Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2201. hozzászólás - 2009.03.05. 13:38:27 (Válasz Mortimer #2199 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.05. 13:29:11
Nemár Én legalábbis borzasztó sokszor nézem vissza a te és Miklós régebbi beírásait, hiszen az az egyetlen támaszunk kitalálni a játékot mozgató szabályokat. Így is elég nagy csapás volt a levelezésem teljes törlése.

Rendben, engedek, visszaállítjuk a régi üzeneteket ma valamikor. Viszont a túl sok üzenet senkinek sem jó, ezért kitalálunk majd rá valami más módszert, amivel kordában lehet tartani a dolgot (de mindenképpen szólunk majd előtte, hogy mi fog történni).

Idézet: winnie - 2009.03.05. 13:10:19
de ilyen alapon igazán javíthatnátok olyan apróságot, hogy ha valaki varázsitalt (VP-t adó löttyöt) akar inni, akkor ne azt kérdezze a felugró ablak, hogy "valóban megiszod a gyógyitalt?"

Ennek nagyon prózai oka van: még senki sem jelezte felém ezt a hibát. Most javítottam.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2202. hozzászólás - 2009.03.05. 13:53:01 (Válasz Baraty #2201 hozzászólására.)
A kábítás/bénítás teljes keveredéséről tudsz? Még ugyanazon tárgy leírásában is változik, attól függően, hogy be van készítve, vagy csak a felugró ablakban jelenik meg. Fórumban is rendszeresen kérdezik hogy kell megcsinálni az ilyen küldetést.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2203. hozzászólás - 2009.03.05. 14:00:49 (Válasz Mortimer #2202 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.03.05. 13:53:01
A kábítás/bénítás teljes keveredéséről tudsz? Még ugyanazon tárgy leírásában is változik, attól függően, hogy be van készítve, vagy csak a felugró ablakban jelenik meg. Fórumban is rendszeresen kérdezik hogy kell megcsinálni az ilyen küldetést.

Tudok, csak még nem jutottam odáig, hogy átnyálazzam a szövegeket, és egységesítsem. De hamarosan meglesz.
Pontszám: 5
kedvelt tagKissolyomNő
Végzetúr mester
305 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2204. hozzászólás - 2009.03.06. 11:43:34
Sziasztok!

Egyre többször fordul elő, hogy rányomok X számú vadászatra és csak egy-két kérdést ad utána semmi és nem szakítottam meg a vadászatokat előtte tehát járna az a kérdés. Most is ez történt a 3-as világon 5cselekvéspontom volt, 1kérdést kaptam.

ui: most megszakítottam és újra indítottam és megkaptam a kérdéseket.
A hozzászólást Kissolyom módosította 2009.03.06. 11:45:25-kor
Vannak olyan zebrák, akik a rács mögé is beállnak, hogy fehér lónak lássák őket.
Néha olvassátok el amit írtatok és gondoljátok végig az emberiség hálás lesz érte.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2205. hozzászólás - 2009.03.06. 11:55:54
"Vadászaton vagy. A következő zsákmányig hátralevő idő: 04:13.
Ezután még 0 alkalommal kutatsz zsákmány után. Még 6 cselekvéspontod van.
Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre sajnos nem tudtál helyes választ adni."

Nem is kaptam kérdést!
Nem volt megszakított vadászatom! Ráadásul már korábban is jeleztem az észrevételt, hogy ha egy-két vadászatot indítok csak, akkor nem kapok, vagy kevesebb kérdést kapok, mint kellene.

Jól esne ilyenkor valami reagálás "odafentről", még, ha csak az is, hogy sajna nem tudok utánanézni, és különben is szarunk a fejedre, ne hőbölögj itten, inkább fizess még be őskőre!

Az előző oldalon Imbandi (barátom és szövetségi társam) hibajelentésére sem érkezett semmi reagálás, pedig, ha az rendszeres dolog, akkor ki tudja mennyi LE-t bukott (buktunk mindannyian) már eddig!

Szerk: Látom, nem egyedi a problémám!
A hozzászólást Rolik módosította 2009.03.06. 11:56:47-kor
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2206. hozzászólás - 2009.03.06. 12:10:47
Ha a vadászat során befogsz egy állatot, akkor arra a vadászatra kapott kvízkérdésed átmegy a következő vadászatra.

Az vadászat során elvesző LE-ről tudunk, de ez ritkán fordul elő, és mindenkit érint. Sajnos nem sikerült még kijavítani, mert "rejtőzködő" hiba, nem sikerül reprodukálni, és az ilyen hibákat nagyon nehéz javítani.
Nyilván nem örülök, és nem vagyok büszke rá, hogy ez a hiba még mindig benne van a játékban (időről-időre persze megpróbálom kiírtani), amint a fejlesztések ill. a nyilvánvalóbb hibák mellett jut rá időm, ki is lesz javítva.
Pontszám: 8.33
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2207. hozzászólás - 2009.03.06. 12:47:55
Az Eddigi csatáim alatt a régebbi "Viadal" csatákat megnézve, úgy néz ki, mintha rengeteg állatom lett volna:

Harcoló lények
2
2 (2. Szint)
2Az állat aktuális tárgya: 2
+2 Sebzés, +2 Támadás, +2 Védekezés, 0.4 Elnyelés, +2 Gyógy. hatékonysága, +2% LE, +2 morál győzelmenként, +2 TP győzelmenként
4


És ez ismétlődik 15-ször.
A hozzászólást Tpe71 módosította 2009.03.06. 12:52:26-kor
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2208. hozzászólás - 2009.03.06. 13:04:13 (Válasz Tpe71 #2207 hozzászólására.)
Javítva.
Pontszám: 5
népszerűtlenZsoteszFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2209. hozzászólás - 2009.03.08. 08:57:13
Hali!
Tegnap elküldtem gyakorlásra (gondolom ez a kennel) az állatom, és most nézem, hogy 0 tp-t kapott (gyakorlás előtt is 68 tp-je volt és utána is, 4-es szintű a kennelünk, az állatom 5-ös). Ez mitől lehet?
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2210. hozzászólás - 2009.03.08. 09:00:26 (Válasz Zsotesz #2209 hozzászólására.)
Attól lehet, hogy akkor nézted meg, miután elküldted az állatod gyakorolni, és a TP-t nem a gyakorlás lejártakor,hanem a gyakorlás elkezdésekor írja jóvá.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5.33
népszerűtlenZsoteszFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2211. hozzászólás - 2009.03.08. 09:15:04
Ja, az lehet, akkor kipróbálom mégegyszer.
Pontszám: 5
fórumozóBofíNő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2212. hozzászólás - 2009.03.08. 12:12:30
A toplista nem mutatja a karakteremet a 3mas szerveren!Karakter neve: Zuzi
Így nem vagyok támadható,ami csalásnak számít, de ez önhibámon kívül van. Tudja valaki,h hogyan kell ezt kijavítani?
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2213. hozzászólás - 2009.03.08. 18:51:46
10-es vezetőkészséggel 4 befogott állatom van. Ez gondolom probléma
Pontszám: 5
közellenségÁkos lordFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2214. hozzászólás - 2009.03.09. 13:05:32
szép napot nekem van itt a karakterlapomon olyan hogy 1 új üzeneted van rákattintok és azt írja hogy nincs bejövő üzenetem de a karakter lapom alatt meg azt írja mit tegyek hogy eltünnyön köszönöm a segítséget.
Pontszám: 5
kedvelt tagtiturFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2215. hozzászólás - 2009.03.09. 13:34:01
Ez a levelezés történt:
"Gratulálunk!
Akciós őskő sorsulásunkon benne voltál a sorsoláson résztvett
500 karakter között. Ezúton Tudunk neked biztosítani Bruttó 150 Ft.-ért
200 őskövet.
Telefonszám : 0690647635
SMS Kód: GAME 2dbfct
Akcionk 2009.03.15-ig tart, későbbiekben nem lehet visszaigényelni,
másra nem átruházható!
További jó játékot.

Végzetúr csapata."



Köszönöm ezt a kiváltságot!
Azon nyomban éltem is a lehetőséggel, amint elolvastam a levelet, vagyis éltem volna, a telefonomról szerettem volna sms-t küldeni a megadott paraméterekkel. Volt rajta több mint 700Ft, az üzenet szövege úgy szól, hogy 150Ftért 200őskő. Érdekes módon nem engedte, hogy elküldjem az üzenetet..hmm Feltöltöttem, hát a kártyámat 3000Ftal, gondoltam hátha. Erre valóban..kaptam is egy válasz sms-t:" Köszönjük a rendelést.40 Rubin hozzá lesz adva az account-jához hamarosan."
Micsoda? Mi az a Rubin? Miért 40? Miért vett le a számlámról 1200Ftot?!
Kérem oszlassák el a kételyeimet, ne maradjak abban a tévhitben, hogy a Beholder Kft. egy rabló banda, útonállók szövetsége és ezt ne kezdjem el hirdetni emberek százai között!
Előre is köszönöm!
titur
Pontszám: 3
kedvelt tagtiturFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2216. hozzászólás - 2009.03.09. 13:35:34
és nem voltam kicsit sem ideges, mikor a belépésnél most olvastam, hogy ez egy kamu dolog...
jól megszivattak meg én is magamat..
nem lehetne számítani esetleg valami kompenzációra a naív felhasználóknak?..
Pontszám: 5
kedvencDeronFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2217. hozzászólás - 2009.03.09. 23:06:55
ma kaptam egy üzenetet.
Véletlenül töröltem anélkül hogy elolvastam volna.
Ez nem olyan nagy probléma de azota is világit hogy van egy olvasatlan üzenetem és nem akar elmulni
Deron
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2218. hozzászólás - 2009.03.09. 23:15:35 (Válasz Deron #2217 hozzászólására.)
Engem az idegesít ugyanígy, hogy a játék kezdete óta sárgán világít a "Részletes leírás a szövetségekről", a szövetségi menüpont alján.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2219. hozzászólás - 2009.03.10. 08:00:57
Egy napja nem tudok semmi érdemlegeset csinálni a karakteremmel!

Rányomok a vadászatra:
"Amíg pihensz, nem mehetsz el vadászni!"
Rákattintok a pihenésre:
"Amíg vadászol, nem kezdhetsz el pihenni!"
Egy kumma pihenést nem kezdtem aznap és már 24 órája így állok, minden érdemleges cselekedet lehetősége híján!

Hiába írom a maileket egy napja, semmi reakció. Már a térkapu pontjaim is maximumon vannak!
Kérem, szedjetek ki valahogy ebből a "sztázisból"!!!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
fórumozóSzometiszFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2220. hozzászólás - 2009.03.10. 08:06:03
Szep reggelt mindenkinek!

Sajnos nem masoltam ki a kerdest elore is elnezest ha nem pontosan idezek, sajnos 12nel buktam miatta a 20 kerdeses kuldit.

Melyik nem kecske?

ürü
göbölye
gida
emse

A kerdes feltevo szerint az emse ami valoban igaz de mi a helyzet az ürüvel? Az ürü kiherélt himnemü juh semmi koze a kecskehez ha jol tudom. Volt ra 50% eselyem,nem jott be......

Kerm javitani a kerdest es ha lehet szeretnem folytatni a kuldetest ahol megszakadt (bar lehet sajnos ez kivitelezhetetlen)

Elore is koszonom!
Pontszám: 2.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!