Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
761. hozzászólás - 2011.04.27. 06:50:41
Azért az üzemeltetők belegondolhattak volna abba,milyen lehet az ha a kis/ebb össztulajdonságpontú karakterekre szó szerint rászállnak a nagyobbak. Mert ez történik ám. A saját példámból. Tegnap óta kaptam eddig 20 támadást. Kivétel nélkül 1000 vagy még több tulajdonságpontú kariktól. Én eddig egyszer nyertem egy hozzám hasonló tulajdonságpontú,kaliberű karakter ellen. Jókis buli mi?
Megy ezerrel a sárbadöngölés avagy a rászállás,ráutazás. Még szép,hogy a 100 vagy annál több győzelmük az ilyen "nagy ász" kariknak lesz meg. Egymás ellen már nem mernek annyira támadni az tuti,könyebb szerezni aho könnyűl . A kristályhordával kénytelen az ember leveretni magát,hogy amazok addig békén hagyják,hogy tudjon vadászni nyugodtan,hogy azután a lélekkufárnál tudjon venni gyógy-illetve varázsitalokat a regenerálódásra,gyógyításhoz.
Plusz az állatok felgyógyulása sem két percbe telik ám. Valami támadási időintervallumot csak kellene határként kiszabni.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.62
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
762. hozzászólás - 2011.04.27. 07:14:49 (Válasz Sandman010 #761 hozzászólására.)
Abban biztosan van valami, hogy a gyenge karaktereket agyonverik. Én már felvetettem, hogy kapjanak a kufárcsaták vesztesei olyan italokat, amiket a xenó eventen is lehetett kapni: pp-, csp-, gyógy-, manaital. Lehetne hogy 3 vagy 5 vereség után kapjon egy randomot az italokból...
Ezzel csökkenteni lehetne a rossz szájízt, azoknál akiket nagyon vernek!
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 8.40
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
763. hozzászólás - 2011.04.27. 07:17:46 (Válasz Sandman010 #761 hozzászólására.)
Idézet: Sandman010 - 2011.04.27. 06:50:41
A kristályhordával kénytelen az ember leveretni magát,hogy amazok addig békén hagyják,hogy tudjon vadászni nyugodtan,hogy azután a lélekkufárnál tudjon venni gyógy-illetve varázsitalokat a regenerálódásra,gyógyításhoz.
Plusz az állatok felgyógyulása sem két percbe telik ám. Valami támadási időintervallumot csak kellene határként kiszabni.

He?
A kufár-csatákban NEM veszítesz LE-t, teljesen fölösleges leveretni magad, akkor is tudsz nyugodtan vadászni, ha 15% fölött van az ÉP-d. Csak azok ellen veszíthetsz LE-t, akik nem neveztek a kufáros eseményre (nem tudom, hányan vannak aktívak). Ráadásul minden csata végén a sebgyógyítástól függően gyógyulsz, persz ezt ki kell valamilyen szintre fejleszteni.
A támadási mennyiség ugyanúgy 3 óra alatt max 5 vesztes csata, mint normál esetben, ha ez megvan, utána ez ellen is védve vagy.
A dögöket meg csak akkor kell magad mellé venni, ha te támadsz, így nem sérülnek, közben lehet őket gyógyítani (persze ehhez is kell megfelelő sebgyógyítás szaki)
Pontszám: 8.70
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
764. hozzászólás - 2011.04.27. 07:20:39 (Válasz Cofee #762 hozzászólására.)
Ez viszont jó ötlet, hogy védekezőként vesztes csatánál bizonyos százalék eséllyel gyógyitalok potyoghatnak.
Pontszám: 7.39
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
765. hozzászólás - 2011.04.27. 07:20:49
Akkor is egy szó,mint száz!
A nagyoknak áll a zászló mindenben ebben a Kufárok Csatája nevű szín/lelő/ műben.
THE END
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.80
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
766. hozzászólás - 2011.04.27. 07:41:17
Az lenne a kérdésem, hogy az eventnél számít-e milyen gyógyitalt használsz fel, mert tegnap megittam 17 kristály gyógyitalt V3-n és rajta se vagyok a listán.

Mi lehet ennek az oka?
A hozzászólást Csaba112 módosította 2011.04.27. 07:42:05-kor

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 6.83
kedvelt tagCsaba112Férfi
Végzetúr tanonc
45 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
767. hozzászólás - 2011.04.27. 07:59:50
Az, hogyan lehet, hogy -10%-kal megyek és a nálam 900-1000-rel kisebb tulösszegű (75.szint) úgy elp*csáz, hogy még a szemem is bekönnyezik tőle!

"Megfutamodni a harctól, ez a legrosszabb, ami megtörténhet velünk. Rosszabb, mint vereséget szenvedni, mivel a vereségből mindig tanulhatunk valamit, de a megfutamodással csak ellenségeink győzelmét segítjük elő!
Pontszám: 7.12
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
768. hozzászólás - 2011.04.27. 08:11:09 (Válasz Csaba112 #766 hozzászólására.)
Idézet: Csaba112 - 2011.04.27. 07:41:17
Az lenne a kérdésem, hogy az eventnél számít-e milyen gyógyitalt használsz fel, mert tegnap megittam 17 kristály gyógyitalt V3-n és rajta se vagyok a listán.

Mi lehet ennek az oka?

A szintedtől függ, hogy elfogadja-e a gyógyitalt, bár nem tudom, hanyadik szintű vagy.

Idézet: Csaba112 - 2011.04.27. 07:59:50
Az, hogyan lehet, hogy -10%-kal megyek és a nálam 900-1000-rel kisebb tulösszegű (75.szint) úgy elp*csáz, hogy még a szemem is bekönnyezik tőle!

Úgy, hogy neked -10 % volt minden tulajdonságodra, ő meg elképzelhető, hogy pihent, vett relikviát ellened, védelem ital és persze random.
Pontszám: 5.26
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
769. hozzászólás - 2011.04.27. 08:12:55 (Válasz Sandman010 #765 hozzászólására.)
Egy portyára épülő játék portyára épülő eventjében nyilván nem a leggyengébbeknek lesz könnyű, de van könnyítés van az ő számukra az esemény kapcsán. Ha majd lesz vadászatra épülő event, ott nekik is jobb lesz, de tökéletesen kiegyensúlyozott event sose lesz, mert az lehetetlen.
Pontszám: 5.26
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
770. hozzászólás - 2011.04.27. 08:19:26 (Válasz Sandman010 #761 hozzászólására.)
Ember,abban mi az üzlet ha úgy nyomatom az eventet hogy beszedek egy csomó vereséget?
Ahogy mi is lefelé verekszünk úgy neked is megadatott a lehetöség,naná hogy mindenki olyat támad akit 100% hogy legyöz.Ez nem az üdvhadsereg senki kedvéért nem fogok kímélni senkit engem sem kímélnek.Ez benne van a játékban,aki nem bírja a meleget ne menjen a napra.
Pontszám: 5.43
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
771. hozzászólás - 2011.04.27. 08:33:56
Ahogy látom már téged hőhatás ért erősen avagy nem csak a karaktered elméjére ült rá a fertőzés. De bíztasd magad abban,hogy jópár ilyen sorstársad van. Ti vagytok döntő többségében.
Az eszmefuttatásodban ott van ám a bibi,hogy 1000 tulajdonságpont alattit célpontnak,kufárcsata ellenfélnek jóval nehezebb ám találni a hasonszőrű karaktereknek,mint nektek nagyoknak kicsiket. Nem egyenlő a mérleg serpenyője tehát. Nálatok nagyobb a merítési lehetőség ezen a téren. Na ennyit erről tehát.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 2.90
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
772. hozzászólás - 2011.04.27. 08:37:59 (Válasz Sandman010 #765 hozzászólására.)
Idézet: Sandman010 - 2011.04.27. 07:20:49
Akkor is egy szó,mint száz!
A nagyoknak áll a zászló mindenben ebben a Kufárok Csatája nevű szín/lelő/ műben.
THE END

Ez így logikus is. A kisebb esélyeseknek eddig sem az volt az eventcél, hogy versenyezzenek a pl. dupla akkora SzÖ-vel, TÖ-vel rendelkezőkkel, hanem, hogy SZUBJEKTÍVE elérjék a minél jobb fokozatú nyereményt. Ez természetesen nem lehetséges, ha kevés a verhető célpont. Tehát a logikus döntés ezért nem a várható győzteshez állni, hanem a várhatóan legtöbb célpontot biztosítóhoz csatlakozni/átállni MÉG AKKOR IS ha ezzel több lesz a támadójuk!
Persze ha valaki megelégszik a nem maxos nyereménnyel + reménytelenül bámulja a győztes kufárjánál a neki elérhetetlen magasságban lévő Kufármedált azt legfeljebb sajnálni tudom azért, mert nem elég, hogy gyenguszra sikerült PvP szinten a karija, de alaposan mellé is fogott a Kufárválasztással (neki messze sem a várható győztes lenne a jó választás). Ezen gyengébb karakterek ugyan védettebbek a várható győztes táborában (kevesebb támadó), de csak az erősebbek malmára hajtják a vizet (plusz győzelmeket hoznak a leendő győztesnek), míg ők egyre távolabb kerülnek a jobb nyereménytől.
VIVA ERICATH! (V3) Én már megbocsátottam a nem létező versenyhelyzetet a Behónak. Ez most csak a logikátlanokon múlott. Hacsak nem jön meg az eszük, vagy már késő lesz...
Egyéni szinten még mindig érdekes/izgalmas/taktikázós az Event. ;-)
Ja, még valami... Egy 10-es listán kb. 7-8 pontos karim tükrében véleményeztem ÉS van esélyem a Toplistára is (nem az italosban). Persze nem a várható győztesnél... :-P
Kieg.: TÖ-m 920, 'sakkó miva'?
A hozzászólást McMad módosította 2011.04.27. 08:41:25-kor
Pontszám: 7.82
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
773. hozzászólás - 2011.04.27. 08:46:10
Ahhoz képest jópáran álltak és fognak is még átállni a győztesnek vélt kufárnőhöz eredetileg választott kufárnőjüktől.
Szóval ollala meg blablabla.

U.i: Engem nem igazán hatnak meg ezek a fórumcímkézések (utált,kedvelt,közkedvelt,stb. szóval jófiú-rosszfiú).
Szólásszabadság van,úgyhogy mindenki elmondja a véleményeit,tapasztalatait a játékról. Tehát nem feltétlenül kell egy követ fújni másokkal avagy vinni a game zászlóját feltartva mindenáron.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 4.54
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
774. hozzászólás - 2011.04.27. 08:48:35 (Válasz Sandman010 #773 hozzászólására.)
Dobtam egy 10-est, mert ez is igaz. ;-)
Kieg.: Sajna túúúl csábító az a Csapatmedál (és a küszöb csökkentő hatás)... Én legfeljebb csak 1%-ot toltam volna neki a Csapateredményért...
A Toplista más kérdés. ;-)
A hozzászólást McMad módosította 2011.04.27. 08:52:14-kor
Pontszám: 8.08
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
775. hozzászólás - 2011.04.27. 09:56:05 (Válasz Sandman010 #773 hozzászólására.)
Nagyon sajnálom a gyenge karaktereket, de:

Én a szintemen elég erősnek számítok, mégis sűrűn ronggyá vernek. Persze legtöbbször 6 szinttel magasabbról jönnek a pókok, de nekem édesmindegy honnan jön, ha megver. Ez van, belefér. Ez egy ilyen játék, el kell fogadni. E-mellett, vagy ezek ellenére, nekem 30 pp-s beállításom van, ezen nem is fogok változtatni egyelőre, úgyhogy nem tudok lejjebb támadni. Persze, hogy a gyenge karikat piszkálom. Naponta többször. És nem szégyellem magam. Akkor én rossz vagyok? Kufármedálom úgysem lesz, nem a győzteshez álltam, és nem akarok átpártolni. Egyrészt hűséges típus vagyok, másrészt egész tűrhető mennyiségű célpontom van így, a 400 győzelem pedig kell.

Így is fel lehet fogni. És még örülni is lehet a játéknak. Persze, nagyobb lenne a motiváció, ha lenne bármilyen esélyem a csapatmedálra, mert nekem is nagyon tetszik, de a maxos relikviát nem cserélném le rá.
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2011.04.27. 09:57:52-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.18
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
776. hozzászólás - 2011.04.27. 10:04:53
Nos igen. Csak az nem mindegy,hogy egy karakter soha nem volt semmilyen szöviben vagy ki-be lépegetett az egyikből a másikba mivel ezek erősen rányomták a bélyegét a fejlődésére és a fejlesztéseire. Plusz még ilyenen dolgokhoz jön,hogy valaki extrákkal,bónuszokkal(őskövek,prémiumtagság,relikviák) "dolgozik" vagy nem. Meg a multizás és a farmoltatás is belejátszik ebbe még szintén.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 5.58
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
777. hozzászólás - 2011.04.27. 10:09:18
Momentán engem sem az ilyen-olyan díjak,tárgynyeremények érdekelnek,mert meg lehet venni nagyrészüket őskövekért és lélekenergiákért,továbbá az aukción is szert lehet éppenséggel tenni rájuk nameg akkor még ott az epikusharc és az entitáscsatározás is meg a kincseskamránál a licitálás rájuk. Néha még jobb,hasznosabb kincsestárgyak,mint az ilyen-olyan bajnoki medálok.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.17
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
778. hozzászólás - 2011.04.27. 10:10:34
Sőt pénzért is....például ha veszünk egy pakli Hatalom Kártyáit a Beholdertől.
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 3.19
irritálóSandman010Férfi
Végzetúr mester
446 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
779. hozzászólás - 2011.04.27. 10:15:01
A térkapuzást kihagytam. Az is sirály!
Na goodbye to all!
Valahol Valamerre a Végzetúrban azaz V3:-))
Bár a legjobb a Home Sweet Home azaz a H2O:-DDD
Pontszám: 2.84
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
780. hozzászólás - 2011.04.27. 10:55:41 (Válasz Sandman010 #776 hozzászólására.)
Idézet: Sandman010 - 2011.04.27. 10:04:53
Nos igen. Csak az nem mindegy,hogy egy karakter soha nem volt semmilyen szöviben vagy ki-be lépegetett az egyikből a másikba mivel ezek erősen rányomták a bélyegét a fejlődésére és a fejlesztéseire. Plusz még ilyenen dolgokhoz jön,hogy valaki extrákkal,bónuszokkal(őskövek,prémiumtagság,relikviák) "dolgozik" vagy nem. Meg a multizás és a farmoltatás is belejátszik ebbe még szintén.

Ezt nem értem. Ha valaki ki-be lépkedett, az az ő gondja, ha emiatt nem tudott megfelelően fejlődni, esetleg szerencsét bukott. Aki fizet, az természetes módon előnyt élvez azokkal szemben, akik nem fizetnek, mint minden más játékban. A farm megint nem ide tartozik, élelmes játékosok találnak olyanokat, akik nem vigyáznak az LE-re és rendszeresen lefarmolják.
Az egyetlen a multizás, ami a fentiekből büntetendő, azt megfelelő email címen lehet jelezni, ha gyanakszol valakire. Az megint más dolog, hogy a szabályosan játszók farmjai néha elképzelhetően egy multikarakterek, de arról ne "én" tegyek már, ha elkapom
Pontszám: 7.16
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!