Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Állategészségügyi reform
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3616 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
241. hozzászólás - 2009.03.09. 14:53:15 (Válasz DzsoniKSL #236 hozzászólására.)
Idézet: DzsoniKSL - 2009.03.09. 09:00:30
Egy szövetségi társam a kb 80. szintű állatából sajtolt kb 80K LE-t. Amennyiben a hasonló szintű állatom "visszaíródik" mondjuk 40-45re, akkor az esetlegesen sajtolásból kapott LE is visszaesik a felére?


A sajtolásnál az aktuális szint fog számítani, tehát ha a reform után sajtolja, akkor lényegesen kevesebb LE-t fog belőle kapni.

A változást szerdán, 10 órakor fogjuk bevezetni, ez egyúttal egy rövid, kb. 30 perces leállást is fog jelenteni.
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
242. hozzászólás - 2009.03.09. 15:03:29
Csak 1 jó tanács! Aki teheti sajtolja a kedvencét...(tudom h szomorú, de így még mindig többet kapok érte, mint később kapnék)
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.03.09. 15:03:51-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
243. hozzászólás - 2009.03.09. 15:22:59
A reform után elég sűrűn kell majd az állatok morálját Lé-ből növelni (gondolom), így azt szeretném megtudni, hogy az a funkció is meg lesz reformálva, vagy továbbra is annyit kell majd az állatra költenem amennyim éppen van?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
244. hozzászólás - 2009.03.09. 15:24:45
Igen, már engem is foglalkoztat a dolog, hogy had lehessen már megadni mennyi LE-t szánok a felvidításra.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
245. hozzászólás - 2009.03.09. 15:28:52 (Válasz Varaszlo #244 hozzászólására.)
Nem lesz ilyen változtatás, Miklós valahol említette.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
246. hozzászólás - 2009.03.09. 17:50:55
Volt szó olyan fejlesztésről, h az állatok paraméterei ki lesznek írva.
Ez is megvalósul?
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
247. hozzászólás - 2009.03.09. 17:51:19
Egy nagyon fontos kerdes: milyen aranyban fog az allat alapszintje beleszamitani az elnyelesbe.
Remelem kapok valaszt, mert elsore kicsit soknak talalom azt a ropke 180.000 LE-t amibol 30as meggyozokeszseget tudnek csinalni, amivel napi 20! sikeres portya utan is epphogy 3 napig tudom majd a moraljat tartani. Igy elkepzelheto, hogy a program ujabb modositasa miatt masodszor kell TELJESEN ujragondolnom a karakterem fejleszteset.
Persze kis reteget erint, de az a kis reteg hatalamasat fog szivni

Ne ertsenek most felre a TGY-s kollegakt nem ellenuk fog szolni a kov. mondat. Most bantam meg, hogy kb 9000 TP-t es anno 3 napi LE-t fektettem az allatom beinditasaba. Nem lehetne, hogy kapjak egy kis karpotlast. Vegul is csak egy kis reteget erintene. KB 20 embert.

Sajnalom, hogy nagyon pesszimista lett a hozzaszolasom, de a fenti adatok miatt a rossz hangulatom egyenesen aranyos a sz.pas mertekevel.
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
248. hozzászólás - 2009.03.09. 18:00:24 (Válasz Draglov #247 hozzászólására.)
Olyan módon igen nagy réteg fog szívni ezzel a módosítással, hogy aki most volt a sajtolj ki legalább 20. szintű lényt küldetésen, az gyorsan kipréselte a 70+os állatát, lévén szerdától úgy sem ér egy fabatkát sem. Aki a reform után ér a küldetéshez örül, ha egy 30-asat ki tud majd facsarni. Ezt az LE különbséget soha senki nem fogja a játék folyamán visszakapni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
249. hozzászólás - 2009.03.09. 18:18:35 (Válasz Draglov #247 hozzászólására.)
Mivel leginkabb nekem celoztad, valaszolok is.

Hatarozd meg azt a "kb 20" embert. Allattarto jatekosoknak szinte mindenkinek van intelligens kedvence. Sokakat, sot, szinted kornyeken hordatol es szovetsegtol fuggetlenul valoszinuleg mindenkit erint ez a valtozas.

Elkepzelheto, hogy teged kicsit jobban. Szamszerusiteni nem lehet konkretan. A 9000 TP fiktiv - ahhoz minden csatat meg is kellett volna nyerned. Allat nelkul nem biztos hogy ment volna -- sot. Az intelligens kedvenc befektetesed pedig nem avult el, tovabbra is kapjak (immar tobb mint egy) allataid az extra TP-t.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
250. hozzászólás - 2009.03.09. 18:37:35
Ehh... tudna valaki tanácsot adni ? Van egy kb 3as alapszintű, 43as állatom, akkor azt most megérné kisajtolni? Illetve a reform után mennyire lenne tarthatatlan / mennyire érné meg újat idomítani? 15. szintű vagyok...
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
251. hozzászólás - 2009.03.09. 19:57:19 (Válasz Simon #249 hozzászólására.)
Nem neked szantam, de te is beletartozol abba szuk retegbe. Bar ha az elso modositas miatt erezted, hogy neked megy, akkor legyen. Ha az nincs, akkor nem allsz ott ahol most. Ezt ne ertsed felre, mert megkuzdottel erte igy meg is jar. Csakhat kellett egy "jo" kis modositas.

A problemam az, hogy masodszor lesz lenyomva a torkomon egy olyan valtozas ami borit mindent. Foleg ugy, hogy ezt a valtozast anno szinte senki nem akarta.
Most kb azt erzem, hogy amiert honapig kuzdottem besajtolom, mert ha nem csak szivni fogok vele.

A 9000 TP miert fiktiv? Szepen kiszamoltam, hogy mennyit kaptam volna, ha szingularitast fejlesztek es mennyit ha int. kedvencet. Mert anno pontosan az egyiket adtam fel a masikert, miutan meg lett mondva hogy "aaa nem kell itten szabalyt modositani naggyon jo igy az allattartas ahogy van..."

Ahh mindegy szivas lesz, aztan vagy lenyelem vagy nem.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
252. hozzászólás - 2009.03.09. 20:12:13 (Válasz Simon #249 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.03.09. 18:18:35
Allattarto jatekosoknak szinte mindenkinek van intelligens kedvence. Sokakat, sot, szinted kornyeken hordatol es szovetsegtol fuggetlenul valoszinuleg


"mindenkinek"? még sajtolása is keveseknek van, nem hogy magasabb tanulása. nem tudom, de nekem 50+-os állattal eszembe sem jutott intelligens kedvencezni. legszívesebben megállítanám a szintlépésben, nem hogy gyorsítsam is:)

általánosságban egyébként meg a mindenkit érintő változásokkal nincs gond. egy magas érték nem lesz olyan magas, na puff. de a többiekhez viszonyítva még magas marad. nem lesz az elsőből utolsó, az erőviszonyok maradnak. ismét csak a mantrát tudom elővenni, miszerint túl kell lépni az egyéni érdeken és a hosszútávú tömegérdeket nézni. lent is van élet.
A hozzászólást winnie módosította 2009.03.09. 20:14:56-kor
Pontszám: 3
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
253. hozzászólás - 2009.03.09. 20:25:11
Kozben eszembe jutott meg valami. Khm ize vissza lehetne kerni a valosagoformazasom 20-rol 40-re valo fejlesztesenek koltseget? Ugyanis az allatok elnyelesenek eros csokkentesevel varhatoan olyan mertekben fog megnoni az elszenvedett sebzodeseim szama, amit nem ennyi portyaszamra allitottam be. Vagy csak kevesen vagyunk, akik igy jartak? Akkor bocs, elnezest es lenyelem ezt is es felviszem az egeszseg tulajdonsagomat 120ra mi az nekem...
Pontszám: 5
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
254. hozzászólás - 2009.03.09. 20:37:09 (Válasz Draglov #253 hozzászólására.)
Ha bejön az a kérés, ami alapján a PP-ből is lehet aranydukátot szerezni, nem csak CSP-ből, akkor jó fog jönni az a 40-es valóságformázás.
Amúgy Drag, most csak magadat húzod fel ezzel, hidd el, egy-két hét és kidolgozol egy újabb taktikát az új szabályokra, és megy minden a megszokott mederben. Nem vagy olyan gyenge karakter, akinek ez gazán sok gondot okozna. Ha nem egy ilyen erős szövetséged lenne, akkor hidd el más bajod is lenne, nem csak az, hogy mennyi LE-t lőttél félre.
A szűk réteg pedig nem is olyan szűk, elég sokan vannak akik bele fognak esni ebbe a problémába. Biztos sok fejtörést és vitát fog szülni, de idővel ez is meg fog oldódni, és le fog ülni, mint az eddigi "nagy" problémák!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
255. hozzászólás - 2009.03.09. 21:04:39 (Válasz Kyron #254 hozzászólására.)
"Ha bejön az a kérés, ami alapján a PP-ből is lehet aranydukátot szerezni, nem csak CSP-ből, akkor jó fog jönni az a 40-es valóságformázás"

Igen kevéssé tartom valószínűnek, hogy bevezessék. Ez azt jelentené, hogy mindenki kvázi ingyen jut dukáthoz.
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
256. hozzászólás - 2009.03.09. 21:04:41 (Válasz Draglov #253 hozzászólására.)
Idézet: Draglov - 2009.03.09. 20:25:11
Kozben eszembe jutott meg valami. Khm ize vissza lehetne kerni a valosagoformazasom 20-rol 40-re valo fejlesztesenek koltseget? Ugyanis az allatok elnyelesenek eros csokkentesevel varhatoan olyan mertekben fog megnoni az elszenvedett sebzodeseim szama, amit nem ennyi portyaszamra allitottam be. Vagy csak kevesen vagyunk, akik igy jartak? Akkor bocs, elnezest es lenyelem ezt is es felviszem az egeszseg tulajdonsagomat 120ra mi az nekem...


kyroné a pont. új szabályok, új taktika. kihívás, ami sokkal jobb, mint gépiesen belepunnyadni a status quóba. az sokkal hamarabb vezet elunáshoz.

de azt komolyan nem értem, hogy a valóságformázás hogy jön ide? tényleg kíváncsi lennék, hogy egy felsős karakter hogy ne tudná elhasználni a pontjait, ha még az én karakterem is nagyjából el tudja a napi 25-öt. mindezt úgy, hogy reggel arra ébred, hogy a 45-47. szintről kapott két 1000-es és egy 2000-es verést és nap közben sincs sokat 15% fölött. tényleg nem szívózni akarok, de el sem tudod képzelni, hogy milyen "fura" a legjobb szövetségek legjobbjainak sirámait olvasni, hogy nekik milyen rossz lesz. látnád a többieket:) (sorry, de ez valahol tényleg falsnak hat..., még ha abszolút komolyan is gondolod)

azért ennél nagyobb rálátás kéne a "big picture"-re. nem is azt mondom az enyémbe, de csak 1-2 napra tekints bele vagy képzeld el egy alacsonyabb szintű karakter "napját". tudom, nem kötelező gyengének lenni, de akkor ők mit mondjanak? (semmit. nekik még állatuk sincs, mert nem tudnak tartani.)
A hozzászólást winnie módosította 2009.03.09. 21:06:45-kor
Pontszám: 5.33
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
257. hozzászólás - 2009.03.09. 21:12:28 (Válasz Draglov #253 hozzászólására.)
Draglov - most mit mondjak, en is szivom a fogam, mert egy csomo LE-t elkoltottem szakertelmekre/TO-re idok elott... most mindenki a kornyekem 20-25%-kal kevesebbert fejleszti ugyanazokat. Nekem se adja mar vissza azt a sok "elvesztegetett" LE-t senki.

Egy honapja ugy nezett ki, hogy megkerdojelezhetetlenul at fogom venni az osszesitett TO/SZO/szint vezetest. Sharpa naponta 3-5000 EP-t sebez belem, erre jonnek meg a tobbiek akik szinten utolertek, sot lekoroztek. Ropke egy honap alatt szepen fejrefordult a vilag. A hordazas miatt eddigi eros allatom is hirtelen gyengeve valt, karikacsapasra. Szivom a fogam, probalok alkalmazkodni a helyzethez.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
258. hozzászólás - 2009.03.09. 21:17:02 (Válasz winnie #256 hozzászólására.)
1 nekem nem kihivas, hogy folyamatosan alkalmazkodom a valtoztatasokhoz.
2 Hogyan jon ide a valosagformazas? Pontosan benne van az idezett 2 sorban, de megegyszer. Nem tudom elkolteni a ppontokat, mert nem birom majd EP-vel varhatoan. Most is pengelen tancol a dolog. Ha csokken az elnyeles nem lett volna 40es valosagformazas.
3 ezeket nevezheted siralmaknak. En a kovetkezokepp mondan: Kitalalok valamit kuzdok erte 2 honapig (itt van nekem a kihivas), majd modositas, es ez mar masodszorra fog bekovetkezni.
4 Azert mert mas problemakkal allok szemben, mint masok attol meg nem hiszem, hogy fals a dolog. Egyzeruen mas jellegu problema.
Pontszám: 7.50
fórumozóLazarantalFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
259. hozzászólás - 2009.03.09. 21:23:20
Én csak az időpontot sajnálom! Kb 3-4 nap és elértem volna az állatsajtolásos küldit! Most mit tehetnék kisajtolom a lényem, majd a kisebbiket is mikor meglesz a küldim. Így most elkezdtem az új lényem, ha lesz 2 jobb, lényeim idomítását. Amivel nincs is gond, mert így elvileg 2 erősebb lényt kapok.
Szóval evan, most mit tegyek! Sajtolj vazze sajtolj!
Pontszám: 5
kedvelt tagButchmanFérfi
Végzetúr mester
619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Állategészségügyi reform
260. hozzászólás - 2009.03.09. 21:31:16 (Válasz Draglov #258 hozzászólására.)
Draglov,
Szerinted hányan nem tudják elkölteni a PP-iket? Épp az a cél, hogy kicsit éleződjön a verseny. Ha ügyes vagy, mint ahogy az vagy, úgyis ki fogsz emelkedni a tömegből. (vagy kiemelkedve is maradsz) Kár aggódnod. Persze mindenki tart az új dolgoktól, de hidd el: mindenkit ugyanúgy sújtanak a szabályok.
The Lost One /Ronin/
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!