Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1421. hozzászólás - 2013.09.12. 12:21:51
Az event valóban nagyon jól össze van rakva, mi játékosok vagyunk olyan rutinosak, hogy alapjaiban rontjuk el. Véleményem szerint igen csak szűk látókörre valll, hogy a kufármedál számotokra a központi kérdés.
Természetesen jól jön ha megkapom, ha kettőt az még jobb, hiszen bár csak a lélekgyémánt költségét csokkenti, nekem akkor is jól jön

Ennek az eventnek a lényege a PORTYA, olyan feltételekkel és annyit portyázhatsz, mint soha máskor és még gigának se kell lenned hozzá. Ha odafigyelsz szépen alakíthatod mind a győzelmi arányodat (persze ha nem vagy veszteségfüggő) és a portyabevételedet. Az eventen kívüli portyázásokhoz képest sokkal jobb LE és TP arány, nem visznek tőled LE-t szabadon fejlesztheted a drágább tulajdonságaidat akkor is ha általános esetben egész nap csesztetnek.. de mindez csak akkor ha VAN ELLENFELED.

Bolond lennék megelégedni a 400 portyával és ott lapítani a győztes csapatban

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.36
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1422. hozzászólás - 2013.09.12. 12:27:52 (Válasz Corina #1421 hozzászólására.)
És ehhez miért kellene minden kufárnál közel azonos játékosnak lennie? azt továbbra se értem/értjük.

Ha célpont kell beálsz a legnyomibb kufárhoz és a másik három vezető kufár csatlósait egész nap bucira verheted
Pontszám: 8.69
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1423. hozzászólás - 2013.09.12. 12:32:14 (Válasz Corina #1421 hozzászólására.)
Az eventen kívüli portyázásokhoz képest sokkal jobb LE és TP arány,

Ez nem igaz. Normál EH-s csata jobban ad ha mindened megvan hozzá, ezt már többször felhozták itt.
nem visznek tőled LE-t szabadon fejlesztheted a drágább tulajdonságaidat

Ez sem igaz. Elég ha egy ember nem nevezett körülötted, és pár óra alatt lefejti rólad a százezreket, millókat; nem egy példa volt erre.

Valamint még mindig nem értem a problémát (feltételezem azért, mert nem is létezik).
Akinek kevés a célpont, átáll máshova. Ha személy szerint neked kevés a célpontod, akkor te állj át máshova.
Ennyi.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.49
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1424. hozzászólás - 2013.09.12. 14:22:09
Édes istenem komolyan ennyire szűklátókörűek vagytok?

"Normál EH-s csata jobban ad ha mindened megvan hozzá, ezt már többször felhozták itt."

Melyik EH-s verzióban tudsz felfelé támadni fele annyi TP-ért? Mutasd meg nekem légyszíves!
Lehet hogy jobban hoz, mert nem kisszintű nyomoronc klónokat kell támadnod ellenfél hiányában.

"Elég ha egy ember nem nevezett körülötted, és pár óra alatt lefejti rólad a százezreket, millókat; nem egy példa volt erre."

Hol és ki szed le rólad milliókat, százezreket? Mutass egyet. Ha mégis, mert ennyire hülye, hát megérdemli.
Nagyon sokan próbálkoztak vele, hogy nem neveztek, de valamiért a következő évben ők is beálltak a sorba. Talán mert mégsem éri meg kihagyni?
... de erre válaszoljanak ők, mert én egy eventet se hagytam ki.

Lehet hogy nálad ez nem feltűnő, mert te olyan jól csinálod, vagy most is annyira rosszul, de nálam például úgy, hogy nincs tele a kamra többszöröse a bevételem a megszokottnak.

Álljak a legnyomibb kufárhoz? Mégis honnan tudod, hogy melyik az? Van valami ismertetőjele? Kérlek oszd meg velem, ne maradjak tudatlan

Véleményem szerint ennek semmi köze a kufárhoz, régen talán volt a nyeremények miatt, de mióta megszünt..

Nem kell semmi más, csak két-három erősebb és aktív játékos álljon be egy kufárhoz, és lám szépen mögéjük fog sorakozni az egész siserehad... hogy még véletlenül se érhessenek hozzájuk az event alatt és még tuti a győzelem is..
ezért kell a limit, hogy nem 30-40 szinttel kisebb klónokat üssünk szubplazmáért, mert annak lenne jobb helye is meg ha már event mindenki élvezhesse.
... úgy hogy a kamrám is tele legyen

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.71
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1425. hozzászólás - 2013.09.12. 14:43:08 (Válasz Offsboy #1423 hozzászólására.)
Na, most megkockáztatom, hogy fennforogjon a hülyének nézés esete, de az általad írtak miatt rápróbáltam erre az le/tp dologra, ugyanis nekem is jobbnak tűnik az eventen elérhető arány a sima portyánál. (EH66+platina agyar+ maxos energiamester+ két ultraimplant (az egyik sárkánykígyón))

Az eventben 225-öt kapok. Sima portyában lőttem egyszer +2-re (siralmas 111, illetve a lészívás miatt még rosszabb), aztán -6-ra (234) és -7-re (236). És most nem értem, hogy mi van.

A kicsiktől vittem volna pluszban? Ráadásul a wikin találtakkal sincs parában a dolog, mert kevesebb, mint 10%-kal kaptam kevesebbet a két kicsiért, mint a nagyért, tp-ben meg majd 2,5*-es volt a difi.

Ha a +2-es ütés eredménye a reális, akkor hogyan lehetne ebből jobbat csinálni, mint az eventes le/tp?
A hozzászólást Bpetya75 módosította 2013.09.12. 14:44:07-kor
Pontszám: 6.86
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1426. hozzászólás - 2013.09.12. 15:15:11 (Válasz Bpetya75 #1425 hozzászólására.)
Hát ebben sajna nem tudlak megerősíteni, mivel sosem voltam full EH-s, kifejlesztett AF-ekkel. Alendaar és Ariel ennek a topicnak 1394-95 hsz-eire gondoltam, valamint régebbi kufár eventeknél is szinte mindig feljött a téma, hogy jobban megéri a sima portya; de ennek a csínyját inkább ők tudják.

Corina: világossá vált, hogy a veled való vitához még nem nőttem fel. Igazad van.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.65
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1427. hozzászólás - 2013.09.12. 15:39:29 (Válasz Offsboy #1426 hozzászólására.)
Köszi a választ Offs! Akkor remélem, hogy Ariel vagy Alendaar megszánják hülye fejem és megokosítanak
Pontszám: 7.48
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1428. hozzászólás - 2013.09.12. 15:51:03 (Válasz Bpetya75 #1425 hozzászólására.)
Az eventes LE-TP arányba azért számold bele a csatához tartozó vadászat LE-TP-jét is , mert egy vadászat egy portya kufár alatt

Szerintem meg erre gondolhattak, hogy sima EH-s portya jobban megéri (bár igaz felfelé EH-val csapkodni nem okos dolog , mivel lefelé 3 szintre ad a legtöbbet a legkevesebb TP mellé)

Corina: A legnyomibb kufár alatt azt értem amelyiknél a legkevesebb győzelem van, ha ahhoz beállsz akkor hidd már lesz a másik 3 kufárnál annyi célpontod amivel teletömheted a kínzókamrádat(ha mégse hát kevesen neveztek az ütőtávodban vagy annyira kevesen aktívak amúgy is ,-akkor meg mindegy, hogy a kamrádban nem csinál semmit vagy alapból nem játszik)

Bárhogy próbálod elmagyarázni amit akarsz én konkréten nem értem mit akarsz kihozni az egészből.

Ha a kínzó a bajod megoldás a legkevesebb győzelemmel rendelkező kufárhoz beállás
ha célponthiányod van akkor is
Pontszám: 9.03
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1429. hozzászólás - 2013.09.12. 15:58:33 (Válasz Fsanyi82 #1428 hozzászólására.)
Aha. Így már értem. Köszi!
Pontszám: 7.48
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1430. hozzászólás - 2013.09.12. 18:36:50 (Válasz Bpetya75 #1427 hozzászólására.)
Sajna olyan csatáim már nincsenek, amik kufár csatán kívül esnek, így a tesztvilágról jön példa a normál portyára. Az ellenfél azonos volt mindkét csatában.

Normál portya:
Te nyerted a csatát, jutalmad 9480 (+14462) lélekenergia és 16 TP!

Kufár csata:
Te nyerted a csatát, jutalmad 12116 lélekenergia és 52 TP!

Lehet számolgatni, hogy melyik táposabb...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.00
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1431. hozzászólás - 2013.09.12. 19:56:02 (Válasz Ariel #1430 hozzászólására.)
És ez milyen értékekkel jött ki? Szaki, af, ilyesmikre gondolok.
Pontszám: 7.48
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1432. hozzászólás - 2013.09.12. 19:57:35 (Válasz Bpetya75 #1431 hozzászólására.)
Ez egy "sz@r" csata volt kábítós küldire öltözve.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.04
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1433. hozzászólás - 2013.09.12. 20:09:16 (Válasz Fsanyi82 #1428 hozzászólására.)
Szoktam váltogatni Az EH-t meg a VF-et... Tök mindegy melyikkel tolod ezt az eventet, kb ugyanannyit kapsz a vadászat miatt! Mivel sokan nem váltogatnak, hiába jobb az EH az eventen, a vadiért bekapott TP erösen lerontja a bevétel átlagát. Ha meg VF el toljátok, akkor meg a a kufár csatán jön nevetséges LE. Jól ki van ez találva. A sima portya sokkal jobb. Megvan a 400 gyözelmem innentöl le is ejtettem magasról az eventet. Majd ha vége lesz ellövöm értelmesebben a portyapontjaimat.
A hozzászólást Klarinét módosította 2013.09.12. 20:32:51-kor
Pontszám: 8.68
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1434. hozzászólás - 2013.09.12. 20:51:57 (Válasz Bpetya75 #1431 hozzászólására.)
Maxos EH, maxos AF képességek, meg kb. 160% rablásbónusz.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.00
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1435. hozzászólás - 2013.09.12. 20:52:50 (Válasz Klarinét #1433 hozzászólására.)
Én csak EH-s vagyok , eddig megérős volt, mert halott környezetben toltam , vadászni meg vadásztam feladat meg templom miatt eddig is ezután is

viszont most pár szintlépés óta vannak körülöttem portyára alkalmas célpontok , ma is volt kufáron kívül több 30-40ezres portyám , szóval a következőt már lazán kihagyom , a relikvia már nem vonz , arra ott a kupon
Pontszám: 8.09
közkedveltGwindorFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1436. hozzászólás - 2013.09.12. 22:41:01 (Válasz Klarinét #1433 hozzászólására.)
Ezért csináltam azt, hogy a nevezéstől VF-vel gyorsan lenyomtam annyi vadászatot amennyit csak tudtam, TK-t kinulláztam, váltottam EH-ra és jöhetett a Kufár csata.
Azóta már egyszer megint váltottam oda-vissza
Mondjuk én azért elég alacsony szinten nyomom
Gwindor - V1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.33
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1437. hozzászólás - 2013.09.13. 06:27:53
Khmm..

Event előtti héten vadásztam, 1300 eseménypontot Vf-ként, majd térkifordítás EH-ra, alapos tanulás maxra, meg hasznos energiák maxra...

66+10 az EH, a többi EH-s AF itt nem játszik ( energiamester) tehát azt hagyjuk...

ÉS nem, nem vadászom event alatt dupla TP-rt, előtte vadásztam.. kb. elég is lesz az eseménypont

Eddig 60 AF pontba van az event ( alapos tanulás, hasznos energiák maxra ) meglátom, hogy maradok EH-n, vagy vissza VF-re.... ha nullázódik akkor is bőven megérte, legalábbis nekem...
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.37
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1438. hozzászólás - 2013.09.23. 10:26:26
A tudás aranytőrét választottam jutalomnak,-meg is kaptam, de megmaradt a bronz tőr is a relikviák közt

Gondolom nem adódik össze a kettő
Pontszám: 8.09
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1439. hozzászólás - 2013.09.23. 10:32:01
Végzet medál nem választható, ha jobb eredményt értem el. Ez hiba?
Pontszám: 7.80
népszerűMcMadFérfi
Végzetúr mester
1290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1440. hozzászólás - 2013.09.23. 10:33:20
Levelem az ÜSz-nek:

"Üdvözlet.
Az arany tulajdonság fejlesztés olcsósító pálcákat nem lehet "platinásítani" (nem jelenik meg a jutalmak között). Lemaradtam valamilyen információról, vagy bug?
Tisztelettel: Mc"

Pedig...
"Ha úgy választasz arany díjat, hogy már van a birtokodban arany díj, akkor platinát kapsz helyette!"

Van arany tulpálcám és nincs, nem jelenik meg platina.
Ellenben az arany AFp és VadászLE relikemre megjelent a platina opció, juti...
Pontszám: 7.26
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője