Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
601. hozzászólás - 2009.04.19. 09:51:22 (Válasz Darkshade #600 hozzászólására.)
Én is visszafogott fejlődök, csak épp kissé máris elkéstem vele, már benn vagyok a 6 szintes leütős csoportban.
Aki nemtámadásokat köt, az önmagát korlátozza be. Tegye, ha ez megfelel a játékról alkotott elképzeléseinek, de aztán nem ér azt mondani, hogy nincs kit támadnom, adják oda a kisebbeket.

Nem előny kell a később kezdőknek, csak hátrány sem kéne, épp azért mert az elején kezdőket senki nem ütötte fentről. Sőt, most sem ütik őket hét (?) szintről.

Hogy a feljebbről támadó még pluszt támadást is kap lefelé, ez előtt meg abszolut értetlenül állok, mert mirefel kapja? A kompenzáció (nő az alacsonyabb szintű állat sebzésfelfogása) az meg akkora cukorka, ami itt teljesen jellemző kompenzáció címén. Adj valamit neki, ami zörög és fényes, ellesz vele és csendben marad. Mindezt 1500-2000-es sebzéseknél.
Nem, nem akarok belekapaszkodni Mortimer, viszont ez is egy adalék.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.19. 09:51:58-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.17
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
602. hozzászólás - 2009.04.19. 10:45:05
Egyetértek a többséggel. Egyszerűen nem vagyok meggyőzve arról, hogy kb. ugyanúgy fejlesztett karakterek között 5-6 szint különbségnél reális esély van győzelemre. 30 TP-s küöldetést nemrégen szenvedtem össze. Szintemen top1 37-esként a legutolsó 43-asokat ütöttem ( nem beszéltem össze senkivel ugyanis). HarmadjárA sikerült is, éppenhogy. Nem tudom hogy miféle bizonyíték kellene még ahhoz hogy érthetővé váljon mit jelent 6 szint különbség (amiről már ne is haragudj Ariel, de kb fingod sincs fentről a páholyból).

Más: a sokat ajánlgatott szinguláris+valóságformázás öngyilkosság a középmezőnynek. Fogyatékos nagyranőtt torzókat gyártana. Egyedüli létjogosultsága a topért folyó küzdelemben lehet, de ebből a 98% már régen kiszállt (szvsz: legyen mindenki a saját szintjén a legjobb).

Nincs szívem tovább OFF-olni.
Talán ideje lenne nyitni egy topicot a támadhatósági korlátról
A hozzászólást Aurri módosította 2009.04.19. 10:49:38-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.80
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
603. hozzászólás - 2009.04.19. 12:08:33
Már csak az érdekelne, hogy ez a vita miért a háború csarnokáról szóló topicban folyik.

Mindenesetre megnyugtató, hogy az épülettel ezek szerint nincs baja senkinek, más a probléma, ami már rakat más topicban is előjött. Szerintem Miklósék maximálisan nyitottak a megoldásra, lásd védelem itala bevezetése és az automatikus sebgyógyítás.

A támadhatósági szint csökkentésével egyébént talán nem is az a legfőbb baj, hogy egyeseknek nem lesz portyacélpontjuk (kit érdekel, maradjanak vissza vagy bontsák fel a békeszerződésüket), hanem jóval inkább előforduló gond lenne 20-30. szint táján a gyenge karakterekkel, akik egyszerűen tényleg nem tudnának kit ütni, hiszen a szintjük alatt 1-2-vel lévők is megverik őket. Nekik most az egyetlen sikerélményük a 3-4 szintet lefelé ütögetés, és ők több százan lehetnek a kéttucat 50 felettihez képest.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.50
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
604. hozzászólás - 2009.04.19. 12:21:45 (Válasz Mortimer #603 hozzászólására.)
Nem is kellene a támadhatósági szintkülönbséget 4nél lejebb vinni. Azt senki nem javasolta. De a 6 az sok. Többek között a vehető tárgyak közti minőségi ugrás miatt is. (6 szint az pont egy tier-nyi prémium szett)
Pontszám: 5
utáltKillmeusFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
605. hozzászólás - 2009.04.19. 12:25:21
Szerintem amit te gondoltál Miklós az lehetne ugy AHOGY VAN KIVÉVE EZ:
1szint: 1hét mulva 90 győzelem kell
2szint: 1hét mulva 80 győzelem kell
.
.
.
6szint: 1hét mulva 45 győzelem kell
7.szint: 1 hét mulva 40 győzelem kell
.
.
.
11szint: 1hét mulva 24 győzelem kell
12szint: 1hét mulva 23 győzelem kell
.
.
.
.
.
.
.
.
20szint: 1hét mulva 15 győzelem kell. és ez a vége.
tehát max 20szint. 1-5ig 10zel csökken a kapitulációhoz kellő gyzelem, 6-10ig 5tel, 11-20ig 1 el. perszue ezt mind nagyon sok LE-ért na milyen?
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
606. hozzászólás - 2009.04.19. 14:22:43 (Válasz Varaszlo #604 hozzászólására.)
6 sok, 4 eleg... vagy 3? Talan 5? Esetleg 7? Raadasul ami itt 6, az ott 4, mashol meg 2.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
utáltKillmeusFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
607. hozzászólás - 2009.04.19. 14:34:58
mi? ezt most nagyon nem értettem.
Pontszám: 5
fórumozóInfernalFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
608. hozzászólás - 2009.04.19. 16:32:56 (Válasz Seligen #546 hozzászólására.)
Idézet: Seligen - 2009.04.18. 15:30:10
Ez attól függ, hogy te vagy e az az Infernal akit a V1-en Infernal nével fel lehet lelni, ekkor igen, neked intéztem és kíváncsian várom objektív megítélésed a témában, ha meg nem te vagy az az Infernal, akkor ki vagy?


Sajnos mellélőttél, fórumon és V1en nem ugyan az a nickem, az hogy ki vagyok, fedje egyelőre homály, nem akarom, hogy hozzászólásaimat az a alapján skatulyázzátok be, hol játszom.
Pontszám: 4.33
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
609. hozzászólás - 2009.04.19. 23:09:07 (Válasz Infernal #608 hozzászólására.)
Én nyíltan vállalom a véleményem és azokra a véleményekre adok akik szintén ezt teszik!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
610. hozzászólás - 2009.04.20. 10:23:27 (Válasz Zolika761 #405 hozzászólására.)
Idézet: Zolika761 - 2009.04.17. 11:17:02
Kizárt a top 3 közötti háború. Farmolás lesz továbbra is. A Lásd TGY jelenlegi háborúit. (mondjuk az igaz nekik Azúr-Elit-VM kivüli minden háború farmolásnak hat ) Emiatt kár volt betenni a béke utáni támadhatóságot


Azt hiszem erre szokták mondani, hogy példás pofáraesés.
Pontszám: 7.67
fórumozóZolika761Férfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
611. hozzászólás - 2009.04.20. 12:14:37 (Válasz Jeriko #610 hozzászólására.)
Meglepett a háború az igaz de ,hogy 7 hónap után tettétek meg a pofáraesés erős szó
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
612. hozzászólás - 2009.04.20. 12:15:11
Off:
Hali!
Fenntarton a véleményem, hogy lehet elférne még a felcserkedés persze nem pont abban a formában amit leírtam mert ez nem csökkentené a sebzést viszont lehetőség lenne gyorsan gyógyulni ha nagy sebzés éri az embert.
Véleményeket várok:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,136.120#hsz129
A hozzászólást Freez módosította 2009.04.20. 12:15:32-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
613. hozzászólás - 2009.04.20. 15:41:21 (Válasz Zolika761 #611 hozzászólására.)
Idézet: Zolika761 - 2009.04.20. 12:14:37
Meglepett a háború az igaz de ,hogy 7 hónap után tettétek meg a pofáraesés erős szó


Lehet rossz vagyok matekból, de akárhogy számolom, nekem a 7 hónap helyett mindig 3 nap jön ki az idézett hozzászólásod óta.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
614. hozzászólás - 2009.04.21. 05:28:12
Azért még mindig érdekelne, hogy hol van a reklámfogás "békeidőszak" alatti TÖ vesztés a portyázásnál?
49 vs 53. szintű a támadó:
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 158 sebzést okoztál, és 1730 sebzést kaptál.

49 vs 52. szintű támadó:
A csatában összesen 112 sebzést okoztál, és 3005 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.

47 vs 49. szintű:
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 259 sebzést okoztál, és 1068 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.

Szóval, Miklós? Most van "békeidőszakban" a HT támadónak TÖ vesztése a BCS csarnokossal szemben, avagy nincs? Esetleg ennyit ér?
A többiek pedig számolják ki, hogy mekkora egészséget szeretnének elvárni az alacsonyabb szintűtől, hogy mondjuk kibírjon óránként 2-3 3K-s sebzést, és még játszani is maradjon ÉP nála.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
615. hozzászólás - 2009.04.21. 07:02:47
Zacc, lehet hogy ott van, csak ezek olyan csaták ahol bizony nem látszik. Én magamat elég erős karakternek képzelem, de időnként kapok olyanokat felülről, hogy csak pislogok. Ha mondjuk a bónusz egy +10% minden statra is, ami azért nem teljesen elhanyagolható, ezek az eredmények akkor is simán kijöhetnek. Ezek azért komoly gyalulások voltak, amiket ide írtál 3-4 szinttel magasabbról, láttam volt egy csak 2 szint különbség, de gondolom a TÖ-ben azért komoly különbség volt. Ha valaki egy 100-al nagyobb TÖ-vel neked jön nincs az a bónusz ami nagyon megmentene. Nézzük pl a láthatatlanságot, azon is remekül át lehet ütni, és abban biztos vagyok hogy ez a bónusz ami a BCs-HCs-ből jön nincs akkora.

Egy megjegyzés: Elolvasva még egyszer a leírást nem te kapsz bónuszt, hanem a támadó kap mínuszt. Amit ha tippelnem kellene -10%-ra saccolnák, és hát tudjuk hogy azért lehet rendesen portyázni -10% akár -20%-on is ha az ember megválogatja a célpontjait.
A hozzászólást Ajgatsz módosította 2009.04.21. 08:36:59-kor
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
616. hozzászólás - 2009.04.21. 13:31:47
Zacc: nem a TÖ-n múlik, vagy hogy mennyit vernek beléd, hogy marad-e ÉP-d, hanem a játékstíluson.
Például most harcolunk egyszerre Elittel és Azúrral. Tippelj, szerinted mennyit vernek belém óránként? Elárulom: 4500 ÉP kb. 10 percig tart.

Mindemellett térkapuzok, portyázok, és nem iszom gyógyitalt.

Ha azt várod, hogy lesz olyan tulajdonságérték, ahol egyszerűen otthagyod a karakteredet, és mindig lesz ÉP-je, akkor nagyon nem értetted meg ezt a játékot.

leírom, én mit csinálok:
- Egészségre vagyok öltözve: trollagyar, egészség gyűrűje, ősi mithril pajzs - mindegyikben egészség fókuszkristály. Szépen vadászok, megnézem mennyi idő múlva érem el a 15%-ot. Előtte átöltözök, ütök egy térkaput vagy egy portyát, visszaesek 15% alá. Visszaöltözöm és folytatom a vadászatot.

Tisztában vagyok vele, aki nem gép mellett dolgozik, az ezt nem tudja megtenni - ez a játék ilyenre lett tervezve.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
617. hozzászólás - 2009.04.21. 16:32:07
Nem találtam ehhez az ötletemhez topicot, így ide írom:

Lehetne kicsit izgalmasabbá tenni a háborúkat, mint pl:

Hadvezér kiválasztása. Ha a hadvezért legyőzöd, akkor +5 győzelem, vereség esetén -5 győzelem.
Harc közben védelem nyújtása. Ilyenkor a védett tagot érő sebzések 50%-át a védést nyújtó tag kapja meg.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
618. hozzászólás - 2009.04.21. 16:34:48 (Válasz Jeriko #616 hozzászólására.)
Demagóg duma ON:

Ez Zaccéknak nem módszer, mert nekik a 15% ÉP 350 körül van, azzal még egy térkaput is jó eséllyel bebuknak, hát még egy portyát.

Demagóg duma OFF.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.04.21. 16:35:08-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.82
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
619. hozzászólás - 2009.04.21. 16:51:42 (Válasz Almási Viktor #618 hozzászólására.)
Kezd uncsi lenni hogy minden topicot ezzel a tetves életerős szöveggel offoltok szét, főleg te Viki. Elmondtátok, figyelembe veszi az ember, de nem kell MINDENhol ezzel tönkretenni az érdemi vitát az adott témáról.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
620. hozzászólás - 2009.04.21. 16:58:26
Itt mi az érdemi vita?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!