Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Viccek
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1161. hozzászólás - 2011.02.28. 11:29:21
Női Értelmező Szótár

Amit a nő mond...

...és amire gondol közben.



Szeretnénk... Akarok egy...
Dönts Te, drágám... Azt hiszem, egyértelmű a dolog...
Ahogyan Te szeretnéd... Ezt megjegyzem magamnak...
Beszélnünk kellene vele. Panaszkodnék egy kicsit neki.
Nem vagyok mérges. Hát persze, hogy dühös vagyok, te bunkó.
Most olyan... férfias vagy. Meg kellene fürödnöd, és borotválkozhatnál is.
Rendkívül figyelmes voltál ma éjjel... Ez volt az a hatalmas szex, amiről tegnap beszéltél?
Ma nem tudnék érzelmileg megfelelően reagálni. Intimbetétet tesztelek éppen...
Legyünk romantikusak, kapcsold le a lámpát... Túl vastag a combom.
A konyhánk már korszerűtlen. Vehetnél egy új házat.
Új függöny kellene... ...meg bútor és tapéta és...
A képet akasszuk oda. Inkább ide kellene...
Jaj! Valami zajt hallottam! Jó, hogy el nem alszol itt nekem!
Szeretsz engem egyáltalán? Kinéztem magamnak valamit a kirakatban.
Mennyire szeretsz Te engem? Elköltöttem ma egy rakás pénzt az áruházban.
Egy perc múlva kész vagyok. Rúgd le a cipőd, és nyugodtan kapcsold be a TV-t.
Olyan kövér vagyok... Mondd, hogy gyönyörű vagyok.
Figyelsz rám egyáltalán? Véged van.
Igen Nem
Nem Nem
Talán Nem
Sajnálom... Sajnálhatod...
Ízlik ez az étel? Könnyű elkészíteni, úgyhogy jobb, ha hozzászoksz.
Nem sikítottam. Hát persze, hogy sikítok, amikor olyan fontos dolog jutott eszembe.

Ha a kérdés: "Mi a baj drágám?"

Még mindig ugyanaz. Semmi
Semmi Minden
Minden Hol az intimbetétem?
Valóban semmi. Csak az, hogy egy bunkó vagy.
Most nem akarok beszélni róla. Gyere vissza később, addigra kitalálok valamit.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.02.28. 11:29:56-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 8.51
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1162. hozzászólás - 2011.02.28. 13:07:05
Szövegzavar

-Gratulálok, most tetted tönkre az életedet!
-Tessék?
-Akarom mondani...Ezennel házastársakká nyilvánítom önöket.

A hegymászó majdnem leesik a csúcsról, de a szikla peremén megkapaszkodik. Amikor fogytán van az ereje, kétségbeesve fölnéz az égre, és így kiállt:
-Van ott fenn valaki?
-Igen-hangzik a válasz- Bánd meg a bűneidet, imádkozz, és enged el a sziklát!
A hegymászó kicsit vár, azután újra az ég felé kiállt:
-Nincs esetleg ott valaki más?
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 8.79
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1163. hozzászólás - 2011.03.01. 14:51:59
Átmulatott éjszaka után egy srác iszonyatosan másnaposan ébred. A feje majd szétesik, forog a gyomra, ráadásul az ágyban mellette egy förtelmes bányarém szuszog. Kimegy a gyerek a fürdőszobába, belenéz a tükörbe és látja, hogy egy fehér cérna lóg ki a szájából.
- Istenem! Add, hogy teafilter legyen!
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 7.67
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1164. hozzászólás - 2011.03.02. 16:56:45
Ma igazán rosszul indult a napom.
Főztem egy teát. A filter ottmaradt a bögre forró vízben, én pedig bután néztem a kezemben maradt madzagra. Felöltöztem. Az ingemről leszakadt a legfelső gomb. A nadrágomon szétcsúszott a cippzár. Felhúztam a cipőmet, amikor meg akartam kötni, elszakadt a fűző. Fölkaptam a táskám, kezemben maradt a füle.
Most nagyon kell pisilnem. Szerinted?


Kocsmai dialóg:
- Egy sört kérek!
- Alkoholmentes jó lesz?
- Játékpénz jó lesz?
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 9.13
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1165. hozzászólás - 2011.03.02. 21:19:21
A házaspár jelmezbálba készülődik, de a feleségnek megfájdul a feje.
Lefekszik, a férje pedig elindul egyedül a buliba. Egy óra
múlva a nő felébred, a fejfájásnak híre-hamva sincsen.
Gondolja, a férje után megy és megnézi, mit csinál .
A buliban látja, hogy a férj nőkkel táncol, simogatja őket, néha egy puszi is elcsattant.
A feleség kitalálja, hogy próbára teszi a férjét. Mivel a férfi nem
számít rá, hogy ő is itt van, meg a jelmezt sem ismeri fel, így hát
odamegy hozzá, táncolni kezd vele. A férfi érezhetően izgalomba jön, félrevonulnak egy sötét, szobába, ahol hatalmasat szeretkeznek.
Ezután a feleség hazamegy, és várja a férjét.
A férfi hazaér, a felesége egyből nekiesik:
- Na, milyen volt a buli?
- Á, ne is kérdezd! Nem sok értelme volt elmennem. A haverokkal kártyáztunk .De biztos jó buli volt, mert akinek kölcsönadtam a jelmezem, nagyon jókedvűnek látszott...
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 7.87
közellenségOnixFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1166. hozzászólás - 2011.03.05. 16:09:28 (Válasz Xelos117 #1 hozzászólására.)
oké mondok mond amikor nem mozdulok azt hogy? Mondja először aki ismeri azt cukrot vettem a vásárba! mondja a másik hogy? te mondod így ni! Jancsi bácsi kifizette!mondja a másik hogy? így ni! Jancsi bácsi megütött! megkérdezi a másik hogy? így ni azt le kell keverni egy taslitXD
Pontszám: 2.00
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1167. hozzászólás - 2011.03.05. 17:02:43 (Válasz Onix #1166 hozzászólására.)
ez meg mi a fene?
V1-antilop
Pontszám: 5.21
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1168. hozzászólás - 2011.03.05. 17:41:27 (Válasz antilop #1167 hozzászólására.)
nekem se esik le, bár biztos vicces.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.11
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1169. hozzászólás - 2011.03.05. 18:29:04 (Válasz Helion1988 #1168 hozzászólására.)
Hát nem kimondottan elmesélős vicc. Ha kihámozzuk a nyelvi, helyesírási, és tagolási kavalkádot, nagyjából annyi a történet, hogy személyes előadást igényel, szükség van egy mesélőre(M), és egy áldozatra(Á). M megkéri Á-t, hogy amikor befejez egy mondatot, Á mindig kérdezze meg, hogy "Hogy?"...
M - Cukrot vettem a vásárba!
Á - Hogy?
M - Így ni, Jancsi bácsi kifizette!
Á - Hogy?
M - Így ni! Jancsi bácsi megütött!
Á - Hogy?
M - Így ni... (és jöhet az illusztáció egy taslival)
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.92
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1170. hozzászólás - 2011.03.05. 20:11:19 (Válasz Lanmandragoran #1169 hozzászólására.)
Köszönöm , így valóban vicces. Nem fórumra való vicc ,de azért jópofa
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.11
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1171. hozzászólás - 2011.03.06. 17:45:10


Bocsánat hőn szeretett Miklós Urunktól, de erről ő jutott eszembe, miközben a játékosoktól kapott ötleteket futja át.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.70
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1172. hozzászólás - 2011.03.06. 18:48:31 (Válasz PottomPanna #1171 hozzászólására.)
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.01
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1173. hozzászólás - 2011.03.06. 22:23:39
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 7.67
kedvencScorpion666Férfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1174. hozzászólás - 2011.03.07. 16:59:30 (Válasz Tpe71 #1173 hozzászólására.)
Ezt inkább nem kommentálom...
V2 - Sith Lord - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1175. hozzászólás - 2011.03.07. 17:17:10 (Válasz Scorpion666 #1174 hozzászólására.)
Pedig megtetted
Pontszám: 8.68
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1176. hozzászólás - 2011.03.09. 14:32:29
Elefánt a tevének:
- Te, hallod, miért van a két csöcsöd a hátadon?
- Fasszal a pofámon kussolnék...
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 9.62
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1177. hozzászólás - 2011.03.09. 17:31:02
- A férjem minden este feldob egy forintot, hogy menjen-e kocsmába vagy sem.
Ha fej, akkor megy.
- És ha írás?
- Akkor még egyszer dob.

Apa fiával sétál a boltban, épp az óvszereknél tartanak. A gyerek kézbe vesz egy 3 db-os csomagot és megkérdezi:
- Apa, ez kiknek van?
- Középiskolásoknak. Egy péntekre, egy szombatra, egy vasárnapra.
A srác kivesz egy 6 db-ost:
- És ez kinek van?
- Ez fiam, egyetemistáknak. Kettő péntekre, kettő szombatra, kettő vasárnapra.
A srác talál egy 12 db-ost, kérdés ugyanaz:
- Ez kinek van?:
- Ez fiam, házasembereknek. Egy januárra, egy februárra, stb..

Két barátnő beszélget:
- Te mióta dohányzol?
- Amióta a férjem korábban jött haza egy kiküldetésből, és egy csikket talált a hamutartóban.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 9.04
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1178. hozzászólás - 2011.03.09. 22:30:06
A középkori Angliában az emberek nem szexelhettek, csak a király jóváhagyásával (kivétel a királyi család). Mikor egy család gyereket akart, a királyhoz kellett fordulniuk kérelemért, aki küldött nekik egy táblát, amit az ajtóra kellett kitűzniük, amikor házas életet éltek. A táblán ez állt:
Fornication Under Consent of the King. ( F. U. C. K. ), azaz paráználkodás a király engedélyével.
Innen ered a mai "fuck" angol szó.



Niel Amstrong aki miután megtette első lépéseit a Holdon és elmondta mára elhíresült mondatát, mely szerint "Kis lépés ez egy embernek, de nagy lépés az emberiségnek", hozzáfűzött még egy üzenetet ami a következő volt: "Sok szerencsét Mr. Glotszky!"
Visszatérése után éveken át riporterek százai próbálták megtudni tőle sikertelenül ki is az a Mr. Glotszky, és mire vonatkozott az üzenet. Ő minden esetben csak sejtelmesen mosolygott.
Több évtizeddel az eset után amikor még egyszer megpróbálkoztak vele, megtört a jég és tekintettel arra, hogy az érintett addigra már nem volt az élők sorában, elárulta üzenete történetét.
Kisgyerekkorában a testvérével baseballoztak a kertjükben, amikor is a labda egy véletlen és a nagy lendület folytán a szomszédban landolt, ahogy ez már lenni szokott a gyerekek körében. Ezúttal a kis Niel-en volt a sor, hogy áthágjon a kerítésen és ahogy kereste a labdát, akarva akaratlanul a szomszéd nyitott hálószoba ablaka alatt haladt el. Épp lehajolt a labdáért és ment is volna tovább, amikor bentről párbeszéd ütötte meg a fülét. A szomszéd hölgy intézett felháborodott hangokat férjéhez:
"Orális szex? Orális szexet akarsz? Majd ha a szomszéd gyerek a Holdon jár!!!"



Egy kollégám nagybátyja hazafelé tartott éjszaka a forgalmas városi bekötőúton. Csak az nem stimmelt, hogy erősen be volt rúgva, annyira, hogy talán még ránéznie se lett volna szabad az autóra, nemhogy vezetnie. A belső sávban poroszkált halál lassan, hogy ne tűnhessen fel senkinek. Ez a túlzott lassúság (és az időnkénti kilengések) lett a veszte. Hamarosan leintették a rendőrök. Elég volt egyetlen pillantás vérben forgó, bamba szemeire, egyetlen szippantás a leheletéből, és elő kellett venniük a szondát. Felszólították, hogy hagyja ott a kocsit, és tartson velük a kapitányságra. Már épp vitték volna el, amikor két autó összeütközött a szemközti sávban. Szigorúan ráparancsoltak a részeg nagybácsira, maradjon ott, ahol van, és áttűztek helyszínelni. Emberünk viszont rájött, hogy ez az utolsó esélye, gyorsan elhatározta, hogy lelép. Mikor meggyőződött róla, hogy a rendőrök éppen nem láthatják, kereket oldott. Egyenesen a garázsba vitte az autót, és beszaladt rémült feleségéhez. - Ha jönnek a zsaruk, mondd, hogy influenzám van, és egész nap itthon voltam. Közelébe se mentem a kocsinak - hadarta. - Ja, meg hogy odabenn alszom az ágyikómban - fejezte be, és egy whiskeys üveget felkapva a szobájába indult. Félóra múlva megjelent a rendőrség. A feleség kinyitotta az ajtót és még mielőtt a rendőrök megszólalhattak volna, előadta, hogy a férje egész nap ágyban volt, mert beteg, most is alszik, mit akarnak. - Ez esetben, asszonyom - szólalt meg végül a rendőr -, gondolom nincs kifogása ellene, ha benézünk a garázsba - és már nyújtotta is kezét a kulcsért. Az asszony zavartan odaadta, és ő is velük tartott. Amint beléptek, elállt a lélegzete. A rendőrök viszont azt látták, amire számítottak. Ott állt a gyönyörű rendőrautó, villogott a kék fény a tetején.




Egyik barátnőm síelni ment a télen a francia Alpokba. Nagyon jól érezte magát, jó volt az idő, friss a hó. A lány tapasztalt síző lévén egyik délután magányosan elindult az ismeretlen lejtőkön. A hó itt, ha lehet, még csodálatosabban ragyogott, mert nem taposták még le a síelők, mint a népszerűbb pályákon.
Egy különösen kellemes lesiklás után a lányra rájött a pisilhetnék. Érezte, hogy már késő visszaindulni a bódékhoz. Nem volt más választása, mint ott helyben elintézni a dolgot. Ez megoldhatónak tűnt, hiszen nem látott senkit a közelben. Óvatosan lefejtette magáról az egyrészes síruhát, letolta térdig, és leguggolt.
Igen ám, de közben érezte, hogy elindul. Akaratlanul keresztbe tette a síléceit, és attól kezdve félmeztelenül és megállíthatatlanul buckázott lefelé. A lejtő aljára már eszméletét vesztve érkezett. Komoly baja nem lett, de a sokk és az apróbb zúzódások miatt kórházba vitték.
Ott elmesélte szomorú történetét a mellette fekvő felpolcolt lábú pasasnak, aki nagyon jót mulatott. Kiderült, hogy ő meg azért törte el a lábát, mert ahogy békésen siklott lefelé, hirtelen egy pucér lány gurult el mellette a lejtőn, és ez annyira elvonta a figyelmét saját útjáról, hogy nekiment egy fának.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.94
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1179. hozzászólás - 2011.03.10. 16:50:42


Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 9.16
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Viccek
1180. hozzászólás - 2011.03.11. 07:57:34
Ezermesterek három aranyszabálya:

1. Minden feladatra a megfelelő szerszámot használd!
2. Egy kalapács minden feladatra megfelelő szerszám!
3. Minden szerszám használható kalapácsként!
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 9.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője