Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Top szintlépés lassítása
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
81. hozzászólás - 2012.03.15. 09:37:41
Mielőtt vki megjegyezné: ezért írtam, h a dupla szinten vadászatból lenne több Lé mert ez az ami igazán szintarányosan egyértelmű

A portya pedig az alacsonyabb szinten sokkal több Lé, minden járulékos részt is számolva.
Pontszám: 8.32
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
82. hozzászólás - 2012.03.15. 09:50:09 (Válasz BaalCain #80 hozzászólására.)
Ez a 10 pont, szívemből szóltál! Pontosan ugyanígy 4 ember lenne a célpontom! Azért vettem hűség zálogot, hogy a 4-ből 6-ot csináljak! Nekem ne mondja senki, hogy nem tettem semmit…. + 2 célpontért 1300 dukát!!!

Egyébként 2,5 évet szenvedtem VF-en, de nem hogy nőtt volna a célpontok száma, hanem csökkent! (jórészt a törlések/abbahagyások miatt)

Szóval én elhiszem, hogy V1-en bevált ez „VF-ezek egy kicsit aztán úgy is feljönnek majd páran” dolog, de nálunk nagyon nem!
Pontszám: 8.31
kedvelt tagFericskeFérfi
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
83. hozzászólás - 2012.03.15. 09:51:28
Kedves beképzelt barátom, BaalCain te sem igazán tudsz olvasni és értelmezni.
Nem csak egyéni érdekekről van szó - mint esetedben - hanem szövetségi érdekekről is.
Ha annyira kell ez neked, akkor működjön ez a v2-őn.
KÉRDŐÍVET KÜLDENI MINDENKINEK!
Megint az van, hogy 1-2 gyepes azt hiszi ő szarta a spanyol viaszt.
A vu indulása óta játszok ezzel, mint a szövetségi társaim nagyobb része, Beholder játékokkal meg 18 éve. Ezt lekicsinylő megnyilvánulásod miatt voltam kénytelen megjegyezni.
A hozzászólást Fericske módosította 2012.03.15. 09:52:30-kor
v5 Spawn
Zafír Istenek
Pontszám: 6.17
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
84. hozzászólás - 2012.03.15. 10:04:23 (Válasz Fericske #83 hozzászólására.)
Érdekelne a karaktereid neve és elhelyezkedése.

Akinek nem inge ne vegye magára. Gondolom ezek után téged nem az új játékosok rész hanem a gyenge stratéga sértett...
A lekezelő modorral teljesen igazad van, azt kapod amit a te hszeid stílusa alapján meg is érdemelsz, sőt visszafogott vagyok.

Olvasd végig az összes hszm ha akarod, nem találsz benne vulgáris szót.

mod
Ahh, visszaolvastam a kolléga pár hszét. Ő az aki láthatatlanban vadászik event alatt is...
értem, h nincs baja sem a játék árával sem pedig a túlzott előrehaladással...
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.03.15. 10:08:32-kor
Pontszám: 8.32
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
85. hozzászólás - 2012.03.15. 10:08:57 (Válasz BaalCain #80 hozzászólására.)
Rettenetesen tévedsz. V2-n is a TE választásod, hogy milyen stratégiával, a toplistán hol helyezkedsz el. V2-n kezdetektől játszom, jelenleg a top 50-ben vagyok, küldetés, győztes portyák, stb. terén bőven top 25-ben, tehát eléggé érint a téma. De abszolút nem értek egyet ezzel a fejlesztéssel. Mindezek ellenére bőven van portyacélpontom és a játék minden területét tudom élvezni.
Mint ahogy valaki korábban már írta a top kapna egy legalizált vf-et, mindezt csak azért, mert ő a top. Ha nem tetszik nekik a jelenlegi pozíciójuk, akkor váltsanak stratégiát, ne a rendszert alakítsuk át néhány emberhez.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.77
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
86. hozzászólás - 2012.03.15. 10:14:29
résztben igazad van választhatunk.

Pl beállhatunk a Birka féle taktikára pp költésből. Vesztes csatákra megyünk amiken küldiket pörgetünk.
megírta 6 hónap alatt lép szintet így a karija.

de ez nem játékélmény. És ha mindenki 6 havonta lépne szintet akkor a Beho mindent megtenne, h a vu helyett az online tfre menjen át a nép.
hiszen új fejlesztés, ami sokáig ad játékteret és itt meg nem kellene semmit sem csinálni.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.03.15. 10:14:58-kor
Pontszám: 7.98
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
87. hozzászólás - 2012.03.15. 10:19:19
Már az elején is azért írtam, hogy világonként kellene megkérdezni a topot (20/50), hogy mi a véleménye a dologról.Én spec. a V1-en nyomom, 17. (157. tsz) vagyok azért mert itt akartam lenni, egy darabig VF-eztem, aztán váltottam. Általában nincs teli a kamrám, de a KH-ból azért csepeg rendesen... A szövetségemben csak én vagyok "top". Majdnem 1 évembe telt míg eljutottam ide. Ha most belassul a dolog, még ha táp is, nekem nem fog örömet okozni, de azoknak sem, akik 5-10 szinttel vannak lemaradva és beérnek szintben igyekszem csak küldetések alkalmával lefelé csapkodni, de a nálam több mint 10 szinttel kisebbeknek nem nagyon van esélyük (ezért is cseszegtetem őket) ha egy szinten dupla annyi időt maradok akkor még többen érnek be, mint biztos portya célpont... Aztán meg az lesz a baja a következő hullámnak. A többi világot nem ismerem nem is nyilatkoznék róla. De itt a V1-en ragaszkodnék a kérdőívhez és ahhoz is, hogy csak az érintettek kapják.
V1
Pontszám: 6.96
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
88. hozzászólás - 2012.03.15. 10:20:00 (Válasz BaalCain #86 hozzászólására.)
A Birka-féle stratégia szélsőséges eset, nem tartozik ide.
Én azt állítom, hogy a játék minden elemét kihasználva is lehet optimális környezetben játszani.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.79
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
89. hozzászólás - 2012.03.15. 10:24:18
De ide tartozik, választási lehetőség.

Kérlek írd meg ide az ötleteidet, hátha találunk olyat amit még nem próbáltunk és játékélményt nyújt.
Hátha ez lesz a megoldás folyamatosan lemorzsolódó törlő első oldal gondjaira.

Mert mi sem voltunk ám mindíg ezen a helyen. most is feljöttél te is helyezésben a szerencsekerék miatt...
Pontszám: 7.46
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
90. hozzászólás - 2012.03.15. 10:35:57 (Válasz BaalCain #89 hozzászólására.)
Nincs semmi extra ötlet. Én egyszerűen elköltöm az erőforrásokat számomra szimpatikus módon. Nem számolgatok, nem optimalizálok, csak próbálom élvezni ezt a játékot - lehet, hogy ez a titok? .
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 6.79
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
91. hozzászólás - 2012.03.15. 10:39:25 (Válasz Archibald Cunningham #87 hozzászólására.)
Idézet: Archibald Cunningham - 2012.03.15. 10:19:19
megkérdezni a topot (20/50), hogy mi a véleménye a dologról.

Miért pont a topot kellene megkérdezni, mikor ők a kedvezményezettjei?

Akkor engem is kérdezzenek meg, hogy akarok-e én is ingyen permanens pók bölcsességét. Már most mondom, hogy igen, akarok.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.91
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
92. hozzászólás - 2012.03.15. 10:47:18
Szóval ez a fejlesztés azért van, hogy Baalcain és társai a v2 topból ne töröljenek, és aki törölt jöjjön vissza. Egy kis rínya és kapnak full EH mellé vf-et is azzal az indokkal hogy lelassuljanak, kevesebbet költsenek, és ne adjisten, akik utolérik őket és erősek el ne verjék őket.
Hát igen a havi százezrek kemény indokok.
Azért Baalcain, mivel te vagy a szószoló, egy kérdésemre válaszolj légyszíves a javaslatom, mégpedig az inspirátor mindenkinek, ami nem a ti lassításotokat, hanem a lemaradók felzárkoztatását jelentené, arról mi a véleményed? Mert érkezett 2-3 jó vélemény róla, azóta meg megint kezdődik a szájkarate.
Ja 4 napos hétvége, szóval JV reagálásra nem számítson senki, és ezért ne is töröljön.

Mielőtt tőlem is kérdeznéd ki fia-borja vagyok, v3-on a kezdetek óta van karim, v2-n pedig 1,5-2 éve töröltem, mivel nekem munkahelyem és a családom csak a nyuggervilágot engedi.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.38
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
93. hozzászólás - 2012.03.15. 10:51:11
Gondolom feltűnt, hogy a többségünk ellenzi a dolgot. Viszont alapvetően minket érint. Még emlékszem amikor ment a kérdőív a KH kiterjesztéséről és azok szavazták le, akiket abszolut nem érintett a dolog. Persze aztán mégiscsak lett, de az már egy másik elbeszélés. Ha nem vagy az első 20/50ben vagy az elérhető közelségében, akkor ez a dolog téged illetve a körülötted lévőket nem érinti semmiben (sem előny, sem hátrány) viszont ha bevezetésre keül és kiderül, hogy inkább táp - én így gondolom, de eddig is saját magam játszottam, mindenféle külső segítség nélkül (Sk, multi, stb.) - akkor meg ismét menni fog a sírás, hogy már megint a topot nyomják. Alapvetően most már csak azok vannak az első 50ben akik ott akarnak lenni. Ha más is oda akar kerülni akkor van annak módja (VF elfelejt a tp-t adó szakik, tárgyak megszerez és usgyi). Ha fenn vagy és lejjebb szeretnél kerülni az azért bonyolultabb, de megoldható, persze lesz benne némi szívás, de ugye a dolgok nem jönnek ingyen (általában). Amúgy úgy tűnik a hszekből, hogy azért ez elég marginálisan top probléma, még ha világspecifikus is.
V1
Pontszám: 6.60
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
94. hozzászólás - 2012.03.15. 10:54:35 (Válasz Psych #90 hozzászólására.)
Idézet: Psych - 2012.03.15. 10:35:57
Nincs semmi extra ötlet. Én egyszerűen elköltöm az erőforrásokat számomra szimpatikus módon. Nem számolgatok, nem optimalizálok, csak próbálom élvezni ezt a játékot - lehet, hogy ez a titok? .


Pfuj, de undorító

Van egy olyan érzésem, hogy a top zöme hasonlóan játszik, legalábbis a V1-en. Amit ki tud hozni, azt kihozza, szedi az LE-t, TP nem érdekli annyira. Tisztában van vele, hogy h alelassulna, akár mesterségesen, akkor a lentről jövő tömeg nagy részét szépen felzabálná, mert a VF-es csoportok, a lent optimalizáló Portyások, vagy akár térkapusok folyamatosan az adott szinten erősebbek, mint amikor a top volt azon a szinten és ezt hoznák magukkal. Korábban én pont emiatt mentem szingulárissal, hogy feljöjjek az első oldalra. Ennél előrébb nem akarok menni, mert akkor nem tudok küldizni, ez jó hely. Ha 1-1 játékos ezt megcsinálja szintén, az beér és jön új tag, de ha ez tömegesen jön, illetve nekem van egy fék, akkor már teljesen más a leányzó fekvése é megzabálna a tömeg. Ez az én és a többi top taktikája, cserébe bevállaltuk a gyorsabb szintlépést és időarányosan több ősköves cucc vásárlását.
Nekem spec nem kell mesterséges lassítás ilyen differenciált módon. Legyen globálisan jobban növelve a szintlépéshez szükséges TP és bárki aki ideér szi8ntén lassabban lép majd szintet majd, ez hasonlan hosszú idő után összébb hozhatja az élbojt, míg ez a mesterséges fék is csak nagyon hosszú idő után hozná össze és ki tudja, akkor épp kikből fog állni a top?
Pontszám: 9.02
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
95. hozzászólás - 2012.03.15. 10:56:29 (Válasz Prisma #91 hozzászólására.)
Idézet: Prisma - 2012.03.15. 10:39:25
Idézet: Archibald Cunningham - 2012.03.15. 10:19:19
megkérdezni a topot (20/50), hogy mi a véleménye a dologról.

Miért pont a topot kellene megkérdezni, mikor ők a kedvezményezettjei?

Akkor engem is kérdezzenek meg, hogy akarok-e én is ingyen permanens pók bölcsességét. Már most mondom, hogy igen, akarok.


Miért lenne a top kedvezményezett? Mint olvashattad a topból többek nem kérnek ebből a "kedvezményből". Nem azért húztak feljebb a mezőnytől, mert vissza akarnak zuhanni bele. Az, hogy 1-1 világon 1-2 karakter ennyire elhúzott, egy jól behatárolt réteg és közülük is van, aki nem akar lassulni.
Pontszám: 8.36
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
96. hozzászólás - 2012.03.15. 10:56:39 (Válasz Craslorg #94 hozzászólására.)
Archi magyarhangja: Cras.
V1
Pontszám: 7.40
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
97. hozzászólás - 2012.03.15. 11:00:45 (Válasz Craslorg #95 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.03.15. 10:56:29
Miért lenne a top kedvezményezett?

Azért mert van néhány ember, aki nem akarja bevárni a többieket, attól még a top többi részének (akik viszont igen) ez überbrutál táp lenne. Mire fel kellene megkérdezni őket, hogy kell-e nekik überbrutál táp? Nekem is kell, akkor engem is megkérdeznek?
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 5.13
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
98. hozzászólás - 2012.03.15. 11:02:49
Az isnpirátorra én már reagáltam másik témában. jó ötletnek tartom.
Azzal együtt, h bonyolult mód lenne, de le kellene mellé programozni jó pár dolgot.

- mivel az így nyert csp sokaknak eszenciára lenne pörgetve
-eventeket lehetne vele nyerni
- aranydukátok relatv olcsóbban beszerzhetőek
-a vfes és a láthatatlan vadászok erősödnének azokkal szemben akik minden erőforrást felhasználnak stb stb.

Tehát olyan megszorítások kellenének mellé amit elég nehéz elképzelni.

Elég nagy tévedésben van aki azt hisze, h mert én írok az csak az én véleményem.


Másik pár csak részben pvp elem, a szintek feltöltése lenne kristályhordával. Nálunk a gond látványos, mivel db alapján látszik. Máshol pedig leállt karik vannak csak és 2 résztvevős bajnoki.
Sok rétegnek segítene, hha lenne egy kötelező kari szám minden szinten. HA nincs akkor érkezne az időszakos kristály.

A költség csökkentésre meg pl megoldás lehet, hha meg lenne adva egyes tételeknek mennyi a havi maxa, utána ingyenes lenne, granulátum tps állat cucc, szerencsekerék őrém számla.

Egyébként az isnpirátoron túl egyetlen egyéb ötlet sem hangott el, mivel lehetne kicsit összzárni a mezőnyt
Pontszám: 7.48
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
99. hozzászólás - 2012.03.15. 11:04:58 (Válasz BaalCain #98 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.03.15. 11:02:49
Egyébként az isnpirátoron túl egyetlen egyéb ötlet sem hangott el, mivel lehetne kicsit összzárni a mezőnyt

Dehogynem, méghozzá a legtriviálisabb megoldás is elhangzott: az elöl lévők ne rohanjanak. Bármikor megtehetik, hogy bevárják az alattuk lévőket.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 7.56
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
100. hozzászólás - 2012.03.15. 11:10:20
jól értem prisma te arról írsz ne szerezzünk tp, amíg az alattunk lévő igen.
mint írtam kb uezek a játékosok voltak itt amikor mind vfseket voltunk, csak kissé húzódott a mezőny.


te azt javaslod alternatívának, h ne játszunk vagy csak kizárólag a ltáhatlan vadész kihívásos kombóval menjünk.

Ilyen elven kényszerítsük a második hullámot ehra, vagy kötelező pp csp lelépésre tp szerző céllal.
Én is tudok ilyen okos megoldásokat is kitalálni...
Pontszám: 7.98
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője