Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
341. hozzászólás - 2009.03.12. 12:11:33 (Válasz Kareese #339 hozzászólására.)
Mithrill hám sztem 4-et ad,a bőrpáncél ad 2-t.Nem?
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
342. hozzászólás - 2009.03.12. 12:18:43 (Válasz Kareese #339 hozzászólására.)
Vedd észre, hogy számít a karaktered szintje is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagKareeseFérfi
Végzetúr tanonc
15 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
343. hozzászólás - 2009.03.12. 13:52:18 (Válasz Mortimer #342 hozzászólására.)
Észrevettem.

CSak egy építő jeleggű hozzászólás akart lenni segítség azoknak akik esetleg a képletkészítéssel foglalkoznak.
A meg vagyok zavarodva rész meg az itt a fórumban elhangzottakra vonatkozott...

Bár teljesen jogos, hogy nem tűnt ki a szövegből:)

Mithril hám van a nagyobbik dögön a kicsin bőrpáncél akar lenni nem is tudom miért írtam hámot:)
Adnon Kareese - A Tudás Hatalom
Pontszám: 5
kedvelt tagBKayFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
344. hozzászólás - 2009.03.12. 20:12:49
Eddig nem találtam képletet (lehet hogy már van), de az általam begyűjtött adatokhoz jó közelítést ad:

Elnyelés=(szint*2+alapszint)/3+1

(értelemszerűen tárgyakat nem vesz figyelembe)

Mi a gond?

Mindenki alapszint/2-vel arányos tagról beszél...

Tihor M. bejegyzése alapján a képlet tartalmaz egy logaritmikus tagot ami nem az állat, ha nem a karakter szintjétől függ.

Kevés és a karakter adatait nem tartalmazó állat adatom van (na jó a sajátom azért meg van).

Annyira nem érdekel hogy sokkal több időt öljek bele
Pontszám: 5
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
345. hozzászólás - 2009.03.14. 07:55:06
Összefoglalom a véleményem az állatreformról egy hasonlattal. Elképzelek egy futóversenyt, ahol három kör megtétele után az élen futókat elkezdik kővel dobálni a versenyszervezők. Ha még akkor is vezetnek, akkor jöhet a távcsöves puska. Ez kommunista munka.
Jó ötlet volt, hogy nehezebben lehessen szintet lépni, de hogy valakinek a befektetett munkáját visszamenőleg leírjátok, az igazságtalan.
Nem fogom kisajtolni az állatomat, inkább befejezem a játékot.
Én védelemre és elnyelésre építettem a stratégiámat. Úgy akartam érvényesülni, hogy ne gyalázzam le a játékostársaimat. Most lerúgjátok a fél lábamat. Kedveztek azoknak, akik támadásból és kritikus ütésből 3 körben szarrá vertek eddig is.
Nem sírok, átmehetnék én is brutálba, de ez nem a stílusom.
Ez maradjon meg azoknak, akiket eddig is támogattatok. Előre a kommunizmus és a brutalitás útján!
Pontszám: 4.44
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
346. hozzászólás - 2009.03.14. 09:51:51 (Válasz Haltintop #345 hozzászólására.)
Ennek a játéknak mi köze a kommunizmushoz ? lol... Az állatreformra szükség volt amúgy is.
Pontszám: 5
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
347. hozzászólás - 2009.03.14. 12:20:09
Neked lehet, mert nem fejlesztettél állatot. A szabályok felrúgása, ami egyeseknek különös hátrányt jelent, sérti az egyenlő esélyek elvét. Az állatreformot úgy is meg lehetett volna alkotni, hogy igazságos legyen.
Az erős szövetségek most különös előnyhöz jutnak, 2, vagy nemtudom hány 20-as állattal támadhatnak. Nekem csak egy állatom lehet, azt is elveszik tőlem. Kurva jó! Erre tényleg szükség volt.
Pontszám: 3
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
348. hozzászólás - 2009.03.14. 12:24:02 (Válasz Haltintop #347 hozzászólására.)
Mekkora alap és TP szintű állat volt a reform előtt, és mekkora most? És mekkora a te szinted?
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
349. hozzászólás - 2009.03.14. 16:20:07
A gátfutók elindulnak a pályán. Nagy a küzdelem, kitűnő a verseny.
De mit csinálnak a szervezők? A 6-os pályán az utolsó gátakat lecserélik 30 cm-rel magasabb gátakra. El is bukott a versenyző, és nem érti, hogy ez miért történt vele? A többiek persze okosabbak, tudják a választ: rossz pályát választott. Nem a szervezők a hibásak, a gátakat ezután is lehet manipulálni.
Válaszom a kérdésedre: 59-es állatom volt, 39-es lett. Intelligens kedvencem 30-as, tudatturbót folyamatosan nyomtam bele. Most a meggyőzőkészséget töltöm fel. Hétközben nem tudok annyit portyázni, hogy életben tartsam, és a tulajdonságokban sem tudok fejlődni. Amúgy semmi vész, jó a játék, további jó játékot mindenkinek!
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
350. hozzászólás - 2009.03.14. 18:58:08
Annyit nem lehetne még megcsinálni, hogy egyszerre ne csak egy állatot lehessen idomítani/gyógyítani? Nem lenne túl nagy táp (esetleg kössük a képességeket bizonyos szintjeihez az idomításnak és a sebgyógyításnak) viszont sok időt lehetne vele spórolni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
351. hozzászólás - 2009.03.14. 20:10:43 (Válasz Haltintop #349 hozzászólására.)
Nos, mivel két fontos értéket nem írtál le, ami egyébként kértem, ezért tippelésekbe kell bocsátkoznom. Tippre olyan 25. szintű lehetsz, az állatod alapszintje pedig olyan 6-10-es lehet. Ami azt jelenti, hogy a reform előtt 35-40 körüli elnyelése lehetett (az állat alapszintje és a te szinted összegének elértéig nőtt lineárisan az elnyelés, utána már nem szintenként nőtt). Most, a reform után 40-45-ös lehet az elnyelése (alapszint fele, plusz tapasztalati szintnél kicsit magasabb értékről van szó).

Azért nem értelek, mert azt mondod, hogy az állat elnyelésére alapult a taktikád, és ezt most tönkretették. Ha a tippjeim közelítőek, akkor a taktikád nemhogy kútbaesett, de még kicsit erősödött is.

Ja, hogy több idő kell a szintlépéséhez? És növelned kell a meggyőzőkészségedet?
Ez a top20-ban is ugyanolyan probléma, én is növelgetem a meggyőzőkészséget, úgyhogy nem az utolsó gátakat emelték meg, hanem az összeset feljebb emelték...
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
352. hozzászólás - 2009.03.14. 22:48:42
Bonca! 23-as szinten vagyok, és 33-as az elnyelése az állatnak. Az alapszintje 7-es.
Köszönöm a hozzászólásodat!
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
353. hozzászólás - 2009.03.15. 08:14:05 (Válasz Haltintop #352 hozzászólására.)
Köszi az információkat. akkor kicsit fölé lőttem, de nagyjábó azonos a mostani és a reform előtti elnyelés.

Ami tudsz tenni.
Be kell idomítani sürgősen egy új állatot. Ha egy 25. szintűt elfogsz és azt beidomítod, akkor (mivel sokat portyázol) sűrűn fog szintet lépni 20. szintig. Ilyen szintmagasságban már az új is tudja adni ezt az elnyelést, de kevesebb kell neki szintlépéshez. Sőt az ép-je is magasabb lesz, már 14. tapasztalati szintje környékén annyi lesz, mint most a 39. szintűdnek.
Ha van már kenneletek akkor az új állat ott tud fejlődni, amíg elég erős nem lesz.
Később már felvátva tudod őket harcra hívni. Az egyik mindig tud a kennelben pihenni, ahol közben fejlődik is, és a morálja nem esik.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
354. hozzászólás - 2009.03.15. 08:39:23
A reform előtt ha a dögöm végzett a kennelben az ugrabugrával, akkor szépen nyugodtan várta, hogy kezdjek vele valamit, és közben nem csökkent a morálja. Most viszont igen. Ez szándékos, vagy valami bug? Vagy most jó, és régen volt bugos?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 6.67
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
355. hozzászólás - 2009.03.15. 08:53:23
Ismét felteszem a kérdést: Mivel NAGYON sok új állat került be a játékba, nem kellene-e az állatoknak adható tárgyak árát jelentősen csökkenteni? Egy-egy játékos költsége az állatreformmal nagyon megemelkedett.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 8.33
kedvelt tagHaltintopFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
356. hozzászólás - 2009.03.15. 09:24:21
Bonca, mégegyszer köszönöm a segítségedet. Azt hiszem kevesen vagyunk, akiknek nem tetszik az átalakítás, úgyhogy belenyugszom.
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
357. hozzászólás - 2009.03.15. 10:10:32 (Válasz Haltintop #356 hozzászólására.)
Szívesen Haltintop!
Félre ne érts, én sem örültem a vátozásnak (116. szintű volt az egyes számú állatom), de alkalmazkodni kell, ha életben akar maradni az ember.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
358. hozzászólás - 2009.03.15. 10:11:15 (Válasz Crimson #354 hozzászólására.)
Úgy sejtem, reform előtt volt bugos.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
359. hozzászólás - 2009.03.15. 11:14:18 (Válasz bonca #358 hozzászólására.)
Kennel
Itt gyakorolhatják a harcot a kedvenceid szövetségi társaid kedvencei ellen, és fejleszthetik magukat. Az épület elkészülte után minden beidomított szörnyed mellett lesz egy új gomb, a gyakorlás. Csak a pihenő szörnyek gyakorolhatnak a kennelben. Az állatod annyiszor két órán át fog gyakorolni, ahányas szintű a kennel, és ennek megfelelő tapasztalati pontot is kap. Gyakorlás közben szörnyed morálja nem csökken. A kennel maximális szintje 24.


Pontszám: 5
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
360. hozzászólás - 2009.03.15. 11:31:40 (Válasz Enchanter #359 hozzászólására.)
Ez rendben is van, de Crimson azt vette fel, hogy amikor végzett a kennelben az állat, utána nem csökkent hosszú ideig a morálja a reform előtt. én erre mondtam, hogy bug.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!