Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
kedvelt tagWágner úrFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
261. hozzászólás - 2011.03.19. 09:31:36
Sziasztok!
Már olvastam itt egy-két hozzászólást az átlagkarakterek kapcsán.Íme egy jó példa:
A csatában összesen 75 sebzést okoztál, és 1516 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.

Ezt én szenvedtem el....
Nevezzek zsákmányállatkának a Kufárok csatájába?

Két támadást elszenvedek és már nem vagyok támadó pozícióban,rosszabb esetben 15% alá kerülök.
Hogy és mikor fogok ÉN is játszani?
Számomra ez nem lesz'Jó játék',úgyhogy kihagyom a Kufárok csatáját.

Kíváncsi vagyok,ha a többi átlagkari is komolyan átgondolja.....

V1-Wágner úr
V2-Deviáns
V5-Dzsedájmászter
Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
262. hozzászólás - 2011.03.19. 09:51:32 (Válasz Wágner úr #261 hozzászólására.)
Itt a csaták végén regenerálódsz mindenképpen, lehet érdemes lenne a regent minimum fix 60%-ra tolni, ne a sebgyógyítástól függjön.

*Egyébként pont a sebgyogyó miatt a 15000 vs 3000-es csatákat jobban szeretem, mint a 15000 vs 7000-est, mert előbbinél gyógyulok 9000-et, míg utóbbinál semmit.
A hozzászólást Craslorg módosította 2011.03.19. 09:52:59-kor
Pontszám: 7.37
kedvelt tagWágner úrFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
263. hozzászólás - 2011.03.19. 10:13:18 (Válasz Craslorg #262 hozzászólására.)
Szia!
Köszönöm,hogy reagálsz a felvetésemre.
Sajnos nem tudom értelmezni a hozzászólásodat.
Hogy regeneráljak a sebgyógyításon kívül?

A kufárok csatájában mit érek a regenerálással,amikor korlátozott számú végzetúr fog dúlni-fosztogatni egymás között és nem 1-2 támadást fogok kapni naponta,mint a "rendes"játékban?
Ott brutál regenerációra lenne szükség.
Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
264. hozzászólás - 2011.03.19. 10:17:19 (Válasz Wágner úr #263 hozzászólására.)
Az evetnben sebgyógyítástól függetlenül lesz regeneráció. Azért ha a bekapott sebzésed 60%-át regenerálod, akkor már messze nem olyan vészes a helyzet, hiszen majdhogynem 60% alá nem is kerülhet az ÉP-d, még ha valaki egy csatában az összeset lesebzi.
Pontszám: 5.25
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
265. hozzászólás - 2011.03.19. 10:18:11 (Válasz Wágner úr #263 hozzászólására.)
Elvileg brutál bónusz lesz ÉPre az eventezőknek:
Valamint mivel lesz kh, az alapból brutális regennel rendelkezik, azaz elvileg lesz célpontod.

Belépsz, legszarabb helyzetben le vagy verve. Benyomod a mágikus regen turbót, elnyomod a regent, és maxról a leggyengébbeket kiválasztva zúzol. Közben csattok a sebgyógy alapján számolt gyógyítás, azaz elvileg -7-8 szintre ütve illenék bárkinek 4-6 csatát tudnia ha lesz elég célpont még akkor is ha m regennel kell indítania.

Term mágikus regen és sebgyógyítás szakik nélkül sokkal nehezebb a kivitel
Pontszám: 5.38
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
266. hozzászólás - 2011.03.19. 10:19:09 (Válasz Craslorg #264 hozzászólására.)
Sebgyógyítás szakértelem függő lesz a regen, sebzéskompenzációtól független, csak hogy pontosítsunk...
Pontszám: 5.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
267. hozzászólás - 2011.03.19. 10:30:02
Örültem volna, ha legalább a kufárok harcáig kijavították volna az EH bugot, de úgy érzem, jobb beletörődni, hogy ez már ilyen marad...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.42
kedvelt tagWágner úrFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
268. hozzászólás - 2011.03.19. 10:35:27 (Válasz Birka #265 hozzászólására.)
Szia Birka!
A hozzászólásodra reagálok:
Nincs mágikus regenerációm és sehol nem olvastam,hogy 60%-ra felgyógyul valaki,aki részt vesz a játékban.

Azonkívül:3 támadás után már -10% tul.össz.-gel tudok támadni,úgyhogy az egy sorozatban sokat támadni sem lesz jó stratégia.
Pontszám: 6.67
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
269. hozzászólás - 2011.03.19. 11:01:13 (Válasz Wágner úr #261 hozzászólására.)
Wágner úr , zsákmányállatra is szükség lesz az event során úgyhogy nevezz bátran.
Azért mert neked rossz lesz még másnak okozhatsz örömet
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.72
kedvelt tagWágner úrFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
270. hozzászólás - 2011.03.19. 11:12:14 (Válasz Almási Viktor #269 hozzászólására.)
Szia Viktor!
Köszönöm a bíztatást.
A baj az,hogy a Kufárok csatája kihatással van a rendes,hétköznapi játékra is.
Ráadásul míg a Bajnoki viadalon van potya LE a részvételért,addig itt max.morgolódhatok,hogy elrontják a játékomat.
Pontszám: 5
kedvelt tagWágner úrFérfi
Végzetúr tanonc
32 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
271. hozzászólás - 2011.03.19. 11:19:03
Még egy kérdés:
Arra lesz lehetőség,hogy visszavonjam a nevezésemet a Kufárok csatájából?
Pontszám: 5
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
272. hozzászólás - 2011.03.19. 22:46:22
Akkor kicsit bővebben kifejteném miről akartam írni.

Tehát:
minden játékos kitalál egy varázstárgyat amit szerinte a legjobban tud majd hasznosítani.
Például egy építő karakter egy olyan csizmát ami megduplázza az építésbe fektetett lélekenergiát. Erről a tárgyról a JV megírja, hogy milyen feltételekkel szerezheti meg pl: szint x 10 vadászat (vagy győztes portya) lélekenergiájából építsen hatalom tornyát. Ha nem kért sokat (a JV szerint) akkor legyen könnyen megszerezhető, főleg akkor ha a hatása az idővel csökken. Például egy +20-as Támadásnövelés egy 10. szintű karakternek nagyon jó, míg egy 100-as szintű már lecseréli, mert nem elég jó neki. Ha viszont sokat kért mondjuk 4 db 25%-os lélekszívó, visszaváltható, különböző tárgyakba berakható fókuszkristályt, akkor legyen majdnem lehetetlen a megszerzése.
Ez alatt azt érteném, hogy ha van 10 játékos aki ezt kéri akkor egy tudja csak megszerezni. a másik 9 meg hiába törje magát.
Bocs, majd legközelebb.
A mohóság nyerje el a méltó büntetését.
Ezt lehetne lélekgyémántokhoz, LE-hez vagy ahogy McMad javasolta valamilyen gyöngyökhöz kötni ezt rábízom a játék fejlesztőire.
De a 2. ilyen eventnél már a nevezők láthatják, hogy mit lehet megszerezni, a fórumon pedig olvassák, hogy mit nem pedig mennyire törte magát a játékos érte és ki érdemelné meg jobban ha nem ő ? Ez elgondolkodtathatja őket, hogy érdemes-e mohónak lenni...
A szegény végzetúr ekkor eldönti, hogy kell-e neki tényleg ez a tárgy vagy sem.
Ha igen akkor rárajtol és küzd érte.

De ne legyen semmi sem őskőhöz kötve, hiszen ezt a játékot többségében nem őskövező karakterek játszák. Amihez meg egyébként is hozzá lehet jutni az Aukciós Házban azt azért lehessen könnyebben megszerezni.
Aztán meg lehetséges, hogy azt írja a JV hogy ezt a tárgyat meg lehet ugyan szerezni, de nem fegyverbe, hanem csak pajzsba lehet berakni. Vagy nem visszaváltható. Vagy lehetetlent kérsz (nem lehet teljes fölszerelésben felúszni a vízesésen).

Bár az se lenne rossz, ha ez állandó event lenne és teszem azt az Akadémia üres szintjeihez kötődne.
Ha van 5 db xyz típusú gradulátumod akkor ha beáldozod a pajzsod hatékonysága pqr százalékkal megnő. A következő pajzshatékonyság növeléshez pedig 10 db xyz típusú gradulátum kellene...

Ezt is Miklóséknak kéne eldöntenie belefér-e az elképzelésükbe.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 3.86
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
273. hozzászólás - 2011.03.19. 23:49:02 (Válasz Giganticus #272 hozzászólására.)
Bármilyen radikális nyereménymódosítási ötlet már csak egy eljövendő eventben valószínű. Nem baj, mert a jelenlegi se rossz (sőőőt), de lehetne még fokozni az "élvezetet". ;-)
Pontszám: 6.60
népszerűEzüstszélFérfi
Végzetúr mester
980 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
274. hozzászólás - 2011.03.20. 00:24:33 (Válasz Giganticus #272 hozzászólására.)
Idézet: Giganticus - 2011.03.19. 22:46:22

Ha viszont sokat kért mondjuk 4 db 25%-os lélekszívó, visszaváltható, különböző tárgyakba berakható fókuszkristályt, akkor legyen majdnem lehetetlen a megszerzése.
Ez alatt azt érteném, hogy ha van 10 játékos aki ezt kéri akkor egy tudja csak megszerezni. a másik 9 meg hiába törje magát.
Bocs, majd legközelebb.


Probléma1:
Kér valaki valamit, amit nem tart túl tápnak, mert nem ért a balance-hoz. A JV megadja az árat (=csillagos ég), mire a játékos észbe kap, és hogy megszerezhető tárgyat mondjon, elkezd tapogatózni, újabb ajánlatot kérni mondván, hogy nem mérte fel a helyzetet. Végenincs brkózás lenne belőle.

Probléma2:
Másik 9 játékos vért izzad, és lemarad a szupertáp cuccról, ergo nem kap semmit???

vagy ahogy McMad javasolta valamilyen gyöngyökhöz kötni


Khm. Ezt én javasoltam, nem McMad.

Más. Nem értem ezt a fókuszkristálymániát. Ha mindig egyre jobb és jobb fókuszokat szerez az ember, akkor a korábbi eventek nyereményei haszontalanná válnak. Én relikviapárti vagyok továbbra is. Az látszik a karakterlapon.

Note: Nem én pontoztalak le.
Chaotic good and lawful evil.
Pontszám: 8.57
kedvencTigrisnyulNő
Végzetúr mester
1019 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
275. hozzászólás - 2011.03.21. 09:44:20
Mikorra várható?
Emlékszem hogy annó azt írták, legkorábban április elejére. Azóta volt sok ötlet (valamennyi). Most van-e már valami konkrétabb időpont az esemény kezdésére?
Előre is köszönöm!
PittyPötty - V1
ResCat - V3
Cheri Lady - V6
Pontszám: 7.86
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
276. hozzászólás - 2011.03.21. 12:15:03
Sziasztok!

Ha már eleget "sirtatok" a Jv-nek??? ... ki miért játszik vagy nem játszik akkor lehet leprogramozni a dolgot ,és mindenki eldönti játszik-e az evenntel vagynem és azt csinálja mint eddig és minden marad nála a régiben!!!!!!!
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 5.50
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
277. hozzászólás - 2011.03.21. 14:19:39
Köszönöm a hozzászólásokat!

Azt látom, hogy alapvetően csak a LE/TP - megéri-e a pókoknak, megéri-e a VFeseknek téma maradt nyitva. A következő megoldást találtuk erre.

Egy csatához az eseményben ugye kell egyet vadászni is. Tehát egy vadászat és egy portya össze van kötve valamennyire.

1 vadászatért jár X LE, és Y1 TP a VFesnek, Y2 TP a nem VFesnek.
Az eseményben való csatákért fix, kizárólag az ellenfél szintjétől függő LE fog járni. Ez a LE valamivel több, mint X lesz egy maxos EHsnak, és X/2 lesz egy VFesnek, és fix TP jár érte (valamivel kevesebb, mint Y1).
Ennek eredményeképp az 1 vadászatért és 1 portyáért összességében a VF-es és EH-s hasonló LE/TP arányt fog megkapni.
Az esemény portyáért kapott LE-t SEMMI nem módosítja az ellenfél szintjén és az EH-n kívül, csak a gyémánt bónusz (mivel minden más horda bónusza is működik, a gyémántosoknak is adnunk kell valamit - de nem 30, hanem 5%-kot kapnak, normál csatáknál is a legtöbbnél a gyémánt bónusz nem tud bekattanni).

Azok, akik csak és kizárólag portyáznak, VAGY csak és kizárólag vadásznak, igy valamivel gyengébb LE/TP arányt fognak elérni, mint egyébként, de a jutalmak elég táposak ahhoz, hogy nekik is megérje a részvételt.

A fejlesztés nagyjából 2-3 hetet fog igénybe venni.
Pontszám: 6.89
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
278. hozzászólás - 2011.03.21. 15:18:25 (Válasz Miklós #277 hozzászólására.)
köszönjük. az esemény során szerzett győzelmek portyagyőzelemnek számítanak?
Pontszám: 5.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3619 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
279. hozzászólás - 2011.03.21. 15:22:09 (Válasz Ricskosz #278 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2011.03.21. 15:18:25
köszönjük. az esemény során szerzett győzelmek portyagyőzelemnek számítanak?

igen.
Pontszám: 5.33
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
280. hozzászólás - 2011.03.21. 15:23:11 (Válasz Miklós #277 hozzászólására.)
Korrekten hangzik.
Rettentő kíváncsi leszek, hogy hogyan lesz megoldva a nevezés. Úgy mint eddig, azaz az esemény indulásáig dönteni kell? Mert akkor (sajna :-P) ezzel nem lehet taktikázni.
Konkrétan a 2 eset egyben szemléltetve:
/nevezés indulás előtt kötelezően az Eventen részt venni akaróknak/ - vadászat - /2-3 nap elteltével beválasztani a VALÓSZÍNŰLEG nyerőt és nevezés/, oszt HAJRÁÁÁ! - portya ezerrel.
Spec én mindenképp a kivárós taktikát fogom választani, mert sajna megen tartalékmentes leszek induláskor és nem látok más esélyt a jó nyereményre, mivel 35. szintűként nem épp a legaktívabb réteghez tartozom (legaktívabb réteg: 65.-85. között). Enyhe célponthiány lehetséges nálam, de sebaj. Majdcsak kitaktikázom idelenn. ;-)
Kieg.: Húúú, de várom már... Végre egy vérbeli PvP event... és ezt VF-esként mondom!
A hozzászólást McMad módosította 2011.03.21. 15:37:29-kor
Pontszám: 6.60
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője