Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagCassianFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
181. hozzászólás - 2008.10.01. 18:41:34
Lehet kicsit későn szólok, de a prémium tagságommal lenne egy kis gondom. A játék elején befizettem 2 hétre, de egy hét után megszűnt a tagságom. Azóta vettem újat, bár a biztonság kedvéért már csak egy hétre. Mi lehetett a baj. A karakterem neve: Cassian.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Pontszám: 5
fórumozóVidámhalál
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
182. hozzászólás - 2008.10.01. 23:48:49
Nem tudom hiba-e, de ha toplistából választok ellenfelet, akkor kb. 50%-ban nincs kinn a Támadás gomb. Ha meg kint van, akkor is elég gyakran a nem ütheted, kevés az ÉP-je az üzenet.
Az elsőre mi a magyarázat, a másodikra meg nem lehetne plusz egy oszlopot berakni, hogy xy éppen nem üthető? Jó, tudom, a lényeg az oldallekérések száma, jól mutat, de az ötödik után kezd szétrobbanni a fejem, hogy ezt sem támadhatom.

Üdv:
'halál
Pontszám: 5
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
183. hozzászólás - 2008.10.02. 07:54:16
Köszönöm.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
népszerűShiakoFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
184. hozzászólás - 2008.10.02. 09:04:22
Aisling hozzászólásai után rendszeresen szétesik a fórum. Meg tudnátok nézni, hogy miért?
Köszi!
Üdv:
Gabi
Pontszám: 5
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
185. hozzászólás - 2008.10.02. 10:43:15
KVÍZ: Kérek mindenkit, hogy a kvízes dolgokat a PANASZOK > KVÍZ topicba legyen szíves írni. A jövőben minden más topicból törlöm a kvízre vonatkozó kérdéseket. Ha valaki nem érti, hogy a kérdése miért lett elutastva, az először olvassa el Miklós írását a Panaszok > A kvíz értékelésének rendszeréről pont alatt. Ha még ezután sem érted, akkor a kvíz topicban tudod megkérdezni, és a kvízesünk válaszol, ha van ideje, és érdemleges kérdésnke találja.


A bolygós kérdésre két ok miatt törölhettük:
1. Már feltette valaki ezt a kérdést, vagy nagyon hasonlót. (A tavas kérdésre is ez lehet a válasz.)
2. Az iskolában mindenki úgy tanulta, hogy a Plútó a legtávolabbi bolygó. Tudom, hogy ezt nemrég egy csillagászati konferencia megváltoztatta, és a Plútót már nem számolják bolygónak (lehet hogy akkor most űrhajónak számít, ezt nem tudom , de ezt azért nem tudja mindenki, eselteg még a neten is hibásan fordulhat elő régebbi oldalakon. Szóval férevezető a dolog.
Pontszám: 4.67
utáltSasikaFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
186. hozzászólás - 2008.10.02. 12:35:38
Jó drága testvéreim, most átrakom a kvíz topicba, de legyen újraértékelve, mert a kérésem jogos!
Most kaptam a kérdést, hogy melyik repülő nem légcsavaros?
Két Messerschmitt, egy MIG, meg egy számomra ismeretlen légi jármű volt megadva!
ÉS EZT HONNAN KÉNE TUDNOM???
Ez alapműveltség?

UI: Ezt is berakom a kvíz topikocskába!

Béke
Pontszám: 2
kedvencitelethozoFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
187. hozzászólás - 2008.10.02. 16:03:25
Lehetne valami köze a szintünkhöz a vadászaton kapott LE-nek.Kevesebbet kapok most mint első szinten.Tudom a random egy ilyen bicikli de lehetne valami minimum értéke vagy valami,mert ez a 2-3 LE 4. szinten halottnak a csók.
Pontszám: 3
kedvelt tagHombre1970Férfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
188. hozzászólás - 2008.10.02. 18:11:30
.
A hozzászólást Hombre1970 módosította 2008.10.02. 18:14:24-kor
Malabar V1 (Azúr Légió)
Malabar V5 (Zafír Istenek)
Pontszám: 3
közellenségRigelFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés Információ hiány
189. hozzászólás - 2008.10.02. 18:31:33
Olvasom a fórumot, és akik erre panaszkodnak azt a választ kapják, hogy ha megadnák az infót elveszne a felfedezés öröme. Nosza, hát fedezzünk fel. Csalódás után csalódás. Ha tudom, hogy nincs értelmes szakértelem, nem költök ezreket a felfedezésre. Ha tudom, hogy küldetés eldobásakor, újraindul a kapott LE számolása, nem dobom el. Hát nem sok kedvem maradt felfedezni. Nem beszélve arról, hogy csökkent neuronaktivitású egyen bírálja el a kérdéseket, és miatta kapok 72 óra tiltást. Az érthetetlen párbajvesztést már fel sem veszem. (legalább írná ki a végeredményben hogy pihent az illető, bár ez sem magyarázat mindenre) Egy két dolgot azért átgondolhatnának a készítők mielőtt változtatnak a játékon, már ha szándékukban áll. Ha nem, azt is jelezhetnék időben, mert akkor már most befejezem a gamét. " a remény hal meg utoljára"
Pontszám: 1.67
népszerűDanny KayFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
190. hozzászólás - 2008.10.02. 20:53:04
Amikor elkezdtem vadászni, nem dobott ki kérdést, hanem automatikusan mondta, hogy +10% lélekenergia! Ez nekem jó, de egyébként hiba!
Pontszám: 5
kedvelt tagHydro GlobusFérfi
Végzetúr mester
1245 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
191. hozzászólás - 2008.10.02. 21:29:29
Szakítottál meg vadászatot korábban?
HKK segédlet: itt vagy itt.
Drizzt segédlet: itt vagy itt.

Az első link akkor jó, ha az első oldal a legrégebbi, a másik fordítva.
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
192. hozzászólás - 2008.10.02. 22:09:56
Gyémánt horda - Garabonciás szövetség. Van -12 tagunk (a toplista szerint legalábbis).
Számon sem tudok ennyi tagot tartani!
Azért ennyire nem vagyunk pesszimisták!
Egy személy távozott, lehet ez kavart minket mínuszba?
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűZsoleszFérfi
Végzetúr mester
453 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
193. hozzászólás - 2008.10.03. 00:18:01
A helyes kvíz válaszok számát mikor frissítitek a toplistában? Mert én már 90 helyes válasz mínuszban vagyok az aktuálishoz képest. Az nem egy nap termése. Előre is köszi a segítséget.
"Bocsáss meg! Eszemet az idő meg nem óvta,
most fekete, fakó, mint könyv, múlt mélyiből. "
V3 Eroot Ibn Shienkai
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
194. hozzászólás - 2008.10.03. 08:00:01
A listákban kviz alatt nekem 214 helyes kviz szerepel. A karakterlapomon 361. Miert a kulonbseg?
Pontszám: 3
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
195. hozzászólás - 2008.10.03. 10:21:09
Idézet: AranyAlma - 2008.10.03. 08:00:01
A listákban kviz alatt nekem 214 helyes kviz szerepel. A karakterlapomon 361. Miert a kulonbseg?


Naponta frissül a dolog pl. azért, hogy ne lehessen kitalálni ebből, hogy éppen ki vadászik, mert látod, hogy nő a kvíz száma.Idézet: Seligen - 2008.10.02. 22:09:56
Gyémánt horda - Garabonciás szövetség. Van -12 tagunk (a toplista szerint legalábbis).
Számon sem tudok ennyi tagot tartani!
Azért ennyire nem vagyunk pesszimisták!
Egy személy távozott, lehet ez kavart minket mínuszba?


Megnézzük.
Pontszám: 3
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
196. hozzászólás - 2008.10.03. 10:27:53 (Válasz Almira #162 hozzászólására.)
Az ajánlásom alapján játszó karakter (Petur) többször is vett őskövet banki átutalással, de csak 5%-ot kaptam rá, nem 10%-ot ahogy a leírásban szerepel. Most akkor melyik érvényes?


Sajnos ez valóban hibás volt. A leírtakkal ellentétben valójában csak 5 %-nyi őskövet adott az ajánlás. Ez hiba, a 10 % a helyes. A logok alapján még ma mindenki megkapja a hiányzó ősköveket.
Pontszám: 3
kedvelt tagErmytageFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
197. hozzászólás - 2008.10.03. 10:43:17
Tegnap kaptam 6 őskövet ma eltűnt az összes!
(ma szintet léptem, ha ez segít)
Pontszám: 5
kedvencandrejFérfi
Végzetúr tehetség
110 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
198. hozzászólás - 2008.10.03. 11:45:29
Használtál szimulált támadást? Annak darabj aegy őskő.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagErmytageFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
199. hozzászólás - 2008.10.03. 11:49:17 (Válasz andrej #198 hozzászólására.)
A francba

Köszi
Pontszám: 5
fórumozóCelebornFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
200. hozzászólás - 2008.10.03. 13:33:20
Hali. Én ezt az ajánlásos mókát nem értem. Van egy munkatársam, aki az ajánlásom alapján regisztrált. Kapom is tőle nap mint nap ezért az LE-t. Viszont! Vett már kétszer is őskövet, azután én nem kaptam semmit. Viszont ő most kapott ajánlás alapján 6 őskövet. Valszeg az egyik ismerőse vásárolt. De mondjuk akkor is, hogy kaphatott 6-ot? 60 őskövet vett volna az ismerőse? És én miért nem kapok az ajánlásaim után? Holott a beajánlottam már 24 őskőhöz jutott hozzá. Abból legalább 2-t kellett volna kapnom, nem? Azt tudom, hogy ő általában marha mázlista. Háziállatot is első vadászatra szerzett. Nade ennyire...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!