Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Top szintlépés lassítása
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
301. hozzászólás - 2012.05.08. 18:14:44 (Válasz Kocos #300 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.05.08. 16:34:16
Igy van. Ez az 5%. A 95% meg hogy hogyan fejleszted a tulajdonsagaidat, szakertelmeidet, hogyan kuldizel, mennyit kuldizel, milyen relikviakat szerzel, templomot hogyan oldod meg stb. Engem ne akarj etetni a fal szoveggel, mert nem nyalom be. Been there, done that, ahogy a muvelt francia mondana.

Valóban voltál ott, de az már elmúlt. Lehet azt képzelni, hogy a szint csak 5%, de mivel ez határozza meg a karakterfejlesztéshez szükséges források nagy részét, így ha lelassul a szintlépés, húzza magával a karakterfejlesztést is. Ha a szintlépés leáll, akkor aztán tényleg izgalmassá válik a karakterfejlesztés, mehet majd az agyalás, hogy jövő héten melyik tulajdonságra kerüljön +1.

Elmondtad, hogy a ketto lehetosegbol ha valasztani kell (aminek eleve a lehetoseget is csak te magad vetetted fel), akkor te ezt a verziot valasztanad.
És ezzel hol a probléma?

Nem fog valtozni a szintlepeshez szukseges TP-k dinamikaja, mivel rajtad kivul ilyen senkitol sem hangzott el, es mert ellentmondana a most beharangozott fejlesztes szuksegesseget igazolni latszo alapvetesnek, hogy nincs celpont, es hogy ezt az elen haladok lassitasaval kelene orvosolni.
Ebben miért vagy olyan biztos? Leírta Miklós, hogy így lesz? Ellentmondás szintén nincs, ugyanis eddig 0,5% volt a lassítás az egymást követő szinteket tekintve, a mostani tervezet pedig ennél nagyobbat említ. Tehát az új tervezet a régi nélkül is jobban összehúzza az élbolyt, mint a régi változat. A 2,5%-0,5% lassítás pont annyira húzza össze a csoportot mint a 2%-0%. Itt semmi nem negál semmit, nem is értem honnan szedted ezt.

A lassítás egy szükséges rossz, ami próbálja fékezni az élen haladókat. Én nem egy ilyen változástól várom azt, hogy több célpontom lesz, vagy hogy utolérjenek. Az lassítás nélkül is bármikor elérhető. Azt várom tőle, hogy megszünteti a végtelen lassítást és fix játéktempót ad.
A hozzászólást Ariel módosította 2012.05.08. 18:27:06-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.70
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
302. hozzászólás - 2012.05.08. 18:21:04
Miklós!

Lehet újra szavazni?
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
303. hozzászólás - 2012.05.08. 18:48:42 (Válasz Ariel #301 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.05.08. 18:14:44
Az lassítás nélkül is bármikor elérhető. Azt várom tőle, hogy megszünteti a végtelen lassítást és fix játéktempót ad.


En meg azt varom a kormanytol, hogy kiszelesiti a demokratikus intezmenyrendszert, es megerositi a fekek es ellensulyok szerepet. No most kvittek vagyunk. Nem ertem miert akarsz meggyozni barkit arrol, hogy majd ha ez a fejlesztes bekovetkezik, akkor lesz egy masik modositas is, amit rajtad kivul soha senki nem emlitett? Raadasul ezzel arra buzditva az embereket, hogy az igazsagos mindenkire hato modszert egy igazsagtalan, mindenkire mashogy hato modszerre cserelje.

Sajnos azt hiszem, hogy az elobbire az a valasz, hogy azert, mert mas ervet nehez felhozni emellett a koncepcionalisan hibas valtozas mellett. Igy hat erveljunk valotlansagokkal. (Igen, mindaddig amig ez csupan a te fejedben letezik, addig ezt ugy beallitani, hogy ez bizonyosan igy lesz valotlansag.)

Idézet: Ariel - 2012.05.08. 18:14:44
Idézet: Kocos - 2012.05.08. 16:34:16
Igy van. Ez az 5%. A 95% meg hogy hogyan fejleszted a tulajdonsagaidat, szakertelmeidet, hogyan kuldizel, mennyit kuldizel, milyen relikviakat szerzel, templomot hogyan oldod meg stb. Engem ne akarj etetni a fal szoveggel, mert nem nyalom be. Been there, done that, ahogy a muvelt francia mondana.

Valóban voltál ott, de az már elmúlt. Lehet azt képzelni, hogy a szint csak 5%, de mivel ez határozza meg a karakterfejlesztéshez szükséges források nagy részét, így ha lelassul a szintlépés, húzza magával a karakterfejlesztést is. Ha a szintlépés leáll, akkor aztán tényleg izgalmassá válik a karakterfejlesztés, mehet majd az agyalás, hogy jövő héten melyik tulajdonságra kerüljön +1.


Na most akkor melyikunk is csusztat? Segitek: nem en. Ha most 10%-kal lenne alacsonyabb a szinted, mennyi is lehetsz? 175, tehat lennel mondjuk 158, akkor a LE beveteled - kevesebb mint - 10%-kal csokkenne feltetelezve, hogy tulajdonsagaid nem valtoznak (A LE bevetel nem 100%-ban szintfuggo, lasd nem EH-s rablas). Es bizony a LE bevetel az nem 100%-a a fejlesztesnek, hiszen vannak nem LE-bol adodo fejlodesi metodusok (lasd templom, relikviak, AF, stb.) A 10% a szintedbol pedig, ha az altalad emlitett 20 nap helyett 14 nappal szamolok, akkor is ugy 34 hetrol beszelunk, ami tiszta fejlodesi ido. No mennyi ido alatt is alakulna ki ez a szintkulonbseg kozted, es a mostantol szamitva azonos szintlepesi idovel rendelkezo ened kozott? Par ev.
Tehat maradjunk abban, hogy az az 5% pont jo becsles volt.

Hovatovabb ez a szintbeli elmaradas mindenki mast egyforman erint. Teged, a top1 karit, a top10-est, a top50-est ugyanugy. Precizen, pontosan ugyanugy.

Elmondtad, hogy a ketto lehetosegbol ha valasztani kell (aminek eleve a lehetoseget is csak te magad vetetted fel), akkor te ezt a verziot valasztanad.
És ezzel hol a probléma?


Kerlek ne jatszd a hulyet. Ott, hogy ilyen valasztast senki nem kinalt neked. De mar leirtam 10-szer ezert megtisztelhetnel azzal, hogy nem iratod le ujra es ujra.

Idézet: Ariel - 2012.05.08. 18:14:44
Nem fog valtozni a szintlepeshez szukseges TP-k dinamikaja
Ebben miért vagy olyan biztos? Leírta Miklós, hogy így lesz?


Ez viszont mar a kozrohej kategoriajat surolja. Mostantol nem az lesz a fejlesztes, amit leir Miklos, hanem az, amirol nem irja le, hogy nem lesz? No akkor orulok, mert sehol nem irta Miklos, hogy holnap nem lesz mindenkinek az osszes tulajdonsaga akkora, mint most a magiaja. Tehat annyi lesz. Nagyszeru ez a logika!
Pontszám: 7.96
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
304. hozzászólás - 2012.05.08. 18:50:51
Megpróbálom újra megkérdezni, hátha egyszer kapok választ:

Szerintetek mi a kívánatos sebesség? Akár szintsávokra bontva, hiszen másképp működik lent mint fönt. Nagyon kíváncsi lennék főleg a nagyok véleményére. Egyszer már kérdeztem, de nem volt reakció.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
305. hozzászólás - 2012.05.08. 18:52:51 (Válasz Jeriko #297 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2012.05.08. 15:44:43
Mondok egy példát, hátha sikerül megérteni: Bevezetésre kerül egy új szabály, hogy mondjuk egy karaktertől portya során csak akkor tudsz LE-t rabolni, ha a LE/TP aránya jobb, mint a tied. Mivel ez a szabály mindenkire vonatkozik, gondolom te igazságosnak nevezed a logikád alapján.
Szerintem meg nem az, mert azokat, akik nem portyáznak, egyáltalán nem érinti. Azokat, akiket portya során le szoktak rabolni, kifejezetten pozitívan érintené. A pókokat viszont keményen szivatja. Azaz a szabály játékosok egy csoportjára diszkriminatívan hat - szerintem egy szabálynál a hatását kell nézni, nem a betűket.


Kivalo erv. Pont ilyen ez a szabaly is, amit most bevezetni keszul Miklos. Latszolag mindenkire egyforman hat, hiszen mindegy ki van a toplista 15. helyen 30%-kal no meg a szintlepeshez szukseges TP-je. Csakhat ugye a jatekosok egy tekintelyes resze NINCS a toplista 15. helyen, es nem is lesz. Az eddig elert eredmenyek alapjan buntet/jutalmaz, ugy, hogy az eredmenyek eleresebe ezt senki sem kalkulalhatta bele.
Pontszám: 6.93
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
306. hozzászólás - 2012.05.08. 18:54:42 (Válasz Kvnoemi #304 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.05.08. 18:50:51
Szerintetek mi a kívánatos sebesség? Akár szintsávokra bontva, hiszen másképp működik lent mint fönt. Nagyon kíváncsi lennék főleg a nagyok véleményére. Egyszer már kérdeztem, de nem volt reakció.


Nem teljesen a kerdesedre fogok valaszolni. A jatek arra lett tervezve, hogy napi 37/50 CSP elvadaszol, es valamennyit portyazol is. Ez az eredeti tervek szerint olyan napi 10-20 lehetett.
Pontszám: 6.93
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
307. hozzászólás - 2012.05.08. 19:59:31
Sajnos nekem ez a fejlesztés úgy jön le,(bár nem látom át teljesen) h engem aki éppen benne vagyok a Top 50-be(V2) fel akarnak zárkóztatni azokhoz, akiknek 7-800-zal nagyobb a TÖ-jük. Úgy, h ez a különbség meg is marad közöttünk.Most a szintem egyik legerősebbje vagyok, ott meg bokszzsák leszek. Én megértem ezeknek a karaktereknek a problémáját. De ne úgy legyen megoldva, h az én játékomat teszik tönkre.
Pontszám: 9.38
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
308. hozzászólás - 2012.05.08. 20:48:53 (Válasz Craslorg #260 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.05.08. 07:05:06
Idézet: Ywgarrd - 2012.05.07. 20:50:31
Elvilega szintlépés lassítására lett kitalálva a visszafogott fejlődés.

Nem, a gyengébbek segítésére lett kitalálva, de hirtelen 95%-a a játékosoknak rájött, hogy ő "gyengébb" és kifejlesztette (mert LE/TP aránya kedvező volt).


Ez nem így van. Most elő nem keresem Miklós hozzászólását, ahol kifejtette, hogy az eredeti célja a vf-nek a top portyaproblémájának a megoldása lett volna a szintlépés lassítása által.

*Mondat értelmesre formálása.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2012.05.09. 00:17:39-kor
Pontszám: 6.77
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
309. hozzászólás - 2012.05.08. 21:14:46 (Válasz Kocos #303 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.05.08. 18:48:42
Nem ertem miert akarsz meggyozni barkit arrol, hogy majd ha ez a fejlesztes bekovetkezik, akkor lesz egy masik modositas is, amit rajtad kivul soha senki nem emlitett?
Hol akartam én itt bárkit is meggyőzni erről? Mindössze a véleményemet írtam le, miszerint a kettőre együtt nincs szükség, hogy szerintem Miklós erről meggyőzhető. Akik akartak, már rég szavaztak, nem hinném, hogy lenne itt még értelme bárkit győzködni az ilyen vagy olyan szavazásról.

Ha most 10%-kal lenne alacsonyabb a szinted
Ha most 10%-kal alacsonyabb lenne a szintem, akkor a napi LE bevételből kb. 70-80-al kisebb tulajdonságokat tudnék tovább növelni. Ha ez szerinted csak a karakterfejlesztés 5%-a, akkor már rég nem látsz túl a V3 szabályain és a mágia fejlesztésén. Sőt, ha 10%-al alacsonyabb lenne a karakterem szintje, akkor talán még a 2 szintlépés 28 nap alatt is teljesíthető lenne.

A játék fejlesztése sosem úgy ment, hogy Miklós hétfőn leírt valamit, kedden már nincs belepiszka, szerdán pedig ment a programba. Sőt, folyamatosan mennek a javítások, ezzel nem mondok újat. Attól, hogy azt mondod, hogy Miklós nem fogja megszüntetni a régi lassítást, mert annak törlése ütközne a mostani változat indítékával, attól ez még nem igaz. Majd ha Miklós azt mondja, hogy nem fogja törölni a régi lassítást, akkor elhiszem, de addig ez max. a véleményed. Addig pedig tartom magam az enyémhez, miszerint, a régi lassítást fel lehet számolni az új változat mellett.A téma részemről lezárva.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.70
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
310. hozzászólás - 2012.05.08. 21:50:18 (Válasz Kocos #306 hozzászólására.)
Köszönöm, de ettől még nem továbbra sem nagyon értem. Én most 83. szintű vagyok. VF-el, ha csak vadásznék 20 nap lenne a szintlépés minden CSP-t elhasználva. És akkor ebben nincs benne a portya, kaland, térkapu. Nem tudom, magasabb szinten hogy van ez, de itt középen szerintem az nem halad VF-el, aki nem akar. Nekem 2 szint simán megvan egy hónap alatt. Ez csak azért fontos nekem, mert néha beszéltek a VF "átfordításáról", ami nekem nem tetszik. Úgy, aki rendesen játszik, az nagyon gyorsan elszállna.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
311. hozzászólás - 2012.05.08. 22:32:57 (Válasz Ariel #309 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.05.08. 21:14:46
Addig pedig tartom magam az enyémhez, miszerint, a régi lassítást fel lehet számolni az új változat mellett.A téma részemről lezárva.


Örülök, hogy zárod. Unalmas volt már olvasni, hogy ismételgeted magad. Bár nem. Most látom csak. Az utolsó hozzászólásban javítottál, és az ez pedig így leszből így lett szerintem lehetne így. Az viszont kétségtelenül ügyes, hogy úgy teszel mintha eddig is ezt írtad volna. Ha igaz lenne, a fele vitánk nem jött volna létre.
Pontszám: 5.97
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
312. hozzászólás - 2012.05.08. 22:42:33 (Válasz Ariel #309 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.05.08. 21:14:46
Ha most 10%-kal lenne alacsonyabb a szinted
Ha most 10%-kal alacsonyabb lenne a szintem, akkor a napi LE bevételből kb. 70-80-al kisebb tulajdonságokat tudnék tovább növelni.


Amennyiben a 70-80-nal kisebb tulajdonsagaid 10%-kal olcsobb fejleszteni akkor ez igaz. De a 10% az igy is 10% marad, hiaba probalod atfogalmazni. Egyebkent ebbol konnyen kiszamolhato, hogy mekkora tuljaid vannak, hiszen a fejlesztes o(tul^2) [ordo] nagysagrenduek, tehat esetedben a hivatkozott tulajdonsag x es y kozott van, ahol x^2 * 0,9 = (x-70)^2 illetve y^2 * 0,9 = (y-80)^2. Tehat valahol 1350 es 1550 kozotti alaptulokkal tolod. Latod igazad van, en tenyleg el vagyok ettol maradva.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.05.08. 22:43:48-kor
Pontszám: 6.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
313. hozzászólás - 2012.05.08. 23:35:42 (Válasz Kocos #312 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.05.08. 22:42:33
Idézet: Ariel - 2012.05.08. 21:14:46
Ha most 10%-kal lenne alacsonyabb a szinted
Ha most 10%-kal alacsonyabb lenne a szintem, akkor a napi LE bevételből kb. 70-80-al kisebb tulajdonságokat tudnék tovább növelni.


Amennyiben a 70-80-nal kisebb tulajdonsagaid 10%-kal olcsobb fejleszteni akkor ez igaz. De a 10% az igy is 10% marad, hiaba probalod atfogalmazni. Egyebkent ebbol konnyen kiszamolhato, hogy mekkora tuljaid vannak, hiszen a fejlesztes o(tul^2) [ordo] nagysagrenduek, tehat esetedben a hivatkozott tulajdonsag x es y kozott van, ahol x^2 * 0,9 = (x-70)^2 illetve y^2 * 0,9 = (y-80)^2. Tehat valahol 1350 es 1550 kozotti alaptulokkal tolod. Latod igazad van, en tenyleg el vagyok ettol maradva.

Mondtam, hogy ne erőltesd, mert nagyon nem megy. Ha nem tudod értelmezni a szöveget, akkor hiába próbálkozol jó megoldással, nem fog menni. Egy szóval sem mondtam, hogy 10%-kal kisebb szinten már nem tudnám a tulajdonságaimat fejleszteni. Nem is értem, honnan vetted ezt. Biztos abból a kupacból, amiben a játékosokat győzködtem a szavazásról.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.85
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
314. hozzászólás - 2012.05.08. 23:47:02 (Válasz Kvnoemi #304 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2012.05.08. 18:50:51
Megpróbálom újra megkérdezni, hátha egyszer kapok választ:

Szerintetek mi a kívánatos sebesség? Akár szintsávokra bontva, hiszen másképp működik lent mint fönt. Nagyon kíváncsi lennék főleg a nagyok véleményére. Egyszer már kérdeztem, de nem volt reakció.

A kívánatos sebesség az, amikor a farmer együtt halad a farmokkal. Ez kiváló kiegyensúlyozott játékot biztosít (a farmernek).
Pontszám: 6.32
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
315. hozzászólás - 2012.05.09. 06:10:53 (Válasz Ariel #313 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2012.05.08. 23:35:42
Mondtam, hogy ne erőltesd, mert nagyon nem megy. Ha nem tudod értelmezni a szöveget, akkor hiába próbálkozol jó megoldással, nem fog menni.


Koszonom aggodasodat, nincs gondom ezzel, szo szerint ideznem amit irtal:
Ha most 10%-kal alacsonyabb lenne a szintem, akkor a napi LE bevételből kb. 70-80-al kisebb tulajdonságokat tudnék tovább növelni.


Ha mégsem ezt írtad, csak a technika ördöge tréfált meg, vagy esetleg ez nem azt jelenti, hogy a napi LE bevetelbol kb. 70-80-nal kisebb tulajdonsagokat tudnal tovabb novelni, amennyiben most szinted 10%-kal alacsonyabb lenne, kerlek haladektalanul jelezd.
Pontszám: 6.29
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
316. hozzászólás - 2012.05.09. 06:52:42 (Válasz Kocos #315 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.05.09. 06:10:53
Idézet: Ariel - 2012.05.08. 23:35:42
Mondtam, hogy ne erőltesd, mert nagyon nem megy. Ha nem tudod értelmezni a szöveget, akkor hiába próbálkozol jó megoldással, nem fog menni.


Koszonom aggodasodat, nincs gondom ezzel, szo szerint ideznem amit irtal:
Ha most 10%-kal alacsonyabb lenne a szintem, akkor a napi LE bevételből kb. 70-80-al kisebb tulajdonságokat tudnék tovább növelni.


Ha mégsem ezt írtad, csak a technika ördöge tréfált meg, vagy esetleg ez nem azt jelenti, hogy a napi LE bevetelbol kb. 70-80-nal kisebb tulajdonsagokat tudnal tovabb novelni, amennyiben most szinted 10%-kal alacsonyabb lenne, kerlek haladektalanul jelezd.

Igen, ezt írtam, és nem pedig azt, hogy 70-80-nal kisebb tulajdonságokat tudnék növelni, mint a mostani aktuális tulajdonságaim. Ezt valahol hozzáképzelted. Így max. azt találhatnád ki, hogy mekkora alaptulajdonságot tudok fejleszteni a napi LE bevételből, de azt biztos nem, hogy mekkorák az alaptulajdonságaim.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.70
kedvencJademasterFérfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
317. hozzászólás - 2012.05.09. 07:11:01
Koc, Ariel, nem tudjátok véletlenül, hogy mikor várható szavazás kiértékelése? Megmondom őszintén, egy ideig komolyan követtem a vitátokat, érdekes volt, helyenként igazat adtam magamban egy-két dologban mindkettőtöknek, de mostanra részben elég személyeskedő hangvételűvé vált ránézésre, másrészt pedig elég régóta szajkózzátok a magatok igazát. Mindketten érett és intelligens emberek vagytok, szerintem rég beláttátok, nem tudjátok meggyőzni a másikat, ez már csak ragaszkodás az elvekhez. Szóval a döntő szóra most már kíváncsiak lennénk azt hiszem (Miklós posztja az eredményről)
V2 - Bagatur Kazarin
V3 - Aimerick
Egy régi motoros, akinek mégsem sikerült egészen leszoknia... Talán feltámad poraiból...
Pontszám: 9.05
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
318. hozzászólás - 2012.05.09. 07:25:50 (Válasz Jademaster #317 hozzászólására.)
Idézet a főoldalról->
"Top karakterek lassabb szintlépés (2012-05-07)
A játékon belül a top karaktereknek kiírtunk egy szavazást arról, hogy a top karaktereknek lassuljon a szintlépése. A részleteket ebben a fórum topikban találod. Ahhoz, hogy a kérdőívet megkapd, egyet vadásznod kell. A szavazás 1 hétig tart."


Kiemeltem kérdésedre a lényeget.
Így a válasz is mellé:2012. május 14-ig, azaz jövőhét hétfő.
A hozzászólást Paco módosította 2012.05.09. 07:27:08-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.53
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
319. hozzászólás - 2012.05.09. 07:37:30
/OFF/

Kócos vs Ariel
round 9
Fight!

No, erre sem sokan fogadtak volna, mondjuk másfél-két éve, hogy ez valaha (a bajnoki viadalon kívül) meg fog történni.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.36
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Top szintlépés lassítása
320. hozzászólás - 2012.05.09. 07:41:21 (Válasz Aurri #319 hozzászólására.)
Jó lenne, ha magánban folytatnák, mert erre már a kutya nem kíváncsi...
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 5.76
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!