Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Alternatív fejlődés (AF) pontok
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
781. hozzászólás - 2010.11.10. 15:22:09
Mondhatjátok, hogy PvP, meg optimalizálás, megmittomén...de a játéknak ez a színe engem feldob:

"Bosszúsan így kiáltasz ellenfeled felé:
Nincs még egy ilyen szutykos, piszkos, céda, rongyos, golyvás, csámpás, rücskös, pufók, pirók madárváz, miként te, a rokonaiddal együtt!"

Lehet, hogy a fórummotort is fel kellene ruházni az Átokszórás-sal, így tantizás helyett mehet a szájkarate á la semi-contact

*mod: elütés
A hozzászólást Danielle Wildrose módosította 2010.11.10. 15:26:37-kor
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 8.16
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
782. hozzászólás - 2010.11.10. 17:46:56
AF ötlet: esszencia mester: Minden egyes szintje 1 órával növeli a felhasznált esszencia időtartamát. Max szintet nem írok, se költséget, de simán örülnék egy duplázásnak összesen, valljuk be az a 8 és fél óra igen kevés...
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.34
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
783. hozzászólás - 2010.11.10. 18:29:27 (Válasz DzsoniKSL #766 hozzászólására.)
Idézet: DzsoniKSL - 2010.11.09. 07:27:41
A gyors gyógyítás és a Bestiák könyve hogyan kooperál? Melyik hat először?

1. AF hat először:
(30perc - 5perc (AF)) / 2(Könyv) = 12.5 Perc

2. Könyv hat először:
(30perc / 2(Könyv)) - 5perc(AF) = 10 Perc


Aki ezt már megvette tunda nekem róla némi felvilágosítást adni hogyan működik konkrétan? Mivel a leírásből nem derül ki egyértelműen.
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 7.99
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
784. hozzászólás - 2010.11.10. 22:55:28
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 2462 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.


Bosszúsan így kiáltasz ellenfeled felé:
Te nyomorúságos biológiai csökevény, neked még az ürítés is több erőfeszítésedbe kerül, mint másnak egy torzszülött elejtése!


Ami helyesen, így lenne:

Qvára berágva így ordítasz ellenfeled felé:
Te kis GYP-s, Neked még a sz@rás is problémás, mint másnak egy nyomi megagyalása...kis csíra.
Pontszám: 4.00
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
785. hozzászólás - 2010.11.12. 10:50:20
Hahó, a Bestiák könyve által felezett gyógyítási időből jönnek le a Gyors gyógyítás AF bónusz percei?

Most látom, kettővel fentebb ugyanezt kérdezik, én is kíváncsian várom a választ
A hozzászólást Appple módosította 2010.11.12. 11:15:14-kor
Pontszám: 6.82
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
786. hozzászólás - 2010.11.12. 22:45:27
Még egy: a rezisztencia AF-ről ennyit lehet megtudni: "Szintenként 1%-kal megnöveli a rezisztenciádat.". Most - hogy fejlesztettem - derült ki (a tooltip-ből), hogy "Csökkenti a varázslatok azon hatását, amelyek a tulajdonságaidat csökkentik.".
Ez így sem rossz, de érdemes lenne ezt a lényeges dolgot akár a wikire is kiírni.
Pontszám: 6.82
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
787. hozzászólás - 2010.11.12. 23:08:15 (Válasz Appple #786 hozzászólására.)
Frissítettem a Wiki-t.
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.98
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
788. hozzászólás - 2010.11.13. 07:27:14 (Válasz Tpe71 #787 hozzászólására.)
Idézet: Tpe71 - 2010.11.12. 23:08:15
Frissítettem a Wiki-t.


Respect, Master

Mod: azért nem ártana, hogy ha a többi AF-ről is van egyéb lényeges infó, azt a szerzők megoszthatnák velünk, akár az első hsz update-jével. Azért minden szép és jó
A hozzászólást Appple módosította 2010.11.13. 07:29:41-kor
Pontszám: 6.82
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
789. hozzászólás - 2010.11.13. 07:42:53
Összelinkeltem a rezisztanciával is
Pontszám: 6
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
790. hozzászólás - 2010.11.13. 21:48:36
Na, nekem mostanra 27 AFP jött össze. (és még van 300 CP, 40 PP).
Szóval Miklós kezdjetek el agyalni a következő szérián, mert mingyárt kimaxolok mindent
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 3.37
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
791. hozzászólás - 2010.11.14. 12:31:03 (Válasz Tiha #790 hozzászólására.)
VF-fel meg lóf@x se
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.31
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
792. hozzászólás - 2010.11.14. 12:43:03 (Válasz Tiha #790 hozzászólására.)
Az derék. Nekem eddig egy kompenzációra való jött ki.(plusz egy 1,5 VF-el)

Nem tudom, hogy volt-e róla szó, de biztos, de ki az a zseni a JV-ben aki kitalálta azt, hogy fele annyi TP mellett negyed annyi AF járjon? Ez valahol baromira nem arányos. Persze matek, meg logika meg minden, de ez minden logikának ellent mond, az meg főleg, hogy a kompenzációval is max 75%-ot kaphatok szeniális
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.87
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
793. hozzászólás - 2010.11.14. 14:09:57 (Válasz Eliteninja #792 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.11.14. 12:43:03
Az derék. Nekem eddig egy kompenzációra való jött ki.(plusz egy 1,5 VF-el)

Nem tudom, hogy volt-e róla szó, de biztos, de ki az a zseni a JV-ben aki kitalálta azt, hogy fele annyi TP mellett negyed annyi AF járjon? Ez valahol baromira nem arányos. Persze matek, meg logika meg minden, de ez minden logikának ellent mond, az meg főleg, hogy a kompenzációval is max 75%-ot kaphatok szeniális


Ki volt az a zseni? Nos az a zseni, aki a VF-et kitalálta a topnak, de a top tojt a fejére és rájött borult a játék.
Ez most a VFről való lenevelésről szól...

Tiha...azt is tedd hozzá, hogy 55-ös szinguval rohangálsz meg ugye EH (tippre ez is 55) és úgy jött össze az mennyiségű AFP.

Pontszám: 5.69
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
794. hozzászólás - 2010.11.14. 14:56:58 (Válasz Piciklon #793 hozzászólására.)
Ez kb ugyanolyan, mint a 100% kontra 0%...van választás, de a 0%ot kell, ha játszani akarsz. Mellesleg ez még mindig baromi igazságtalan...lenevelés pff. Egyszerűbb kiszedni a szakit nem?Szingu....úgy volt, h a vadászatból jön az AF nagy része.
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.82
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
795. hozzászólás - 2010.11.14. 15:16:49 (Válasz Eliteninja #794 hozzászólására.)
TPből jön az AFP összes része

Ha valakinek 300körüli PPje volt az AF behozatalakor, innentől kezdve mindezt 55-ös szinguval megfejeli...mondhatnám miről beszélünk?
Azért VF nélkül max CSP-t ellőve, az se kevés AFP. (Pláne ha akad +TP vadászatkor epik bizsu, az is lök egy keveset)

Miklós jóval korábban már elutasította azt a lehetőséget, hogy csak úgy kikapja a VF-et.

Sajna, ez van. Amit lehet tenni, hogy ami térkifordító italt hozzád vágtak a sárkucik, azzal váltogatsz és a végén EH-n maradsz. Jelenleg ennél gazdaságosabb lépést én személyszerint nem látok
A hozzászólást Piciklon módosította 2010.11.14. 15:17:08-kor

Pontszám: 5.79
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
796. hozzászólás - 2010.11.14. 15:46:54 (Válasz Piciklon #793 hozzászólására.)
Persze, én most TP huszárkodom. Csak jeleztem, hogy még csak pár napja van bent ez a fejlesztés, és már 28 AFP-t (mai állás) szedtem össze. És nem hiszem, hogy csak én vagyok ilyen elvetemült.

És ha már játéktervezésnél vagyunk:
Kell az ilyen elvetemültekkel is számolni, mert majd az lesz, hogy pár hónap múlva már olyan AF képességeket is kimaxolunk amire szükségünk se lesz, és gyűlnek majd az AFP-k, új fejlesztés meg nem lesz. Ezt pedig nem szeretném.
(és ugye volt már több példa is hasonlókra: Legendák utólagos elkészítése, küldetések kifutása, LGY-s tárgyak hiánya, stb, stb)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 2.16
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
797. hozzászólás - 2010.11.14. 15:52:08
Azt is megteheted, hogy amíg futja térkifordító italból, addig váltogatva használod, nem költesz AFP-t, csak gyűjtöd (vagy olyan képességet veszel belőle, ami nem törlődik térkifordításkor), aztán amikor elfogy vagy meguntad a váltást, akkor EH-n maradsz, a felhalmozott pontból kimaxolod a hasznos energiákat, az energia mester, meg az alapos tanulást.
Ezután gyakorlatilag leszoksz a vadászatról, és csak lefele ütsz, meg térkapuzol. Közben nyomod az ismételhető küldiket:
kritikus varázslat, kritikus ütés, kábítás, 12 állat szintlépés, 20-as állat sajtolás, térkapus küldetések.
vadászni lehet láthatatlanul, csak azért, hogy befogd a küldetéshez az állatokat.
Sokkal jobb LE/TP arányt fogsz elérni, mit a VF-el. Még lehet, hogy a láthatatlanos vadászatnál is.
A hozzászólást Tiha módosította 2010.11.14. 15:54:47-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 3.37
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
798. hozzászólás - 2010.11.14. 16:49:43 (Válasz Tiha #790 hozzászólására.)
Szingu nélkül van most 20 afp-m,, 30ppn, amit el is lövök. Úgyhogy nem is kell nagy extrémitás(szingu) ahhoz, hogy jó sok legyen.

Szerk: Jah és nem tartalékoltam semmit, úgyhogy ha így nézzük, még le is vagy maradva.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.11.14. 16:58:34-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.69
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
799. hozzászólás - 2010.11.14. 17:23:41 (Válasz Tiha #796 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.11.14. 15:46:54
Kell az ilyen elvetemültekkel is számolni, mert majd az lesz, hogy pár hónap múlva már olyan AF képességeket is kimaxolunk amire szükségünk se lesz, és gyűlnek majd az AFP-k, új fejlesztés meg nem lesz.


Csak azért, mert nincs több hasznos képesség, őrültség az ócskákra kiszórni a pontokat. Majd ha kerülnek be újak, amik érnek is valamit, rögtön megveheted őket
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.96
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
800. hozzászólás - 2010.11.14. 18:07:32 (Válasz PottomPanna #798 hozzászólására.)
Vf-el gyűjtöttem kb 5öt. Ez aztán igazságos...mellesleg ez a jó hozzáállás. Ha nem tetszik válts...zsír, csak akkor minek van megint választási lehetőség, ha nincs egyensúlyban a kettő? Mellesleg nagy ökörség amit mondtál, aki VF-ezik azért VF-ezik, hogy kevesebb TP-t kapjon és nőjjön a LE/TP arány. Akkor minek vegyen fel +TP-t adó tárgyat? lol. Persze a VF csúnya meg rossz meg árt, de azért ennyire nem kéne kivételezni. Felhúzom a kompenzációt és az is max 75%, nem 100%....egyensúlyban van ám a mérleg, hát persze max ha odateszünk még egy hatalmas súlyt a VF mellé...

mód: nem Pöttömre akartam reagálni
A hozzászólást Eliteninja módosította 2010.11.14. 18:07:51-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.39
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!