Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
581. hozzászólás - 2009.06.08. 15:41:15
Kérnék egy linket vagy magyarázatot, hogy amikor ájult egy állat akkor miért csökken a morálja.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
582. hozzászólás - 2009.06.08. 15:51:48 (Válasz Morroch #581 hozzászólására.)
ha nem csökkenne, akkor meg arra kérnél magyarázatot.

én arra kérnék magyarázatot (eskü, ez volt az első dolog, ami igazán meghökkentett a játékban), hogy ha meghal egy állat, akkor az miért nem hal meg? miért csak elájul? (ez még az elején volt, nem a 6000 maxÉP-s és 1000-es sebzések korszakában, jegyzem meg.)

de miért ne csökkenne a morál? anélkül nem lenne különösebb büntetés az ájulás, sőt, akár mesterségesen is szinten lehetne megöletéssel tartani a morált, ami abszurdum.

tenni kell érte, hogy ne ájuljon el - vagy viselni a következményeket.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
583. hozzászólás - 2009.06.08. 15:56:27 (Válasz winnie #582 hozzászólására.)
Nem rossz, köszi. Végre egy kellemes csalódás.
A te kérdésedre talán van egy szintén érdekes hozzáfűznivalóm.

Idézet: winnie - 2009.06.08. 15:51:48
ha meghal egy állat, akkor az miért nem hal meg? miért csak elájul?


Szóval képzeld el, hogy a VU-k megegyeztek egymás közt arról, hogy nem öljük meg az ellenfelünk max ájulásig küzdünk. De a térkapus lényekkel és epikus lényekkel nem állapodtunk meg ilyen dolgokban. Milyen jófejek a térkapus és epikus dögök, hogy nem ölnek meg ugye?
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
584. hozzászólás - 2009.06.08. 16:02:36 (Válasz Morroch #583 hozzászólására.)
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
585. hozzászólás - 2009.06.10. 08:59:21
Másik topicból copy, de ide tartozik...

Most olvasgatva a kristályhordás részt ide tartozik az állat gyógyítás is!

Egyszerre egy blökit lehet gyógyítani jelenleg (talán lesz ezen változtatva...), csak akkor tud gyógyulni harc közben, ha megvana megfelelő tárgy térkapuból/epikusból.
Azaz fél óránként ha tetszik ha nem rá kell nézni, miközben a horda óránként sebez... Tudom, tartsunk 2 sett blökit, de akkor a 11 lehetséges helyből máris csak 3 szabad helyünk lesz a 2x4 blöki miatt

-Átgondolandó, hogy a beájult blöki miét veszít morált, ha azt se tudja hol van?
-Miért nem lehet sebgyógy függően több mint 30 percre elzavarni gyógyulni a blökit?

Izgalmas lenne mondjuk egy ispotály, ahova belökve a blökit az sebgyogyitás szokszorozva gyógyul, és nemhogy nem csökken a morálja, de vezetőkészség függvényében még morált is kapna a blöki! Természetesen épület szint függő lenne, hogy hányszor 30 percre lehet belökni a blökit mint a kennelben...
Pontszám: 5.43
népszerűZotmundFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
586. hozzászólás - 2009.06.11. 08:13:21
A mágikus regeneráció gyógyíthatna a beidomított állatokon is, az összes állaton kb. 5-10%-át a saját gyógyulásodnak. Azt hiszem ezt igen könnyű lenne leprogramozni és naponta csak egyszer-kétszer lehet használni szóval talán nem túl nagy táp.
Pontszám: 9
kedvencAngithiaNő
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
587. hozzászólás - 2009.06.13. 12:38:34
Sziasztok!

Nem biztos, hogy ez a legmegfelelőbb hely ilyen kis aprósággal pattogni, de témában közelebb lévőt nem találtam.

Szóval a lények között van olyan, hogy óriás lajhár, ami érdekesen hangzik, amikor nem az alapméretű állattal találkozunk. Pl. kisebb óriás lajhár, óriás óriás lajhár, hatalmas óriás lajhár... Nem nagy dolog, lehet vele élni, csak eszembe jutott.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
588. hozzászólás - 2009.06.13. 12:47:19 (Válasz Angithia #587 hozzászólására.)
Épp előbb fogtam egy hatalmas törpe hőst.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
kedvencAngithiaNő
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
589. hozzászólás - 2009.06.13. 12:54:17 (Válasz Darah #588 hozzászólására.)
Ah, pont hatalmas szörnyeket kell befognom küldetéshez, de nem jönnek. XD Mindenesetre, nagyon szép oxymoron (vagy paradoxon?).
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
590. hozzászólás - 2009.06.13. 22:39:57 (Válasz Birka #585 hozzászólására.)
A többállatos gyógyítás folyamatban legalábbis Miklós szerint. Én még 2-3 hétnyi fejlesztési időt "adok" a dolognak mire elkészül és ha nem csalnak emlékeim 30-as sebgyógyítás kell hozzá.

"-Miért nem lehet sebgyógy függően több mint 30 percre elzavarni gyógyulni a blökit?"
Egy haver szerint ez üzlet több kattintás több bevétel ha te elküldenéd 1 kattintással aludni az állatot akkor az nem termelné a profitot kevesebb időt töltenél az oldalon.

"Izgalmas lenne mondjuk egy ispotály, ahova belökve a blökit az sebgyogyitás szokszorozva gyógyul, és nemhogy nem csökken a morálja, de vezetőkészség függvényében még morált is kapna a blöki!"
Kérjünk több szintet a bűvös kunyhóra és ha már + morál akkor, akkor az a meggyőzőkészség függvénye legyen. (Mire találnak az ispotályra egy képet már az 5. szerver indul...)

Ja és sebgyógyítás rulez!
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
591. hozzászólás - 2009.06.16. 06:15:22
Állatokkal kapcsolatban egy javaslat:Az állatok elnyelése átlagolódik,szerintem jó lenne ha több állatom van az elnyelésre kapnánk bónuszt:
2 állat:1,1 szorzó
3 állat:1,3 szorzó
4 állat:1,5 szorzó
Mit szóltok hozzá?
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 3
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
592. hozzászólás - 2009.06.16. 06:30:05
Jó lenne ha a több állatos gyógyításból lenne végre valami, elég régóta húzódik már ez ahhoz, hogy kicsit előrébb kerüljön már végre a prioritás listán.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
593. hozzászólás - 2009.06.16. 06:31:38 (Válasz Viharsarok #591 hozzászólására.)
Ha több állatod van, eleve jóval nagyobbat sebzel. Legyen elég ennyi.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
594. hozzászólás - 2009.07.01. 11:47:55
Miklós!

50-es vezetőkészségem van, tehát maximum. 3 állattal harcolok 30-as hordázással, egyenlőre nem is akarok többel. Két garnitúrám van jelenleg, tehát 6 idomított állat.
3 egész ügyes, 3 friss amikkel háborúba vagy "győzz 50 portyában" küldibe még nem kezdenék a kicsi elnyelésük miatt. Így 5 slotom van még. Az epikusok csatánként 200-400 ÉP-t zúznak a kis harcosaimnak, ha nem tartom magam üthetetlenül akkor fentebbről lecsapva 100-500 ÉP sebzést kaphatnak. Tegnap egy csatában negyed ÉP-jük maradt ott. A sebgyógyítás ló..., öhm semmit nem ér. Jelenleg 5-ös a, de ha 50+50 lenne akkor sem érne semmit mert félóránként egyszer használhatnám egy állathoz.
Ezek a dolgok intelligens kedvenc és bűvös kunyhó mellett történnek és a vastagbőr sem segít érdemben.

Én nem mondom, hogy csináld ezt vagy azt és ha nem akkor törlök, de szeretnélek megkérni, hogy mond el mit javasolsz a következő helyzetben. Ha már a játékosok által megfogalmazott megoldások nem valósultak meg.

Ja hogy már folyamatban van, csak a "-20 k LE-s" küldi és a Doomlord fontosabb meg még ki tudja mi? Persze a nemzetközi hozhatja majd a pénzt a konyhádra, de nem illik elfelejteni, hogy mi magyarok is fizet(t)ünk és teszteljük Neked, hogy (egyre) jobban működjön.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 7.44
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője