Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
261. hozzászólás - 2009.04.16. 14:10:35 (Válasz Miklós #258 hozzászólására.)
Miért tűnne el? A rizikósabb ütésektől fáznak csak.
A mínuszképletről már mondtam amit, a Védelem Itala szintű hasznosságnál többet nem várok. Itt a békeidőszak megszüntetése az etikátlan, amit egyetlen épülettel megoldhat bárki.
Pontszám: 3
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
262. hozzászólás - 2009.04.16. 14:10:40
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a háborúban győztes fél szerzett LE-jét milyen mértékban emeli?




Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
263. hozzászólás - 2009.04.16. 14:18:27
Akkor tulképpen mi a szerepe ezentúl a béke csarnoknak? Oda lehet elbújni a bombázás elől vagy mi?
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
264. hozzászólás - 2009.04.16. 14:19:35
Lesz változtatás a tornyon, ha 2 hét múlva sem építi fel a néhány topszövetségen kivül senki?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
265. hozzászólás - 2009.04.16. 14:20:45 (Válasz Mortimer #264 hozzászólására.)
Mivel akadémia kell hozzá, így gondolom nem.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
266. hozzászólás - 2009.04.16. 14:23:23 (Válasz Nari77 #265 hozzászólására.)
Már a második oldal alján lévő szövetségeknek is van akadámiájuk - nem ez az előfeltétel lesz a hátráltató tényező.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
267. hozzászólás - 2009.04.16. 14:23:43 (Válasz Stubb #263 hozzászólására.)
A béke csarnokának a szerepe hogy a békét kitolják, azaz ne kapják szét a kutatokat hetente. A háború csarnoka meg azért jó, hogy tudj háborúzni, anélkül hogy kiszúrjál magaddal mert nem lesz kit ütnöd sima portyában.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
268. hozzászólás - 2009.04.16. 14:25:13 (Válasz Mortimer #266 hozzászólására.)
Jó csak ne 3 klán alapján döntsünk, V3on pl senkinek sincs még akadémiája. És V1-en mivel kb a klánok 50%a kiépítette a béke tornyát, lehet soha nem is fogják észrevenni, hogy építhettek volna háború tornyát is.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
269. hozzászólás - 2009.04.16. 14:27:52 (Válasz Ajgatsz #267 hozzászólására.)
Aha, a gond csak azzal van, hogy az egyéni szétkapásokkal volt a gondja egyeseknek, nem a kút lerablásával. Mivel az már hónapok óta nincs magasabb szinten (háború)... Ja, 1 volt.
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
270. hozzászólás - 2009.04.16. 14:30:17
Tudtom szerint a béke tornyát bármikor le lehet bontani. Azon kívül a háború tornya és a béke tornya egy időben volt meghirdetve csak a háburó tornyának abban a formában nem volt sok értelme, ezért csúszott és lett ilyen.
Az hogy akadémia kell hozzá nem tartom nagy problémának. Szerintem a torony legnagyobb előnye, hogy a háború utáni béke nem lehetetleníti el a sima portyázást, az inkább magas szinten nagy szövetségeknél jelentkezik, nekik meg van akadémiájuk.
Ami meg az észrevevést illeti, szerintem kinn lesz a hírekben, és aki nem tájékozódik, az vessen magára.
Pontszám: 5
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
271. hozzászólás - 2009.04.16. 14:31:56
Pontosan így értettem a kérdésem, ahogy Zaccos kolléga írta.
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
272. hozzászólás - 2009.04.16. 14:32:10 (Válasz Zaccmester #252 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.04.16. 12:59:11
Én mondok más megközelítést:
jelenlegi formában matematikailag szövetségünk MINDEN tagjára NAPI 300 ütés érkezhet olyan szövetségektől, akik most sírnak, hogy nincs kit ütni.


Matematikailag (felteve, hogy birja EP-vel a tamadok meg PP-vel) napi 40 tamadas erhet valakit.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
273. hozzászólás - 2009.04.16. 14:37:15 (Válasz Kocos #272 hozzászólására.)
Feltéve amit mondtál adott, akkor pontosan 288. Nem egy embertől természetesen, elég hozzá a top5 mondjuk. Akik persze fel fogják építeni...
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
274. hozzászólás - 2009.04.16. 14:37:28 (Válasz Kocos #272 hozzászólására.)
Azt azért borítékolhatjuk, hogy az üthető maximálisat nagyjából meg is kapják.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
275. hozzászólás - 2009.04.16. 14:37:55 (Válasz Zaccmester #269 hozzászólására.)
Nem tudom ennek mi köze a háború tornyához. Ha elérsz 40. szint környékére, akkor igenis megjelennek, a 4-5 szinttel magasabbak és kidekorálják a falat a belsőségeiddel. Engem is szét szoktak kapni magasabb szintűek, és kapom időnként az 1-1.5K feletti sebződéseket. Erre számítson mindenki. Nekem addig rém alacsony volt az egészségem, azóta feljebb nyomtam, és majd fogok is. És akkor máris nem fáj annyira ha van miből sebződni. Ez a szint egy olyan pont a játékban ahol kell némileg stratégiát váltani. Ezen átesnek akik ideérnek. Nem értelek bennetek.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
276. hozzászólás - 2009.04.16. 14:39:24
még 1 felvetés, hátha...

ne legyen se a toronynak, se a csarnoknak max szintje. így akik nagyon nem akarnak háborúzni húzzák az egekbe a csarnokot de akik meg háborúzni akarnak azok meg azt húzhasság akármeddig.

ha magasabb a csarnok akkor minuszokat ad békeidőben a tornyosokkal szemben arányosan.

hm?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5.67
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
277. hozzászólás - 2009.04.16. 14:44:09 (Válasz Ajgatsz #275 hozzászólására.)
A VM-től nem is vártam megértést, bocsi.

Ma reggel lépett életbe a békeidőszak (béke poraira) az Azúrral, úgyhogy majd referálok a BCS ellensúlyozásról hamarosan.
Addig letettem magam LE nélküli pihibe, és eltipegtem sörözni. Maradt rá a félretett 350 őskövem ára, úgyhogy későn érkezem.
Pontszám: 4
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
278. hozzászólás - 2009.04.16. 14:51:30 (Válasz Zaccmester #277 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.04.16. 14:44:09
A VM-től nem is vártam megértést, bocsi.


Ez szerintem teljesen felesleges megjegyzés volt.

Amit mondani akarok:

1. lehet játszani 40. szint felett, én tudok és remekül szórakozok ( amúgy nem multizok, nem scriptelek, és egyedül irányítom a karakterem)
2. mondtam egy pár tippet, hogy hogyan lehet orvosolni a problémát ( bárkinek szivesen segítek, de nem akarom jobban szétoffolni a topicot )
3. aki ennek ellenére nem hajlandó alkalmazkodni, és inkább nyafog, és változtatást követelve veri az asztalt, az vessen magára
Pontszám: 8.33
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
279. hozzászólás - 2009.04.16. 15:06:34
Summázva:
mostantól nincs egy hét békéje sem a nem túl harcias szövetségeknek, akiknek eddig is az volt a problémája, hogy nem tudnak fejlődni, ha folyamatosan ütik őket.
A csarnok magasabb szintre húzásával a háborúk idejét is drasztikusan lehet csökkenteni, tehát jelentősen sűrűbben lehet vissza-visszajárni az adott szövetségre. ezt mondjuk kilőhetik a békacsarnokkal.
Pontszám: 5
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
280. hozzászólás - 2009.04.16. 15:16:34 (Válasz Zaccmester #257 hozzászólására.)
Zacc!

Addig mondogattad, hogy aki Egészséget fejleszt az lemarad, és nem fog tudni harcolni, hogy magad is elhitted.
Aki versenyben akar maradni (ergo játszani akar), annak kell ezt is fejleszteni. Pont.
Én épp az imént akkorát borultam, mint az ólajtó, mert bár derekasan elvertem az ellenfelemet, ő egy szép mozdulattal mefadta nekem a kegyelemdőfést.
Megoldás?

Egészség.


Mindenki fejleszti, tehát nem maradsz le semmiben a többiektől.

Ha viszont nem fejleszted, akkor

- kevesebbet portyázhatsz
- lassabban fejlődnek az állataid
- kevesebb TP/LE
- kevesebb sikerélmény

Ne hidd el Arielnek, Viktornak, Miklósnak, TrueBlodnak, Dalennek, de akkor is ez van.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 6.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!