Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
661. hozzászólás - 2009.05.22. 19:16:13
Ma véget ért 2 hábokúnk békecsarnokos ellenfeleinkkel szemben:
az Aliens szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +24020 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Ebből 12k-t a háború csarnoka adott.
az Ölősök szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +19852 töltődés a szövetség Lélekkútjába. Itt nem tudom mennyit termelt a másik csarnok.
Könnyű kis 3 napos háborúk voltak minimális nyereséggel.
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.22. 19:16:52-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
fórumozóAlkarinFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
662. hozzászólás - 2009.05.22. 20:46:09
.
A hozzászólást Alkarin módosította 2009.05.22. 22:07:38-kor
Pontszám: 7.86
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
663. hozzászólás - 2009.05.22. 20:51:18 (Válasz Freez #661 hozzászólására.)
Mi az oka vajon, hogy most meg ennyi a nyereségetek? Látsz valami különbséget esetleg a csataszámban/eloszlásban, mint velünk?
Ilyen összeggel boldoggá tettetek volna, esküszöm!
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
664. hozzászólás - 2009.05.22. 21:03:15 (Válasz Alkarin #662 hozzászólására.)
Pont ezt akartam írni
felpontozva
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
665. hozzászólás - 2009.05.22. 21:49:27 (Válasz Zaccmester #663 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.22. 20:51:18
Mi az oka vajon, hogy most meg ennyi a nyereségetek? Látsz valami különbséget esetleg a csataszámban/eloszlásban, mint velünk?
Ilyen összeggel boldoggá tettetek volna, esküszöm!


veletek sok száz csatát vivtunk és úgy győztünk, a győztes csatáinkban pedig termelt a háború csarnok.
rengeteg olyan szövi van viszont aki rögtön kapitulál ill pár harc után amikor 36-1 ilyesmi akkor nem akar tovább termeltetni háború csarnokkal.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
666. hozzászólás - 2009.05.22. 21:52:51 (Válasz BaalCain #665 hozzászólására.)
Mi is beállunk a sorba, nem érte meg -300k-ért 1 hetet ellenállni

Módosítás: a mínusz jel lemaradt, aztán nehogy valaki félreértse
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.05.22. 22:06:11-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagTexexFérfi
Végzetúr mester
481 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
667. hozzászólás - 2009.05.23. 00:26:42
A szövetségi háborúban ahol építve van Háborúcsarnoka a támadószövetségnél, ahogy nyerik a csatákat kapják a háború végén a plusz LE-t.Jó lenne ha a támadó fél ahol van csarnok, ha elbukik egy-egy csatát akkor csökken az eddig nyert mennyiség akár egész nullára is hiába nyerik a háborút. Lenne némi kockázat a csatákban, a támadók kénytelenek lennének jobban átgondolni kit támadnak a háborúban.
A támadott ha ellen támad és nyer, csökkenti de általában/ritka kivétel/ nem igazán egyenlő erejű szövetségek harcolnak, és háborúcsarnok csak a nagyon harcos szöviknek van. Némi esélyt kapnak a kisebb "békésebb" szövik csökkenti a veszteségeik.
Nem töröm tovább a fejem se kérdésen, se a játékon.
Fölösleges.Persze úgy se tudom megállni.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
668. hozzászólás - 2009.05.23. 13:17:36
Sziasztok!

A fő probléma szerintem az, még mindig, hogy ezzel az épülettel még jobban eltávolodunk a sokak által óhajtott céltól, hogy végre ne az egyszerű, 3 napos farmolásról szóljon a játék. Mert most aztán főleg miért érné meg védekezni, ha azzal még többet bukunk? Nonszensz. Ugyanakkor egyre többek játékélményét csorbítják a megnyerhetetlen harcok. Volna egy szerény ötletem, nem tudom ki mit szól hozzá (Jeriko, lehet darabokra szedni! ), azt sem tudom mennyire jó, de meghallgatnám a véleményeteket:

Tharr dicsőségcsarnoka

Építési költség: 50.000LE, 75.000 LE, 100.000 LE, stb.
Feltétel: (ne túl magas, pl. Lélekkút, vagy Őrtorony 2)
Építhető szintek: 10
Az épület egy másodlagos lélekenergia tartályként működne, ami ugyanúgy telik mint a lélekkút, de építésre nem használható. Maximális kapacitása a lélekkút szintjének 10%-a, amelyet minden szint 10%-al növel.
Ha egy szövetség 3 nap alatt bukja a háborúját, akkor normál módon veszít LE-t a kútból. Ha 1 hét alatt, akkor a vesztett LE felét a csarnok adja (mivel oda magától nő a LE, gyakszi ennyivel kevesebbet buknak). Ha 2 hét alatt, akkor a 90%-át. (Természetesen legfeljebb a saját maximális kapacitását tudja beletenni).
És emellett akkor be lehetne építeni, hogy minél hosszabb a háború, annál több legyen a nyereség. Így a támadó is többet hoz ha hosszabb háborút vállal be, meg a védő sem hiába küszködött.
Szerepjátékosan meg a szép küzdelem elnyerte a hadisten tetszését, így egyháza magára vállalja a hadizsákmány egy részének fizetését.

Tudom, hogy ez így nem sok, inkább csak egy kidolgozásra váró ötlet, ha egyáltalán érdemes vesződni vele. Ti hogy látjátok?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
669. hozzászólás - 2009.05.23. 13:30:29 (Válasz Texex #667 hozzászólására.)
Idézet: Texex - 2009.05.23. 00:26:42
A szövetségi háborúban ahol építve van Háborúcsarnoka a támadószövetségnél, ahogy nyerik a csatákat kapják a háború végén a plusz LE-t.Jó lenne ha a támadó fél ahol van csarnok, ha elbukik egy-egy csatát akkor csökken az eddig nyert mennyiség akár egész nullára is hiába nyerik a háborút. Lenne némi kockázat a csatákban, a támadók kénytelenek lennének jobban átgondolni kit támadnak a háborúban.
A támadott ha ellen támad és nyer, csökkenti de általában/ritka kivétel/ nem igazán egyenlő erejű szövetségek harcolnak, és háborúcsarnok csak a nagyon harcos szöviknek van. Némi esélyt kapnak a kisebb "békésebb" szövik csökkenti a veszteségeik.


ez igy is működik. - is számol a háború csarnoka, volt olyan h győzelemre álltunk, de a csarnok miatt minuszt kaptunk.
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
670. hozzászólás - 2009.05.23. 13:34:34
Nem rossz byzon ötlete.

de én még mindig azt tartom a legjobbnak, hha lenne vmiféle nem Lén alapuló megszerezhető jutalom.

pl egy hetente megszűnő és mindenkinél újratermelődő medál. ami a szövitagoknak pl a háborúkban +1 támadást ad.

Megérné olyanokat támadni akiket még más nem támadott, ill más harosokhoz menni a trófeákért.
-1 tulajdonság elvesztése nem fájna senkinek annyira, de mondjuk a hét végén az a szövi aki behúzott 10 győzelmet már egész tisztességes bónuszt kapna.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.05.23. 13:34:51-kor
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
671. hozzászólás - 2009.05.23. 13:40:49
Mivel egy másik topikban megint előkerült a HCS vs BCS téma, én most venném a bátorságot egy "hangosan gondolkodáshoz".
Teszem ezt azért, mert egyszerűen nem értem a HCS logikáját, etikailag pedig egyenesen elborzaszt.
Kezdem az elején: az "alapsírás" arról szólt, hogy amennyiben valaki hadat üzen a BCS-vel rendelkező szövetségnek, abban az esetben elesik a napi betevő portyáitól is, akár 22 napra. Valamint még hozzá jött a nem éri meg, mert kevés a jutalom.
A BCS melletti sírás története, hogy non-stop lerabolják a kutat.
Felmerült továbbá, hogy azonnal kapitulálnak a szövetségek, semmi izgalom a háborúban.
Nos, akkor innen indulok ki a gondolkodásban, a lehető legegyszerűbb megoldásokban gondolkodva.

A felsorolt szabályokon kívül nem értem miért kellene mást tudjanak:

BCS - szövetségi épület, azaz egyetlen funkciója a kút védelme, a szintjének megfelelő időtartamra, tehát max. 22 nap! "Büntetésnek" elég az egy hadüzenet kiküldésének lehetősége, a LÉ elvonásnak győzelem esetén jogosságát vitatom, hiszen (állítólag) cél a játék háborúkkal történő színesítése(?).

HCS - szövetségi épület, azaz egyetlen funkciója a BCS miatti békeidőszak alatti portyázás lehetőségének megteremtése, egészen a normál 8 órákig. Ennyi, és semmi több. Jelen pillanatban szövetséget büntet a HCS, ha ügyesen játszanak az ellenfelek. Miért teszi ezt egy szövetségi épület? Nem így kellene jutalmazni a háború győztesét, az ingyen egyéni LÉ szerzésére ott a kínzókamra...

Tehát új téma, a győztes jutalma:
pofonegyszerűen lehet segíteni a kútból szerezhető LE problémán, még nagy programozást sem igényel, viszont etikusabb és szerintem elfogadhatóbb!
Az alábbi % számok csupán hasra ütve születtek az érzékeltetés miatt:

- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik (illetve önkéntes kapituláció): kútméret 50%-a a jutalom.
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van: kútméret 25%-a a jutalom.
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van: kútméret 10%-a a jutalom.
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés.

Ezzel a példával szerintem átláthatóbb, érthetőbb és korrektebb lenne a háborús rendszer. Valamint valóban felpörgethetné a háborúkat, míg a jelenlegi rendszer megköveteli az azonnali kapitulációt.
Várom a hozzászólásokat és együtt gondolkodásokat.
Pontszám: 6.17
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
672. hozzászólás - 2009.05.23. 13:55:26 (Válasz Zaccmester #671 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.23. 13:40:49
BCS - szövetségi épület, azaz egyetlen funkciója a kút védelme, a szintjének megfelelő időtartamra, tehát max. 22 nap! "Büntetésnek" elég az egy hadüzenet kiküldésének lehetősége, a LÉ elvonásnak győzelem esetén jogosságát vitatom, hiszen (állítólag) cél a játék háborúkkal történő színesítése(?).


Békecsarnokot elvileg az épít, aki nem akar háborúzni. A békecsarnokos, csak akkor zsákmányol kevesebbet, ha ő támadott, amit ha tényleg elkötelezte magát a béke mellett, nem tesz. A probléma szerintem abból áll, hogy a túl sokan építették fel a BCs-t, olyanok is, akik nem békére vágytak, mert nem volt ellenszere, és most, hogy van, kiderült, hogy a HCs sokkal erősebb annak, aki háborúzik. Ha egy háborúban mindkét fél rendelkezik háborúcsarnokkal (főleg, ha azonos szintűek), két hét után, ahol a győzelmek száma között csak 10 eltérés van, a háborúcsarnokból adódó LE minimális.

Idézet: Zaccmester - 2009.05.23. 13:40:49
- a háború legalább 3 napja zajlik, és az egyik fél legalább kétszerannyit nyert, mint a másik (illetve önkéntes kapituláció): kútméret 50%-a a jutalom.
- A háború legalább 1 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 100-zal több győzelme van: kútméret 25%-a a jutalom.
- A háború legalább 2 hete zajlik, és az egyik félnek legalább 10-zel több győzelme van: kútméret 10%-a a jutalom.
Ha egy háború legalább 3 hete zajlik, akkor döntetlennel ér véget, nem kap senki LE-t, és nem jön létre békeszerződés.

Ezzel a példával szerintem átláthatóbb, érthetőbb és korrektebb lenne a háborús rendszer. Valamint valóban felpörgethetné a háborúkat, míg a jelenlegi rendszer megköveteli az azonnali kapitulációt.
Várom a hozzászólásokat és együtt gondolkodásokat.


Tehát, ha a támadó vele egyforma erősségűt támad, akivel két hétig hadakoznak, akkor jutalma csekély, de ha megtámad egy szövetséget, ami ellent sem tud állni, jó sok LE-t kap. Ha a háborúkat akarjuk szinesíteni, ne a farmháborúkat kényszerítsük. Értem én, hogy így meg az ellenállás van büntetve, de szerintem nem ez a megoldás. Sokkal inkább TÖ-Szö átlagban gondolkodnék, amibe nem számolnám bele azokat, akik nem tudnak ütni az adott háborúban, a láthatatlanoknál meg rászámolnám a bónuszt. A katakombáknál lehetne súlyozni, hogy a háború mekkora részéből vette ki a harcot. Csak ez kissé bonyolult, átláthatatlan, és pont ezért ki tudja, milyen hátrányokkal jár.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
673. hozzászólás - 2009.05.23. 14:03:41
"Békecsarnokot elvileg az épít, aki nem akar háborúzni. A békecsarnokos, csak akkor zsákmányol kevesebbet, ha ő támadott, amit ha tényleg elkötelezte magát a béke mellett, nem tesz. A probléma szerintem abból áll, hogy a túl sokan építették fel a BCs-t, olyanok is, akik nem békére vágytak, mert nem volt ellenszere, és most, hogy van, kiderült, hogy a HCs sokkal erősebb annak, aki háborúzik. Ha egy háborúban mindkét fél rendelkezik háborúcsarnokkal (főleg, ha azonos szintűek), két hét után, ahol a győzelmek száma között csak 10 eltérés van, a háborúcsarnokból adódó LE minimális."

Amennyiben a háborúk pörgését akarjuk, akkor érdekelté kell tenni a BCS-s szövit is, de ő csak 1-et indíthat. A LE nyereségbe nem piszkálna egyik épület sem, mivel a két alapfunkció csupán a kútvédő időszak, illetve a portyázási gyakoriság békeidőszakban.

"Tehát, ha a támadó vele egyforma erősségűt támad, akivel két hétig hadakoznak, akkor jutalma csekély, de ha megtámad egy szövetséget, ami ellent sem tud állni, jó sok LE-t kap. Ha a háborúkat akarjuk szinesíteni, ne a farmháborúkat kényszerítsük. Értem én, hogy így meg az ellenállás van büntetve, de szerintem nem ez a megoldás. Sokkal inkább TÖ-Szö átlagban gondolkodnék, amibe nem számolnám bele azokat, akik nem tudnak ütni az adott háborúban, a láthatatlanoknál meg rászámolnám a bónuszt. A katakombáknál lehetne súlyozni, hogy a háború mekkora részéből vette ki a harcot. Csak ez kissé bonyolult, átláthatatlan, és pont ezért ki tudja, milyen hátrányokkal jár."

Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad magad. Sokszor jobb az egyszerűség, mint az agyon bonyolítás. Sok példát láttunk már erre a VU fejlesztésekben, amit aztán lehetett foltozgatni ugyan, de tökéletesnek távolról sem nevezhetőek.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
674. hozzászólás - 2009.05.23. 14:12:09
Parasztság pofára pontozgatni, többet érnénk az érvelésekkel...

Módosítás: felfelé sem igénylem, csak együtt szeretnék gondolkodni MINDENKIVEL. Jó lenne úgy alakítani szabályokat, amik legalább közelítenek az elfogadható szinthez az összes játékosnak és szövetségnek.
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.05.23. 14:17:47-kor
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
675. hozzászólás - 2009.05.23. 14:20:31 (Válasz Zaccmester #673 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.05.23. 14:03:41
Amennyiben a háborúk pörgését akarjuk, akkor érdekelté kell tenni a BCS-s szövit is, de ő csak 1-et indíthat. A LE nyereségbe nem piszkálna egyik épület sem, mivel a két alapfunkció csupán a kútvédő időszak, illetve a portyázási gyakoriság békeidőszakban.

Ha békecsarnokom lenne, megijesztene a gondolat, hogy mostantól megduplázódnak a veszteségeim (hiszen az 5-ös BCS 50%-ot véd), ha ezt bevezetik. Egyébként az előbb ezt kicsit félreértettem, mert azt hittem, hogy csak arra gondolsz, amikor a BCs-s nyer, akkor kevesebbet kap, ha ő támadott.

Idézet: Zaccmester - 2009.05.23. 14:03:41
Az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad magad. Sokszor jobb az egyszerűség, mint az agyon bonyolítás. Sok példát láttunk már erre a VU fejlesztésekben, amit aztán lehetett foltozgatni ugyan, de tökéletesnek távolról sem nevezhetőek.


Sok mindentől távol járunk a tökéletestől, és ez így lesz mindig, amíg vannak fejlesztések, vagy amíg hallgatnak a játékosokra. A játékosok töredékétől eltekintve mindenki azt akarja, hogy ő a szabálymódosításokból/fejlesztésekből profitáljon, legfőképpen azok kárára, akik eddig őt ütötték. Mind egyéni, mind szövetségi szinten.

Idézet: Zaccmester - 2009.05.23. 14:12:09
Parasztság pofára pontozgatni, többet érnénk az érvelésekkel...

Módosítás: felfelé sem igénylem, csak együtt szeretnék gondolkodni MINDENKIVEL. Jó lenne úgy alakítani szabályokat, amik legalább közelítenek az elfogadható szinthez az összes játékosnak és szövetségnek.

Van aki a pontozással játszik, és van aki a játékkal. Ízlések, és pofonok Hagyd őket figyelmen kívül.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
676. hozzászólás - 2009.05.23. 14:28:39 (Válasz Mormord #675 hozzászólására.)
"Ha békecsarnokom lenne, megijesztene a gondolat, hogy mostantól megduplázódnak a veszteségeim (hiszen az 5-ös BCS 50%-ot véd), ha ezt bevezetik. Egyébként az előbb ezt kicsit félreértettem, mert azt hittem, hogy csak arra gondolsz, amikor a BCs-s nyer, akkor kevesebbet kap, ha ő támadott."

Húha, itt valami megkavarodott. Én arra gondoltam, hogy egyik épület se befolyásolja a nyereséget! A BCS-s egyetlen hátránya az egy indíthatóság, előnye pedig megtámadottság esetén a BCS szintfüggő hadüzenet elleni védelem. A HCS hátránya, hogy fel kell építeni, előnye pedig a tagok zavartalan portyázáshatóságának biztosítása (szóval a békeidőszak fullos épületnél megszünik).

A többihez nincs mit hozzáfűznöm, igazad van.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
677. hozzászólás - 2009.05.23. 14:36:22
Sok embert foglalkoztat a háború, ez jó. Úgy érzem folyamatosan egyhelyben topogunk, mert mindig azt nézzük mi a mostani állapotokban a rossz. Én arra lennék kíváncsi, hogy mi lenne a jó?

Az legyen a jó, hogy megérje a védekezőnek kitartania, mert ilyenkor esetleg kevesebbet rabolnak tőle? Akkor a támadó olyat fog keresni, akit könnyű lenyomni, hiszen akkor több a lé.

Az a jó, ha az agresszor minél több befektetett energiáért minél többet kap? Akkor nem éri meg védekezni, inkább jön az azonnali kapituláció.

Minden rosszmájúság nélkül, tényleg a játék fejlődése érdekében javaslom, hogy először mindenki fogalmazza meg magában mi is lenne a jó a háború terén. Aztán írja le, valaki csak ráérez arra merre felé kellene gondolkoznunk.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
678. hozzászólás - 2009.05.23. 14:55:05
Szervusztok!

Mindenki azt szeretné, ha neki lenne jobb.

Jelenleg a BCS portyakorlátot ad, és LE-t véd, míg a HCS a portyakorlátot törli el, és viszi a LE-t az eredeti LE-veszteség mellett.

Szerintem az lehetne egy jó megoldás, hogy ha a nyerhető LE a BCS szintje százalékkal csökkenne naponta, a huszadik napon elérve a nyolcvan százalékot, avagy a nullát, ha a BCS maximális.
A HCS ellentétesen működne, a szintjével egyező %-kal növelné az elvitt zsákmányt naponta. Ekkor, ha két maxos csarnok állna szemben, akkor sima lenne a háború, annyit vinne a győztes, amennyit most is.

Különböző csarnokméretek esetén az adott arány számítana, a HCS LE-növeléséből kivonjuk a BCS LE-csökkentését, és a kapott számmal szorozzuk meg a zsákmányt. Így az fogja megérni, hogy hosszan verekedjenek, mert a két csarnok előnye egyaránt hosszútávon jönne ki... és nem lenne érdeke az embereknek farmolgatni.

Példa: Támadó HCS: 3, Védő: BCS: 2, Harc ideje 10 nap.
A számolás: 100%+(10*3-10*2)=100%+10%
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
679. hozzászólás - 2009.05.23. 15:00:25
Így is ki van herélve a háború, és ti még azon gondolkodtok, hogy még jobban ki legyen?

Azt is számoljátok bele, hogy a Békecsarnok első három szintje egy órányi vadászattal felhúzható egy átlag 20. szintűnek is, míg a Háború csarnok 5. szintje egymillió LE felett van. Ha csökkentitek, akkor egyben értelmetlenné is teszitek, mert sohasem térül meg.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
680. hozzászólás - 2009.05.23. 15:08:30 (Válasz Mortimer #679 hozzászólására.)
Én nem látok herélést az elgondolásomban, hanem egyenesen lendítést láttam bele.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!