Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (kvízt kivéve)
1641. hozzászólás - 2009.01.04. 11:44:03 (Válasz Frog #1639 hozzászólására.)
Idézet: Frog - 2009.01.04. 11:22:40
sajnos még mindig 0 a toplistán a kvíz pontom ! ez még minig HIBA!!!!


A kvíz eredményeket 8 óránként frissítik, ezt figyelembe vetted?
Pontszám: 5
közellenségFrogFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (kvízt kivéve)
1642. hozzászólás - 2009.01.04. 12:21:44 (Válasz Liadas #1641 hozzászólására.)
hello! persze ,már tegnap vagy tegnapelött is feltettem ezt a kérdést. de azért köszi! de most inkább az állat a fontossabb!
Pontszám: 5
kedvelt tagLiadasFérfi
Végzetúr mester
398 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (kvízt kivéve)
1643. hozzászólás - 2009.01.04. 12:24:06 (Válasz Frog #1642 hozzászólására.)
A toplista nem a te feltett kérdéseidet számolja, hanem azt hogy hány kvízkérdésre válaszoltál helyesen.
Pontszám: 5
közellenségFrogFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (kvízt kivéve)
1644. hozzászólás - 2009.01.04. 12:39:13 (Válasz Liadas #1643 hozzászólására.)
én tudom ,hogy az de akkor is 0-án vagyok már 3 napja.Lehet hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdést!
Pontszám: 5
fórumozóCila72Férfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Kvíz-frissítés
1645. hozzászólás - 2009.01.04. 13:33:05
Nekem már 1 HETE 460 a kvíz mellett a helyes válaszok száma a Toplistában, holott már 670 fölött járok!! A 24 órás frissítés ellenére sem változik már 1 HETE, úgy látom ez a többieknek is feltűnt. Lehet-e orvosolni, hogy tényleg hiteles legyen?
Pontszám: 5
fórumozóHdani99Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1646. hozzászólás - 2009.01.04. 15:21:32
Sziasztok! Egyéni Avatart szerettem volna feltölteni, el is küldtem már jó pár hete, de sem változás, sem visszajelzés. Érdeklődnék, hogy mi ennek az oka? A napokban pedig megprobálkoztam új egyéni avatart feltölteni, de már nem is tudok, nincs rá lehetőségem!

Kérelek ha tudtok segítsetek nekem ebben.

Köszönöm!
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1647. hozzászólás - 2009.01.04. 15:30:55 (Válasz Hdani99 #1646 hozzászólására.)
Szia! Érvényes a prémium tagságod?
Pontszám: 5
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1648. hozzászólás - 2009.01.04. 16:09:04
dv,
most volt egy csatám:

Idomított állatod, Somogyi Dániel kiskorú, egy 4. szintű goblin őrmester is részt vesz a csatában. Lord Arkon idomított állata, egy 9. szintű gorath lárva is részt vesz a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába.
Ajkad hangtalanul mozog, egy vérforralás igéjét mondja. (-50 VP). Lord Arkon elkerülte a varázslatot! Csak 7 életpontot vesztett.
Lord Arkon mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy energialövedék. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 18 pontnyit sérültél.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz az Enyészmesterrel. Lord Arkon 37 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Somogyi Dániel kiskorú is támad. 3 életpontot sebzett
Lord Arkon lesújt rád a mithril rövidkarddal. Ütése célt téveszt! Gorath lárva is rádtámad. 4 életpontot sebzett
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az Enyészmesterrel. Lord Arkon 30 pontnyit sérült. Ellenfeled állata 1 életpontot sebződött. Somogyi Dániel kiskorú acsarogva támad. 3 életpontot sebzett
Lord Arkon rád veti magát, a mithril rövidkarddal sebezhető pontot keres. 63 életpontot vesztettél. Az állatod 1 életpontot sebződött. Gorath lárva is rád veti magát. Nem talált.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az Enyészmesterrel gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 29 sebzés! Somogyi Dániel kiskorú is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.
Lord Arkon lesújt rád a mithril rövidkarddal. Talált, 28 ép-t sebződsz. Gorath lárva is támad. Mellé!
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Lord Arkon páncéljáról. Somogyi Dániel kiskorú is ellenfeledre veti magát. 4 életpontot sebzett
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 113 sebzést okoztál, és 113 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 26 lélekenergiát.


amit nem értek benne, hogy jó, hogy kivégzett, de akkor miért nem kerültem 1ÉP-re, mert 69 ép körül maradtam, most vagy a kivégzés nem mülödik jól, vagy esetleg valami más hiba.

Köszönettel,

gabibácsi (világ2)
A hozzászólást gabibácsi módosította 2009.01.04. 16:09:22-kor
Pontszám: 5
fórumozóHdani99Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1649. hozzászólás - 2009.01.04. 16:09:07 (Válasz Zaccmester #1647 hozzászólására.)
Tényleg, most hogy mondod...
Köszi!
Pontszám: 5
kedvelt tagDarioFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1650. hozzászólás - 2009.01.04. 16:09:58
Üdv!

Világ2-n van egy 11. szintű karakterem: Pezzonovante. A legutóbbi kvízkérdésemre jó értékelést kaptam és értesítetteki, hogy átvehetem a jutalmam, de nem tudtam, mert nem jelent meg a kiírás a jutalom átvételéről.
Utánanéznétek?

Köszi.
Pontszám: 3
népszerűCzipeterFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1651. hozzászólás - 2009.01.04. 16:19:25
Mit szóltok a következő kérdéshez: "Milyen színű az ember?" Hmm??? A "helyes" válasz a négy szín közül természetesen a "Fehér.". Ez simán átment. Engem nem botránkoztatott meg, mert ismerem a jelenséget és tudom viccre venni, de ha bizonyos elemek ezt a kvízkérdést meglátnák, akkor Miki a börtönből írhatná a következő játékát...
Pontszám: 6.17
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1652. hozzászólás - 2009.01.04. 16:23:05 (Válasz gabibácsi #1648 hozzászólására.)
A kivégzés nem nullázza fizikailag az életed, csak a párbajra gyakorolt hatása egyezik meg az ájulással.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1653. hozzászólás - 2009.01.04. 17:13:43
Bug: Van két minotaurusz nyakláncom, az egyik rajtam van, a másikat pedig nem tudom eladni. A kufárnál piros, mintha mindkettő rajtam lenne.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1654. hozzászólás - 2009.01.04. 17:45:59
A megkezdett vadászatot nem tudom megszakítani. HIBA
Pontszám: 5
népszerűKonkyFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1655. hozzászólás - 2009.01.04. 17:47:08 (Válasz Mortimer #1653 hozzászólására.)
Ez nem bug, hanem büntetés, amiért lepaktáltál az ördöggel, hogy ekkora szerencséd legyen!
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1656. hozzászólás - 2009.01.04. 18:25:53 (Válasz Konky #1655 hozzászólására.)
Ahh, akkor biztos ezért van 5 gyűrűm. Egyébként meg tudnám oldani a problémát, ha akarnám, felvennék mást a helyére. Ettől függetlenül biztos van, akinek ez gondot okoz.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1657. hozzászólás - 2009.01.04. 18:27:39 (Válasz Zolika761 #1654 hozzászólására.)
Dehogy nem lehet megszakítani. Ha nem tudod, akkor írd le részletesen, hogy mit látsz, mit ír ki a program, mert ez így egy programozónak kevés.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1658. hozzászólás - 2009.01.04. 19:09:21
A harcrendszer reformja mikorra várható?
Jelenlegi állása rettentően irracionális! Hiába van 130 körül a védelmem(minden módosítóval),akkor is levernek 110-120 közötti támadással,mint vak a poharat(5ből 5 találat).Ha esetleg visszaütök,és hasonló arányokkal harcolunk,akkor sem nyerek 40%nál többször(5ből 2találat).Ez a random hibája? Az utóbbi hetekben így nyomja! Ha az,akkor javításra szorul,még mielőtt a játékosok nagyrésze is elér arra a pontra hogy emiatt abahagyja.Én is erősen gondolkodom,elvégre semmi értelme fejlesztenem,ha használhatatlan,mert a random nem kedvez nekem.
Ezt több fórumban is említették,mostmár tényleg időszerű lenne változtatni: kisebb szerepet kell kapnia a randomnak a játékban,és nagyobbat a karaktereken végrehajtott fejlesztéseknek!
Ne csináljunk már ebből az igazán jó játékból egy egyszerű nyerőautomatát(vagy szerencséd lesz,vagy nem)!Mert sajnos nagyon arrafelé haladunk viadalon,olimpián és a szimpla játékban is.
Elnézést,ha ezzel valakinek a lelkébe gázoltam,de sajnos nem egyedi meglátásom a dolog.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.17
kedvencgabibácsiFérfi
Végzetúr tehetség
241 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1659. hozzászólás - 2009.01.04. 20:48:17 (Válasz Lanmandragoran #1652 hozzászólására.)
köszi, most már ezt is tudom.
Pontszám: 5
kedvencDisloyalFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
1660. hozzászólás - 2009.01.04. 21:06:22 (Válasz masterv #1658 hozzászólására.)
Én megértem a kifakadásodat.
A második világban ma levert egy 140-es tulajdonságösszegű, 6-os szakértelmösszeggel rendelkező (azaz szinte fejlesztés nélküli) 10-es szintű kari, mithril buzogánnyal, méregfelhővel és első szintű pajzzsal illetve páncélban.
Én 11-es vagyok, 244-es tul. összegem van (51 tám., 47 véd., 33 iq és tau.), enyészmester + mindenből a legjobb prémium cucc, ami 12-es szinten kapható (kereskedelem 10), és szívósság 10-em is van.
Úgy indult, hogy belémnyomott 35-öt varázslattal, én sebeztem 7-et a villámmal. Utána ő egyszer talált el és sebzett 12-t, én pedig 4-ből egyszer sem találtam el, és a 8-as szintű állatom se. Ennyi. /Nem volt láthatatlan, nem is pihent, nincsen szövetségben./
Nem az elbukott 250 le zavart, hanem az, hogy ilyen megtörténhet.
Gondolkodtam rajta, hogy kiírom ide, de letettem róla, csak most, hogy látom, mással is megesik, muszáj volt hozzászólnom.
A hozzászólást Disloyal módosította 2009.01.04. 21:10:07-kor
Pontszám: 6.71
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője