatod során egy méonech fürkész nyomait követed, de végül feladod a dolgot. Ekkor azonban váratlan meglepetés ér, egy végzetúr táborára bukkansz.
- Kérlek, ne bánts! - könyörög. - Új páncélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem!
- Megkönyörülök rajtad, de akkor is adakoznod kell!
A végzetúr ellenállás nélkül enged át a lélekenergiájából (+20). +3 TP A szerzett lélekenergiából 2 a helyes válaszért kapott LE.
Ma, 23:09:49
Hatalmas ugrásokkal, futva indulsz zsákmányod után. Egy kiszáradt folyómederben mozgást észlelsz - valami épp víz után kutat. Egy protolisk lárva. Nem tudod meglepni az óvatos lényt, de amúgy is jobban kedveled a szemtől szembe csatát. A harcban végül te győzedelmeskedsz, zsákmányod 10 lélekenergia. +3 TP A szerzett lélekenergiából 1 a helyes válaszért kapott LE.


Ráadásul vadászatkor Ilyeneket kapok (nem mondhatnám, hogy kirívó esett, amit olvastok) pedig gyémánt vagyok. Nem tudom én vagyok ilyen szerencsétlen vagy a világ az.

Persze utána mi jött 15LE!

Lehet, hogy nem hiba, de panaszkodom.
A hozzászólást hellblade módosította 2008.09.24. 23:57:54-kor
Pontszám: 5
fórumozóKiflikeNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
72. hozzászólás - 2008.09.25. 06:51:34
Normális az, hogy egész este pihenés nélkül nem töltődött vissza 57 lélekenergiám este 10 óta? (Nem, nem támadtam, nem támadtak.)
Pontszám: 5
kedvencHatsepsutNő
Adminisztrátor
409 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
73. hozzászólás - 2008.09.25. 08:36:46
Továbbra is kérek mindenkit, hogy a kvízzel kapcsolatos problémákat a Javaslatok - Kvíz topicba írjátok!

Láttam a kéréseket, és javítani, illetve törölni fogom, amit kell.
A hozzászólást Hatsepsut módosította 2008.09.25. 08:45:04-kor
Pontszám: 5
irritálóCsuhiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
74. hozzászólás - 2008.09.25. 09:09:56
VIK^tory szövetségben vagyunk most 6-an. A maximális létszám pedig csak 5 lehet alapból. Nincs még kész épület. Szerintem bug. Mi legyen a megoldás Miklós?
Pontszám: 5
fórumozóKiflikeNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
75. hozzászólás - 2008.09.25. 09:17:14
Najó, ez már tényleg röhejes...az ellenfelemnek 142 a Tulajdonságösszege, nekem 146, az adhatóakból mind védekezésen, és cucc nélkül elver Oo
Ezekszerint hiába veszek meg bármi vackot, hiába teszek bármire, akkoris csak a szerencsén múlik, h elver-e vagy sem...ennek nincs túl sok értelme, sőőt...
Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy inkább a a sárkányölőt kellett volna fejleszteni... O.o
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
76. hozzászólás - 2008.09.25. 10:09:51 (Válasz Csuhi #74 hozzászólására.)
ban az egész klánnak : DDD
Pontszám: 8.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
77. hozzászólás - 2008.09.25. 10:18:28
Meg mindig gyakran van, h az elso vadaszatnal nem kapok kvizkerdest, szimplan egyel kevesebbet tesz fel.
Pontszám: 5
népszerűKyarraNő
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
78. hozzászólás - 2008.09.25. 11:32:10
A kvízben kéne hogy az értékelés után is legyen értékelés, mert van hogy a válasz van rosszul beállítva.
Találtam rá példát:
Hány pár lába van a keresztespóknak?
a jó választ az 5nek ítélte meg a program, pedig tudtommal 8db vagyis 4 pár a pókok lábának száma.
Kérlek töröljétek vagy állítsátok át.
A hozzászólást Kyarra módosította 2008.09.25. 11:34:03-kor
Pontszám: 8.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
79. hozzászólás - 2008.09.25. 13:57:45
ja es sajat erdeketekben a topic cimet irjatok at Hibabejelentes (Kvizt ne ide) cimre, mert senki sem olvassa az elso postokat
Pontszám: 5
közellenségSamuraiFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
80. hozzászólás - 2008.09.25. 14:06:35
Érdekelne hogy a 11-33-ig sebző varázslat 8 azaz 8-at sebez!!!!!?????????
Pontszám: 1.88
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője