Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
421. hozzászólás - 2009.04.20. 06:18:47
Ha már továbbadni nem lehet a felszereléseket, akkor az sem lenne rossz, ha visszaadna némi őskövet a rendszer (mondjuk 30%át), mikor kisajtolom az állatom.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűBustadFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
422. hozzászólás - 2009.04.27. 12:08:25
Hali!

Lenne egy olyan javaslatom, h az állatok felvidításánál mi szabhassuk meg, h mennyi LE-t szánunk rá. Nállam legtöbbször elég lenne 10-20 %-nyi felvidítás is. Vélemény?

Üdwe
Pontszám: 7.20
kedvencSteroszNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
423. hozzászólás - 2009.05.05. 12:04:05
Elképesztő, pont azért jöttem fel ide, hogy erről írjak, és tessék pont az uccsó hozzászólás erről szól. Valóban, én is jobban be tudnám osztani az LE-t, ha megszabhatnám, hogy mennyit szánok a felvidításra, és az állatom nem zabálna fel mindent, amíg csak ki nem pukkad. Egyszóval: szerintem jó ötlet, támogatom
Pontszám: 7.50
fórumozóXxXxXFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
424. hozzászólás - 2009.05.05. 17:31:02 (Válasz Bustad #422 hozzászólására.)
Idézet: Bustad - 2009.04.27. 12:08:25
Hali!

Lenne egy olyan javaslatom, h az állatok felvidításánál mi szabhassuk meg, h mennyi LE-t szánunk rá. Nállam legtöbbször elég lenne 10-20 %-nyi felvidítás is. Vélemény?

Üdwe



Igazad van kellene ilyen.
Vagy kilehetne fejleszteni szakértelemmel.
XxXxX
és
Norbyyy
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
425. hozzászólás - 2009.05.05. 17:32:56 (Válasz Bustad #422 hozzászólására.)
kevés LE-ból meg tudod csinálni.
Pontszám: 3
kedvencSteroszNő
Végzetúr tanonc
22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
426. hozzászólás - 2009.05.06. 14:45:18
Azt hiszem, arra gondolsz, hogyha kevés LE-d van, akkor nyugodtan bele lehet tömni az állatkába. De pont ez a probléma, hogy általában sokkal több LE van az embernél, mint amennyit morálnövelésre szánna, és nem szeretjük, amikro az állat a csontvelőt is kiszívja belőlünk.

Közben gondolkodtam, módosítanám a javaslatot: a rendszer azt tudja, hogy mennyi LE-be kerül 1% morál javítás. Amennyiben lesz ez az opció, azt lehessen kiválasztani, hány százalék LE-vel kivánja növelni a morált. Esetleg van mellette egy passzív ablak, amiben a beírt % alapján kiíródik, mennyibe kerül a növelés. Ha lesz ilyen, akkor szerintem ez egy kulturált formája lenne a dolognak.
Pontszám: 7.50
irritálóSelymessNő
Végzetúr tehetség
114 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
427. hozzászólás - 2009.05.14. 10:01:49
Sziasztok.

Nem lehetne azt megoldani, hogy több állatot is lehessen gyógyítani egyszerre?
Pontszám: 8.25
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
428. hozzászólás - 2009.05.14. 10:06:58 (Válasz Selymess #427 hozzászólására.)
gyógyítani ÉS idomítani is. az is jó lenne
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
429. hozzászólás - 2009.05.14. 11:38:39
sok minden jó lenne. a gyógyítás nagy butaság lenne. így legalább totózhatok, hogy a 4 állatból melyiket gyógyítsam. egyébként meg egy klikk és 4 gyógyítás lezavarva. idomítás dettó. ne akarjuk már a végletekig egyszerűsíteni a játékot.
Pontszám: 3.80
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
430. hozzászólás - 2009.05.14. 18:01:03
winnie gondolom csak ironikus akartál lenni, mert nem egy nagy élmény félóránként gyógyítgatni a kispajtáson. Szegény állatkám megint bekómált mintha csak jólesne neki.

Viszont javaslom legyen tétje a dolognak, bekómál a kis jószág akkor ne támadjon fel ingyen. Legyen mondjuk szint*100 amiért újra harcba áll. Estleg ezzel az opcióval full életerővel. Az ár csak hasraütésszerű lehetne machinálni alapszinttel és lépett szintel is.

Az idomítást ha jól tudom Miklós kijelentette nem lehet majd berakni turnusokra(több félóra egyszerre) viszont több állat egyszerre történő idomítása időszerű lenne a sebgyógyítással egyetembe. Ja és volt valami olyasmiről szó h gyógyításkor nő a kedvenc morálja tessék már berakni ezt a tápot.
Köszönettel :
Freez
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 3.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
431. hozzászólás - 2009.05.14. 18:29:27 (Válasz Freez #430 hozzászólására.)
40+40-es idomítással gyorsan megy a dolog. Gyógyításra ugyanez igaz. Miklós már többször kijelentette, hogy (elsősorban) azért, mert valaki nem akarja fejleszteni a megfelelő szakértelmet (mert szerinte felesleges), nem fog egyéb kedvezményt tenni. Ha sokat akarsz gyógyítani, növeld a szakértelmet, ha röviden szeretnél idomítani növeld a szakértelmet. (A nincs értelme, meg nem tápos kommentektől kíméljetek légyszíves. Vagy időt áldozol a dologra, vagy LE-t).

Ui: a következő állatomat pl 20+20-al idomítom. Maximum 5 klikkelésből.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
432. hozzászólás - 2009.05.14. 18:31:54 (Válasz CaveMaN #431 hozzászólására.)
Ezek szerint már 40-es a turbód. Mikor lesz ilyen nekünk?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.75
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
433. hozzászólás - 2009.05.14. 18:33:40
Lehet hogy nem erre gondolt a megfelelő szakinál, de komolyan 40 es turbód van
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
434. hozzászólás - 2009.05.14. 18:35:19
Hu, bakter, itt a turbóról van valójában szó? Rossz helyre címeztem a kommentemet
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
435. hozzászólás - 2009.05.14. 19:08:01
Nekem konkrétan nem a menniységgel van bajom, hanem, hogy nem lehet minden állatot külün gyógyítani, nem egyszer fordul elő, hogy 150-180 életerőt sérülnek egy portyában az állatok (epikustól akár többet is) csak varázslatból (4 van, az 600-840 sebződés.. ), ezt most 40-es gyógyítással + 6-os bűvös kunyhóval 2 óra alatt tudom kigyógyítgatni, ezen az se sokat segít ha növelem a gyógyítást mert ugyan többet gyógyulnak a dögök de akkor is csak egy gyógyul egyszerre, mindet gyógyítani ugyan úgy 2 óra. Szerintem ha már a hordázás bekerült a gyógyítás is kaphatna annyi turbót, hogy 10-nél 30-nál 60-nál lehessen +1 állatot gyógyítani. Sőt ez még lehet tulzás is már +1 állat gyógyítása is nagyon sokat segítene mondjuk 30-as vagy 40-es szakértelemtől, a lényeg nem az LE-t sajnálom rá, van is gyógyításom, csak gyakran előfordul, hogy így sem elég.


Az idomítás tök más tészta, nem "életmentő" tevékenység. A gyógyítás epikusozás közben vagy háborúban nagyon fontos lehet ha nem kell cserélni ill. nem ájul be az állat, az idomításra ez nem igaz, aki meg szán rá némi LE-t az a néhány napot simán néhány órára tudja csökkenteni. (Ahogy Sanyi is írta 20+20-al már egy 60-as dög is csak 2 óra idomítás, akár vadászat közben is simán megvan)
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.05.14. 20:14:51-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
436. hozzászólás - 2009.05.14. 19:35:42 (Válasz CaveMaN #431 hozzászólására.)
CaveMaN úgy látom félreértettél nem azt szeretném, hogy 1 kattintással begyógyítsam minden állatkám sebesülését 0-ás szakival hanem azt, hogy egyszerre tudjam gyógyítani a kis dögöket, ahogy Otoaak is leírta. Mondjuk humánusabb lenne ha a sebgyógyítás minden 10 szintje után tudna az ember +1 állatot gyógyítani. Mivel 3 állattal harcolok (amikor szunyi nem fekszik) így nekem a +1 állat gyógyítási lehetősége is bőven megfelelne és ki is tudnám vitelezni. Sajnos még csak 9-es a sebgyógyításom (bár tervben van a növelése).
A tápos részről csak annyit mióta segít a gyógyulásban is szerintem jócskán felértékelődött mert ha Meszy, Rubinszemű Éjvirág vagy erőben hozzájuk hasonlóak látogatnak meg akkor bizony van ám sérülés, ez sem utolsó szempont.

Igazából az idomítás tényleg nem annyira fontos (legalábbis számomra) de ott is el tudnék képzelni egy hasonló rendszert.
Lehet az állatok gyógyításának problematikája is csak azért érint mert a térkapus szörnyikék kinetikussal lövöldöznek.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
437. hozzászólás - 2009.05.14. 19:46:26 (Válasz Freez #436 hozzászólására.)
Később meg kataklizmával, az se jobb. (Rosszabb.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
438. hozzászólás - 2009.05.14. 19:59:34 (Válasz Mortimer #437 hozzászólására.)
Azok voltak a szép idők, amíg tiszta fénnyel jöttek.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
439. hozzászólás - 2009.05.14. 20:03:33 (Válasz Mormord #438 hozzászólására.)
Off: Imádtam tiszta fény ellen harcolni volt h 0 sebzéssel jöttem ki a csatából.

Mortimer: köszönöm a biztatást akkor csak kell az a bűvös kunyhó is vagy legalább egy 15+15-ös sebgyógyítás.
A hozzászólást Freez módosította 2009.05.14. 20:05:51-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
440. hozzászólás - 2009.05.14. 20:16:15 (Válasz Freez #439 hozzászólására.)
(Ha már a konkrét tanácsomra vagy kiváncsi, nekem 1-es a gyógyításom... Szerinted hogyan tudnék 3000 életpontot visszagyógyítani? Négy állatnál?)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője