Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1461. hozzászólás - 2014.09.30. 12:27:14 (Válasz Asfaloth #1460 hozzászólására.)
Ebben lenne fantázia, eléggé megcsappant a választható arany-platina relikek száma. Csak az egészség meg a csatlós maradt nálam pl.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.76
népszerűKiaphetFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1462. hozzászólás - 2014.09.30. 12:41:02
ezt a mennyiségi növekedést én is támogatom.
több győzelem - nagyobb jutalom.
Kiaphet - V5
Humbleness,Sturdiness,Wisdom
Pontszám: 8.27
kedvencRoscoBorloFérfi
Végzetúr mester
638 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1463. hozzászólás - 2014.09.30. 14:15:24
"Az esemény 3 hétig tart. A jutalmak közül a következő módon lehet választani:

Legalább 400 győzelem: arany fokozatú díj
Legalább 300 győzelem: ezüst fokozatú díj
Legalább 200 győzelem: bronz fokozatú díj
Legalább 100 győzelem: végzet medál
Ha úgy választasz arany díjat, hogy már van a birtokodban arany díj, akkor platinát kapsz helyette!"

Csak az aranyat tolja platinára?
Szóval ha platinám van eleve az nem lesz eggyel magasabb ha arany fokozatot kapok???
Ez lenne a normális.
V5 Rosco Borlo
Pontszám: 8.60
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1464. hozzászólás - 2014.09.30. 15:04:35
Tisztelt Vezetőség!

Ma szereztem róla tudomást, hogy a kufárok csatája esemény alatt szerzett eseménypontok térkifordító italt használva elvesznek, azaz nullázódnak. Ügyfélszolgálaton tudtam meg Dikó István Úrtól, hogy ugyanúgy működik, mint a szövetségi bajnokság. Hol van ez leírva??? Nem úgy lett volna tisztességes, hogy az esemény elkezdődése előtt legalább egy héttel tájékoztattok bennünket? Éveken át az egyik legjobb esemény volt. Miért kellett ebbe belenyúlni??? A legjobban persze az dühít, hogy nem szóltatok előre, hogy változtattok! 1 éven át gyűjtöttem direkt erre az eseményre a PP italokat, mindenféle akciót kihasználtam, ahol PP italokhoz juthattam. Rengeteg pénzt elköltöttem csak ezért. 400 eseménypontot gyűjtöttem, holott nem szoktam vadászni, csak ilyen esetben, mikor kufár van. Nekem ez hatalmas veszteség, ha marad így az esemény. Nagyon remélem ezek után vagy visszavonjátok a jelenlegi változatot és minden úgy fog zajlani, ahogy eredetileg kellett volna vagy mint fizető játékost a tegnap 12:00 időpontra visszaállítjátok a karakterem!
Pontszám: 8.03
népszerűJaniiii87Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1465. hozzászólás - 2014.09.30. 15:31:10
Szép jó napot!

Hasonló panaszom van mint Shadowrun-nak! Úgy szintén, pp italok erre lettek megvásárolva/elraktározva!
Ezt vártuk jó páran a szervereken! És egy ilyen hatalmas változtatás, ami elveszi megint csak az ember kedvét a játéktól! Mióta is van ez az event? Jó pár alkalommal itt ücsörögtünk pár órákat, hogy igen ez jó, játszom! Erre tessék. Ha eddig bevált akkor miért kellett változtatni? Volt rá panasz? Nos, akkor van most is! Kérjük vissza a régit!

Jó páran így vagyunk ezzel sztem! Ha nem, irjátok meg nyugodtan!
V2: Jáni87
Pontszám: 7.94
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1466. hozzászólás - 2014.09.30. 15:42:55
Legalább a napi rutinok oldalon látható legfrissebb hírek sávban közölhettétek volna, hogy változtattok! (Minimum egy héttel az eseménypont gyűjtés előtt.)
Pontszám: 7.85
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1467. hozzászólás - 2014.09.30. 15:49:22
Biztosan megoldható, de akkor kétféle eseménypontot kell tárolni, és a kufáros eseménypont nem használható a szövibajnokin, és fordítva, az oda gyűjtött sem a kufárhoz. Namost...ha valakinél van jelenleg mondjuk 100 eseménypont, akkor hogyan is fog az megoszlani?
Hol fog látszódni rajta, hogy mittomén ez a 20 szbajnokis, azt a 80-at, meg a kufárra gyűjtötte a Jóska. Mert ez nem mindegy, ugye,mivel a bajnokihoz nem kaphatja meg a térkifordítóssal szerzettet.Ebből iszonyat hiszti lenne.

Nyilván illett volna szólni előre, ez igaz. De pl. v5-ön mindenki kifordítás nélkül nyomja, az pedig nem érv, hogy erre gyűjtöd egy éve a pp löttyöt, mert azokat nyugodtan felhasználhatod így is....


Nem tudom hogyan lehetne itt igazságot tenni...
Báró Samedi
Pontszám: 6.93
népszerűJaniiii87Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1468. hozzászólás - 2014.09.30. 15:49:41
Az a gond, nekem még az is kevés lett volna(az előző óta gyűjtőgetek...), na de nem is erről van most szó!
Szövinkben kidobtam, hogy mi az új fejlemény, jó páran már most közölték, hogy akkor ennyi. Nem is vesznek részt...
V2: Jáni87
Pontszám: 6.46
népszerűJaniiii87Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1469. hozzászólás - 2014.09.30. 15:53:40
Nem kell 2 féle eseménypontot gyűjteni, miért? Ugyan úgy mehet kétfelé... Mind a két felé pp-vel használod el! Ez is legalább stratégiára ösztönözne minket! Akkor erre ennyi pp-t, tolok, a másikra meg annyit! Csak egy olyan szürőt kellene megcsinálni, hogy ha térkiforditózól, akkor a szövin nullázodjon a számláló, a kufáron meg pörögjön ha megint vadászol.
V2: Jáni87
Pontszám: 8.23
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1470. hozzászólás - 2014.09.30. 15:53:59 (Válasz Azazel #1467 hozzászólására.)
"az pedig nem érv, hogy erre gyűjtöd egy éve a pp löttyöt, mert azokat nyugodtan felhasználhatod így is...."

Nyilván ha ismernéd a játékstílusom akkor nem írtad volna le a fenti sort... VF-s karakternek minek annyi PP???
Pontszám: 7.31
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1471. hozzászólás - 2014.09.30. 15:55:05 (Válasz Janiiii87 #1469 hozzászólására.)
Pontosan erről van szó!
Pontszám: 7.13
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1472. hozzászólás - 2014.09.30. 15:58:17
Nem akarlak elkeseríteni, de nem sok reményt látok rá.....szerintem nem véletlenül " szivatják" a kifordítós taktikát minden téren...
Báró Samedi
Pontszám: 7.90
népszerűJaniiii87Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1473. hozzászólás - 2014.09.30. 16:00:00
Unják, hogy havonta fizetek a játékért? Szóljanak!
V2: Jáni87
Pontszám: 7.61
kedvencKondor76Férfi
Végzetúr tehetség
205 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1474. hozzászólás - 2014.09.30. 16:01:59 (Válasz Shadowrun #1470 hozzászólására.)
Együttérzek veled, látszik hogy neked nagyon fontos.
De ez:
"VF-s karakternek minek annyi PP???"
Sosem elég! Állandó szűk keresztmetszet.
Pontszám: 8.52
népszerűJaniiii87Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1475. hozzászólás - 2014.09.30. 16:03:40
Meg hogy eleve taktikázunk! A játékot ezért csinálták, azért csináltak VF-et meg EH-t. Tudjunk taktikázni!
Megcsináltak egy végzetúr játékot, de nekik nem tetszik az eddigi 4-5 alkalom és akkor csinálnak egy tamagocsit! Akkor miért engedték az eddigi 4-5 alkalmat?!
V2: Jáni87
Pontszám: 7.08
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1476. hozzászólás - 2014.09.30. 16:07:48 (Válasz Janiiii87 #1475 hozzászólására.)
Ha nem is látszik, én veletek vagyok...hasonlóan kiborultam, amikor megláttam az AF-es korlátozásokat...azóta nem foglalkozom kifordító itallal....nem engem kell meggyőzni, írjatok minél többen az ügyfélszolgálatra
Báró Samedi
Pontszám: 8.60
kedvencShadowrunFérfi
Végzetúr tehetség
163 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1477. hozzászólás - 2014.09.30. 16:07:56 (Válasz Azazel #1472 hozzászólására.)
Az még "rendben" lenne, hogy szívatják ezt a taktikát, ami megjegyzem ismételhető küldetésekkel is nagyon gyenge LE/TP arányt produkál a térkapus csatákhoz képest. Egyetlen szépsége az eseménynek, hogy rengeteg LE-t lehet összegyűjteni egyszerre. De könyörgőm miért nem lehet bejelenteni, hogy változnak a szabályok??? Na most ezzel az eseményponttörlős dologgal kiegészítve kíváncsi vagyok mennyien fogják csinálni! Jelenleg még említésre sem méltó így az esemény, egy hulladék az egész!
Pontszám: 8.53
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1478. hozzászólás - 2014.09.30. 16:12:16
Jóval egyszerűbb lenne eltörölni a vf-et, mert egyértelműen annak ellehetetlenítése zajlik évek óta (jogosan). Ami nem jogos, ilyen intézkedésekkel szivatni a népeket, úgy téve, mintha megmaradna a választás szabadsága. Nem korrekt 4-5 éve működő eventet bejelentés nélkül szétnerfelni. Teljesen szükségtelen húzás.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.41
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1479. hozzászólás - 2014.09.30. 17:16:55
Kérdés - nem olvasok vissza most, ha nem gond, melóból érkeztem -, hogy ez így reális-e:

A kufárra gyűjtött eseménypontokat "elhasználja" a SZB.
Azt értem, hogy az egyikre kötelező, a másikra pedig lehetséges, hogy legyen eseménypont, de én kis naiv azt gondoltam, hogy külön szálon fut a 2 rész, de akkor mégis 1 gyűjtőből játszik mind a 2 esemény?
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.50
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1480. hozzászólás - 2014.09.30. 17:57:08 (Válasz Paco #1479 hozzászólására.)
Igen
Báró Samedi
Pontszám: 7.90
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője