Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
61. hozzászólás - 2009.02.12. 11:13:30 (Válasz Miklós #48 hozzászólására.)
Miklós te nem érted a lényeget.

Nem fogunk fizetni olyan tárgyakért amik a harcot növelik holott vadászni kellene szerinted, mert azt nem akarod korlátozni.
Majd eltartanak téged a vadászók.
Mert a portyások megunják h mindig szopnak, aki meg csak játszana azon kapja magát, h a vadászok 2-3 szor annyi lépől gazdálkodnak és esély nincs őket beérni.

Ez a játék lesz a leggyorsabb kudarcotok ha igy halad. Persze nekünk játékosoknak kudarc, ti gondolom igen bőven kiszedtétek belőle azt a pénzt amit gondoltatok.
Pontszám: 5.13
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
62. hozzászólás - 2009.02.12. 11:21:47 (Válasz Jeriko #53 hozzászólására.)
Jeriko nekem, ahogy az elso hsz-ben is irtam az piszkalja a legjobban a csoromet, hogy ez az egesz egyszer mar lefutott. Akkor Az alapszint mellett agalatam, es senkit nem erdekelt.

Az akkor Le termeles mellett nagyo aldoztam az akkori rendszerre, ugyanugy mint a portyert jaro tp valtoztatas elott a szingularitasra. Igen nagyon faj, hogy kiepitek egy strategiat, es egy huszarvagassal athuzzak, mert eppen akkor ugy haborog a nep.
Azt a bizonyos gerjesztesi folyamatot nem keves munkaval inditottam be. Nem keves alkalommal buktam portyat a kis allatommal, mire megerosodott annyira, hogy elvezni is tudjam. Persze ez nekem is egy honapomba kerult. De miert is legyen azonnal valakinek allata? Sok ez az egy honap?
Igen sok munka volt vele. Aki pedig nem rendelkezik ilyen allattal annak persze most nem jo, es meg is ertem hogy valtozast kovetel. Igen keves embernek van nagy allata, ezert ok elhanyagolhatok...

Az otleted, hogy az allat fejlodese alljon meg egy bizonyos szint utan NAGYON jo. Jol atszamolva mindenkepp megvalosithato lenne. Jol belove lenne ertelme az uj tp rendszernek is es a vezetkozseget is vissza lehetne hozni a sirbol. (en nem szeretnem, de Miklos sajnosi igen )
Pontszám: 7.67
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
63. hozzászólás - 2009.02.12. 11:25:06
Egy ötlet, hogy érdemes legyen lecserélni az állatot, de mégis legyen értelme a szintlépéseknek is :

A lény elnyelésébe befogáskor csak az alap szintjének 30%-a számítson és minden egyes lépett szinttel ez az érték növekedjen 1%-al. Így az elnyelés mértéke 3 részből állna. A lény alap szintjének 30%-ból, a lépett szintekből és az alap szint és a lépett szint szorzatából. Ezzel egy magasabb alap szintű lény gyorsabban erősödne, lenne értelme a szintlépéseknek, és mégis érdemes lenne idővel erősebb lényre cserélni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
64. hozzászólás - 2009.02.12. 11:39:31 (Válasz BaalCain #59 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.02.12. 11:07:35
Nagy értelme nem lesz játszani, ha az válik céllá, h kiegyenlített játékkörnyezet megteremtése érdekében havononta megynyírbáljuk a topokat abban amiben éppen erősek.


Szerinted ez miért csak a top-okra vonatkozna?
Pontszám: 6
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
65. hozzászólás - 2009.02.12. 11:47:35 (Válasz BaalCain #61 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.02.12. 11:13:30
Miklós te nem érted a lényeget.

Nem fogunk fizetni olyan tárgyakért amik a harcot növelik holott vadászni kellene szerinted, mert azt nem akarod korlátozni.
Majd eltartanak téged a vadászók.
Mert a portyások megunják h mindig szopnak, aki meg csak játszana azon kapja magát, h a vadászok 2-3 szor annyi lépől gazdálkodnak és esély nincs őket beérni.

Ez a játék lesz a leggyorsabb kudarcotok ha igy halad. Persze nekünk játékosoknak kudarc, ti gondolom igen bőven kiszedtétek belőle azt a pénzt amit gondoltatok.


Jvíts ki ha tévedek, de:
1) Attól hogy portyázol semmivel sem fogsz rosszabbul vadászni, tehát a "vadászók" nem kerülnek előnybe hozzád képest.
2) Az, hogy a "portyások mindig szopnak", kicsit túlzás: egy harcnak az esetek kb. 99,99%-ában van egy győztese, aki TP-t, néha LE-t is kap. A portyázás során erőforrás termelődik (TP, LE, állatfejlődés), ami a portyások között osztódik szét. Ezt azért nem nevezném szopásnak - elég sok topjátékos építi erre a stratégiáját.
Pontszám: 7
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
66. hozzászólás - 2009.02.12. 12:07:36 (Válasz Ariel #63 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2009.02.12. 11:25:06
Egy ötlet, hogy érdemes legyen lecserélni az állatot, de mégis legyen értelme a szintlépéseknek is :

A lény elnyelésébe befogáskor csak az alap szintjének 30%-a számítson és minden egyes lépett szinttel ez az érték növekedjen 1%-al. Így az elnyelés mértéke 3 részből állna. A lény alap szintjének 30%-ból, a lépett szintekből és az alap szint és a lépett szint szorzatából. Ezzel egy magasabb alap szintű lény gyorsabban erősödne, lenne értelme a szintlépéseknek, és mégis érdemes lenne idővel erősebb lényre cserélni.


Szorzat szerintem semmiképpen ne legyen benne, ha valami, akor az képes megint elszállásokat produkálni.

Draglov: nekem se kicsi a szingulárisom és az intelligens kdvencem (50+), de igazad van abban, hogy bosszantó, ha változnak a játék feltételei. Sajnos az a tapasztalatom, hogy TF-en, ŐV-n stb. A módosítások 90%-a általában oda vezetett, hogy:
- A játék valamilyen lehetősége (pl. jelen esetben állatok fejlesztése) értelmetlenné vált
vagy
- A megoldás további problémákat szült, így rövid idő elteltével vagy ehhez, vagy a játék más részéhez megintcsak hozzá kellett nyúlni (lásd jelen szituáció).

A fórum elején olvasható eredeti módosítás nem csinál mást, mint az általam korábban leírt "gerjesztési kör"-t lassítja. Ami jelenleg nyújt valam imegoldást, szerintem azonban a megoldás az lenne, ha egyáltalán nem lenne öngerjesztő folyamat. Amíg a gerjesztés fennáll, addig csak idő kérdése, hogy újra hozzá kelljen nyúlni a dologhoz, közben a top-karaktreknél újra és újra beindul a gerjesztés, míg a gyengébbeknél meg értelmetlenné válik (képtelen lesz hozzá eleget portyázni).

A problémát egyébként az szüli, hogy az állat lényegesen gyorsabban képes szinteket lépni, mint a gazdája (ez a helyzet csak az első 100 karakternél áll fent, mint írtam, mivel ők azok, akik be tudják indítani a gerjesztést). Az alapszint pedig természetes módon korlátozva van: nem foghatsz el a szintednél lényegesen erősebb szörnyet (2 szint eltérés a maximum).

Ha lenne egy olyan korlát, ami megakadályozná, hogy a lépett szintek elszálljanak, az tökéletesen megoldaná a problémát a végtlenségig. Elég lenne annyi, hogy az állat tulajdonságai csak a te szinted mértékéig számítsanak. Léphet az állat akár 600. szintre, ha te 40. szintű vagy, akkor csak 40 szint után kapja a bónuszokat, nem pedig 600 után. De persze ki lehet találni bármi egyebet.

Az alapszint beszámítását két okból tartanám fontosnak:
- Gyengébb játékosok lemaradása jelentősen csökkenne. Arányag könnyen juthatnának magas szintű szörnyhöz anélkül, hogy sokat kellene portyázni (nem szabad megfeledkezni az új szörny beidomításának költségeiről!).
- Szörnycsere sokkal könnyebben menne, nem lépne fel az az aránytalanság, mint most (egyikkel agyonvernek, másikkal te vered gyon az ellenfeledet).

Ugyanakkor top-játékosok előnye is bőven megmaradna.
Pontszám: 8.25
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
67. hozzászólás - 2009.02.12. 12:13:18
A vadász alatt azt értem, aki elsőként kimaxolta a Lé adó képességeket nem fogalalkozva a portyával.
Soha nem pihen és nem érdekli ha néha leütik. A legújabb segítség amit kaptak, ha nagy a Lé minusz úgy sem viszel tőle sokat.

1. A portyázó karakternek szinten kell tartani a tulajdonságait, fejlődni harci szakikban új tárgyakat venni kereskedelmet fejleszteni ha leütik az Ép gyógyitalt vásárolni.
Aki főként vadász annak semmi ilyesmit nem kell. Néha ha kedvet kap megvesz valami, ennyi.Majd egy távoli jövőben amikor toppá akar avanzsálni nekiáll fejlődni.

2.Az, h a másik sokat győz és ezért kap valamit hát az őt nem érdekli. Számára nem erőforrás az Ép tehát az, h leütöd teljesen lényegtelen. HA a gyógyital árával tisztában is van inkább kviz kérdés megoldása volt.

Kíváncsian hallgatlak Jerikó szerinted mi volt eddig ami a portyásokat segítette és mi az ami a vadászokat gátolta a fejlesztések közül.

Az meg, h miért csak a topokra vonatkoznak a dolgok? Mert minden változtatást az indukál, h vkik vmiben feltalálták maguk és elhúztak. Az nagy uniformizálás jegyében ezt visszanyesegetik.
van amikor szükség van erre, nyilvánvaló. De pl más játékoknál pl wow ezt úgy oldják meg, h lehetőséget adnak azoknak akik rácsesztek az újátás miatt, h változtassanak karakterük felállásán.
Nem pedig mindig csak szívsz, mert megint volt egy ötleted.
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
68. hozzászólás - 2009.02.12. 12:26:00 (Válasz BaalCain #67 hozzászólására.)
Ez a post azért erősen sírás kategória

A topban nem azok vannak, akik nem portyáznak, és szerintem ők nagyobb vadászok, mint bárki más. Kétlem, hogy ne törekedne minden "portyázó" ugyanúgy a spektrális kimaxolására, sőt, ők már rég megtehették, a "vadászokkal" szemben. Egy vadásznak mi a fejlődés 20-as csapda, 60-as préselés, 100-as spektrális után? Mit fog csinálni ha ezek megvannak?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
69. hozzászólás - 2009.02.12. 12:39:24 (Válasz Jeriko #66 hozzászólására.)
En tokeletesen ( ) egyetertek Jerikoval. Az ongerjeszto folyamat a problema es ezt kell orvosolni. Nehez egyensuly, de azt a pontot kell eltalalni, ahol az ugyes jatekos tud ervenyesulni, de a nem ugyes nincs tehetetlensegre itelve.

En is hasonlo okokbol, bar kevesbe jol indokolva javasoltam azt, hogy az alapszint szamitson, majd szintlepesenkent csokkeno mertekben kapjon az allat tovabbi elnyelest.

Tovabba bonusznak tunik szamomra az, hogy esetleg a mai mertekekhez kepest megnone az elnyeles merteke. Olvassunk at tobb forum topicban, ahol az egyik legnagyobb problema az, hogy a jatekosokat folyamatosan 15% EP ala verik magasabb szintrol. Magasabb elnyeles csokkentene ezeket a tulzott sebzeseket is.
A hozzászólást Simon módosította 2009.02.12. 12:40:19-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
70. hozzászólás - 2009.02.12. 12:40:08
Ezek után ráállhat a tulajdonságokra.
Ezt tették sokan.

T e most csak a v1ben gondolkokodsz. Holott a v2en vadászatból felerősödött majd tulajdonságot gyúró karik már sokkal jobbak lehetnek. Éa ami témához kapcsolódik, az ilyen hirtelen váltok és tulajdonságot növelek kariknál igazán csak egy dologban lehettél jobb: a folyamtosan fejlesztett állatban.

Nézd meg Ahrimant- Leinardot a v2n. Hinnéd e ma már, h 140es tulajdonsággal rohanta végig szinteket? És gyanítom ő csinálta a legjobban.

Az aki csak 20. szint után speckózva növel tulajdonságot, 20-30 szinten át nem költ tárgyra hatalmas előnyre tehet szert. Persze, nincs annyi rablott Léje. De ez valójában csak a valahol szintvisszamaradottat játszóknál igazán kiugró.

H az állat amit egy vadászattal felnött kari elfog bármilyen szinten tulajdonságban vetekedni fog azzal amit 4 hónapon át nevelsz ez az igazi jövő-arról már nem is beszélve anyagilag mennyivel olcsóbb.
Pontszám: 7.67
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
71. hozzászólás - 2009.02.12. 12:47:30 (Válasz BaalCain #70 hozzászólására.)
Baalcain, allatot cserelni kell... kb 4-5 havonta meg a regi rendszer szerint is. Senki nem mondja hogy egyenlo legyen az uj allat es egy 4 honapos allat. De ne nullas legyen, hiszen kozben te is leptel vagy 30 szintet. Ha mar 4 honapig tart az allatot kifejleszteni, akkor feleljen meg a mostani szintemnek az allat alaperteke. Ami egyebkent mar letezik is -- alapszint. Csak az elnyeles bonuszt nem adja meg.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
72. hozzászólás - 2009.02.12. 12:55:39 (Válasz Simon #71 hozzászólására.)
Nyilvánvaló, h cserélni kell az állatot. ÉS ez a legszebb benne.
teljesen felesleges újítás fog történni. Ugyanis tökéletesen igazad van, a jelenlegi rendszerben is az állatot cserélni KELL kb 4 havonta, mert megéri. Én 3 állatot nevelek, mert szükségesnek látom. Mindenkinek már akinek magas szintű állata van másik fejlesztettje, mert belátta, h Kell.

A nagy fejlesztés azt éri el, h a cserék pár hetente is megérhetik, nem pedig 3-4 havonta.
Azok akik kevesebbet foglalkoznak a játékkal ismét könnyebben befoghatják azt aki sokat. Mert a szintet lépett állat leértekelődik a befogott újjal szemben.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.02.12. 12:56:46-kor
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
73. hozzászólás - 2009.02.12. 12:57:08 (Válasz Simon #69 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.02.12. 12:39:24
En tokeletesen ( ) egyetertek Jerikoval. Az ongerjeszto folyamat a problema es ezt kell orvosolni. Nehez egyensuly, de azt a pontot kell eltalalni, ahol az ugyes jatekos tud ervenyesulni, de a nem ugyes nincs tehetetlensegre itelve.

En is hasonlo okokbol, bar kevesbe jol indokolva javasoltam azt, hogy az alapszint szamitson, majd szintlepesenkent csokkeno mertekben kapjon az allat tovabbi elnyelest.

Tovabba bonusznak tunik szamomra az, hogy esetleg a mai mertekekhez kepest megnone az elnyeles merteke. Olvassunk at tobb forum topicban, ahol az egyik legnagyobb problema az, hogy a jatekosokat folyamatosan 15% EP ala verik magasabb szintrol. Magasabb elnyeles csokkentene ezeket a tulzott sebzeseket is.


Ezt remelem nem gondolod komolyan! Illetve remelem ugy erted, hogy a ksiebb kariknal megno. Mert a top kariknal pont az a gond, hogy az elnyeles tul magas!
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
74. hozzászólás - 2009.02.12. 12:57:10 (Válasz BaalCain #70 hozzászólására.)
"H az állat amit egy vadászattal felnött kari elfog bármilyen szinten tulajdonságban vetekedni fog azzal amit 4 hónapon át nevelsz ez az igazi jövő"

Két szempontból is jó lenne, ha az alapszint is beleszámítana.
1. Nem mindegy, hogy 40. szinten egy 80. szintű állatot lecserélve 1-es elnyelést kapok, vagy 40-est.
2. Egy 40. szintű alapjátékos, átlagos karakternek kb. 20-as állata van max. Azaz 60-as a hátránya, ez csökkenne 40-re.

Tehát ha az alapszint beleszámítana, az mind a topnak, mind a többségnek jó, előbbi cserélhet, utóbbi kisebb hátrányt szenved, szűkűl a szakadék.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
75. hozzászólás - 2009.02.12. 12:58:27
Én Jeriko-val értek egyet ez a lehetség esélyt ad a gyengéknek hogy felmutassanak valamit amíg a top ha továbbra is ilyen kocka még akkor is bőven marad előnye csak így ők is skkal nyugodtabban cserélhetnek mintha 100-ról hirtelen 0-ra esnének visza(bár általában inkább vegyesen fejlesztik vagy kennelben az új kedvencet)mondom ezt úg hogy soha nem voltam toppos és egy 35-ös állatot tudok felmutatni(amit nem én fejlesztettem mert ezt a karit az állattal együtt vettem át most vasárnap én a magam erejéből talán egy olyan 30-as állatot tudtam volna összehozni ha nem lettem volna lusta odafigyelni rá)szó val ez az újítás nekek szívás az tény de nem akkr ahogy emiatt veszítsetek hisz körülötettek mindenki ugyanúgy szív és közben a gyengébbek kapnak valamit amivel talán tudnak valamit kezdeni én személy szerint örülnék egy hasonló dolognak(kb úgy lenne jó ahogy Jeriko írta)és szerintem a toopos karikon kívül majdnem mindenki
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
76. hozzászólás - 2009.02.12. 13:03:26 (Válasz Hauer92 #75 hozzászólására.)
Topos karikon belul is sokan (bar nem mindenki) orulnenek, nyugodj meg.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
77. hozzászólás - 2009.02.12. 13:08:57 (Válasz Simon #76 hozzászólására.)
hát én azt nem tudhatom soha nem kerültem 300-on belűl(kivéve az első napon akkor ott tébláboltam az első oldalon napokig aztán jöttek a szakik és enyhény szólva lemaradtam )meg most hogy átvettem egy másik karit és a sajátom töröltem(a végén már elég fárasztó volt állandóan loholni hogy legalább a szint átlaagát megüssem de a spektet is húzzam közben)így most 33-as vok és biza n nagon örülnék ha gond nélkül le tudnám cserélni az állatom bár nagyon megtetszett így lehet a több állatos harcban benn marad szóval szerintem a szerver 90%-a örülne egy ilyen dolognak(és ez igaz az összes szerverre)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
78. hozzászólás - 2009.02.12. 13:13:32
Egyértelmű, h az újonnan befogott állatnak alapból erősebbnek kell lennie, mint a nála 30 szinttel hamarabb elkapottnak.
Viszont ha olyan mértékű lesz a szintlépés változtatás mint ami a tervben szerepel az mint Endyr is írta azt eredményezi, h kb mindenkinek ugyanolyan értékei lesznek állatból. független attól,h mennyire aktiv játékkal jutott odáig.
Örökéletű gond az intelligens aktiv játékosok játékmódjának rossz kezelése.

Ez a két változtatás együtt lesz nagyon erős. Persze, mindenkire ugyanúgy hat. Persze csak meg kell szokni. és persze majd lehet költeni sokkal többet az aktiv portyázóknak gyógyításra.
A hozzászólást BaalCain módosította 2009.02.12. 13:14:03-kor
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
79. hozzászólás - 2009.02.12. 13:17:28 (Válasz BaalCain #78 hozzászólására.)
"Persze, mindenkire ugyanúgy hat. Persze csak meg kell szokni"

Szerintem felesleges aggódni. Aki most is erős, ez után is meg fogja oldani, hogy erős legyen, aki gyenge, hiába vesz át erős karaktert, ezután is gyenge lesz...

Persze ha már változtatás, hozzuk ki belőle a legtöbbet amit megtehetünk a játékegyensúly, és a lemaradók érdekeinek védelmében.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
80. hozzászólás - 2009.02.12. 13:18:34 (Válasz BaalCain #72 hozzászólására.)
Baalcain - en is mar 2.5 honapja fejlesztem a masodik allatomat, es MAR 17. szintu. Probaltam lecserelni az elso allatomat, de lapossa ver... mindenki. Pedig azt hiszem elmondhatom, nem vagyok egy kifli karakter. Ha pedig elvernek, akkor nem fog fejlodni az allat.

Hogy kompromisszumkeszseget mutassak, el tudom kepzelni, hogy ne szamitson az alapszint az elnyelesbe, de akkor:
1. ne draguljon az allat idomitasi koltsege sem magasabb szinten, ha mar ures tokot kapok, akkor maradjon a tok ugyanolyan olcso.
2. legyen eros kennel reform, hogy ne tartson honapokig kifejleszteni egy *valamirevalo* allatot -- es itt korantsem arrol beszelek, hogy ugyanolyan eros mint az elozo, csak egesz egyszeruen erjen *valamit*.

Es ez meg mindig gyengebb megoldas, mint amit Jeriko javasolt.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!