Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Alternatív fejlődés (AF) pontok
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
341. hozzászólás - 2010.10.21. 07:16:50 (Válasz Kocos #340 hozzászólására.)
2 db kreatívos kari miatt le lett rontva a szakértelem, szóval a precedens alapján ismét értek egyet veled! Igen is a maximum terhelésre kell tervezni egy fejlesztésnél (mint statikában is...), és arra kell belőni a képleteket, hogy ne tudjanak a "kivételezettek" elszállni!

Ariel, az átlag vadaszatom jelenleg 3585 lé/csp sajttal. Napi 50-et kapok ami napi '180k lé. 5. napja egyetlen csp-t se vadásztam el, és küldiből/portyából/kinzóból van nálam 980k lé. (kb 20k-ig lőttem el magam előtte...) Nem akarom kiszámolni, hogy 5 nap alatt mennyit termelt volna a EH mellé, mert volt jócskán 0 lé-s portyám. (De ezt a veszteséget írjuk fel annak, hogy nem mindenki nyeri meg a portyái 99%-át.)

Továbbá a portyás játéka közben bátran portyázik kihívás helyett, és beakadhat néha többszöröse az EH-nak egy-egy csatában!

Per pill ha valaki optimálisan akar játszani, akkor vagy vadászik+kihív, vagy EH+aukció/gyorsít csp-ből... Melyik az izgalmasabb játékmenet? (Vagy térkifordítóval teljes játékot játszhat, éppen ezért lehet hogy be kéne tenni a térkifordítót a lélekkufárhoz?)
A hozzászólást Birka módosította 2010.10.21. 07:19:16-kor
Pontszám: 4.88
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
342. hozzászólás - 2010.10.21. 07:24:16 (Válasz Birka #341 hozzászólására.)
lehet hogy be kéne tenni a térkifordítót a lélekkufárhoz?)


Ezt már én is felvetettem, nem zárkóztak el a lehetőség elől, de jobb lenne ha Ti is (Birka, Kóc) rágnátok Miklósunk fülét ezért. (Illetve, azok akiket még érintene, írnának az info-ra vagy Baratynak, hogy lássák "Igen, van rá igény!" és ezúttal nem csak névleges lehetne a "sokan kértétek" opció )

Pontszám: 4.88
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
343. hozzászólás - 2010.10.21. 08:21:44 (Válasz Birka #341 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.10.21. 07:16:50
2 db kreatívos kari miatt le lett rontva a szakértelem, szóval a precedens alapján ismét értek egyet veled!


Birka. Ilyenkor nem erzed mennyire mellebeszelsz? Nem az volt, hogy Miklos kiosztott 2 targyat ennek a ket karinak, hogy nesztek +20 kreativ majd visszanyeste mindenkinek 30%-kal a kreativ adta LE-t, ha jol emlekszem. Hanem az, hogy egy a jatek eleje ota bentlevo kiskaput zart be Miklos. Ordit, hogy a peldadnak a jelen szituacioval meg csak koszonoviszonyban sincs.
Azt amit az a ket karakter megtett egyreszt mindenki tudta, hogy visszaeles, amirol az EH eseteben ugye nincs szo, masreszt mindenki szamara nyitva allt, amirol esetunkben szinten nincs szo. Ehhh minek is magyarazom, ezannyira nyilvanvalo, hogy csak az nem latja, aki nem akarja. Te meg ugysem akarod.
Pontszám: 7.92
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
344. hozzászólás - 2010.10.21. 08:27:59 (Válasz Birka #341 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.10.21. 07:16:50

Per pill ha valaki optimálisan akar játszani, akkor vagy vadászik+kihív, vagy EH+aukció/gyorsít csp-ből... Melyik az izgalmasabb játékmenet? (Vagy térkifordítóval teljes játékot játszhat, éppen ezért lehet hogy be kéne tenni a térkifordítót a lélekkufárhoz?)


Nem látom, hogy a vadászik+kihív hol lenne optimális. EH nélkül is jobb LE/TP arány hozható portyából, még akkor is, ha 0 LE a rablás.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.94
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
345. hozzászólás - 2010.10.21. 08:43:56 (Válasz Ariel #344 hozzászólására.)
EH nélkül is jobb LE/TP arány hozható portyából, még akkor is, ha 0 LE a rablás.


Ez csak abban az esetben igaz, ha "csúcsragadozó" vagy, és kritikus/bénítás-ban vered a "mély" környezeted. Különösen vitatnám ezt 65. szint környékén, ahol jó ha kapsz 10-15k lét egy ismételhető küldetésért, cserébe benyelsz 10-15 portya tp-t átlagosan, és max 6-7 szintre üthetsz...
Persze amikor -10 szintre ütve küldetésenként 35k lét bezsebelve KH farmolsz, akkor a LÉ/TP elszállhat a vadászathoz képest. De akkor Kócos logikáját követve "átlagmezőnyre" gondolsz, vagy egy kis csoportra amikor egy ilyen kijelentést teszel? Persze pók karik, 15% farmerek is sokkal jobban jönnek ki mint a vf-es vadászók. (Bár a kihívásból drasztikusan növelt elnyelés TP nélkül is izgalmas kérdés lehet )
Pontszám: 5.13
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
346. hozzászólás - 2010.10.21. 09:31:36 (Válasz Ariel #338 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.10.21. 01:29:24
Idézet: Darah - 2010.10.21. 01:00:06
De bárhogy szorozzuk is, az EH mindkét LEszerzést bestabilizálja, eltünteti belőle a 0-t.


A portya végi 0 LE látványa tényleg demoralizáló tud lenni, de ha az ember küldizik, kínzókamrába viszi az ellenfelét esetleg még LE szívással is tud LE-t szerezni, akkor lefelé ütve eddig is jobb LE/TP arányt lehetett portyával összeszedni mint vadászattal, még akkor is, ha a rablás 0 LE volt a csata végén.


Nem írhatod ezt a VF-re.
Ugyanezen kondik adottak az EH-ra.
Kamra, küldi, LEszívás.
Megnéztem az utolsó olyan napot, ahol megcsináltam mindhárom portyás küldit.
46 csatából 3 olyan volt, ahol nem kattant volna az EH.
Tehát 43-ból EH-al plusz bevételhez jutottam volna.
Ha gondolod, számold ki mennyihez.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.74
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
347. hozzászólás - 2010.10.21. 09:42:20
Az Eh-val kapcsolatban azért az LE/TP arány növeléő funkciója nem annyi, amennyinek látszik, lévén sok csatából egyébként is kapnál LE-t, csak nem éri el a küszöböt, ezért azt EH még rátesz,. Maximális hatásfokát csak 0 LE-s rablások esetén éri el. Ha valakitől az utolsó körben is lélekszívok és emellett bekattan az EH, akkor az szinte biztos, hogy EH nélkül is megszerezhettem volna az LE mennyiség bizonyos %-át. Ha 30%-kal számolok, az Eh hatásfoka máris csak 70%. Természetesen a 0 LE-s csatáknál 100%, de ugyanígy ha elszívtam volna 1200-at és EH-val kaptam 1300-at, akkor 10% alatti a hatásfok. Sajnos az nem deríthető ki, hogy mennyit nyertem volna egyébként (illetve igen, de akkor minden csata után írnom kell az áldozatnak, hogy írja már meg, mennyit bukott.
Pontszám: 7.62
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
348. hozzászólás - 2010.10.21. 09:44:25 (Válasz Craslorg #347 hozzászólására.)
Ebben ne legyél biztos azért ilyen brutál projekciókkal.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.74
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
349. hozzászólás - 2010.10.21. 09:55:34 (Válasz Darah #348 hozzászólására.)
Nálam elég gyakori, főleg a KH miatt, de azért több környékbeli karakternél is, hogy maximális %-okat szívok és emellett bekattan az EH, azaz már nem marad annyi neki, ami több lenne az Eh által számítottnál, de a fentiek miatt tuti marad nála. Nyilván azt nem tudom, máshol hogyan van, de az egészen biztos, hogy hosszú távoon az EH nem 100 %-os hatásfokú, inkább 50-70 közé tenném.
Pontszám: 7.62
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
350. hozzászólás - 2010.10.21. 10:02:45 (Válasz Craslorg #349 hozzászólására.)
Hát azt hiszem máshogy nézzük.
Ahol hatnia kell, ott szerintem 100 %-os.
Ahol nem kell hatnia, ott azért nem, mert más hat, a rablás, ergo csak ott nem hat, ahol több jön nélküle, ezt meg azért hibának felróni...
A hozzászólást Darah módosította 2010.10.21. 10:03:42-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.74
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
351. hozzászólás - 2010.10.21. 13:08:23
Átrágtam magamat mind a 18 oldalon, örülök, hogy végül a +TP hatása az energiamesternek el lett törölve.
Nagy képűség nélkül ki merem jelenteni, hogy én vagyok az egyetlen karakter V1-en aki Eh-val és 30 PP-vel vadászat nélkül, csupa VF-esek közt játszik. Eredeti formában nekem annyit ért volna a képesség, mint halottnak a csók.
Sorban hagyom le szintben a VF-eseket, természetesen szingularitásom az 0. Ennek a sebességnek a mértékére egy példa: egy jelenleg AL tag, kinek nevét engedély híján nem említem, segítségével vázolom.
Előszór 5-6 szinttel felettem járt, majd kb. 2-3 hónap alatt arra lettem figyelmes, hogy már nem tudom a kamrámba vendégül látni, mert alattam helyezkedik el szintben. Ráadásul ő egy aktív és erős karakter akiről feltételezem, hogy nem csordulnak túl az erőforrásai, szóval "lehetőségeihez mérten" gyorsan halad. Az átlag játékosokról nem is beszélek, hogy hozzájuk képest milyen sebességgel haladok.

Ha véletlenül rá/magára ismert a példámban említett végzetúrra, szólok, hogy jelenlegi állás az nem példa értékű, ugyanis újfent előttem jár szintben, de ez csak arra vezethető vissza, hogy az elmúlt két hónapban jó formán nem játszottam.

A lassú idő bevezetésén, viszont nagyon meglepődtem...
Nem értem a szükségességét?
Ha valaki nem költi el 15% alatt a Lé-t, akkor igenis vállalja a lehetséges rizikót amit ez magával hordozz.
Nem kell több egy egészség cuccnál és a józan paraszti észnél, hogy ne raboljanak le.
A nem rég megszerzett relikviám is jóformán értelmét veszti.
A p.o.k-ságot mindig is egy "nép oktató" feladatnak tekintettem
Anyázós levelekre általában (ha csalóznak, vagy scriptel gyanúsítanak azt nem tűröm) higgadtan válaszolok.
Ha esetleg nem tudná leírom neki, hogyan tud vigyázni nála lévő lélekenergiájára.
Nem kevés karakternek azóta nem változott vagy csak kis mértékben a vesztett Lé stat-ja.

Miklós ha ez be lesz vezetve igen is megszüntetsz egy létező taktikát és másra nem szolgál ez az újítás csak az Lé védelemre.
A játék PvP eleme egy jó nagy szelettel kisebb lesz.
Bár abba még reménykedni sem merek, hogy nyitott fülekre találnak szavaim.
Kedvencem az volt, mikor a kreatív korlát bevezetése alkalmából neked címzett e-mail-re válaszul, jóformán melegebb éghajlatra küldtél
azzal az indokkal, hogy ez engem nem is érint


Mód.: Félre gépelés, betűhiány, merül a billentyűzetben az elem
A hozzászólást Nabil módosította 2010.10.21. 13:12:44-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.00
irritálóMona89Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
352. hozzászólás - 2010.10.21. 15:21:07
Nagy képűség nélkül ki merem jelenteni, hogy én vagyok az egyetlen karakter V1-en aki Eh-val és 30 PP-vel vadászat nélkül, csupa VF-esek közt játszik.

Óvatosan ezzel a kijelentéssel . Igaz nem túl régen de kihasználom a Landragor adta lehetöségeket .Lényegi változás nincs az eddigi játékomba esetleg annyi, hogy javult a le tp arányom 30ppn. Söt mégis van változás , vagy a törlésen gondolkozok, vagy ha esetleg időben be lesznek vezetve a dolgok, akkor a szingunális adta lehetöségeket venném igénybe
v1 Lucky Luke
Pontszám: 2.39
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3618 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
353. hozzászólás - 2010.10.21. 16:39:05 (Válasz Nabil #351 hozzászólására.)
Idézet: Nabil - 2010.10.21. 13:08:23
A lassú idő bevezetésén, viszont nagyon meglepődtem...
Nem értem a szükségességét?
Ha valaki nem költi el 15% alatt a Lé-t, akkor igenis vállalja a lehetséges rizikót amit ez magával hordozz.


Rendben, akkor neked is leirom: ez a képesség nem arra való, hogy 15%-nál ne raboljanak le valakit. Ha ott felejti a karakterét és nem költi el a LE-t, akkor úgysem azon a 10 mp-en múlik. Ez a képesség arra való, hogy amikor valaki megiszik egy gyógyitalt, vagy benyomja a mágikus regent, ne történjen az meg, hogy mire a következőt kattintja, már le is verte valaki. Ne az internet sebességen vagy a gép gyorsaságán múljon, hogy amikor tudnék támadni, képes vagyok-e rá, vagy rögtön a padlóba vernek.
Pontszám: 8.92
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
354. hozzászólás - 2010.10.21. 18:06:22
Olvastam már ezt a hsz-d hátrébb, de akkor sem értek ezzel egyet.
Azt értem, hogy meg vagy győződve arról, hogy ezt a képességet nem arra szánod, de egyben arra is fog szolgálni, hogy 15%-ról ne lehessen többet rabolni.
Elég ritka jelenség, hogy valaki ott felejti a kariját a gép előtt vadászat közben, és igen náluk nem 10 másodpercen fog múlni.
De bárki másnál aki aktívan vadászik egy töredék másodpercen is múlhat, ha bevállalja azt, hogy költi el 15% alatt az Le-t, hanem folytatni akarja a vadászatot. Ezzel a képességgel teljesen kiveszed a játékból ezt az elemet ami kezdetek óta meg van.

A másik,a példád ritka eset, biztosan előfordult már többször sok emberrel, de nem minden napi esemény.
1. Ha ÉP-re van szüksége van rengeteg lehetősége. Fejlesszen egészséget, építsen szentélyt, nyomja be a pihenést, ha nem elég ott a gyógyitó pálca vagy a puha párna.
2. Ha mágikus regent nyom és abban a pillanatban beütik, mi történik? Valamennyivel kevesebb ÉP-vel fogg rendelkezni, mint a max ez probléma? Ha leverik a max ép-ről nullára akkor valószínüleg kevés az egészsége, ha mágikus regen nem tölti maxba, akkor maxolja a szakit, vagy növeljen mágiát.
3. Mikor fordulhat elő az említett példa:
-pont bekerül valakinek a portyaablakába mikor felbukkan és peche van
-valaki figyeli látja, hogy vadászik, de nem sikerül túl járnia az eszén (itt már Le védelemről lenne szó, amit írtál, hogy nem ez a célod)
4. Maradjunk szorosan a példádnál. Mi van akkor, ha valaki vadászik és gyógyitalt használ a leütettéshez? Mi ez ha nem Le védő képesség?

Én elhiszem, hogy nem Le védelemnek szánod, de minden épeszű ember arra fogja használni.
Ezt nem lehet tagadni. Vagyis a TP duplázás, a kreatív korlát, a rabolható mennyiség % csökkentése/kivégzés butitása, a +% Le portyatárgyak ezzel való tönkre vágása és a tudatpajzs után, újabb nerf a portyának...
Szerintem ez így, ebben a formában nincs rendjén!
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 5.54
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
355. hozzászólás - 2010.10.21. 18:28:58 (Válasz Nabil #354 hozzászólására.)
Idézet: Nabil - 2010.10.21. 18:06:22
Ezzel a képességgel teljesen kiveszed a játékból ezt az elemet ami kezdetek óta meg van.


Nem, ezzel a képességgel végre kikerül a játékból egy technikai hiba, bug, kiskapu (hívd ahogy tetszik), amit a pókok többsége gátlástalanul és pofátlanul kihasznál
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 6.12
népszerűNabilFérfi
Végzetúr tehetség
180 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
356. hozzászólás - 2010.10.21. 19:55:13 (Válasz Miklós #353 hozzászólására.)
Lásd, hogy nem csak kritizálok (höbörgök ), hanem építően állok a dologhoz itt egy javaslat:

A lassú idő ebben a formában nem kerül be a játékba helyette egy másik képesség.

Név: szanitéc, tökéletes sebgyógyítás (részlet kérdés)
Szint: 1 ; AF költség: ?
Leírás: Ha életpontod 15%-a alól gyógyital vagy mágikus regeneráció használatával jössz ki, és a következő egy percen belül megtámad egy végzetúr, az általa okozott sebzést teljes mértékben meggyógyítod.

Ez egyenes megoldást jelentene az általad elmondott problémára, és nem tartalmazza az Le védelmet.


A legjobb példa, hogy jóformán mindenki Le védelemre használná a Lassú-időt, hogy csak ilyen jellegű hozzászólások születtek vele kapcsolatban. Így nem azt a célt szolgálja, mint ahogy elképzeled.


Mód.: Remélem hozzászólásom nem esik lepontozás áldozatául és így nem kerüli el a figyelmed
A hozzászólást Nabil módosította 2010.10.21. 19:57:16-kor
V1 - Sötét Ösvény - Nabilius
Pontszám: 6.94
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
357. hozzászólás - 2010.10.21. 20:19:56 (Válasz Nabil #356 hozzászólására.)
Ez nagyon elegáns megoldás lenne. Ráadásul a játékos kapna 5 perc támadhatatlanságot is ugye utána. Mindenki jól jár, aki vigyáz a LE-re.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 5.79
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
358. hozzászólás - 2010.10.21. 20:33:42 (Válasz Nabil #356 hozzászólására.)
Ez mind szép és jó, de amikor úgy ütnek be, hogy mire betöltődik a gyógyitalos oldal már világít az eddigi csatáid menüpont, az eléggé irritálo. Persze tudom én, hogy a pókok nem scriptelnek meg nem csalnak , de amikor randomra jövök fel jóval a vadászat lejárata előtt és még csak be sem tölt a következő oldal, de már beütöttek az azért eléggé idegesítő tud lenni
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.75
kedvelt tagBtreidessFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
359. hozzászólás - 2010.10.21. 21:28:54
Idézet: Nabil - 2010.10.21. 19:55:13
Lásd, hogy nem csak kritizálok (höbörgök ), hanem építően állok a dologhoz itt egy javaslat:

A lassú idő ebben a formában nem kerül be a játékba helyette egy másik képesség.

Név: szanitéc, tökéletes sebgyógyítás (részlet kérdés)
Szint: 1 ; AF költség: ?
Leírás: Ha életpontod 15%-a alól gyógyital vagy mágikus regeneráció használatával jössz ki, és a következő egy percen belül megtámad egy végzetúr, az általa okozott sebzést teljes mértékben meggyógyítod.

Ez egyenes megoldást jelentene az általad elmondott problémára, és nem tartalmazza az Le védelmet.


A legjobb példa, hogy jóformán mindenki Le védelemre használná a Lassú-időt, hogy csak ilyen jellegű hozzászólások születtek vele kapcsolatban. Így nem azt a célt szolgálja, mint ahogy elképzeled.


Mód.: Remélem hozzászólásom nem esik lepontozás áldozatául és így nem kerüli el a figyelmed


Támogatom
Pontszám: 5.27
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
360. hozzászólás - 2010.10.22. 00:00:46
Pedig továbbra is pofonegyszerű a történet, ha nem akarja valaki hogy irritálja a piros felirat. Költse el a LE-t 15% előtt!
A kedvencem eddig az volt, amikor lecsalóztak, mert valakit csúnyán leraboltam szintlépést követően közvetlenül. Aki képes teli bukszával szintet lépni 15% alól, amikor egyszerre kb 15 pók portyabalakába villan fel a neve "IDE ÜSSETEK!" (gy.k. +1 szint) táblával, vagy 10.-jére is szitkozodik amikor 15%-on lerabolják, ahelyett hogy elköltené időben a LE-t, annak könyörögöm minek még a mankó egy pvp játékban?
2 hónapon belül ez a második taktika amit galyra vágtok. Pedig az egyik mindenki számára elérhető, senkit nem zavaró dolog volt, ez a mostani bár elítélhetőbb módszer, de sokkal célravezetőbb lenne egy nagy pirosbetűs mail a VU stábtól a negatív LE diffes játékosoknak, hogy: "Kedves végzetúr! Költsd el a LE-t ha vadászol 15% alatt, és jobb lesz neked!" Ők ugyanis vélhetőleg nem fogják megvenni ezt a képességet -sem. A többieknekk meg illene vigyázni a LE-re - minden lehetőségük adott rá.
És végül nem akarok tanácsokat adni a piros támadási lista miatt panaszkodóknak, de ennél jóval egyszerűbb és kényelmesebb módszerekkel is át lehet vágni a kémlelgető, lapuló aljas pókok sunyi fejét. Persze elkölteni a LE-t még mindig az általam ismert legegyszerűbb lerablás elleni védelem, még ha az azzal a fárasztó és időrabló feladattal is jár, hogy oda kell kicsit figyelni a játékra.
A hozzászólást Aurri módosította 2010.10.22. 00:03:18-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 6.82
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!