Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3001. hozzászólás - 2009.07.27. 22:11:29
Ma, 22:10 Gratulálok, a 19. szintre léptél!
Ma, 22:09 Gratulálok, a 19. szintre léptél!
2x is?
Pontszám: 5
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3002. hozzászólás - 2009.07.28. 09:51:45
hibának minősül-e, hogy 9:30-tól szerverleállás van és mégis vígan működik a játké és a fórum is?

lehet, hogy esetleg erre a szünetre rátervezett valaki és hogy mégis van szerver, ettől borul a terve?

vagy valójában most csak nekem tűnik úgy, hogy éppen hsz-t írok?
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3003. hozzászólás - 2009.07.28. 09:55:32 (Válasz dorong #3002 hozzászólására.)
Azért nem lennék Miklós helyében. Ha nem megy a szerver az a baj, ha megy a szerver akkor az a baj. Most írják ki azt hogy lehet hogy lelőjük a szervert alólatok de lehet hogy nem? Sztem a szerverleállás azt jelenti, hogy karbantartás lesz és nincs garantálva, hogy játszani tudsz.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
fórumozóMilcoolFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3004. hozzászólás - 2009.07.28. 10:46:25
helloo ép a kvizolimpiára töltöttem ki a kérdéseket mire az oldal valami hiba miat nem tudja magát beadni igy elég pocsék lett joo lenne ha megtudnátok hogy mi a baj végzeturak
Pontszám: 5
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3005. hozzászólás - 2009.07.28. 10:47:13 (Válasz Szurilo #3003 hozzászólására.)
Szurilo, azért ennél konkrétabbat írtak, méghozzá a főlapon:

Tervezett szerverleállás
Holnap délelőtt várhatóan 9:30 és 11:30 között tervezett szerverleállás lesz, ezidő alatt a játék és a fórum sem lesz elérhető. Megértéseteket köszönjük.

kiemelem: "sem lesz elérhető". Érted. Nem vagy igen, vagy nem, hanen NEM.

de azért rendi dolog tőled, hogy véded őket, nekem is jólesne a helyükben
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3006. hozzászólás - 2009.07.28. 10:54:54 (Válasz Milcool #3004 hozzászólására.)
Idézet: Milcool - 2009.07.28. 10:46:25
helloo ép a kvizolimpiára töltöttem ki a kérdéseket mire az oldal valami hiba miat nem tudja magát beadni igy elég pocsék lett joo lenne ha megtudnátok hogy mi a baj végzeturak


pont szerverleállás alatt csináltad? merész.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3007. hozzászólás - 2009.07.28. 10:55:59 (Válasz dorong #3005 hozzászólására.)
éIdézet: dorong - 2009.07.28. 10:47:13
Szurilo, azért ennél konkrétabbat írtak, méghozzá a főlapon:

Tervezett szerverleállás
Holnap délelőtt várhatóan 9:30 és 11:30 között tervezett szerverleállás lesz, ezidő alatt a játék és a fórum sem lesz elérhető. Megértéseteket köszönjük.

kiemelem: "sem lesz elérhető". Érted. Nem vagy igen, vagy nem, hanen NEM.


én azt emelném ki, hogy "várhatóan".
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3008. hozzászólás - 2009.07.28. 11:01:55 (Válasz winnie #3007 hozzászólására.)
Pontosan. Én sem mernék MÁR biztosat állítani a Beholder helyében. Ezzel asszem azt is elmondtam, hogy mennyire védem őket.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3009. hozzászólás - 2009.07.28. 11:15:52 (Válasz dorong #3005 hozzászólására.)
Már mért védené Szurilo a Behot?
Pontszám: 5
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3010. hozzászólás - 2009.07.28. 11:17:53
hm, feladom, megfutamodok, mert kezd a dolog olyan irányba elmenni, hogy én vagyok a rossz, amiért pontos tájékoztatást várok el olyankor, amikor akár lehetne is pontosan tájékoztatni...

úgyhogy akkor nem akarok

sőt, nézőpontot és szellemiséget váltok (csak hogy mutassam, mennyire lehet rám hatni):
tök jó lenne, ha ilyen véletlen események gyakrabban lennének, mert ettől még színesebb lenne a játék
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3011. hozzászólás - 2009.07.28. 12:43:40 (Válasz dorong #3010 hozzászólására.)
Nézd, én csak azt nem értettem, hogy miért borul valakinek a terve azáltal, hogy mégis megy a szerver miközben elvileg állnia kéne. Nem tudok elképzelni se olyan szitut, hogy ebből para legyen. Sztem Miklósék nagyon is jól csinálták, hogy csak 5 percre dobták le a szervert és nem nyomták le csak azért hogy betartsák a határidőt.

Így aztán én úgy érzem hogy feleslegesen izgatod Miklóst még ezzel is. Néha egyébként is azt veszem észre, hogy teljesen átcsap a játék minősítése olyan irányba hogy bármi fejlesztés történik abban mindenki a hibát kezdi el keresni.
Mielőtt megint meg lennék billogozva, hogy védem Miklóst, elmondom, hogy 30 őskövet vettem életem során tehát én még csak nem is akarom a játékot fenntartani, de mint alkalmazás fejlesztő tisztában vagyok vele, hogy milyen az amikor a hülye user jön és sápítozik, hogy ő búzakékebb ikonra gondolt, miközben nagyon jól látta előre hogy milyen színű lesz az a rohadt ikon.
Általában véve a user-ek nem látnak bele a fejlesztői munkába.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 6.86
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3012. hozzászólás - 2009.07.28. 12:50:48 (Válasz Szurilo #3011 hozzászólására.)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,90.300#hsz313
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3013. hozzászólás - 2009.07.28. 13:01:16 (Válasz Mortimer #3012 hozzászólására.)
Olvastam ezt a hsz-t és már akkor se értettem vele egyet, hiszen te azt sérelmezed hogy mit nyerhettél volna ha tudod hogy nem áll le a szerver. Márpedig a nyerés nem egyenlő a vesztéssel.

Így hogy mégis volt szerver, lehetőséged volt belőle profitálni, ez csak plussz és nem mínusz.

A CSP-d is biztos vagyok benne hogy nem csordult túl, csak felgyűlt, ami bármikor letornázható.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 4.50
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3014. hozzászólás - 2009.07.28. 13:07:19 (Válasz Szurilo #3011 hozzászólására.)
vagy éppen az ellentéte annak, amit Mortimer ír: mivel gyáva módon 15% alatt vadászok, a napirendbe pont jól beleillett, hogy 9:30 után nem sokkal érjek 15% fölé és akkor ott még belefér egy kis 15% feletti vadászat is, aztán 11:30-kor ismét a gépnél, és szépen leütettem magam megint

oszt amikor mégis gépnél voltam kb. 9:35-kor és látom, hogy egynéhány 10k LE-vel álldigálok 15% felett, akkor sápadtan klikkelgettem azt a néhányat, ami a leüttetéshez kellett

de ha ez csak engem (meg mondjuk Mortimert) érint, akkor bocs, nem szóltam, mert nyilván nem 1 (vagy 2) user igényeiről szól a játék
és még azt is mondhatjuk, hogy apróság az egész, hát tényleg az
arról nem is beszélve, hogy ez egy kiskapu kihasználása - de mindenki számára ismert és nyitva áll

úgyhogy akkor már csak tényleg annyi a problémám, hogy (hamár így felhoztad) én a lilának nem erre az árnyalatára gondoltam
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3015. hozzászólás - 2009.07.28. 13:20:59 (Válasz dorong #3014 hozzászólására.)
Tény, hogy jobban ki kellett volna hangsúlyozniuk hogy várhatóan lesz ettől eddig a szerver leállás, mert így volt aki úgy gondolta, hogy a szóban forgó intervallumban tuti hogy nem lesz szerver.
Két út van: Vagy lelövik a szervert pl. visszaszámlálás után ahogy a legtöbb online játékban szokták, vagy játszol és egyszer csak elszáll alólad a szerver, de az így járó adatvesztésért nem vállalnak felelősséget, neked kell odafigyelni hogy "mentsél" mindig.
Az előbbi a humánusabb, kevesebb parával járó módszer, az utóbbi az amelyik több játékidőt biztosít és ezért tetszetősebb.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3016. hozzászólás - 2009.07.28. 13:23:36 (Válasz Szurilo #3015 hozzászólására.)
"Két út van:"

Szerinted most melyik történt?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3017. hozzászólás - 2009.07.28. 13:25:09 (Válasz Mortimer #3016 hozzászólására.)
Utóbbi, miért kérded?
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3018. hozzászólás - 2009.07.28. 13:30:26 (Válasz Szurilo #3017 hozzászólására.)
"neked kell odafigyelni hogy "mentsél" mindig."

Ha utóbbi, akkor mutasd már meg hol van ilyen lehetőség.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3019. hozzászólás - 2009.07.28. 13:40:27 (Válasz Mortimer #3018 hozzászólására.)
Copy-Paste, más mentés sztem nem kell. Arról van szó, hogy írsz egy jó hosszú hsz-t és mire elküldenéd a szerver elszáll. Aztán amit megírtál annak annyi ugyebár.

Most ha olyanra gondolsz hogy vadásztál 2-t hogy térkapuzhass és mielőtt térkapura kattintanál száll el a szerver akkor a mentés abban merül ki hogy elkezded frissítgetni az oldalt percenként hogy mikor lesz újra up a szerver és reménykedsz hogy a köztes legrosszabb esetben is 60 másodpercben nem rabol le senki. Erre mondtam, hogy ez nem humánus és nagyon parás módszer, de csak 5 percet áll a játék és utána játszhatsz ismét tovább. Elköltheted a csp-d, nem gyűlik fel. Kamrázhatsz vagy ki mit szeretne éppen és nem hal meg fél napig a játék.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
3020. hozzászólás - 2009.07.28. 13:47:26 (Válasz Szurilo #3019 hozzászólására.)
"de csak 5 percet áll a játék és utána játszhatsz ismét tovább"

Vagy 10-et. Vagy 1 órát. Vagy két órát - mint írták. Te addig ülj ott, és frissítgess.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője