Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés
fórumozóGreymonFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2401. hozzászólás - 2009.04.09. 18:13:47
fel akartam tölteni őskővel a karaktert de nem csinált semmit ezért de ráadásul az összeget ugyan ugy levette. nem értem én mindent helyesen csináltam de akkor se jo de igazolásul meg van az sms minden féle bonyodalmat el akarok kerülni ezért szeretném ha kért szolgáltatást végrahajtanák.
Pontszám: 5.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2402. hozzászólás - 2009.04.09. 18:19:46
Nem nagy dolog, csak megemlítem:

Tegnap vagy tegnapelőtt váltottam be pár őskövet prémium tagságra, ma meg kaptam e-mailt hogy le fog járni (valóban ma járt volna le).
Kicsit elkerülték egymást az infók
Pontszám: 5
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2403. hozzászólás - 2009.04.09. 23:05:25
Így jártam egy csatámmal:

Idomított állataid, Overdose, egy 25. szintű obszidiánsörényű pegazus és All in, egy 21. szintű tojásrakó pöfeteg is részt vesznek a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
A pókmágus egy thrax halálcsapás igéjét mormolja, ahogy feléd fut. 479 pontnyit sebzett. Az állataid 73 életpontot sebződtek.
Rohanás közben egy hideg tűz varázslatot idézel. (-135 VP). A pókmágus gurul egyet, hogy elkerülje. Csak 148 életpontot vesztett.
A pókmágus lesújt rád a Mágikus fegyverrel. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Legendás tőrrel gyorsan alulról támadsz. A pókmágus az utolsó pillanatban félreugrik. Overdose és All in az oldaladon harcolnak. 1 támadással 20 sebzést okoztak.
A pókmágus egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors csel után a Legendás tőrrel A pókmágus védtelen felsőtestére támadsz. Eltaláltad, 95 sebzés! Overdose és All in is támadnak. 2 támadással 35 életpontot sebeztek.
A pókmágus egy gyors támadást indít a Mágikus fegyverrel a lábad felé. Melléütött!
Lesújtasz a Legendás tőrrel. Eltaláltad, 130 sebzés! Overdose és All in is támadnak. Célt tévesztettek.
A pókmágus a Mágikus fegyverrel a felsőtestedet célozza! Melléütött!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le A pókmágus páncéljáról. Overdose és All in az oldaladon harcolnak. 2 támadással 50 életpontot sebeztek.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Legendás tőrrel gyorsan alulról támadsz. Talált, 243 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Overdose és All in az oldaladon harcolnak. 2 támadással 90 életpontot sebeztek.
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 811 sebzést okoztál, és 479 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

Röviden. Kaptam egy varázslatot, ami után maradt 100 valahány ép-m és küzdöttem tovább. Majd nem kaptam több sebet, én sebeztem egy csomót, és a végén mégis kivégzett!

Hogy van ez?

Ha valóban ilyen magas a kivégzése miért nem haltam meg a varázslat után?
Ha azt túléltem akkor mi a fene ölt meg mégis?
Nem egy bukott térkapus csata fog tönkretenni, csak pont kellett volna az LE belőle, hogy még egyet tudjak léptetni a taumomon.
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2009.04.10. 05:37:03-kor
V1
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2404. hozzászólás - 2009.04.09. 23:21:41 (Válasz Archibald Cunningham #2403 hozzászólására.)
A kivégzés az ilyen. A csata végén ellenőriz csak. Egy kivétel van, amikor el is ájulsz a sebektől. Egyébként végigmegy mindig.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2405. hozzászólás - 2009.04.09. 23:25:29 (Válasz CaveMaN #2404 hozzászólására.)
Igen ez valóban így van! Ilyenkor érződik, hogy miért is érdemes ÉP-re is gyúrni!
Pontszám: 5
közellenségSolikkaFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2406. hozzászólás - 2009.04.10. 09:49:12
hmmm...
Ha a herceg Hófehérkével és Szörnyella de Frász dalmatákkal álmodik, akkor mi álmodik makkal?
Egy tölgyfa
A kondás
Egy dalmata
Az éhes disznó

Amúgy kicsit túlzásba viszitek...hogy mi speciális kérdés...szerintem Csokonai Vitéz Mihály születési dátumát nem tudják többen mint hogy hány évados a Csillagkapu....mindkettőt csak az a kis csoport tudja, akit érdekel, szóval vagy mindkettő vagy egyiksem maradjon szerintem... De inkáébb mindkettő mert akkor ezetleg utánanéz az ember ha nem tudja és ezzel is tanul valamit...
Nem tudom a a magyar költők életrajza miért lenne alapműveltség...Csak az tudja aki valami magyar tanár vagy hasolnó illetve aki nemrég tanulta...most komolyan mi ebben az alapműveltség?
Pontszám: 3
közellenségSolikkaFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2407. hozzászólás - 2009.04.10. 09:49:45
Bocs ez nem ide jött volna...de érdemes elgondolkozni
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2408. hozzászólás - 2009.04.10. 09:52:04
a portyaablak mikor lesz rendbe szedve?

1. ugye látszólag még mindig lehet sorrendbe rendezni a találatokat mondjuk tulajdonságössze szerint - pedig nem. akkor meg kéne szüntetni ezt, ha már az ablakon belül sem engeditek.

2. a kezdetektől nem 100%-os az ablak, hiszen a támadhatóknak egy részét nem jelzi ki, vagyis vannak olyanok, akiket lehetne támadni, de csak karakterlapról megy. ezt javítani kéne, mert épp ezért van, hogy felső szinten kvázi üres az ablak.
Pontszám: 7.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2409. hozzászólás - 2009.04.10. 10:50:40
Üdv, ma reggel ez fogadott:

Statisztika
Eddig 0 játékos regisztrált az ajánlásod alapján.

2009.04.10. Jóváírtunk részedre 5 lélekenergiát ajánlásaid alapján.

Kínzókamránk nincs.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2410. hozzászólás - 2009.04.10. 10:55:40 (Válasz Bolsevik #2409 hozzászólására.)
Remélem azért nem halsz bele abba az 5 Le-be bár ha vagy 5K-t kaptál volna tuti nem jössz fel mi?
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2411. hozzászólás - 2009.04.10. 11:06:06 (Válasz Viszok009 #2410 hozzászólására.)
Jesszus... Persze, tuti.
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 5
kedvencSoleilFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2412. hozzászólás - 2009.04.11. 10:30:24
sziasztok! volt most valami hiba. épp a fertőzés ellen küzdenék, ezért figyelem a vadászatokat. és közben csinálnám a 15 apró állatos küldetést. hirtelen odanézek a vadászatra, és azt veszem észre, hogy a számláló 00:00-án áll, de nem indul új vadászat. ellépek, majd vissza és semmi változás. kilépek és vissza, még mindig semmi. aztán pár perccel később elindul. DE: az utolsó két vadászaton elfogott 2 apró állatból csak egyet ír jóvá a küldetéseknél a rendszer.

most nem a pár perces vadászati időkiesés miatt írok, vagy az elveszett egy apróm miatt hisztizek, csak gondoltam szólok, hogy valami "lappang".

ja és amúgy világ 1.
Pontszám: 5
népszerűSorseress2Nő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2413. hozzászólás - 2009.04.11. 13:09:54
Nekem régóta van problémám a kvízkérdésekkel. Általában ha 1-5 vadászatra küldöm el a karakterem, nem ad kvízkérdést, csak az eredményt, ami néha pozitív, néha nem. Na ez azért ciki, mert épp a 30 egymás utáni jó válaszos küldetést csinálom, meg azért LE-ben se minbdegy, h 10% plusz vagy minusz, pláne randomba dobálja ilyenkor. Esetleg utána tudnátok nézni? Köszönöm előre is!
Sorseress2
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2414. hozzászólás - 2009.04.11. 14:18:31
Lehetne javítani ezt az aprócska elírást?:
Sikersen megátkoztad a célpontot!
(átokpiramis)
Pontszám: 5
népszerűtlenGaby1929Férfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2415. hozzászólás - 2009.04.11. 21:51:31
most vettem egy nerub csuhát és nem rakta be a listámba, viszont az árát levonta.... hova tűnt?
Pontszám: 5
fórumozóFutocsigaFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2416. hozzászólás - 2009.04.11. 22:16:17
MI kOVÁCS iSTVÁN ÖKÖLVÍVÓ BECENEVE?


Most ez mit akar?Ideges volt vagy mi?
Törölni.
Pontszám: 5
fórumozóFutocsigaFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2417. hozzászólás - 2009.04.11. 22:17:32
Bocsi,nem ide akartam.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2418. hozzászólás - 2009.04.11. 22:19:39
Sajna más hiba is van, amit levélben 3 órája jeleztem. Nem is kicsi, sajna. Remélem nem tart 4 napig a javítása, mert elég nagy kárt okoznak vele. Nem is értem mondjuk, hogy miért várunk el egy fizetős játék esetén állandó ügyeletet?
Nincs köztünk véletlen FVH munkatárs?
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2419. hozzászólás - 2009.04.11. 22:22:02 (Válasz Zaccmester #2418 hozzászólására.)
Akkor közzé is tehetnéd, hogy másnak legalább ne legyen kára belőle.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés
2420. hozzászólás - 2009.04.11. 22:37:12 (Válasz CaveMaN #2419 hozzászólására.)
Nem egyéni, szövetségi. Valószínűleg bug van a csarnokunkkal kapcsolatban, ez szerintem máshol nem jelentkezik. Illetve remélem...
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője