Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Alternatív fejlődés (AF) pontok
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
441. hozzászólás - 2010.10.28. 10:39:00
A szöviben egy picipók írta (a neve közléséhez nem járult hozzá, mert most nincs fent. )

Ez a térkifordítósdi akkor érheti meg valakinek, ha 50 térkapupontonként, kb. 11 naponként van 2*2700 lgy feleslege, és a kalandokat úgy oldotta meg, hogy közben vf-el játszott, ami pont a kevesebb idő lenne a periódusban. Semmiképp sem kivitelezhető úgy, hogy megérős legyen. Aki nem hiszi, számoljon utána


Nem szokott hülyeségeket beszélni, én hiszek neki, és csak arra vettem itókát, ha majd visszaállok vfre ne kelljen újra lefelejteni meg felhúzni.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.70
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
442. hozzászólás - 2010.10.28. 10:43:58 (Válasz PottomPanna #441 hozzászólására.)
Ezután beszéltem vele tegnap msn-en és mondta, hogy spájzoljak befelé italból
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.55
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
443. hozzászólás - 2010.10.28. 10:48:28 (Válasz Eliteninja #442 hozzászólására.)
Spájzolj. Sokat fog lendíteni rajtad hc playeren.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.05
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
444. hozzászólás - 2010.10.28. 10:48:51 (Válasz Miklós #434 hozzászólására.)
Kamra...10 nap kamrahoz nekem kb 200K LE-t, ha mázmil van. Mellesleg, ha nem portyá küldit pörget, akkor vadászósat, 15 kisebb lény, felhúzza a szubtérit, mehet a kavicsos, emelett jön a térkapu és a sajtolós küldi. a Térkaput többször is meg tudja csinálni és nem fog beragadni. Portya közben meg mennek a portya küldik és az állatszintlépős, szóval szvsz, ha valaki rááll erre a taktikára nem fog beragadni a küldikkel.

Lemondunk a tárgyakról? lol. Ki mond le? Mivel már mindenki betárazott LGY-ből nyilván lesz tartaléka mindenkinek. Mellesleg nem sok olyan tápos tárgy van, amit érdemes megvenni.

Az AF-ről meg annyit, hogyha szarrá verek valaki nem mind1, hogy mennyi AF-el van több neki, mint nekem?
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.55
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
445. hozzászólás - 2010.10.28. 10:56:03
Eddig Kócos cooldown-os javaslata tűnik a legkorrektebnek. Ha lenne egy ésszerű használati imit, akkor nem lenne lényszer a használatra. Mondjuk 2 hetente 2 ital a talán még vállható kategória, de inkább havonta 2 (szerintem cooldown két italra vonatkozzon, hogy ne csak egyféleképpen -szakaszosan- lehessen vele taktikázni, hanem kisebb shubokban is). Ez alól lehetne kivétel az event alatt megszerzett italok, azokat korlát nélkül fel lehetne hörpinteni, így nem érné veszteség az eventen kiemelkedőeket/szerencséseket.

Silex: ne csodálkozz a hozzáálláson. AMióta megtudtuk, hogy a rejtőköpeny mit sem változott a láthatatlan nerf óta, azóta nem illik unfair húzásnak tartani az ilyen kis nüanszokat sem.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.20
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
446. hozzászólás - 2010.10.28. 11:00:45
Szerintem meg egy maximum használhatósági limit/karakter lenne a legjobb. Akkor nem lenne kötelező taktika, mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor lőjje el az italokat. Akkor még mindig el lehetne adni a többletet, jól is járt aki "ingyen" hozzájutott, de nem kerül be egy másik kötelező taktika a játékba. A cooldown-os ötlettel annyit lehetne elérni, hogy lassabban váltogatják a szakikat, semmi többet.
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.04
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
447. hozzászólás - 2010.10.28. 11:02:32 (Válasz PottomPanna #441 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2010.10.28. 10:39:00
A szöviben egy picipók írta
Ez a térkifordítósdi akkor érheti meg valakinek, ha 50 térkapupontonként, kb. 11 naponként

Nem szokott hülyeségeket beszélni


Altalaban nem tudom, hogy szokott-e, de 50 terkapupont az pont 9 nap. (9 nap es 40 perc)
Amugy a szovegbol nekem mintha az jonne le, hogy o csak pokokra erti, es nem szamol vadaszattal.
Pontszám: 6.87
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
448. hozzászólás - 2010.10.28. 11:05:08 (Válasz Aurri #445 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2010.10.28. 10:56:03
Eddig Kócos cooldown-os javaslata tűnik a legkorrektebnek. Ha lenne egy ésszerű használati imit, akkor nem lenne lényszer a használatra. Mondjuk 2 hetente 2 ital a talán még vállható kategória, de inkább havonta 2 (szerintem cooldown két italra vonatkozzon, hogy ne csak egyféleképpen -szakaszosan- lehessen vele taktikázni, hanem kisebb shubokban is). Ez alól lehetne kivétel az event alatt megszerzett italok, azokat korlát nélkül fel lehetne hörpinteni, így nem érné veszteség az eventen kiemelkedőeket/szerencséseket.


A 2 ital mar taktikai lehetoseget ad, az 1 ital pedig erre osztonzi a hasznalot, hogy tenyleg csak akkor valtzon, ha strategiat / koncepciot akar valtani. Mondjuk arrol lehet vitatkozni, hogy melyik a kivanatosabb.
Pontszám: 6.87
népszerűAgatityFérfi
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
449. hozzászólás - 2010.10.28. 11:19:31
Öööö, én a Landragór óta nem csinálok vadászóüs küldetést, és lényegesen nem lassultam be, a toplistán nézegetem, hogy hogy állok, és tartmo a lépést... Szóval ha valaki "rápihen" a taktikára (fejben végiggondolja, odafigyel, vesz az állatoknak 10TP-s motyót, pöccre kiszámolja a 12 szintlépést, sőt a 4 harci állatánál is megpróbál arra időzíteni, hogy mondjuk a 12 szintlépésből 2 onnan jöjjön), akkor tartani lehet a küldetésekkel a lépést.

Amikor meg VF-re fogok váltani, azért nem releváns, mert max. 3-4 napig leszek ott. 3-4 nap alatt levadászom a 800+4*45 CSP-t, és usgyi, vissza EH-ra. Nem kell megvárni, amíg a PP maxra töltődik. Minek? Ez alatt a 4 nap alatt, meg valóban, nem lesz maxon a kamrám, de a HT-s szövetségek tagjait bespájzolom...

Szóval csak azt akarom írni, hogy ez egy elég kemény taktika, és ha a láthatatlan alatti sajtolást nerfelték, akkor nem értem, hogy hogyan jön be egy másik, majdnem ugyanolyan erős. Ami ráadásul az erőseket erősíti, a közepeseket, vagy a kevesebb időt rászánókat meg nem erősíti. Szerintem ezzel nyílik az olló. Mindegy, többet nem koptatom a számat, Miklós válaszolt, megértettem, és egyébként nekem ez csak jó, kvázi magam ellen beszéltem, de nem is akarom azért ezt túlzásba vinni, mert nekem ez jó.

Aurri: Rejtőköpennyel mi lett? Megírod PM-ben? Ja, és ne használjuk a shub szót, ööö, sajnos más jut róla az eszembe...
LXXXVIII. Silex'en thour: A Ghalla-szerte ismert és tisztelt Dark Silex kései leszármazottja,
e néven az utolsó és egyetlen.
Pontszám: 7.56
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
450. hozzászólás - 2010.10.28. 12:08:36
Vagy esetleg italt kivenni, LGY-t visszaadni, a váltogatós szórakozás meg megmarad a Landragórosoknak.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.78
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
451. hozzászólás - 2010.10.28. 12:15:24
Gratulálok!

Nem elég, hogy megvehetitek az italt, most már a felhasználását is szabályozni akarjátok!

Én megküzdöttem az italaimért és ki akarom használni ezt az előnyömet a többiekkel szemben.
Mindenkinek megvolt a lehetősége, hogy szerezzen! Aki nem élt vele az most kussoljon! Akinek meg nem volt szerencséje és nem eset neki az meg fogadja el, hogy random nem kedvezett neki!

Örüljetek, hogy megvehetitek és használjátok, de felejtsétek el a hülyébbnél hülyébb ötleteléseket a leszabályozásra.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.01
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
452. hozzászólás - 2010.10.28. 12:16:58 (Válasz Miklós #434 hozzászólására.)
Miklos nyugodj meg, a jatekosok megoldjak, hogy extra jol jojjenek ki belole.. Mint ahogy minden hasonlo lehetoseget maximalisan kihasznaltak... Sose feledd el, hogy Te egy ember vagy, a jatekosok sokan vannak... Azaz pillanatok alatt osszarakjak a kovetendo taktikat.. Es ha azt latja az ember, hogy sok eddig a VF-hez vegletegik ragaszkodo karakter egyszer csak lelkesen elkezd terforditozni, akkor ott valami nagyon nagy tap orronthato...
Pontszám: 7.25
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
453. hozzászólás - 2010.10.28. 12:27:12
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de egyre ocsmányabbul kerül elő a "szomszéd tehene"-effektus. Csak sajnálni tudom.

(Mellesleg Solina és a többiek, akik állandó jelleggel a VU végét vizionálják, amint egy olyan taktika/ötlet kerül elő, ami neked/nektek nem tetszik...a VU már akkor kezdte a hattyúdalát, amikor Miklós elfelejtette, hogy nem az ős-TF, amikor hetente van a forduló váltás.)

Díjaznám, ha Blacksheep te se a kis pecsenyédet féltenéd, hanem inkább gondolkoznál... (azzal hogy neked van x (10+) italod, míg másnak csak 1-3 darab, mennyi LGY-t tudsz másra költeni, tehát ugyanolyan előnyöd lesz. És igen, azok is megküzdöttek, akiknek csak 1-3 darab esett, mivel nem csak 10szer mentek sárkányolni, hanem mindent beleöltek, de nem kedvelte őket a random.)

Pontszám: 6.94
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
454. hozzászólás - 2010.10.28. 12:46:24 (Válasz BlackSheep77HUN #451 hozzászólására.)
Gratulálok... 430 bemenetelből 3. fázisban laza 6 italt adott nekem az rnd.
Lehet nyerni ruletten is valamit, meg gyűjtögetni, és megvenni a termelt erőforrásból ebben igazad van. De az ember azért játszik egy társas játékkal, és nem rulettezik, mert megelégszik egy dobókockányi (esetleg 2) randommal, és szereti érezni azt, hogy tehet a szerencsétlensége ellen tudással, kitartással és játékismerettel.
Érdekes módon egyik játékban se vonzó az, hogy leül a banda, majd órákon át nézik ahogy 1 ember passziánszozik!
Pontszám: 5.08
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
455. hozzászólás - 2010.10.28. 12:46:26 (Válasz Piciklon #453 hozzászólására.)
Félem a kis pecsenyémet, mert megküzdöttem érte! Az LGY felhasználás lehetősége az ital mennyiségéből kiindulva igencsak bátor számolgatás, mert ahány játékos annyiféle képen játszik. Én pl. nem kalandozok mégis van annyi LGY-m hogy megvegyem a cuccokat és még bőven marad az italokra is.

Rnadom, tudom, hogy vannak olyanok akiket nem kedvelt és több sárkánnyal sem szereztek italt.

A randomot nem Én állítottam be és arról sem tehetek, hogy nekem "szerencsém" volt. De el kéne fogadni, hogy a játék egyik alap pillére és Miklós kedvence a Random.

Én sem nyivákolok, hogy az átlag sajtolásom a random miatt 74. szinten csak 6k. míg a többiek bőven 9-12 k felett sajtolgatnak.
Sajtolásnál nem kedvel a random elfogadom. És nem fogom telesírni a fórumot, hogy akkor tegyenek be egy tárgyat, hogy legalább az átlag 9k.-t elérje a sajtolásom.

Ez nonszensz lenne. És elég sok embert felháborítana. Mint ahogy engem is felháborít az hogy egyáltalán bekerült a megvehető italok közé a térkifordító az meg már egyenesen undorító, hogy még le is akarják szabályoztatni.

Nekem ez az ital jelentette a felzárkózás lehetőségét. Ezért is ütöttem ki minél többet és nem azt néztem, hogy ez mennyibe került nekem, hanem azt, hogy minél több legyen. Mert később tudtam, hogy meg fog térülni! Erre most elveszik a lehetőségemet, holott erről szó nem volt az event alatt.

Igen, féltem a pecsenyémet, mert már az egyik felét elvették a másik felét nem fogom szó nélkül hagyni.

Sajnálom, hogy ha valaki nem ismerte fel az ital adta lehetőséget vagy hogy későn kapcsot. Azok meg kik egyáltalán nem tettek érte semmit meg végképp kussoljanak és ne akarják megszerezni azt amiért nem csináltak semmit.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 4.10
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
456. hozzászólás - 2010.10.28. 12:51:12 (Válasz BlackSheep77HUN #455 hozzászólására.)
BlackSheep: Csak röviden...neked orvosra van szükséged.
Birka: 100-as kör

Pontszám: 6.13
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
457. hozzászólás - 2010.10.28. 12:53:35 (Válasz BlackSheep77HUN #455 hozzászólására.)
Félem a kis pecsenyémet, mert megküzdöttem érte!


Ne kurj már fel, szart se csináltál érte! A drakónok karakterhez voltak belőve, azaz nem kelet gyúrnod rájuk így is úgy is lenyomhatóak a komoly munka az volt benne, hogy rányomtál a gomra, és vártad hogy esik-e ital vagy sem. Bár lehet számodra ennyire megterhelő volt szellemileg, hogy van-e életpontod, és nem vagy-e portya -% ban???

Cserébe mákfaktorosan 16 drakónonként esett egy ital, ami 32 CSP!!! Nem előny az, hogy te 32 csp-nként kaptál szint*40 LGY-t? Ezért nem kellett kalandoznod, kp-t költened, kaland szakikat növelned stbstbstb...

Nem egyszerűbb azt kérni direktben, hogy írjanak hozzád 20 misi lét?
Pontszám: 5.79
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
458. hozzászólás - 2010.10.28. 12:55:24 (Válasz Birka #454 hozzászólására.)
Mindenkinek ugyan annyi esélye volt kiütni az italt. Én nem azt számolgattam, hogy 100 csp-ből mennyi italt tudok összehozni.

Én egy dologra figyeltem és nem érdekelt az, hogy mennyi LE-be és csp-be került. Mégpedig arra, hogy meglegyen a 20 italom. 17 lett csak, de tudtam, hogy ez olyan elönyt jelent nekem, amivel a bőven vissza tudom hozni az elvesztegetett erőforrást és LE-t
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.14
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
459. hozzászólás - 2010.10.28. 12:55:34 (Válasz Piciklon #453 hozzászólására.)
Ciklon.. Amilyen cianozas van az elejen, az azt jelzi, hataron van a turokepesseg ido/raforditas/elvezet vonalon... Ezt meg megint megterhelni egy csinaljunk meg egy ollo nyito, tapoptimalizalasra kenyszerito izevel, mikor pont most lett kiveve a lathatatlan sajtolas pont ezert, marhar vicces.. Az AF nem fog olyan felfordulast csinalni a jatek fo aramaban, mint a terfordito a vehetove tetelevel..
Pontszám: 5.87
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
460. hozzászólás - 2010.10.28. 13:01:40 (Válasz Birka #457 hozzászólására.)
Igazad van! Nem tettem érte semmit csak megnyomtam a gombot!

Te tettél érte bármit is? Igen? Nem?

Szánalmas az hogy ha nektek nem sikerül valami akkor kisírjátok magatoknak a JV meg kajálja a sok szart meg a számokat amit összehordtok.

Lehet hogy orvosra van szükségem, de nektek meg papra!
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 5.14
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője