Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
561. hozzászólás - 2009.06.06. 00:18:00
nem mellesleg inkább azon kéne elmorfondírozni, hogy egy akkora baki, mint az állatok sebzésének bugja, mennyi egyensúlytalanságot eredményezett és, hogy eddig nem szúrták ki. (és, hogy lehet-e hasonló.)

nyilván nem érintett túl sokakat, s nekem fogalmam sem volt az esetről, holott nagy haszonélvező voltam, bár gyanús volt, hogy az ellenfél gyakran erősebb állatokkal gyengébben sebzett, de akkor oda a jó kis (4 támadással 302 sebeztek állataid) csaták, valamint a csomó sebzésmentes, csak varázslat+állat győzelem:) ergó most már növelni kell a támadást. eddig felesleges volt.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
562. hozzászólás - 2009.06.06. 04:12:37 (Válasz winnie #560 hozzászólására.)
tenni is kell érte...
cuki vagy

Most dobtam a küldit, holott "tettem érte" eddig is, majd ha nagy leszek, újra megpróbálkozom vele.
(akinek meg nincs vastagbőr szakija annak majd lesz, mert ezek után nagy szívás anélkül tengetni szegény jószágoknak az életet )
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
563. hozzászólás - 2009.06.06. 04:59:38 (Válasz winnie #561 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.06.06. 00:18:00
nem mellesleg inkább azon kéne elmorfondírozni, hogy egy akkora baki, mint az állatok sebzésének bugja, mennyi egyensúlytalanságot eredményezett és, hogy eddig nem szúrták ki. (és, hogy lehet-e hasonló.)


Igazabol tudtunk rola, csak nem gondoltuk, hogy bug. Illetve en azt nem tudtam, hogy az allatok szamaval aranyosan no a bonusz, de azt iben, hogy 3 allatnal kb. +90 sebzes a +10-es karom. Ugy veltem, hogy ez ilyenre lett tervezve. Gondoltam az allatok magas szintje miatt szorzodik fel.
Mondjuk azert mokas volt fel oraval bajnoki elott belenyulni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
564. hozzászólás - 2009.06.06. 07:56:46 (Válasz cirip #562 hozzászólására.)
1-2 nap alatt meg tudod növelni a vonatkozó szakértelmet annyira, amennyi kell. én szakértelem nélkül csináltam meg. most jön a 100-as, annak is adok egy esélyt szakértelem nélkül.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
565. hozzászólás - 2009.06.06. 08:08:04 (Válasz cirip #562 hozzászólására.)
Szerintem egyáltalán nem kell könnyíteni. Szikraeső (ingyenes!) vagy kinetikus detonáció + kritikus varázslatra rakni a turbót és már meg is van. Még a másodlagos varázslás szakértelmet se kell fejleszteni hozzá.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
566. hozzászólás - 2009.06.06. 09:20:44 (Válasz Mortimer #565 hozzászólására.)
most nem érek rá..mivel tegnap kaptam tőletek pár százat az állatkákba, inkább elmegyek vastagbőrt fejleszteni
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
567. hozzászólás - 2009.06.06. 13:32:56 (Válasz Kocos #563 hozzászólására.)
Sziasztok
kiváncsi lennék a javított programmal hogy nézne ki most(ez nem a mostani hanem az előző bajnokin történt)



Vitathatatlan idomított állatai, Skorpiókirály, egy 26. szintű nerub kőskorpió és Cece a légy, egy 7. szintű shokara bogár is részt vesznek a csatában. Idomított állatod, Éjszakai Pillangó, egy 12. szintű kristálytündér is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy fényrobbanás varázslatot. (-100 VP). Vitathatatlan félrevetődik. Csak 54 életpontot vesztett.
Vitathatatlan elmond egy fényrobbanás varázslatot. Félrevetődsz. Csak 68 pontnyit sérültél.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 25 sebzést okoztál. Ellenfeled állatai 1 életpontot sebződtek. Éjszakai Pillangó is ellenfeledre veti magát. Mellé!
Vitathatatlan vicsorogva sújt rád a Kőkarddal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Skorpiókirály és Cece a légy acsarogva támadnak. 2 támadással 41 sebzést okoztak.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Kőkarddal. Eltaláltad, 24 sebzés! Fegyvered kábít! (-10 támadás) Ellenfeled állatai 2 életpontot sebződtek. Éjszakai Pillangó is ellenfeledre veti magát. 7 sebzés!
Vitathatatlan pihenés nélkül támad. Ütése célt téveszt! Skorpiókirály és Cece a légy is rádtámadnak. 2 támadással 39 sebzést okoztak.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Ellenfeled kivédte a csapást. Éjszakai Pillangó is ellenfeledre veti magát. 10 életpontot sebzett
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Vitathatatlan egy alsó támadást indít. Ütése célt téveszt! Skorpiókirály és Cece a légy acsarogva támadnak. 1 támadással 15 életpontot sebeztek.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Vitathatatlan 99 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állatai 5 életpontot sebződtek. Éjszakai Pillangó acsarogva támad. Mellé!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Vitathatatlan egy alsó támadást indít. Melléütött! Skorpiókirály és Cece a légy is rádtámadnak. 1 támadással 22 életpontot sebeztek.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Kőkarddal gyorsan alulról támadsz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Vitathatatlan páncéljáról. Éjszakai Pillangó acsarogva támad. Mellé!
Vitathatatlan egy gyors támadást intéz feléd. Elegánsan elhajolsz az ütés elől. Skorpiókirály és Cece a légy is rádtámadnak. 1 támadással 19 sebzést okoztak.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.
Vitathatatlan rád veti magát, a Kőkarddal sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 96 pontnyit. Az állatod 6 életpontot sebződött. Skorpiókirály és Cece a légy is rád vetik magukat. 1 támadással 20 életpontot sebeztek.
A csatában összesen 219 sebzést okoztál, és 320 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.
A hozzászólást Paulkaresz módosította 2009.06.06. 13:37:44-kor
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
568. hozzászólás - 2009.06.06. 13:37:28 (Válasz Paulkaresz #567 hozzászólására.)
Összesen 156-ot sebeztek az állatai, ha ebből 100 sebzést elveszel, még akkor is kikaptál.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
569. hozzászólás - 2009.06.06. 13:38:38 (Válasz CaveMaN #568 hozzászólására.)
te tudod mennyit kell levonni?
érdekes
Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
570. hozzászólás - 2009.06.06. 13:48:44 (Válasz Paulkaresz #569 hozzászólására.)
Nem, de levontam nagyvonalúan a 2/3-át, amennyi bónuszt valószínűleg nem adnak a tárgyak...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
571. hozzászólás - 2009.06.06. 13:51:48 (Válasz CaveMaN #570 hozzászólására.)
értem,köszi (valószínüleg ) igazad van
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
572. hozzászólás - 2009.06.06. 14:39:15 (Válasz Paulkaresz #569 hozzászólására.)
Idézet: Paulkaresz - 2009.06.06. 13:38:38
te tudod mennyit kell levonni?
érdekes


Milyen felszerelesuk volt?
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
573. hozzászólás - 2009.06.06. 19:27:01 (Válasz Kocos #572 hozzászólására.)
Harcoló lények

Skorpiókirály (26. Szint)
Az állat aktuális tárgya: mithril karmok
+4 Sebzés

Cece a légy (7. Szint)
Az állat aktuális tárgya: mithril karmok
+4 Sebzés


nyilván nem változtat semmin,de már akkor is irreálisnak tartottam hogy ennyit sebezzen két állat míg ő gyakorlatilag egyszer üt meg.
A hozzászólást Paulkaresz módosította 2009.06.06. 19:29:53-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
574. hozzászólás - 2009.06.06. 20:02:16
egyébként nem érdemes osztanod szoroznod mert úgysem vagyok tisztában azzal milyen keresztszámítások vannak még,mit vett még figyelembe a sebzések összeadódásán kívűl.csak megjegyeztem hogy képtelenség hogy +1 állat miatt többet sebeznek mint maga a karakter
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
575. hozzászólás - 2009.06.06. 22:52:02 (Válasz Paulkaresz #574 hozzászólására.)
Pedig van ilyen küldetés is!
Pontszám: 5
kedvelt tagPaulkareszFérfi
Végzetúr
62 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
576. hozzászólás - 2009.06.07. 14:21:30 (Válasz csati777 #575 hozzászólására.)
pontosan tudod hogy nem erről beszélek.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
577. hozzászólás - 2009.06.07. 15:44:31 (Válasz Paulkaresz #573 hozzászólására.)
28 plusz sebzese volt.
Pontszám: 5
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
578. hozzászólás - 2009.06.07. 16:27:43
Ilyen nekem is volt most a kategória egyik fő esélyese ellen. Ellenfelem mindkét állatán volt +6 sebzés (nekem semmi).

Mega Man és Behemót acsarogva támadnak. 2 támadással 46 sebzést okoztak. (+12)
Mega Man és Behemót is rád vetik magukat. Nem találtak.
Mega Man és Behemót is rádtámadnak. 2 támadással 62 sebzés! (+12)
Mega Man és Behemót is támadnak. 2 támadással 15 sebzést okoztak. (+12)
Mega Man és Behemót is támadnak. 1 támadással 17 életpontot sebeztek. (+6)
Mega Man és Behemót is rádtámadnak. 2 támadással 45 sebzést okoztak. (+12)


A csatában összesen 601 sebzést okoztál, és 653 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát.

Bug nélkül: 601-599 ide

Sajnos utólag kár ezen vekengeni, de az ilyesmit tényleg nehezen nyeli le az ember, főleg annak fényében, hogy volt aki ezt tudta (fenti kommentek szerint legalábbis) és visszaélt vele.

u.i.: amennyiben a bajnoki előtt volt a bugjavtás úgy a fenti példa nem mérvadó és elnzését. Számomra nem volt egyértelmű mikor történt a patch.
A hozzászólást Aurri módosította 2009.06.07. 16:31:14-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
579. hozzászólás - 2009.06.07. 18:16:16 (Válasz Aurri #578 hozzászólására.)
Elvileg előtte volt a bugjavítás.

Persze ez a korábbi három bajnokit nem érinti, azokon biztos sok más eredmény született volna.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
580. hozzászólás - 2009.06.07. 18:16:25 (Válasz Aurri #578 hozzászólására.)
Elvileg előtte volt a bugjavítás.

Persze ez a korábbi három bajnokit nem érinti, azokon biztos sok más eredmény született volna.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!