Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
141. hozzászólás - 2008.09.28. 21:21:39
A sivatagban ritka a zsákmány, de ha mégis találsz valamit, az szívós és lélekenergiában gazdag. Mint például ez itt! Egy hatalmas bíbor mösze, de a szomjazástól le van gyengülve. Megtámadod, és hamarosan magadba szívhatod a zamatos lélekenergiát (+54). +2 TP A szerzett lélekenergiából 10 a helyes válaszért kapott LE.

Nagyon hálás vagyok az extra LE-ért de 54-nek a 10%-ával sztem nem +10 LE-t kapnék
(Láthatatlan vagyok, lehet hogy az zavart be)
A hozzászólást Hydro Globus módosította 2008.09.28. 21:22:24-kor
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
142. hozzászólás - 2008.09.29. 06:40:04
Szervusztok!

Jól sejted, a láthatatlanság felezi az elszívott LE-t, de a kérdésbónuszt a teljes érték után kapod.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűDr3amNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
143. hozzászólás - 2008.09.29. 08:30:29
Akkor a következő elírási hibákra szeretném felhívni a figyelmet amellett, hogy szerintem nem csak elírás hanem tévedések is vannak:

Mikor épült első az digitális elektronikus számítógép?
1948
1946
1976
1939

Egy kis információ:
1937–1942: Vincent Atanasoff és asszisztense, Clifford Berry megterveznek egy csak elektronikus egységekből álló gépet, ez volt az első elektronikus digitális számítógép, az Atanasoff–Berry Computer (ABC). Jelenleg ezt tartjuk az első mai értelemben vett (elektronikus) számítógépnek.
Itt egyébként a kérdező a '46-ot adta meg helyes válasznak.

Ki vezette réfen a Delta cimü mősort
Antal Imre
Friderikusz Sándor
Rózsa íGyörgy
Kudlik Julia

Egy kis információ:
1964. január 31-én indult a Delta című műsor
Lénárd Judit után nem sokkal Kudlik Juli vette át a stafétát, aki '96-ig maradt a műsorvezető.
Így a kérdés nem csak elütés miatt helytelen hanem amiatt is, h a régen az a legrégebbent jelenti ilyen esetben sztem. (mellesleg a válaszban is el van ütve íGyula)
Pontszám: 3
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
144. hozzászólás - 2008.09.29. 09:26:06
Sziasztok!

Tényleg nem értem miért annyira bonyolult megérteni, hogy a kvízzel kapcsolatos hibákat NEM ebben a topicban kell jelenteni???
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 3
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
145. hozzászólás - 2008.09.29. 09:30:51 (Válasz Hombre1970 #144 hozzászólására.)
Majd legközelebb nem ide írja. Azért akkora tragédia szerintem nem történt. . Csak azt ne kérdezze senki, hogy a felszerelés miért nem jelenik meg!
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
146. hozzászólás - 2008.09.29. 09:43:50
Füstöt látsz a távolban, arra veszed az irányt. Közelebbről látod, egy felégetett erdő - nemrégiben szörnyű csata dúlt itt. A romok közt egy toxikus lárva kutat. Kihívást intézel felé. Vad dühvel vetitek magatokat a csatába. Csak néhány percig tart, és máris árad beléd ellenfeled lélekenergiája (+59). +3 TP A szerzett lélekenergiából 5 a helyes válaszért kapott LE.

Az itt-ott felbukkanó növényzet mindig vonzza az állatokat, ezért egy ilyen oázist cserkészel be vadászatod során. Egy toxikus lárva pihen a napon, jóllakott lustasággal. A támadásod meglepetésként éri, védekezni sem nagyon tud. A zsákmányod 35 lélekenergia. +3 TP

Ez 2 egymás utáni vadászatom eredménye. Ezek szerint ugyanazért a szörnyért is ekkora szórásban kapjuk a LE-t?
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 3
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
147. hozzászólás - 2008.09.29. 10:46:27
Igen egy szörny nem fizen adja a TP-t, hanem a szörny szintjétől függően bizonyos szórásban, plusz erre még rájön, hogy apró, normál, hatalmas stb.
Pontszám: 3
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
148. hozzászólás - 2008.09.29. 12:23:01 (Válasz Awenhai #142 hozzászólására.)
Szóval előbb feleződik, utána adja hozzá a felezés előtti érték 10%-át? Az tök jó \o/
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
149. hozzászólás - 2008.09.29. 12:31:55
Hogy viduljunk egyet(csak logikai "hiba").
Egyik vadászatom kicsit másképp:

Döngő léptekkel indulsz vadászatra. ( Ez a rozsdás vascsizma még nyíkorog is, ennyit a csendes becserkészésről) A kietlen síkságon sokáig életnek semmi nyomát sem látod.(éppen homokkal van teli a szemem is nemcsak a szám) Végül ösztönösen érzed meg a homokos dűnék közt rejtőző teremtmény életenergiáját. (pedig azt hittem csak a hátamat kell megvakarnom) Egy jégféreg fészkére bukkantál! (na ez is eltévedt a jégmezőről a sivatagba) Rettenetes csata veszi kezdetét.(legalábbis ebben a ruhában rettenetes bűz van) Ellenfeled keményen harcol, de a végeredmény nem lehet kétséges, te győzöl!(persze már félig felolvadt a napon a jégpáncélja) Magadhoz veszed ellenfeled lélekenergiáját (+91). +4 TP A szerzett lélekenergiából 8 a helyes válaszért kapott LE. (miért nem több, a skót felmenőik...)
Pontszám: 5
népszerűlaraxFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
150. hozzászólás - 2008.09.29. 20:17:23
Üdv

Nos a következő gond merült fel :

A Szövetségünknek 11 tagja lehet elvileg, de 12-en vagyunk ( Laraxians ) . Gondolom ez gond... ha lehetne úgy megoldani, hogy a klánt nem kellene feloszlatni, örülnénk. Az sem megoldás hosszabb távon, hogy marad mindíg egy jelentkező... se neki se nekünk, mivel előfordulhat ( mint gondolom most is ) hogy egyszerre mennek a szavazások és megint töblet jelentkezik...
Pontszám: 6
fórumozóBozóki MihályFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
151. hozzászólás - 2008.09.29. 21:50:58
TÁRGY ELADÁSI PROBLÉMA: Nem tudom eladni az alapbuzogányom, hiába kérdezi meg, hogy "Ezt a tárgyad épp használod, valóban el akarod adni? -IGEN. Erre kiírja, hogy "Ezt a fegyvert nem adhatod el, mert jelenleg használod!"
Hiába klikkeltem mindenre a tárgylistámban, nem tudtam "nem használni".

A probléma azért probléma, mert így nem tudok hozzájutni az új fegyveremhez, csak hosszú idő múlva, és az idegesítene, ha pont emiatt rongyolódna az LE differencia állásom.
Pontszám: 5
népszerűAlienkillerFérfi
Végzetúr tehetség
219 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
152. hozzászólás - 2008.09.29. 22:03:18 (Válasz Bozóki Mihály #151 hozzászólására.)
A használt eszközt nem tudod eladni. Kivenni a használatból csak akkor tudod ha egy másikat teszel a helyére. Igen ez igy nem teljesen jó de ez van. Előbb helyére kell tenni utána tudod eladni
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
153. hozzászólás - 2008.09.30. 11:20:40
csak a fegyvernel van, en plul pajzsot el tudtam adni a kezembol is.

fegyver nelkul nem enged maszkalni a program
Pontszám: 5
népszerűDragon HUNterFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
154. hozzászólás - 2008.09.30. 12:59:29
Na ez már engem is kiakasztott (pedig veszitettem már el pár csatát), a karakterlapján látni, hogy mije van..(egy szál buzogány, meg egy varázslat, páncél nuku, nálam meg minden, legujabb varázstőr, +10 tulajdonság, +bonuszok stb ). Jól van kikaptam, DE!!!! 9 sebzést adok és 59-t kapok????????? LE nem érdekel (elég csekély amúgy is)

Csatakiáltással támadtok egymásra.
Csontodat Zorgeto rohanás közben megidéz egy energialövedék varázslatot. 20 pontnyit sebzett.
Rohanás közben egy energialövedék varázslatot idézel. (-10 VP). Csontodat Zorgeto egy szaltóval próbálja megúszni. Csak 9 életpontot vesztett.
Egy gyors csel után Csontodat Zorgeto a hasadat támadja. Talált, 17 ép-t sebződsz.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill varázstőrrel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Csontodat Zorgeto páncéljáról.
Egy gyors csel után Csontodat Zorgeto a hasadat támadja. 21 pontnyit sebzett rajtad.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 9 sebzést okoztál, és 58 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 32 lélekenergiát.
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
155. hozzászólás - 2008.09.30. 13:03:06
Ezt szoktuk mi, ŐV-sek egyszerűen BEHO randomnak hívni.

Egyszerűen peched volt
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
156. hozzászólás - 2008.09.30. 13:40:38 (Válasz Dragon HUNter #154 hozzászólására.)
Miklós leírta, soha nem lesz a győzelem esélye 100%, sőt, ha jól értem 80% fölé is nehezen megy.
Ez van, néha engem is zavar.
Pontszám: 5
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
157. hozzászólás - 2008.09.30. 14:42:49
Hi!

Ma ismét előfordult, hogy a helyesen megválaszolt kvízkérdésre nem adott +LE-t. Így kaptam 16-ot Itt még katasztrófa, de ha sok 80-120-asnál jön elő,ott azért morognék rendesen.

vh
Pontszám: 5
irritálóEl PresidenteFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
158. hozzászólás - 2008.09.30. 15:37:11
Én ma reggel kikaptam egy nálam egy szinttel magasabb végzetúrtól, miközben láthatatlan voltam. Pedig a leírás szerint elvileg átlag 13-al magasabb volt minden értékem, mint az övé ...

Ez hogy van?
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
159. hozzászólás - 2008.09.30. 16:13:19 (Válasz El Presidente #158 hozzászólására.)
Idézet: Hydro Globus - 2008.09.30. 13:03:06
Ezt szoktuk mi, ŐV-sek egyszerűen BEHO randomnak hívni.

Egyszerűen peched volt
Pontszám: 5
irritálóKovaFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
160. hozzászólás - 2008.10.01. 07:42:06
Mióta 3. szintű lett a karakterem, azóta nem kapok kvízkérdést a vadászatok előtt. Tegnap átolvastam ezt a fórumot, a második lap alján egy hete már valaki másnak is ez volt a problémája, de nem láttam, hogy erre érkezett volna valamilyen válasz. Akkor ez most hiba vagy nem? Ha nem, akkor mit kéne csinálnom, hogy újra kapjak kérdéseket?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője