Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Alternatív fejlődés (AF) pontok
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
821. hozzászólás - 2010.11.14. 20:23:50 (Válasz Eliteninja #815 hozzászólására.)
Komolyam nem értelek. Te csakis a egy oldalról tudod nézni ezt a dolgot, és semmi mást nem veszel figyelembe.

Megkérnélek FELEJTSD LE a VF-et, vedd fel az EH-t, és kezdj el játszani! Egyből fogsz kapni rengeteg AFP-t!
Ha pedig ezt nem teszed, akkor kérlek magyarázd el nekem, hogy miért is nem?

Talán azért nem, mert nem VF-esnek lenni nem is olyan tápos? Te beszélsz arról, hogy nincs választási útja a játékosnak, de pontosan az ilyen hozzáállás miatt nincs! Azért lett kitalálva, hogy az TÖBB AFP-t kap, aki nem VF-ezik, hogy kicsit kompenzálja a Vf-adta tápot! De még így sincs köszönőviszonyban vele.
Csak azt látjátok, hogy ti vagytok szivatva, ami NEM igaz. Az van megszivatva AKI NEM AKAR VF-ezni, de a környezete erre kényszeríti!
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.49
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
822. hozzászólás - 2010.11.14. 20:24:00 (Válasz Tiha #818 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.11.14. 20:14:43
Miről beszélünk? Mikor nem voltam kulturált?
: itt tudsz lepontozni gyökér....

hagyjuk már meg a szabad véleménynyilvánítás lehetőségét!
Tudom vannak akik csak úgy brahiból lepontoznak mindenkit, de vannak akik elég korrekt módon használják ezt a funkciót, az ő nevükben is kikérem a "gyökér" megkülönböztetést!
Persze, tudom, akinek nem inge...
Pontszám: 6.20
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
823. hozzászólás - 2010.11.14. 20:24:35 (Válasz Tiha #818 hozzászólására.)
Az aláírásodban lévő 'gyökér' szóra utal, ami hát tényleg nem túl kedves.
Hype, v1
Pontszám: 5.44
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
824. hozzászólás - 2010.11.14. 20:27:04 (Válasz Yasmina #822 hozzászólására.)
Oda volt írva, hogy " itt tudsz lepontozni gyökér Yasmina"? Nem. Nincs benne semmilyen személyeskedés. Ez pontosan azoknak szól, akik magukra veszik!
Pár hete kint van már ez az aláírásomban és ott is marad. Pontosan az olyan 5 éves gyökereknek szól, akik végigpontozzák a HSZ-eket, függetlenül attól, hogy mi lett bele írva.

Igen, akik kulturált fórumozók, azok meg véleményem szerint nem veszik magukra. Ha baromságokat írok egy HSZ-ben, és jogosan lepontoznak, akkor szerintem ők is sejtik, hogy nem nekik szól az a megjegyzés.

Akinek nem inge, ne vegye magára.
A hozzászólást Tiha módosította 2010.11.14. 20:28:58-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 2.24
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
825. hozzászólás - 2010.11.14. 20:27:57 (Válasz Tiha #821 hozzászólására.)
Szerintem a VF egyáltalán nem az a totál tápos dolog. Az egész dolog lényege hogy lemaradsz mint a borravaló. Ráadásul engem most is szarrá ver mindenki, nem a VF-től lesz senki jó játékos, de még közepes sem.

És mi az hogy arra kényszeríti? Kik azok a szerencsétlen ezrek akik erre kényszerültek?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.08
irritálóBlackSheep77HUNFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
826. hozzászólás - 2010.11.14. 20:31:56 (Válasz Eliteninja #820 hozzászólására.)
Én úgy gondolom, hogy nincs azzal semmi gond, hogy az aki VF-ezik kevesebb AF-pontot kap és hogy a kompenzációval sem éri el a 100%-ot! És én ezt azzal magyaráznám hogy a Spektrálissal az alaptól 100%-kal több LE szedhető ki egy vadászatból fele annyi Tp-ért.
Az egyik oldal több LE-t kap a másik meg több AF pontot.
V2 Martalócok - Raulh de Con
Real Madrid - LA COPA DEL REY CHAMPIONS (2011)
Pontszám: 6.55
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
827. hozzászólás - 2010.11.14. 20:32:59 (Válasz LanMaffia #825 hozzászólására.)
Nézz bele más topic-okba. Miklós is belátta, hogy nem volt alternatíva. Vagy VF-ez, vagy algyengülsz. És/vagy törölsz.

De feljebb írtam, majd meggyőznek a játékosok, akik 90. szint alatt vannak és nem VF-esek.
(és ahogy látom te is VF-es vagy) Szóval ne olyan próbálja bebizonyítani, hogy kevés a VF-es, aki maga is az.
Pl. Ha te egy fekete holló létedre azt próbálod elmagyarázni, hogy bizony sok a fehér holló, nem vagy hiteles. Majd, ha a fehér holló haverjaid szólnak, hogy itt vagyunk, akkor átgondolom az igazamat.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.12
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
828. hozzászólás - 2010.11.14. 20:33:07
Lefelejteném én is a VF-et, csak most értem olyan helyre, ahol +10 szintről kapom az áldást természetesen VF-esektől 300-500 TÖ hátrányban. Ha én most átállnék EH-ra meg AFP-re, kb. 2 évig sz@rrá vernének, mert egyre közelebb jutnék hozzájuk, a lehagyásuk meg reménytelen. Abban reménykedem csak, hogy ők előbb megunják az egy helyben toporgást, bár eddig nem azt vettem észre, hogy tömeges VF lefelejtés lenne. V1-en kb 100. szintig majdnem mindenki VF-es, én nem igazán látok olyanokat, akik gyorsabb ütemben haladnának felfelé egy-két kivételtől eltekintve persze.
Pontszám: 7.23
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
829. hozzászólás - 2010.11.14. 20:34:20 (Válasz LanMaffia #825 hozzászólására.)
Kellene egy kis TÖ fejlesztés is a szakik mellé
Pontszám: 7.23
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
830. hozzászólás - 2010.11.14. 20:36:12 (Válasz Tiha #821 hozzászólására.)
Az EH is brutál táp, ha csak lefele ütsz és kombinálod a térkiforgató dimenzionáló löttyivel!

Jelenleg én is ezt alkalmazom és megszűnt a 0Le-s portya sőt a 80-90Le/Tp szinte mindig megvan. Jöhetnek a TP tömők, mert most már Le-t is hoznak magukkal (az állatokat eddig is elég jól fejlesztették ).
Szerintem nem szorulna erősítésre az EH, de ha már az erősítés mellett döntött a JV, akkor a jelenlegi ár elég korrekt, mert nem keveset fog profitálni az aki kifejleszti az összes ide tartozó AF képességet és nem lenne jó, ha mindezt egyik napról a másikra elérhetné. Gondolj csak bele, hogy mennyi +Le fog bejönni és ezzel mennyi + célpontja lesz, mert az akit eddig nem támadott az esetleges rossz arány miatt, az most mind potenciális célpont lesz!
Pontszám: 7.93
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
831. hozzászólás - 2010.11.14. 20:39:06 (Válasz Tiha #821 hozzászólására.)
Most váltottam vissza VF-re:D az EH-s nem csak több AF-et kap, de még EH-t erősítő szakikat is, a VF-es hol kap ilyet? a kompenzációt nem nevezném annak. Tiha el vagy tévedve:)
V1:Eliteninja
Pontszám: 2.81
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
832. hozzászólás - 2010.11.14. 20:40:33 (Válasz Mortu #829 hozzászólására.)
cöh Landragór dobott majd 400-at, pont elég az
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.11
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
833. hozzászólás - 2010.11.14. 20:40:37 (Válasz Mortu #828 hozzászólására.)
Köszönöm, pont erről beszélek.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.79
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
834. hozzászólás - 2010.11.14. 20:42:26 (Válasz Tiha #821 hozzászólására.)
Az a baj, hogy csak V1-ben gondolkodtok, V2-n és V3-on sokkal rosszabb a helyzet. V3-on nincs VF-em, de csak olyan karakterekkel vagyok körülvéve, akiknek van. Tudom, menjek V5-re, ahol nincs Az a baj, hogy az AFP pontokkal és EH-val nem lehet felvenni a versenyt a VF-fel, még előrébb fogok csak lépni, ahol már alig lesz pl. portyacélpont, ráadásul azok is szinte verhetetlenek lesznek a VF miatt, így mi értelme az EH-nak, ahhoz támadható karakterek is kellenének. De hasonló a helyzet V2-n is, elég csak megnézni a toplista első oldalát.
Pontszám: 7.23
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
835. hozzászólás - 2010.11.14. 20:43:14 (Válasz Eliteninja #831 hozzászólására.)
Én vagyok eltévedve? Te váltottál vissza VF-re
Ha olyan jó biznisz eóaz EH, a VF-el szemben, akkor minek is neked VF-ezni?
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.79
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
836. hozzászólás - 2010.11.14. 20:44:26 (Válasz Mortu #834 hozzászólására.)
Ok, ezt elismerem, tényleg csak V1-ben gondolkodom, max V2-ben.
De a vitapartnereim is mind V1-es játékosok

Pontosan azt a problémát torod te is fel, amiről én beszélek. Akik meg itt vitatkoznak velem, azok jól érzik magukat VF-esként, eszük ágában sincs EH-zni,(mert tudják, hogy azzal csak rosszabbul járna a karakterük), de a "szomszéd fűje mindig zöldebb" efektusból nem tudnak kilépni. (még gondolati síkon sem, nemhogy tettekkel)
A hozzászólást Tiha módosította 2010.11.14. 20:46:50-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.79
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
837. hozzászólás - 2010.11.14. 20:44:56 (Válasz LanMaffia #832 hozzászólására.)
Még így is megvernek? Akkor mi lehet a baj?
Pontszám: 7.23
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
838. hozzászólás - 2010.11.14. 20:49:28 (Válasz Mortu #837 hozzászólására.)
Nem tudom, nem tudom, próbálok rájönni

Minden PPm kihívásra tolom és nem jön az AFP! Hogy lehet ez?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.08
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
839. hozzászólás - 2010.11.14. 21:01:08 (Válasz Eliteninja #831 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2010.11.14. 20:39:06
Most váltottam vissza VF-re:D az EH-s nem csak több AF-et kap, de még EH-t erősítő szakikat is, a VF-es hol kap ilyet? a kompenzációt nem nevezném annak. Tiha el vagy tévedve:)


Ki kényszerített arra, hogy válts?
Ha visszaváltottál, gondolom azért tetted, mert úgy gondoltad, jobban jársz ha VF-ezel, és ezzel lemondasz a plusz AF pontokról. Akkor meg nem értem a panaszkodást.
A választás lehetősége azt jelenti, két serpenyő van, egyikben ez, másikban az. Te mérlegelsz, és választasz.
Amit te akarsz, hogy egy serpenyőbe kerüljön ez is, az is, és úgy tudj választani.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.11.14. 21:01:57-kor
Pontszám: 8.89
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Alternatív fejlődés (AF) pontok
840. hozzászólás - 2010.11.14. 21:04:00 (Válasz Tiha #835 hozzászólására.)
Ki mondta, hogy jó biznisz? lol. Te tényleg ilyen buta vagy vagy csak megjátszod? Mindeössze annyit sérelmezte egészen eddig, hogy nem 1:1 az arány. Rohadtúl nem érdekel, hogy mit kapsz az EH-ból, az piszkáélja a csőrömet, hogy nincs kiegyensúlyzva az AF pontosztás, sajnálom, ha eddig ezt nem sikerült megértened. Fele annyi AF-et kéne alapból kapni, a feleannyi TP-hez, nem pedig 25%-ot, kompenzációva meg 100%ot, ígyis le leszek maradva mindig a nem VF-esekhez képest, mert nem tudom behozni azt az időptartamot, amit arra költöttem, hogy felhúzzam a kompenzációt...
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!