Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Háború tornya
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
421. hozzászólás - 2009.04.17. 12:16:23 (Válasz Gau84 #420 hozzászólására.)
Most végre jól látod, ott a pénzed őskőben. Ennyi és nem több.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.50
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
422. hozzászólás - 2009.04.17. 12:16:45
Gyerekek, ezt a fogyasztóvédelmi vitát zárjuk már le. A lényeg ez egy szolgáltatás, az el nem használt pontot, tokent bármit vissza kell fizetni, kivéve,ha ez a szabályzatban, amit elfogadtatni kell regisztrációkor máshogy nincs szabályozva, ennyi!

Ez tényleg nem ide tartozik!
Dorn
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
423. hozzászólás - 2009.04.17. 12:19:43 (Válasz Gau84 #420 hozzászólására.)
LOL Ez nem befektetés, hanem játék.

Befizetsz WOW-ra egy hónapot, mégsem játszol, akkor se fogsz az előfizetésből visszakapni egy fillért sem.

Vagy.

Veszel mobiltelefont feltöltőkártyával, rátöltöd, utána az életben nem fogod visszakapni a forintokat akkor sem, ha nem akarsz telefonálni. Rohangálhatsz a fogyasztóvédőkhöz, maximum jól kiröhögnek.

Be kéne fejezni ezt a f****got az őskövisszavásárlással kapcsolatban.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
424. hozzászólás - 2009.04.17. 12:20:55 (Válasz Crimson #421 hozzászólására.)
Így van. És vagy átadom, vagy visszaveszem. Avagy ahogy az ÁSZF szól. Mivel utóbbi nincs nyílvánosan, ezért elvben visszaigényelhetem minden további nélkül.

Viszont egy kérdésemből azért nem kell ekkora ügyet csinálni szvsz, de azért köszönöm

A magam részéről jobban örülnék annak, ha valamiféle megoldás születne a problémára, és csak az a baj, hogy ez nem valószínű hogy meg fog történni. Helyette majd mindenki kap nagyon jó tanácsokat.
Pontszám: 3
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
425. hozzászólás - 2009.04.17. 12:23:37 (Válasz CaveMaN #407 hozzászólására.)
Ezzel nem értek egyet, ha nem csak csúcsragadozónak lesznek beépítve, nem hiszem, hogy még jobban elhúzna miattuk a Top. Viszont lenne magas szinten is LE. Na de nem OFF-olom szét a fórumot. Háború tornya: nem hiszem, hogy a Top 3 szövetség ezek után egymásnak esne, nem érné meg nekik egymással háborúzni. Hacsak ezt is a hatalom tornyához hasonlóan nem osztják le.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
426. hozzászólás - 2009.04.17. 12:25:54 (Válasz Gau84 #424 hozzászólására.)
Mondjuk inkább úgy, semmi nem gátol meg benne, hogy megpróbáld visszakérni;)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
427. hozzászólás - 2009.04.17. 12:26:26 (Válasz Crimson #426 hozzászólására.)
Na ja
Pontszám: 3
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
428. hozzászólás - 2009.04.17. 12:27:32 (Válasz Darkshade #425 hozzászólására.)
Ha ugyanannyit portyázhatnak mint a lentebb levők, akkor értelemszerűen szereznek legalább annyi TP-t, minden LE és TP szerző szakértelem maxolása mellett a lassú felzárkozásra az egyetlen lehetőség, ha többet tudsz portyázni náluk. Amint ez megszűnik a különbség nem csökkenthető.

Nagyon hosszú távon, talán majd 4-500. szint környékén, ahol a jelenlegi hátrányom (tipp: 40000 Tp) mondjuk a szintlépéshez szükségesnek kb a 10%-t fogja kitenni, lesz lehetőségem utolérni őket szintben.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
429. hozzászólás - 2009.04.17. 12:32:54 (Válasz Gau84 #427 hozzászólására.)
Idézet: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=felhasznalasi_feltetelek

7. Őskövek
A játékban a megmaradt őskövek visszaváltására, vagy más játékosnak való átadására jelenleg nincs lehetőség. A játékosok a szolgáltatást az őskő megvásárlásakor veszik, nem az őskövek elköltésekor. Az őskőért vett tárgyak és prémium tagság őskőre való visszacserélése nem lehetséges, kivéve az egyszer használatos tárgyaknál (fókuszkristályok, felszerelések, varázsitalok), ilyenkor az el nem használt tárgy visszaadható az eredeti őskő áron.


Öröm látni, hogy elolvastad és megértetted a felhasználási feltételeket. Már bocsánat, de az ilyenek nem véletlenül kerülnek bele a feltételekbe, az, hogy te ezt nem tudod, a fogyasztóvédelmet sem fogja érdekelni.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
430. hozzászólás - 2009.04.17. 12:46:57 (Válasz Mormord #429 hozzászólására.)


Én azt látom, hogy a felzárkózásra nem sok esély van normál körülmények között persze. Az élen remek játékosok találhatóak, tehát ha elvben menne is, ez a gyakorlatban úgy nézne ki mint amit már leírtam korábban. Ha fel is mész odáig, nem sok értelme lenne, mert péppévernek.
Kíváncsian várom, hogy valóban egymásnak feszül-e az Azúr-TGy-Elit hármas. Nem nagyon hiszek benne, de ha mégis, érdekelne az eredménye.
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.04.17. 12:47:16-kor
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
431. hozzászólás - 2009.04.17. 13:10:08 (Válasz Gau84 #430 hozzászólására.)
A feljutás közben valóban péppé vernek, de ez igaz azokra is akik most ott vannak. Nem hiszem hogy 5-10 karakternél több olyan lenne, aki ne kapna folyamatosan nagy pofonokat.
A tulajdonságok fejlesztése egyre drágul, a szerezhető LE mennyiség jóval lassabban növekszik. Jó taktikázással meg lehet közelíteni az élbolyt.
A problémát nem ez fogja okozni annak aki fel akar zárkózni egyáltalán. Kell hozzá egy olyan szövetség, akinek megfelelő védőfala, gyakorlótere és nekrofunja van. Már 4-5 szintnyi épület különbség is hatalmas differenciát jelent, pont azért mert a tulajdonságok önmagukban drágán fejleszthetők. Aki bele akar vágni, az szövetségestől tegye, és húzza ezeket az épületeket, különben bármennyire is jó játékos, és bármilyen táp is a karaktere, el fog vérezni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
432. hozzászólás - 2009.04.17. 13:19:21
szerintem a feljutás igenis lehetséges csak okosan kell fejlődni. Én is sz@rul kezdtem a játékot és legalább 2 hónapomba került míg kijavítottam amit lehetett. utol lehet érni a Top-ot. Ők eleve kevesebbet tudnak portyázni, kevesebb tp-t kapnak hisz lefelé ütnek.
aki lentről jön pedig tud találni magasabb szintűt akit megtámadhat, legyőzhet. igy jóval több tp-t kap.
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűAjgatszFérfi
Végzetúr mester
403 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
433. hozzászólás - 2009.04.17. 14:13:14
Csak egy apró megjegyzés az őskővel kapcsolatban. Visszafizetni lehetetlen technikailag is, hiszen nincs őskő-forint képlet, hisz SMS-el ugyanannyi pénzért kevesebb követ kapsz mint átutalással, illetve a kiégett átalakítás miatt, valamint a sokat veszel olcsóbb kedvezmények miatt.
Pontszám: 5
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
434. hozzászólás - 2009.04.17. 14:33:13
Tisztelt Hölgyek, Urak!

Kissé elkanyarodott pár helyen a téma, úgyhogy visszaterelném engedelmetekkel.
Miklós bár elolvasta a topikot, az egyetlen hozzá intézett kérdésemre nem kaptam választ.
Kérdezem ismét, 3 újabb kiragadott példával (nem követem percenként ugyanis a beérkező támadásokat):

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 111 sebzést okoztál, és 1194 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 96 életpontot.
(6 szint különbség)

A csatában összesen 486 sebzést okoztál, és 1462 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 94 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 292 életpontot.
(1 szint különbség)

A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 1223 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 135 lélekenergiát.
Bekötözöd a kritikus sebeket, megindul a regeneráció. Gyógyultál 98 életpontot.
(6 szint különbség)

Mennyiben jelentkezik az immár 7 feltett csataeredményben a TÖ csökkentése a TGY-nek? Lévén "békeidőszak" lenne, valamint 5-ös Béke Csarnokával rendelkezünk. Meglátásom szerint semennyire, számunkra a kép a megszokott...

Többiekhez:
a Háború Tornya már nyugodtan mondhatom, hogy a békeidőszak teljes megszűntetését eredményezte
Konkrét példák:
- Azúr Légió mondjuk hadat üzen, mert óránként szeretne szórakozni. Megnyeri spontán, vagy kapitulálunk, teljesen mindegy. A kút keveset veszít, mivel van 5-ös BCS. Mivel van Háború Tornya, ezért AZONNAL lehet folytatniuk a hagyományos portyáikat a legyőzötteknél.
- mi üzenünk hadat. Eddig volt értelme, mert bár a BCS számomra érthetetlen módon egyirányú alkalmatosság, de legalább 7 napig tudtunk fejlődgetni, mivel a teljes kútvesztés árán levakartunk egy meghatározó piócát magunkról. A HT bevezetésével ez lenne a legnagyobb baromság innentől, hiszen 3 napig ütnének óránként/fő, aztán pedig a kutat leszívva mehetnek tovább a napi menetrend szerinti portyákkal.

Ez akkor most így korrekt? Alapvető és kezdetektől érvényes alapvető szabály lett kivéve a játékból, ami valamennyire engedte legalább a farmnak nézett szövetségek fejlődését, taktikázását. Igen, jól értettétek, hiszen 1 szövetség kiiktatása is rengeteg segítség volt.
Mivel szeretitek ezeket a szavakat használni, hát olvassátok tőlem is: a topszövik és karakterek kisírták-kirinyálták ezt a lehetőséget!
Mondhatom egyszerűbben is: ez már csalás! Konkrétan, mivel szűk réteg érdekei miatt alapvető szabálymódosítást léptettek életbe, a többség egyértelmű kárára.
Én nem látok egyébként topkarakter portyalistájába, de valahogy kételkedem abban, hogy ne lenne portyázási lehetősége. Ahogy én tudok tizenórát várni 1-1 kamrából kiszabadulás érdekében, úgy a portyázásra is lehet némi időt fordítani.

Az időről: mekkora bődületes butaság azt állítani, hogy a korábban kezdőknek nincs előnye? Akár szint-visszamaradott, akár vágtázott előre, mindenképpen CSINÁLT valamit közben. Nagy ész nem kell hozzá, hogy meglássuk az előnyt. Ezzel nincs is baj, hiszen online játék ritkán indul startpisztoly dörrenésre. Viszont további előnyhöz juttatni a később érkezők kárára, hát az legfinomabban is szólva ballépés.

Javaslat: amikor javaslok valamit, akkor jön a lehurrogás. Tehát azt javaslom, hogy több irányból vizsgáljanak fejlesztéseket, alulról és felülről egyaránt! Ezt a fórumot vajmi kevesen olvassák, mondhatni elenyészően kevesen a teljes állományhoz képest. Főleg az elsőként kezdettek, topkarakterek, valamint pár lelkes és néhány elvakult "kocka". A mi szövinkből pl. rendszeresen ketten, de napi szinten csak én. Ezzel azt akarom mondani, hogy a 4-5 ellenvéleményt, netán nemtetszését kifejező könnyen lehet akár a többség is, míg a bólogató és gumiszabályt javasló egyén pedig az alig kifejezhető kisebbség. Ezt csak úgy halkan mondom a végére...
A hozzászólást Zaccmester módosította 2009.04.17. 14:39:10-kor
Pontszám: 5.13
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
435. hozzászólás - 2009.04.17. 14:52:03
"Én nem látok egyébként topkarakter portyalistájába, de valahogy kételkedem abban, hogy ne lenne portyázási lehetősége."

Mivel én nem tartozom a toptrióba, talán nekem elhiszed: 100%-os ellenfél 2-3 szokott lenni, a többi 60-80-as - nyilván az ennek megfelelően levert életponttal. Őket nálam feljebb (51 felett) már valószínűleg nem látják. Az adott színt nagyban befolyásolja, hogy éppen kinél van a Hatalom Tornya - pl. ha Elitnél van, összesen kb. 2-3 név szokott a listában lenni reggel 8-tól délután 4-ig. Azúrok valamivel keményebbnek tűnnek, náluk 6 nevet látok.

"Az időről: mekkora bődületes butaság azt állítani, hogy a korábban kezdőknek nincs előnye?"
Mekkora butaság azt állítani hogy a KÉSŐBB kezdőnek nincs előnye? Hiszen ő előre tudta a küldetéseket, a zömön hízlalta magát, kifigyelhette a nyertes taktikákat, csak a legszükségesebb felszerelést vette meg. A pókként jellemzett karakterek időről időre megindulnak előre, de többeknél elszakadt már a cérna, és időhiány miatt törölt (Sameed, Grahor). TB kb. az egyetlen kivétel.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.04.17. 14:56:44-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
436. hozzászólás - 2009.04.17. 14:55:52 (Válasz Otoaak #385 hozzászólására.)
Ötletelésről beszéltem és nem érvelésről, szerintem ez nem ugyanaz.

A nyugiban verem a kisebbeket, a HCs portyázhatatlanságot megtörő hatására jövő panaszra vonatkozott, semmi köze a portyaszintekhez, nem is írtam ilyet sehol. Csupán e miatt másoltam be a statokat is.

El tudok képzelni portya elérhetőség szűkítést, de ehhez vagy sok játékost kell egyszerre útnak indítani, hogy legyenek alternatívák, vagy ki kell tolni a szintlépés határait, hogy könyebben utolérhessék egymást a karakterek. Bár mindez szerintem növelné a random szerepét a csatákban s nem csökkentené.
Én még nem találkoztam kiegyensúlyozott stratégiai pvp-vel. Lehet, hogy van, de csak olyanokat ismerek ahol a VU-nál sokkal durvábbal lehet szívatni a kisebbeket.
Az ügyességtől, intelligenciától és tudástól mindig is sokkal többet fog számítani egy MMO játéknál a gép előtt a játékkal töltött idő. Ez meglehetősen igazságtalan, szerintem is. Érdekes lenne visszatérni a heti egy fordulós rendszerhez.


A nagyobb lélekkút töltődés nagyobb kockázattal is jár, nem változtatna semmit a háború rendszerén, esetleg egy-két szövetség jobban el tudna húzni a többitől a szövetségi épületek miatt. Mondjuk nem a T3. A T3 nem tudom mit csinálna, azt sohasem lehet előre tudni mit fognak csinálni, valószínűleg próbálnak minél nagyobb előnyre szert tenni a többi ellen. Az biztos, hogy sohasem volt a legfőbb szempont a lehető legnagyobb lélekkútzsákmány.
A HCs bejövetelére a lépésüket is majd megmutatja az idő.
A hozzászólást Seligen módosította 2009.04.17. 14:56:55-kor
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
437. hozzászólás - 2009.04.17. 15:11:28
Hidd el Zaccmester, nem azért ütnek az elöl állók 6 szinttel lefelé, hogy nekik rossz legyen és mert húde gonoszok. Azt ütik aki van.

Azokat a pofonokat amiket a tagjaitok bekapnak tőlünk, a mi tagjaink épp úgy bekapnak a TGY-től. A mi tagjainknál is vannak 6 szinttel magasabbak, akik épp úgy elvernek, mint ahogy esetleg mi Titeket. Nem Ti vagytok az elsők akik átélik a nagy veréseket, a helyzet csupán annyi, hogy nemrégiben szembesültetek vele. Ahogy minden más is, a nagy verések is először az élen jöttek elő, azzal a különbséggel, hogy ez nem került bele a wikipediába. A nagy pofonok folyamatosak és egyre nagyobbak. Erre kell felkészülni mindenkinek. Rengeteg tanácsot és ötletet olvashatsz a fórumon arról, hogy hogyan rázódj bele legkönnyebben, és hogyan maradjon a karaktered életképes. Nem kis előnyt jelent, hogy tudhatod, mi fog várni rád, és kipróbált módszerek léteznek a sebzés csökkentésére. Hogy melyiket alkalmazod, az csak rajtad múlik. Egy biztos, a sebzések nagyon meg fognak nőni, akár 6 szinttel feljebbről támadnak, akár csak kettővel. Szemléletet kell váltani, és elfogadni, hogy a max ép, gyógyítás mágikus regeneráció, stb. nem kényelmi szempont többé, hanem része a sikerességnek.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.04.17. 15:14:17-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.75
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
438. hozzászólás - 2009.04.17. 15:16:07 (Válasz Ariel #437 hozzászólására.)
Elhiszem, de most a torony és békeidő megszűnéséről szól a fáma Azzal kapcsolatban vélemény?
Pontszám: 5
fórumozóSzinvFérfi
Végzetúr tehetség
137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
439. hozzászólás - 2009.04.17. 15:18:44 (Válasz Varaszlo #411 hozzászólására.)
Idézet: Varaszlo - 2009.04.17. 12:02:22

A top3-5 közötti háborúkat pedig én is várom. Ha mégsem lesznek ilyenek, akkor röhögve fogom mindegyiket szembeköpni.


Kiváncsian várom a bizonyítékot, hogy a TOP 3-5 mikor tett olyan ígéretet, hogy ha meglesz a HCS, akkor háborúzni fognak.

Az a szembeköpés kicsit erős, inkább nézz a tükörbe. Semmi közöd ahhoz, hogy a TOP mit csinál.
Pontszám: 3.67
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Háború tornya
440. hozzászólás - 2009.04.17. 15:25:19 (Válasz Szinv #439 hozzászólására.)
Akkor mi a francnak sírták ki hosszú hosszú flamekkel a háború tornyát ha nem akarnak háborúzni ?

De még várok, hátha

Téged viszont látatlanban szembeköplek, nagyképű komám
Pontszám: 6.15
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!