Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
161. hozzászólás - 2009.02.18. 14:19:17
Képben van valaki azzal kapcsolatban, hogy a 20-as gyógyítás mennyi ÉP-t ad vissza az állatnak?
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.02.18. 14:19:36-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
162. hozzászólás - 2009.02.18. 15:34:33
Minél magasabb alap szintű egy állat, annál kisebb jelentősége van a gyógyításnak. Mivel ez egy hosszútávú játék, pont nem azt kell nézni, hogy milyen hasznos a szakértelem az első pár szinten, hiszen a késöbbiekben új, magasabb szintű lény befogásával értelmetlenné válik a gyógyítás. A morálvesztés sokkal fenyegetőbb probléma, de még azt is elég sokáig lehet kezelni. Ha állatokat is sebző varázslatok kerülnek a játékba lehet, hogy borul minden és kelleni fog a gyógyítás, de tényleg kellene az a módosítás, hogy ne kelljen óránként klikkelgetni a gyógyításhoz. Nemrég történt a játékidő lerövidítésére vonatkozó fejlesztés. Utólag hozzá lehetne csapni, hogy a gyógyítás és az idomítás kicsit automatizálódjon, és meg lehessen adni, hogy hány órán át szeretném gyógyítani vagy idomítani az állatomat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
163. hozzászólás - 2009.02.18. 15:59:26 (Válasz winnie #158 hozzászólására.)
209 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 36 életpontot sebződött.

81 sebzés! Ellenfeled állata 14 életpontot sebződött. Yworl az oldaladon harcol. 21 életpontot sebzett

129 pontnyit sebeztél. Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 22 életpontot sebződött.

113 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled állata 19 életpontot sebződött.

Mindez 30-as másodlagossal, nehéz elhinnem, hogy mindenki 10-15-ös vastag bőrrel rohangál. Főleg mert olyan is van ezek között akinek annyira alacsony a szakértelem összege, hogy még azt is kétlem, hogy egyáltalán megvan neki a 30-as tanulás.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
164. hozzászólás - 2009.02.18. 16:02:42
Én a magam részéről már annak is örülnék ha a másodlagos támadásnak lenne valami hatása az epikus ill térkapus lényekkel szemben.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
165. hozzászólás - 2009.02.18. 17:47:18
Kérdés: Most az a lényeg, hogy az értelmetlen szakértelmek kifejlesztésére bírjuk a többséget, vagy visszavegyünk a 60-100. szintű állatok erejéből? Mert előbbi esetben például a kontinuumszűkítéssel, szubtéri érzékeléssel is kezdeni kellene valamit. Ugye ez nem cél?

Másik fontos dolog, hogy bármilyen furán hangzik, de bármilyen büntetés legkevésbé a topjátékosokat fogja érinteni. Ők simán megtehetik, hogy pakolnak 20-at a meggyőzőkészségre, és mivel az állatok szintje úgyis a felére esik, egy 40-50-es, egyébként erősnek számító állat napi 15 támadással + 4 térkapuval gyakorlatilag szinten tartható szintlépés nélkül is. Tehát a szintlépés növelése végeredményben könnyítés, mivel később lesz az állat kezelhetetlenül magas szintű, később kezd a morálja zuhanni, az elnyelés növedésének degresszíója okán pedig különbség egy 50-es és egy 80-as állat között nem sok van.

Ebből következően tehát ha az állatok szintje felére csökken, az elnyelés továbbra is szintfüggő, a morálzuhanás pedig a jelenlegi, akkor annak pont hogy nem a top, hanem a zöm issza meg a levét, mert számukra lehetetlen lesz 30. szintnél erősebb állatot fenntartani, többször kell cserélniük, többször kell idomításra költeni, és a játék jelentős részében használhatatlanul alacsony állattal harcolnak.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.33
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
166. hozzászólás - 2009.02.18. 20:07:27 (Válasz CaveMaN #161 hozzászólására.)
Én használom a gyógyítás skillt (lehet egyedül a játékban), mert eleinte az epikus meg a fentről jövő támadások majdnem kifektették Dyllon-t. 6-os gyógyítás 10 ép-t tölt, 12-es pedig 25-öt. Ennél többre felesleges vinnem, hiszen két óra vadászat alatt 100 ép-t lehet gyógyítani a dögön. (Mióta megnyomtam az intelligens kedvencet inkább már csak azért használom a szakértelmet, hogy érezze a törődést az állat. Igazán kaphatna morált a szeretetért.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
167. hozzászólás - 2009.02.18. 20:24:45
16-os gyogyitas 36-ot ad, egy ideig én is gyógyítással kompenzáltam ez epikus sebzését.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
168. hozzászólás - 2009.02.18. 21:21:47 (Válasz Mortimer #165 hozzászólására.)
Mortimer: he visszaugrasz a topik elejére, látni fogod, hogy az egész állatreformnak az a célja, hogy értelmessé tegye a már meglévő használhatatlan szakikat és a további esetleges újakat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
169. hozzászólás - 2009.02.19. 06:38:46 (Válasz Mortimer #165 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.02.18. 17:47:18
Másik fontos dolog, hogy bármilyen furán hangzik, de bármilyen büntetés legkevésbé a topjátékosokat fogja érinteni.


Minden módosítás legkevésbé a top-játékosokat érinti, még akkor is, ha az első 20 szint változatlan marad. Már írtam többször egy hasonlatot: ha egy gátfutó pályára betolunk egy újabb, minden eddiginél magasabb akadályt, az a rosszabb futókat sokkal súlyosabban érinti, mint a jó gátfutókat. Az biztos, hogy a jó futók érnek először oda, az is biztos, hogy a mezőny egészét nézve lassulni fog, de az is biztos, hogy a jó és rossz futók időereményének aránya romlani fog a jó futók javára.

Ezt jópár játék jópár módostásán lehetett már látni.
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
170. hozzászólás - 2009.02.19. 08:50:02
Egy javaslat, ami több eddigi ötletből született meg.

Állat harcra bírásához állat alapszintje/2-es meggyőzőkészség szakértelem szükséges.

Elnyelés: állat alapszint/2 alap elnyelés + állat lépett szint (max elfogott állat alapszintje)
30as alapszintű állat elnyelése: 30/2 + max 30=45 Ez az állat 45ös szinten éri el.

Példák:
10es alapszintű állat 5 elnyelést ad idomítás után. Max 15 elnyelést ad 10 lépett szint után.
A fent írt szinthez az állatnak 3500 TP-t kell szereznie. 0ás int. Kedvenc és napi 12 sikeres portya mellett ez 30 nap alatt teljesíthető. Ennyi idő alatt a játékos kb 6 szintet lép (kb 30 nap)és 16os szintű lesz.

16os szinten elfog egy újabb állatot. 8 alap elnyeléssel. Ekkor 7el ad kevesebbet az új állata, mint a régi. Az új állat max elnyelése 16/2+16=24 Ehhez 16 szintet kell lépnie az állatnak.
Még mindig int. Kedvenc nélkül számolva a fent írt paraméterek mellett 54 nap kell a 24es elnyelés eléréséhez. Ez idő alatt 5 naponkénti szintlépést feltételezve 11 (kb 60 nap) szintet lép a karakter.

27es szintű ekkor a karakter… 28as alapszintű állat 14 elnyelést ad a régi 24 helyett, de 42es a max elnyelés, ami kihozható belőle…
.
.
.

40es karakter 40/2 =20 Elnyelés. Itt kb a 27esen elfogott állat max 42es elnyelését lehet mellét tenni. Fele akkora, de mégis jóval könnyebb mint 1es-ről kezdeni. A max elnyelés 60.
Ezt már maxos int. Kedvenccel 45 nap alatt lehet elérni.


A fent írt elgondolással kötelezővé van téve az állatok cseréje, és maximálva van az állatok elnyelés, így nem lehet vele elszállni.

A fentieket úgy számoltam, hogy nem emelkedik 20as szint után a szükséges TP.
A kellő odafigyeléssel maxos int. Kedvenccel továbbra sincs szükség közvetlen moráljavításra. Ezt szerintem legjobban úgy lehet megoldani, hogy nem ugrik maxba az állat morálja szintlépéskor. Ezzel biztosítani lehetne, hogy az állat moráljával foglalkozni kelljen.
Úgy számolom, hogy az állat moráljával kb 40-50es szinten kell majd elkezdeni komolyan foglalkozni. Ha jól számoltam, akkor a játék elején az állatot az elnyelés miatt kell majd cserélni, míg később inkább a nehéz kordában tartás miatt (morálvesztés)

Ötletek morál javítására. Először is a felvidítás gombot felejtsük el végre, mert a mostani állapotaban használhatattlan.

1. Kennelbe rakott állat morálja javuljon. A kennel méretétől függően. %os arányban. Pl kennel szint*10% jöjjön vissza. Ide kombózni lehetne a gyógyítást is!
2. LE-ből illetve őskőből vásárolható morál növelő tárgy. Több fajta létezhet, amit a meggyőzőkészség nagyságától függően tudsz használni az állaton. 10es meggy.készs. szintentként lehet nagyobb tárgyat venni a kufártól. 10-20-30%-át adja vissza a hiányzó morálnak.

Végül egy új dolog, amit Miklós modellezhetne, ha jónak tartja a fentieket.
Az új állat kevés elnyelést adó problémán lehetne segíteni, hogy az állatot védekező illetve támadó módba lehetne állítani. Védekező módban több elnyelést adna, de nem sebezné az ellenfelet.

Tudom ez egy újabb ötlet csak, de talán egy elszállásoktól mentes. Biztosan kell még néhány számítást végezni a pontos értékek miatt, de elég jó kiindulásnak tartom.
Pontszám: 6.80
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
171. hozzászólás - 2009.02.19. 11:18:26 (Válasz Draglov #170 hozzászólására.)
De miért is akarjuk kötelezővé tenni az állatcserét? Nem azért nyertem meg 2400 csatát, hogy most a kukába dobhassam az állatom. Én felfejlesztettem a szívósságot és az intelligens kedvencet, hogy az állatom minél gyorsabban lépje a szinteket, cserébe elmaradtam a spektrálissal a szintemhez képest. Engem ki fog kárpótolni?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.63
kedvelt tagNougFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
172. hozzászólás - 2009.02.19. 11:45:47
teréz anya
"Pops used to say if you find yourself in a hole, the first thing to do is ta stop diggin'."
Pontszám: 5.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
173. hozzászólás - 2009.02.19. 12:08:08 (Válasz Ricardo #171 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.02.19. 11:18:26
De miért is akarjuk kötelezővé tenni az állatcserét? Nem azért nyertem meg 2400 csatát, hogy most a kukába dobhassam az állatom. Én felfejlesztettem a szívósságot és az intelligens kedvencet, hogy az állatom minél gyorsabban lépje a szinteket, cserébe elmaradtam a spektrálissal a szintemhez képest. Engem ki fog kárpótolni?


Cserebe nyerted a csatakat a portyak soran.
Pontszám: 5
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
174. hozzászólás - 2009.02.19. 12:10:24 (Válasz Ricardo #171 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.02.19. 11:18:26
De miért is akarjuk kötelezővé tenni az állatcserét? Nem azért nyertem meg 2400 csatát, hogy most a kukába dobhassam az állatom.


Nem én terveztem a játékot, de mivel már volt szerencsém ilyen jellegű tevékenységet végezni, megpróbálom megvilágítani, miképp gondolkodik egy tervező.

A játékban rengeteg olyan elem van, amik kölcsönös hatásai adják meg a játék ízét, a lehetséges irányokat, befolyásolják a játékosok döntéseit. A végeztúr egy nagyon sokrétű összetett játék. Rengeteg tervezés, elemzés áll mögötte, amíg a mostani állapotát el tudta érni. Le a kalappal Miklós teljesítménye előtt, hogy képes volt a különböző területeket (horda bónuszok, tulajdonságok, szakértelmek, tárgyak, állatok) olyan egyégbe szervezni, amiben valóban többféle fejlődési irány van, és egyik sem dominánsan erősebb, mint a másik. Természetesen vannak a játékban aránytalanságok, amik ezt az egyensúlyt időről- időre felborítják. Miklósnak pont az a dolga, és szerintem helyesen most is épp ezt teszi, hogy őrködik az egyensúly megtartása felett. Ezt egyesek érezhetik a kreativitásuk korlátozásának, a stratégiájuk keresztülhúzásának, de látnunk kell, nem az a cél, hogy XY-nak keresztbe tegyen, hanem az, hogy a tervezéskor elképzelt egyensúlyokat helyrebillentse.

Hogy mindenki értse miről beszélek, elmondom mik az állat jelenlegi formájával a problémák:
Az állat két módon avatkozik be a játék menetébe. Sebzést okoz, és az ellenfél által kiosztott sebzést csökkenti. Mindezt a harcban fejti ki (portya, térkapu, epikus) Az okozott sebzés gyakorisága és mértéke jelentős, de jellemzően alatta marad a fegyverrel okozott sebzésnek, ez nem okoz komoly gondot. (Kb az előzetes terveknek megfelelően működik) A sebzésfelfogással viszont már gond van. Ha megnézed, hogy mennyit sebződsz állattal és állat nélkül, akkor nagyon nagy a különbség. Ha összeveted az állat sebzésfelfogó képességét a fókuszkristállyal kapható sebzésfelfogással, akkor látszik, hogy az állat nagyságrenddel hatékonyabb. Elszállt az állat hatása a játék többi paraméteréhez képest.
Ez lehet a tervezés pontatlansága is, de inkább a módosítások hatásának tudom be. (Kerültek be módosítások a bétatesztek után is, és történtek módosítások a játék kezdete után is)

Mindnyájunknak az az érdeke, hogy a játék normális keretek között menjen tovább. Egyikünk sem szeretné (én biztosan nem), ha egysíkúvá válnának a dolgok. Legyen helye, szerepe a szintnek, a tulajdonságoknak, a szakértelmeknek, az állatoknak, a tárgyaknak, de egyik se dominálhassa a többit. Az állat most ilyen, és ezzel célszerű kezdeni valamit. A probléma csak az, hogy minden egyes módosítás számos egyéb kihatással is jár, erre is láttunk már példát. Nagyon nehéz megtalálni azt az optimumot, amivel a kívánt hatást el lehet érni. Pont ettől szép és nehéz Miklós dolga. Segítsünk neki a magunk eszközeivel, de bízzuk rá magunkat. (Ha mégsem jönne össze neki a végén úgyis rajta fogjuk számon kérni. )
Pontszám: 9.17
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
175. hozzászólás - 2009.02.19. 12:15:21 (Válasz Ricardo #171 hozzászólására.)
Ezen a koron mar regen tul vagyunk sajnos. Ha visszaolvasol lathatod az elso hozzaszolasombol, hogy kb ugyanazt irtuk. Sajnos nagyon kevesen vagyunk akiknek maga szintu az allatunk, ezert a szavunk nem szamit. (ugyanugy amikor a TP valtoztatas volt. Ezt mindig felhozom, mert meg mindig nem tudtam megemeszteni. Ezzel eleg nagy karok keletkeztek a jatekban. Akkoriban a teljes fejlodesi strategiaja esett kutba egy szuk csoportnak, es kb fogjuk be a szankat volt.)
Pusztan arrol van szo, hogy ha valtoztatunk, az legyen mindenki szamara nezve egyenloen jo!

A sajat gondolataimat es a fent olvasottakbol probaltam osszegyurni valamit.
Amikor motivaltak:
- legyen max az elnyeles
-az allat alapszintje szamitson az elnyelesbe
-a moralcsokkenes nehezitse az allattartast (persze ez nem jatekos akarat )
-erdemes legyen allatot cserelni
-legyen ertelme a meggyozokeszseg szakertelemnek, a gyogyitasnak

A legfontosabb pedig, hogy ne szalljunk el az allatokkal.
Pontszám: 7.50
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
176. hozzászólás - 2009.02.19. 12:32:46 (Válasz Draglov #175 hozzászólására.)
Majdnem mindenben egyetertek, kiveve a max elnyelessel. Ez egy szintlepesen, folyamatos fejlodesen alapulo jatek. Ne legyen konkret maximum. A jelen allapot, mely szerint lelassul a novekedes egy bizonyos mertek utan (karakterszint + alapszint) teljesen korrekt. Ami hianyzik, az az, hogy az uj allat belathato idon belul megelozhesse az elozo allatot -- azaz az alapszint beszamitasa az elnyeles alapertekebe.

Petur, annyi kiegeszitest tennek ahhoz amit te irtal, hogy lehet ugy is felfogni, hogy elszalltak az allatbol szarmazo bonuszok, vagy pedig ugy, hogy az allatok bonuszat csak egy nagyon szuk reteg tudja kihasznalni, es ez okozta az egyensuly bomlasat. Ha barki ki tudna hasznalni az allatokat kezdetektol fogva nagyobb mertekben -- tehat csokkene egy oreg magasszintu es fiatal alacsonyszintu allat kozott a kulonbseg, akkor mindez nem lenne tulzottan erzekelheto -- teljesen mindegy, hogy maga az elnyeles "alap" erteke 10 vagy 30, amig ezt mindenki el tudja erni.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.75
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
177. hozzászólás - 2009.02.19. 14:06:01 (Válasz Simon #176 hozzászólására.)
Tudom, nem tudok elég röviden fogalmazni, ezért nem csoda, ha a mondandóm egy része elsikkad. Valóban jelent aránytalanságot, hogy míg egyeseknek 80-as, uram bocsá 100-as szintű állata van, addig a nagy többség messze van ettől. De ugyanezek a különbségeket megtalálod ha a szinteket vagy a tulajdonság összegeket veszed alapul. Erről az aspektusról én szándékosan nem beszéltem. Ha valaki felismerte vagy ráérzett, hogy az állat szintje nagyon fontos, ezért ő intelligens kedvencet fejlesztett, mint ahogy azt egy korábbi hozzászólásban olvastuk, akkor az az ő tehetségét vagy szerencséjét példázza. Nem azért kell az állatokhoz hozzányúlni, mert vannak ilyen karakterek. Ezt a problémát a játék magától megoldaná azzal, hogy mindenki elkezdené az állatát tolni ahogy csak bírja. Ha a különbség nem is tűnne el, de állandósulna. A problémát én ott látom, hogy az helye, szerepe túlságosan nagy a többi tényezőhöz képest. Nem áll módomban modellezni a várható fejlődési trendet, de azt sem tartom kizártnak, hogy két hónap múlva, amikor tömegesen megjelennek a 150-200-as szintű állatok, akkor a közelharcban a fegyverrel okozott sebzés 1 lesz. (egészen pontosan sebeztél 80-at, az állat felfogott 100-at, de 1 a minimum sebzés) Ennek a jelenségnek gyökere nem abban van, hogy kicsi a fegyver sebzése, hanem abban, hogy nagy az állat sebzésfelfogása. És ez csak egy aspektusa annak a témakörnek, amit itt boncolgatunk. Mivel az állattartás nagyon sok téren nem úgy működik, ahogy kéne vagy ahogy el lett tervezve, ezért írtam kettővel ezelőtti bejegyzésemben, hogy engem egy átfogó reform sem zavarna, ha az kezelni tudja a problémákat. Nem az a baj, hogy keveseknek van 100-as szintű állata, hanem azzal, ahogy a 100-as szintű állat illeszkedik a játék többi paraméteréhez.
Pontszám: 8.75
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
178. hozzászólás - 2009.02.19. 15:12:44 (Válasz Petur #177 hozzászólására.)
Ertelek, hozzaszolasodnak ezt a reszet nem kommentaltam mivel egyetertek. A teljesseg kedveert: egyetertek az elemzesed azon reszevel, mely a magas szintu allatok aranytalan hatasarol szol mas kepessegek/tulajdonsagokhoz kepest.

En mondanivalodnak azt a reszet probaltam kommentalni, mely a karakterek kozotti kulonbsegekrol szolt.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.50
fórumozóAmateonFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
179. hozzászólás - 2009.02.20. 18:18:12
Nekem egy bajom van az állatokkal, hogy kiengedem és mire vissza nézek hoppá(!) 30 ÉP-ről lement 11-re,( ez most komoly, tényleg volt már ilyen!) és két hét gyógyítás kárba vész!
,,Pyarronban tisztességes kiképzést kapott, kevesen forgatták olyan jól a kardot, mint ő."
Pontszám: 5
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
180. hozzászólás - 2009.02.21. 10:45:31 (Válasz Amateon #179 hozzászólására.)
Idézet: Amateon - 2009.02.20. 18:18:12
Nekem egy bajom van az állatokkal, hogy kiengedem és mire vissza nézek hoppá(!) 30 ÉP-ről lement 11-re,( ez most komoly, tényleg volt már ilyen!) és két hét gyógyítás kárba vész!


Van egy egyszerű megoldás. Minél hamarabb lépjen szintet az állatod, és akkor az ÉP-je és a morálja is maxon lesz. Én eddig 3szor gyógyítottam az állatomon, abból 2 a küldetés miatt volt. (Teljesen gyógyítsd meg egy sérült állatodat. -küldetés)
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!