Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
81. hozzászólás - 2009.02.12. 13:21:44 (Válasz Simon #80 hozzászólására.)
"legyen eros kennel reform"

1. Ez a topszövetségeket segítené, akiknek tagjai amúgy is erősek.
2. Miklós amúgy is erősíteni akarja, mert most a szint csak a gyakorlás időtartamát határozza meg, de a szerzett TP-t is növelni fogja. (Ezt még szívem szerint kiegészíteném azzal, hogy abba lehet hagyatni a gyakorlást, ilyenkor persze egy darab TP-t sem kap az állat.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
82. hozzászólás - 2009.02.12. 13:22:56 (Válasz BaalCain #78 hozzászólására.)
Nem t'om ez a javítás sokat fog rajtam segíteni de korántsem annyit hog yaz itt vitatkozó felek közül bárkit is esélyem legyen elverni szóval nektek még mindig ott van amit edig elértetek és az hogy most a te állatod ugyanannyit fog érni mint az enyém attól neked még mindig jóval erősebb statjaid lesznek és nem hiszem hogy ezen az állat gyengülése a részetekről olyan sokat változtatna max az állat nem üt belém +100-at hanem csak 40-et és én is valamivel többet fogok rajtatok ütni de ttől a csatát még ti fogjátok nyerni és ez ettől ég nem fog megváltozni(ugyan nem tudom ki a karaktered de van itt pár ismerős név és biztosan kijelenthetem hog ettől az újítástól nem fogom tudni egiket se elverni csak egy gonddal kevesebb lesz a válamon hogy legalább az állatom ér is valamit és nem dől ki 30 csata után mint a mostani 35-ös állatkám aki 330 ÉP-ből gatdálkodik
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
83. hozzászólás - 2009.02.12. 13:28:40 (Válasz Hauer92 #82 hozzászólására.)
1. 30 csata után rég szintet kéne lépnie az állatodnak -> intelligens kedvenc
2. 30 csata után levernek róla 330 ÉP-t? -> kettes-hármas vastagbőr elég.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
84. hozzászólás - 2009.02.12. 13:47:28 (Válasz Mortimer #83 hozzászólására.)
hát igen 30 nyertes után esetleg de engem támadnak is kőkeményen és ez az állatot is érinti hisz senki nem megy bele kockázatos csatákba ha nem muszáj azaz az engem ért támadások nagy részét elvesztem(bár ennek az oka inkább az hogy nincs kiemelt tulajdonság amiben elverhetném a többi karit mondjuk a védelem azzal jót teszek magamnak és az állatnak is)a vastagbőrt meg nem hiszem hogy kifejlesztem pláne ha bekerül ez a fejlesztés hisz akkor veszteség nélkül szerzek egy másik állatot aki fürdik az ÉP-ben és nem verik le szóval a tanulást is csak azért viszem 28 fölé mert ott lesz a több állatos harc szakija
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
85. hozzászólás - 2009.02.12. 13:57:29 (Válasz Simon #80 hozzászólására.)
Kifli vagy.
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
86. hozzászólás - 2009.02.12. 14:00:39 (Válasz Kocos #85 hozzászólására.)
lehet bár amikor én megyek eddig (vasárnap óta számolom)majdnem 100%-os vok(4-et vesztettem és minden nap eltudtam költeni a pp-t mert itthon dekkolok mert a helyi orvos szerint beteg vok(bár ezt mind vizsgálat nélkül álapította meg de hát ez van addig se a suliban vok)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 3.33
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
87. hozzászólás - 2009.02.12. 14:01:26 (Válasz Simon #80 hozzászólására.)
Simon: ez azert van, mert taktikai hibat vetettel. Nem szabadott volna hagynod, hogy ekkora legyen az allatod, es elobb kellett volna valtanod. Ha az alap szint szamit, akkor meguszod konnyen tudom. En megszenvedtem a valtast, de meg is lett az eredmenye. Most meg ahogy mennek a hsz-k szepen meg lesz ez szavazva, szamitson az alap. Franko.

--
Amugy miert is kell segitenunk annyira elszantan a gyengebb jatekosokat? (Tudom ettol aztan nem leszek nepszeru) Ha elerek valamit, es a masik nem, akkor jojjon az ollo nekem? Egyes szamban beszelek, de nem vagyok egyedul csak a nagyon szuk reteg tagja.
Hozzuk fel a lemaradottakat, kozelebb jojjenek, legyen eselyuk... Fenebe elrontottam a karakterem fejleszteset gyengebb lettem masoknal. Tessek mar valtoztatni, mert igy nincs eselyem. ehh

Asszem tobb ervet mar nem tudok felsorolni, es mivel a kisebbseghez tartozom igy eselyem nincs.
A hozzászólást Draglov módosította 2009.02.12. 14:02:21-kor
Pontszám: 7
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
88. hozzászólás - 2009.02.12. 14:05:39 (Válasz Draglov #87 hozzászólására.)
Hozzaszolasod elso resze: touché

A masik reszerol, hat, ez mar csak ilyen. Egy tarsasagi jatekban avagy barmilyen tarsadalmi kozegben a szabalyok kovetik a fo iranyvonalt. Szerintem ez nem meglepo itt sem. Ne keseredj el, fogadd el, es hasznald ki a mindenkori szabalyokat a leheto legjobban.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
89. hozzászólás - 2009.02.12. 14:14:19 (Válasz Draglov #87 hozzászólására.)
nos a szerntem azért kell a gyengéket felhozni mert ha nem teszik megmaradnak az erősek de ők sem egyenlő erősek azaz az erősek közt is lesz gynge és honnét tudod hogy nem te leszel az?akkor majd te is örülsz néhány ilyen fejlesztésnek.Részemről mint mondtam ezek az újítások nem nomnak sokat a latba mert nem erre építek azok meg akik gyengék nem azért gyengék mert hülyék vagy mert nincs lehetőségük erőssé válni hanem mert nincs taktikájuk vagy ha van is nem tudják kivitelezni vagy épp a választott taktika bukik meg szóval ezzel csak azok fognak felérni hozzátok akik komolyan játszanak de nem prémesek és nincs anny lehetőségük(vagy épp idejük)ha van az embernek egy jó taktikája amire építeni tud akkor nyerni is tud kérdés hogy ki taktikázik jobban(és hgy ki mennyit szív az újításokkal)a topposok jól taktikáztak ezért topposok de lehet valakinek pont ezek az újítások hiányoznak a stratégiájukból hogy beinduljanak(nekem mondjuk pont nem de haverom erősen várja már azt a néhány dolgot ami mostanában jön mert szeretne utána kigondolni valamit ami beleszámolja ezeket is)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 4
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
90. hozzászólás - 2009.02.12. 16:08:15 (Válasz Draglov #87 hozzászólására.)
"Amugy miert is kell segitenunk annyira elszantan a gyengebb jatekosokat?"

Hogy ne legyen a játék unalmas.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.33
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
91. hozzászólás - 2009.02.12. 16:20:53
Mondjuk én egy casual gémer vagyok. Ez után a változtatás után nem hiszem hogy lesz magas szintű állatom, mert nem lesz időm sebgyógyítani meg kenneleztetni meg odafigyelni rá. Jelenleg se nagyon van az alkalmi játékosoknak állata, pedig sokkal egyszerűbb a tartásuk. Azt elismerem hogy az állatos szakikat senki nem használja. Viszont ha bejön ez a fejlesztés én akkor sem fogom mert nincs annyi idöm a játékra hogy én félóránként feszaladjak: gyógyítani, aztán megint aztán kennel na ez nem fog menni.

Lesz két elsö szintü állatom (vagy három) aztán majd nézem hogy felváltva agyonverik őket (meg engem) , néha megetetem öket párszáz léért csak hogy a gondoskodás is meglegyen oszt ennyire fogja futni.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.02.12. 16:21:21-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
92. hozzászólás - 2009.02.12. 16:23:26 (Válasz Almási Viktor #91 hozzászólására.)
"Mondjuk én egy casual gémer vagyok."

Aha, egymillió feletti rablással. Én meg százezerrel egy béna játékos.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
93. hozzászólás - 2009.02.12. 16:27:53 (Válasz Mortimer #92 hozzászólására.)
Azt akkor szedtem össze amikor a munkahelyemen is tudtam játszani, sajnos a gazdasági válság hatására ez megváltozott, most csak otthonról terjesztem a kórságot töredékidöben.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
94. hozzászólás - 2009.02.12. 17:23:08
Nagy hirtelen olyan rengeteg hozzászólás született, hogy képtelen voltam végigolvasni és értelmezni mindet. Én is szeretnék hozzászólni, és nem csak azért, hogy növeljem a hozzászólások számát.

1. A végzetúrban belefutottunk már néhány olyan problémába, ami a több tesztkör ellenére sem jelentkezett. Ezek egyike az állatokkal kapcsolatos. Mindnyájan érezzük, hogy az állattal problémák vannak. A lélekkufárnál megvásárolható megatápos cucc ad 8-10 elnyelést. Az állat meg ad hozzá még 50-60-at?
2. Aki egy ideig 30-as portyán volt, az könnyeben tudott magasabb szintű állatot összehozni. (Ez csak akkor jelent egyensúlytalanságot, ha az állat domináns szerephez jut a portyázásban, vagyis a mostani feltételek esetén)
3. Van egy csomó olyan állatos szakértelem, amire nincs szükség. (vagy nekem legalábbis nem volt rá szükségem.)

Baj-e, ha a játékban valamelyik feltétel megváltozik? Szerintem nem az. Ha valami rosszul lett beállítva, akkor azon érdemes, sőt kell is javítani. A baj az, ha a változás hirtelen, váratlanul történik, és nincs se idő, se mód a felkészülésre. Persze az is fontos szempont, hogy a változás megoldja azt a problémát, amit kezelni szeretne. Ha szükséges legyen jelentős a változás, de adjon megoldást a problémára. Az előző állatos módosítás nem oldott meg semmit. Egy kicsit javított a helyzeten, de csak elodázni tudta az átfogó reformot. A másik elvárásom az, hogy a változás legyen egyszerű. A bonyolult képletek, összetett metódusok nemcsak számunkra okoznak bonyodalmakat, hanem a programozásuk is körülményesebb. Könnyebb elhibázni, és ha szükség lenne rá, nehezebb javítani is.

Milyen hatása várható a beharangozott változásnak? Először is, a most 76. szintű állatom vissza fog esni 36. szintre, ha jól számoltam, és egy szintlépés 2100 TP-be fog kerülni. Ez alapszinten számolva 210 győztes portya, de 50-es intelligens kedvenccel számolva is 80 és 90 között lesz. Ha nagyon jól portyázom, akkor 5-6 nap lesz egy szintlépés. 76-os szinten kb 20 óra alatt veszíti el a morálját, de 36-os szinten sem bírja tovább 2 napnál. Vagy csökkentenem kell a morálvesztés gyorsaságát, vagy három állatot kell forgatnom, és az alacsony morállal bírót a kennelben ápolnom. Az életpontját is könnyebben elveszíti, vagyis a gyógyítás szakértelem is újra értelemet nyer. Ebből a szempontból a változtatás el fogja érni a célját. Kevesebb sebet fog felfogni az állat, vagyis a portya során várhatóan többet fogok sebződni. Alkalmanként akár 100-200-al is többet. Vagy magasabb egészségre lesz szükségem vagy több gyógyitalt kell fogyasztanom. Még nem tudom, hogy mire lesz képes a magasabb alapszintű, frissen beidomított állat, de talán ideje lesz hozzákezdenem egy új kedvenc idomításához is.

Azt hiszem jó lenne tudni, hogy mikortól lép életbe az új rendszer.

Még valami. Nagyobbrészt mindegy, hogy mennyiben változtatja meg az új rendszer a jelenlegi állapotokat. Ha teljesíti a célját, akkor jó lesz, ha nem, akkor felesleges volt a bevezetése. Lehet egy-két hétbe is beletelik, míg alkalmazkodunk az új viszonyokhoz, de az az idő eltörpül a játék teljes idejéhez képest.
Pontszám: 8.86
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
95. hozzászólás - 2009.02.13. 11:14:11 (Válasz BaalCain #67 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.02.12. 12:13:18
A vadász alatt azt értem, aki elsőként kimaxolta a Lé adó képességeket nem fogalalkozva a portyával.
Soha nem pihen és nem érdekli ha néha leütik. A legújabb segítség amit kaptak, ha nagy a Lé minusz úgy sem viszel tőle sokat.

1. A portyázó karakternek szinten kell tartani a tulajdonságait, fejlődni harci szakikban új tárgyakat venni kereskedelmet fejleszteni ha leütik az Ép gyógyitalt vásárolni.
Aki főként vadász annak semmi ilyesmit nem kell. Néha ha kedvet kap megvesz valami, ennyi.Majd egy távoli jövőben amikor toppá akar avanzsálni nekiáll fejlődni.

2.Az, h a másik sokat győz és ezért kap valamit hát az őt nem érdekli. Számára nem erőforrás az Ép tehát az, h leütöd teljesen lényegtelen. HA a gyógyital árával tisztában is van inkább kviz kérdés megoldása volt.

Kíváncsian hallgatlak Jerikó szerinted mi volt eddig ami a portyásokat segítette és mi az ami a vadászokat gátolta a fejlesztések közül.

Az meg, h miért csak a topokra vonatkoznak a dolgok? Mert minden változtatást az indukál, h vkik vmiben feltalálták maguk és elhúztak. Az nagy uniformizálás jegyében ezt visszanyesegetik.
van amikor szükség van erre, nyilvánvaló. De pl más játékoknál pl wow ezt úgy oldják meg, h lehetőséget adnak azoknak akik rácsesztek az újátás miatt, h változtassanak karakterük felállásán.
Nem pedig mindig csak szívsz, mert megint volt egy ötleted.


Amit lertál részben jogos, de naygon egyszerű oka van:

A vadászat a kezdetek óta be van korlátozva: volt csp, a szakértelmeknek van maximuma (nem mint pl. kritikus ütés), a megszerezhető LE szinttől függ, tehát korlátozott, a szerezhető TO is fix. Egyértelmű, hogy nem lehet szó elszállásról.

A portyázásnál korábban nem volt portyapont (módosítva lett). A megszerezhető LE nincs maximalizálva (ha visszakeresed, még valamikor októberben többször javasoltam, hogy szintfüggő legyen ez is, nem lettek volna szintvisszamaradt karakterek, vagy olyanok, akiktől 100k felett vittek volna LE-t és azóta abbahagyták). A TP-t szakértelemmel lehet növelni (LE-t is). Most elszállt az állat fejlődése is.

Egyértelmű, hogy nem azért kell belenyúlni, hogy a vadászókat erősítsék, hanem azért, mert a korlátlan lehetőségek időről időre kombóvá állnak össze. Jelenleg kb. 100 karakter van, akik ezzel többé-kevésbé élni tudnak, de igazat adok abban Miklósnak, hogy ez nem jó.
Azt viszont nem tartom jó megoldásnak, hogy a kombó egyes elemeit kellene lassítani (jelen esetben állat szintlépése), hanem a kombó lehetőségét kellene megszüntetni. A lassítás tovább fogja növelni a szakadékot a top kaarkterek és a többiek között, ahogy ez már többször történt a játékban.
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
96. hozzászólás - 2009.02.13. 11:20:35 (Válasz BaalCain #70 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.02.12. 12:40:08

H az állat amit egy vadászattal felnött kari elfog bármilyen szinten tulajdonságban vetekedni fog azzal amit 4 hónapon át nevelsz ez az igazi jövő-arról már nem is beszélve anyagilag mennyivel olcsóbb.


No itt van egy óriási különbség!
Én elfogok egy állatot 20. szinten, fejlesztem 20 szintet, 40. szinten van egy 40. szintű állatom.
hasonlítsuk össze azzal, aki 40. szinten elfog egy állatot.
Az elnyelésük legyen ugyanakkora. DE!
- Nekem 20 szinten keresztül volt egy 20+ szintű állatom, ami 4 hónapon szolgált engem, és ezelatt felfogott töbezer sebzést. A másiknak nem volt semmi ilyenje.
- Továbbá ő minimum dupláját költötte idomításra, mint én.
Akkor mégis ki volt nagyobb előnyben?
Arról nem beszélve, hogy 40. szintre nekem nem 20 szintet fog lépni az állatom, hanem minimum 30-at, tehát neki 40, nekem 50 össz.szintű állatom lesz.

Inkább azt modanám, nem lesznek közöttünk olyan durva különbségek, mint a jelenlegi rendszernél.
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
97. hozzászólás - 2009.02.13. 12:39:39 (Válasz Jeriko #96 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.02.13. 11:20:35
Idézet: BaalCain - 2009.02.12. 12:40:08

H az állat amit egy vadászattal felnött kari elfog bármilyen szinten tulajdonságban vetekedni fog azzal amit 4 hónapon át nevelsz ez az igazi jövő-arról már nem is beszélve anyagilag mennyivel olcsóbb.


No itt van egy óriási különbség!
Én elfogok egy állatot 20. szinten, fejlesztem 20 szintet, 40. szinten van egy 40. szintű állatom.
hasonlítsuk össze azzal, aki 40. szinten elfog egy állatot.
Az elnyelésük legyen ugyanakkora. DE!
- Nekem 20 szinten keresztül volt egy 20+ szintű állatom, ami 4 hónapon szolgált engem, és ezelatt felfogott töbezer sebzést. A másiknak nem volt semmi ilyenje.
- Továbbá ő minimum dupláját költötte idomításra, mint én.
Akkor mégis ki volt nagyobb előnyben?
Arról nem beszélve, hogy 40. szintre nekem nem 20 szintet fog lépni az állatom, hanem minimum 30-at, tehát neki 40, nekem 50 össz.szintű állatom lesz.

Inkább azt modanám, nem lesznek közöttünk olyan durva különbségek, mint a jelenlegi rendszernél.



szerintem Baalcain itt arra gondolt, h ha valaki allat nelkul csak vadaszott es 40. szintre erve kimaxolta amit akart es portyazasra adja a fejet, akkor 11-12k LE fejeben (idomitas koltsege) egy kozel olyan eros lenye lesz instant, mint amit te a 20 szint alatt felszenvedtel. Persze, teged szolgalt, de neki meg nem volt ra szuksege (csak vadaszott).

Es ebben sajna igaza van. Tipikus ustokos karakter, ami a tobbiek szemeben (akik sokaig szenvedtek mire elertek oda ahol vannak) nagy negativum lesz.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
98. hozzászólás - 2009.02.13. 13:10:53 (Válasz Endyr #97 hozzászólására.)
"Tipikus ustokos karakter, ami a tobbiek szemeben (akik sokaig szenvedtek mire elertek oda ahol vannak) nagy negativum lesz."

Nade Miklós ezt már a játék indulásakor leírta, hogy lesznek ilyenek, a választható stratégiáknál!

És most itt nem féltucatnyi ember megsegítéséről van szó, hanem valójában a játékosok 90%-ról, akiknek állata szintben messze el van maradva még az éppen befogható állatétól is. (Épp most olvastam egy panaszt, hogy milyen értelmetlen szenvedés az a küldetés, hogy lépjen az állatod 5 szintet - http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,92.800#hsz808

Egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak ilyen karakterek és kész. Sokak számára nem a nyerés a lényeg, hanem ugyanúgy örül annak, hogy pl. 50-es kivégzéssel sikerült valakit megölnie egy héten egyszer. (Magyaráztam fórumban pár embernek, hogy milyen hülyeség a felfejlesztése, de aztán feladtam, mert többen támogatták, hogy a kivégzés milyen jó. Közöltem, hogy 2000 feletti ÉP-m van, sose megyek 250 alá, de ez nem zavarta őket, meg voltak győződve az igazukról. Ritkán bejön nekik, akkor nagyon örülnek maguknak, elégedettek. És végülis ez a játék lényege, nem?)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
99. hozzászólás - 2009.02.13. 13:30:48 (Válasz Mortimer #98 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.02.13. 13:10:53

Egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak ilyen karakterek és kész. Sokak számára nem a nyerés a lényeg, hanem ugyanúgy örül annak, hogy pl. 50-es kivégzéssel sikerült valakit megölnie egy héten egyszer. (Magyaráztam fórumban pár embernek, hogy milyen hülyeség a felfejlesztése, de aztán feladtam, mert többen támogatták, hogy a kivégzés milyen jó. Közöltem, hogy 2000 feletti ÉP-m van, sose megyek 250 alá, de ez nem zavarta őket, meg voltak győződve az igazukról. Ritkán bejön nekik, akkor nagyon örülnek maguknak, elégedettek. És végülis ez a játék lényege, nem?)


no meg tobb a zsakmanyolt LE ha gyoz. bar 50est mar kicsit tulzasnak tartom
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
100. hozzászólás - 2009.02.13. 13:41:05 (Válasz Endyr #97 hozzászólására.)
Amig lehetseges szintlepessel jobb allatot tartani, mint az ujonnan beszerzett lett, addig szerintem minden koser. Ha csokkennek a kulonbsegek, azzal nincs gond.

Az allatok szintlepeset pedig ugy kellene megreformalni, hogy az folyamatos legyen, es esszeru.

5. szintig +100 TP, majd semmi 20. szintig, majd ismet +100 TP nem tunik olyan jonak olyan folyamatosnak. Azt is figyelembe kell venni, hogy az allatok TP bevetele nem novekszik szintenkent, es a PP-knek is van maximuma, tehat barmifele szintkoltseg noveles egyenes aranyban noveli a szintlepeshez szukseges idot. Szintenkent 100 TP szamomra drasztikusnak tunik.

Javasolnek inkabb egy olyat, hogy a 2. szinthez kello TP legyen 200, es ez szintenkent novekedjen 25-tel. Igy a 20. szintu allat osszesen (200+650)*19/2 = 8075 TP-be kerulne (osszehasonlitva a mai 8000 TP-vel), 30. szinten 900 TP lenne a szintlepes, 40. szinten 1150, stb...

Azaz, lassulnanak folyamatosan a szintlepesek, de egyszeruen es atlathatoan. 20. szintig ugyanannyiba kerulne az allat fejlesztese, mint eddig, sot, az alacsony szinteken gyorsabban atugralna az allatka.
A hozzászólást Simon módosította 2009.02.13. 13:41:51-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 9
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője