Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
361. hozzászólás - 2009.04.16. 22:16:19 (Válasz majnx #359 hozzászólására.)
De, és kíváncsi lennék, hogy pár agyament küldetést ki súgott? Talán ezen a fórumon is osztja az észt? Jééé
Pontszám: 3.17
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
362. hozzászólás - 2009.04.16. 22:16:47
A portyamentesség beszüntetésének lehetősége, nem egyszerűen az első pár szövetség érdekében történt meg. Lehet, hogy most csak nekik éri meg foglalkozni vele, de a szövetségek következő hulláma is ugyan arra a sorsra fog jutni mint most az első három szövetség áll. A mezőny egyre jobban szétszakad, egyre nagyobbak lesznek a szintkülönbségek, pár hónap és a Tyrant, Végzeturak Mesterei, és még pár szövetség is odáig jut, hogy nem tudnak majd kit támadni, mert üres a portyalistájuk, nincsenek célpontok. Vagy azért mert más leütötte már, vagy mert a támadható célpontok jó része portyamentesség miatt nem üthető.
Lehet szidni a top szövetségeket, hogy csak a magukét mondják, és a változtatások értük vannak. De minden amivel ezek a szövik szembesülnek időeltolódással előjön a késöbbiekben a következő hullámnál is, aztán még lejjebb. Ugyan ez történt például a térkapuknál is. Nem léteztek a térkapu pontok, de mire a játékosok nagy része eljutott a térkapuig, már nem tapasztalták meg, hogy mennyivel nehézkesebb is volt elötte.
Lehet azt mondani, hogy a portyamentesség megszüntetése csak 100 embert érintett, de két hónap és ez a 100 ember már 200 lesz, és egyre csak növekedni fog a létszám.
Egyszerűen nem megoldás a portyázás korlátozása, mert ezzel mindenki szívni fog. Ha nem most, hát később.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.29
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
363. hozzászólás - 2009.04.16. 22:17:27
Jó estét!

(ezt csak azért írtam, mert kíváncsi vagyok mennyire pontozzák le demagógék)
Pontszám: 5.67
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
364. hozzászólás - 2009.04.16. 22:19:41 (Válasz Ariel #362 hozzászólására.)
Ariel! Amikor a szétszakadás ellen érveltünk alig páran, akkor miért hurrogtatok le? Ezek szerint pedig mégis létezik, amit a kamra is pluszban generál? Most akkor mi van? Egyszer hurrázik az élmezőny, aztán meg azért szopattok mindenkit, mert mégis igazunk volt?
Pontszám: 5.13
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
365. hozzászólás - 2009.04.16. 22:25:45 (Válasz Ariel #362 hozzászólására.)
Nem fog növekedni. Nálunk most sem divat mindenáron hajszolni a szintet és ez később sem lesz szerintem másképp ha meg együtt fejlődünk a többiekkel akkor nem nagyon leszünk ennél rosszabb helyzetben hacsak nem hagyják abba tömegesen az emberek a játékot mert 6 szinttel feljebbről alázzák szét őket.. Sajnálatos, hogy a top-ból 2-3 hetnete 1-2 ember abbahagyja a játékot az meg méginkább, hogy a másod és harmad vonalban ez lassan már mindennapos...
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
366. hozzászólás - 2009.04.16. 22:33:47
Azt a mindenit! Most néztem meg, hogy ki Yworl. Talán Ő is sikertelen "szarrávert" karakter? Annyira hiteltelen némely hsz, hogy az már szégyen. Miért nem mentek inkább politizálni? Ilyen szemrebbenés nélküli ténytagadással és ferdítéssel garantáltan minimum bársonyszék!
Pontszám: 4.17
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
367. hozzászólás - 2009.04.16. 22:39:59 (Válasz Ariel #362 hozzászólására.)
Ariel, ha megnyúzzátok a birkát, aki beér 6 szintbe, azt jövőre nem lehet megnyírni.
Nekünk sem.
Tisztelet az elől haladóknak, tény, sok bugot kiszűrtek, sok ballépést korrigáltak a szavukra.
De más problémákkal épp azért nem szembesülnek ők, mert elől járnak, és nem középen.
Hallgattassék meg minden fél. Sírásemlegetés nélkül.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
368. hozzászólás - 2009.04.16. 22:40:55
TGY "békeidő" sokadik példa:

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 218 sebzést okoztál, és 1852 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.

Miklós, ebből mennyi a BCS bónusz?
Pontszám: 3.60
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
369. hozzászólás - 2009.04.16. 22:47:09 (Válasz Otoaak #365 hozzászólására.)
Otoaak : a régi rendszerben még csak nagy szintkülönbség sem kellett volna, hogy ne tudjatok támadni. Komolyan fejlesztitek a szövetségeteket, húzzátok keményen a védőfalat a gyakorlóteret és a nekrofunt. Erősebbé váltok harcban mint a környezetetek és simán agyoncsaptok mindenkit. Pár hónap és hetente kapitulál ellenetek jópár olyan szövetség akiket eddig portyáztatok, de mivel folyamatosan legyőzitek őket inkább a békét választják. ott állnátok, hogy nem csak háborúzni nem tudtok már, de portyázni is alig. Ha pedig idáig eljuttok, meg lesz kötve a kezetek és szinte semmit sem tudtok tenni. A portyamentességgel ugyan károkat szenvednek azok akik eddig a gyors békével kivédték a támadásaitokat, de a tőletek bekapott sebzés csökkentésére több megoldásuk is lesz. Igaz, hogy romlik a helyzetük, de némi LE ráfordításával enyhíteni tudják a támadásokat.
A mindenkinek egyformán jó megoldást még nem prezentálta senki. Talán majd az npc horda bekerülése csökkenti a kisebbeket ért támadások számát.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
370. hozzászólás - 2009.04.16. 22:54:08 (Válasz Ariel #369 hozzászólására.)
Én is válaszolnék Ariel: nem sokkal vagyunk lejjebb ugyan ( a Tyrant főleg ), de tudunk portyázni, ha akarunk és MERÜNK. Hadat nem üzenünk, mert mi is észrevettük, hogy nem érdemes. Ennyi. A Lélekőrök megtették, hogy hadat üzentek. Jól játszanak, fegyelmezettek, a legkevesebb amit megérdemelnek, a portyamentes békeidő! Főleg, hogy nyerni is fognak.
Pontszám: 4.25
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
371. hozzászólás - 2009.04.16. 23:03:50
Na, megjött az Azúr Légió is. Ma reggel kapituláltunk ellenük!!!!!!!!!!!!!

A csatában összesen 154 sebzést okoztál, és 748 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.

A BCS bónuszt már meg sem kérdezem...
Pontszám: 4.25
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
372. hozzászólás - 2009.04.16. 23:05:29 (Válasz Zaccmester #366 hozzászólására.)
Idézet: Zaccmester - 2009.04.16. 22:33:47
Azt a mindenit! Most néztem meg, hogy ki Yworl. Talán Ő is sikertelen "szarrávert" karakter? Annyira hiteltelen némely hsz, hogy az már szégyen. Miért nem mentek inkább politizálni? Ilyen szemrebbenés nélküli ténytagadással és ferdítéssel garantáltan minimum bársonyszék!


Zacc, mondd te tényleg ennyire komolyan veszed magad?
Mert ha rommá vert karaktert akarsz hallani, akkor beszélek a nevükben, csak az a baj, hogy nagyjából minden második hsz-edből süt a pocskondiázás, a sértettség és a mittoménmi... ha ennyire szar neked, akkor miért játszol?? Komolyan mondom meglátom, hogy írsz valamit, inkább átugrom a hsz-t, mert csak felbosszantasz vele!!! Leginkább az értelmetlen vagdalkozásod és a szóhasználatod, ami bosszant! Nem lehet kulturáltan fogalmazni semmit? Csodálom, hogy nem tiltottak le a fórumról még...

Százszor inkább elolvasom viszont Ariel vagy Jeriko vagy Simon vagy Seligen hsz-ét, mert ők nem vádaskodnak, nem köpködnek, nem hánynak mindenkire, aki ügyesebben és okosabban játszik, mint ők... és az ő hsz-ből azt látom, hogy tényleg javítani, segíteni akarják a játék egészét, nem csak a saját helyzetüket erősíteni...
Tudod ez a különbség közted és köztük!!
Plusz, ha legalább ismernél legalább egyet is élőben közülük, máris elszégyellnéd magad azért, amiket itt írogatsz nap, nap után...

Tudom, hogy erősen off, ez a hsz, ezért akkor elmondanám a magam kis középszerű véleményét a HT-ről:
Baromira nem tetszett ez az épület!! Felhúztuk sok-sok LE-ért a Békacsarnokot, hogy hagyjanak már minket békén!! Aztán felhomályosítottak, hogy a játék eleve úgy indult, hogy a portyákra épült, csak túl sok volt az agresszió hirtelen, hát lett a békacsarnok csak kicsit túl csendes lett így a játék...
Úgyhogy elfogadva a felhomályosításokat, továbbra sem örülök neki, de nem háborgok jobbra-balra miatta... ugyanis ha nem tetszik a dolog, akkor lehet keresni másikat!
Én is játszom máshol is... nagyon kedves, csendes játék... tiszta nyaralás... emellett...
A hozzászólást Khetty módosította 2009.04.16. 23:19:05-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5.71
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
373. hozzászólás - 2009.04.16. 23:11:39 (Válasz Zaccmester #370 hozzászólására.)
Ezzel én is tisztában vagyok, hogy MOST tudtok portyázni, de háborúzni már nektek sem éri meg. Amiket írtam az azt a helyzetet vázolja ahová a portyamentesség megmaradásával juthat a Tyrant pár hónap múlva.

A Lélekőrök valóban kiosztottak jópár hadüzenetet, és valószínüleg nem is vártak volna vele hónapokat, ha nincs a portyamentesség. Ha pedig nyernek, a dicsőség mellett több százezer LE lesz a jutalmuk.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
374. hozzászólás - 2009.04.16. 23:12:24 (Válasz Khetty #372 hozzászólására.)
Igen.
Mint kiderült, csak ezt a stílust értik sokan, nem tehetek róla.
Ha elolvastad volna pedig a hsz-ek sokaságát, akkor rájöttél volna, hogy az említettek szinte mindegyikét említettem, mint tiszteletem "tárgyait". NC
Pontszám: 2.86
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
375. hozzászólás - 2009.04.16. 23:17:44
Kispöcsösök, ez itt a VÉGZETÚR, itt üti egymást a nép, tessék szépen tudomásul venni.
Minden ebbe az irányba nyúló fejlesztés jó, köszönjük a háború csarnokát!
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.67
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
376. hozzászólás - 2009.04.16. 23:18:09 (Válasz Ariel #373 hozzászólására.)
Valahogy én nem tartok ettől. Engedték (segítették) a szakadék mélyülését az első pár szövetség és a többiek között. Ez főleg a Beholder és "tanácsadóik" hibája. NEM a követő többségé! Viszont mit segít ezen véleményed szerint a Háború Tornya? 16 órával a kapituláció után jönnek a portyák. Az erő(szint)különbséget láthatod magad is, feltettem párat. Most akkor mi legyen picit lejjebb? örüljünk, hogy 120-150 ember jól érzi magát, úgymond élvez?
Pontszám: 4.25
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
377. hozzászólás - 2009.04.16. 23:22:34
Izé... Zacc, nem lehetne kicsit visszavenni a hisztiből, és a mondanivalóra koncentrálni? Ez a flood határát súroló gyerekes csapkodás még számomra is zavaró, pedig a nagyfőnök látja lelkemet, én aztán leszarom az összes szabálymódosítást:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.17
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
378. hozzászólás - 2009.04.16. 23:37:14 (Válasz Crimson #377 hozzászólására.)
Igazad van, nem kellene mindenre válaszolni. A végén nem lehet kihámozni a lényeget. Bammeg ( a hatás kedvéért)

Módosítás: wow, szépen megy a lepontozás, ezektől (ki a középmezőny vajon?):
Typhoon Mazlee Anababa Lord Serius Andaxin Gillbates Zsu9002 Szurilo McGee Hurvinyekk Craslorg FeketeS Damage Semelyik Nari77 Dr_Faktor Zolika761 Ajgatsz Calahan Seligen Crimson Almási Viktor Solikka Ariel

Kíváncsi vagyok a Beho mit pontoz, amikor csak rajtam bukott havi 5ezer forintot?
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.04.16. 23:51:30-kor
Pontszám: 2.64
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
379. hozzászólás - 2009.04.16. 23:50:09 (Válasz Zaccmester #351 hozzászólására.)
Igazad van, maradhatott volna az eredeti. BCs nélkül, pp nélkül, +1 szinthatárral. Az jobb volt.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 3
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
380. hozzászólás - 2009.04.16. 23:52:48 (Válasz Zaccmester #350 hozzászólására.)
Ez, barátom azt mutatja, hogy nem vagy egy elcseszett karakter (a diffed ide sem írtam), csak iszonyatosan nyafka! Ha magát a játékot is ilyen lelkesen mívelnéd, mint könnypotyogtatást, akkor valahol Nephila szintjén lehetnél.
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 7.20
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!