Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
161. hozzászólás - 2011.03.07. 20:14:31 (Válasz Arinadottir #160 hozzászólására.)
Igen, de ki a francot érdekel! Ha Te is így látod, akkor minden rendben van. Mindenkinek van olyan dolog,amit elcseszett, és aki ezen tovább tud lépni az jól járt, aki meg nem az nem veszi észre, hogy ez csak egy játék...

Nekem is van egy 15. szintű karim, de amióta rendesen játszok vele (most nem szünet van) azóta volt a Xenóban, a térképes eventben, meg ebben a Langyiban.

Igaz lehet, hogy 100%-ban nem fogom kihasználni az új eventet a 15-sel. De itt V3-n tuti, hogy igen.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.54
népszerűFubujociFérfi
Végzetúr mester
355 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
162. hozzászólás - 2011.03.08. 11:19:04
Bocsánat, de nem olvastam el minden hozzá szólást, de mennem kell dolgozni.


Az a csapat nyer, melynek tagjai a legtöbb győzelmet elérték JÁTÉKOSOK ellen. A győztes csapat tagjainak elegendő 100-zal kevesebb győzelmet elérni 1-1 jutalomhoz (kivéve a végzet medált, amelyhez 50 győzelem szükséges). A második csapat tagjainak elegendő 50-nel kevesebb győzelmet elérni 1-1 jutalomhoz. A harmadik csapat tagjainak elegendő 25-tel kevesebb győzelmet elérni 1-1 jutalomhoz.
A győztes csapat tagjai közül azok, akik legalább 300 győzelmet elértek (a csapatbónusz nélkül) megkapják a kufár medálját (3% kedvezmény a lélekkufárnál). Ugyanez a medál jár annak a 10 karakternek, aki a 10 legtöbb győzelmet eléri, annak a 10 karakternek, aki az esemény alatt a legtöbb gyógyitalt megissza.

Én ezt így értelmeztem: mindenki elérheti a maxot csak többet kell nyerni és kész. Tehát lényegtelen melyiknél vagy csak nyerjél. Ha a győztes csapatban vagy akkor kapsz kufár láncot és ennyi.

ez így van vagy a térképhez hasonló.
V1-Dark Knuth

V2-Dark Knuth

V3-Dark Knuth
Pontszám: 6.45
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
163. hozzászólás - 2011.03.08. 14:13:23
A magas szintű karaktereknél miként lehet megvalósítani a 400 győzelmet játékosok ellen? Mert pl V1en azért nincs olyan nagyon sok. Marad a lefelé ütögetés, úgy meg kevés a PP (és egy szint fölött még így is kevés a célpont).
V1
Pontszám: 7.43
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
164. hozzászólás - 2011.03.08. 14:18:04 (Válasz Archibald Cunningham #163 hozzászólására.)
Kristály Hordák
Az esemény alatt megjelennek kristály hordás karakterek, de ezek csak az esemény portya ablakban látszódnak. Az egyszerűség kedvéért javaslom, hogy amikor egy legalább 5. szintű játékos benevez az eseményre, akkor rögtön a "klónja" is kerüljön be kristály horda tagként. Ha csapatot vált, akkor váltson a klónja is. A klónok nevét egy algoritmus segítségével a játékoséból állítsuk elő. Legyen 4 db szövetség, 1-1 kufárnak, és ezek a klónok oda kerüljenek be. a taglétszámot nem korlátozzuk 35-ben. A KH tagoknak a gyaktér, védőfal, nekrofun trón maximum a szintjük/3 mértékben érvényesüljön. Ezek a KH tagok nem támadnak óránként. A KH ellen elért győzelem beszámít a játékos győzelmeibe, de a csapat össz-eredményébe nem. Az esemény végével ezek a KH tagok törlődnek.
Pontszám: 5.54
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
165. hozzászólás - 2011.03.08. 14:29:29 (Válasz D4vid #164 hozzászólására.)
Ez se biztos, hogy elég lesz, mert ekkor is lefelé kell ütni és ugyanúgy csak 25 (26) portyapont lesz naponta. Mondjuk ez 3 hét alatt 525 PP, ami azt jelenti, hogy ~70%-os hatékonysággal kell portyázni. Ez mondjuk megoldható.
Pontszám: 7.37
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
166. hozzászólás - 2011.03.08. 14:54:05 (Válasz D4vid #164 hozzászólására.)
Ömm, de ez még nem teljesíti a "JÁTÉKOSOK ellen" kitételt.
V1
Pontszám: 7.43
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
167. hozzászólás - 2011.03.08. 14:55:46
de saját szövitársat csak 100% fertővel lehessen ütni!!!

Oké erről lehet szó.

Arra szeretnelek kerni Miklos, hogy ezt meg egyszer gondold at. Magas szinten annyira nincs celpont, hogy per pill 3 karaktert tudok tamadni. Ha sajat szovitarsat is lehetne, akkor ez a szam felmenne 6-ra. 3 karakternen tuti, hogy nem tudom megcsinalni a kivant szamot, 6-on esetleg.
Ok, hogy az egyeni celt meg tudom csinalni a klonokon is, de szeretnek a csapatomnak is hasznos tagja lenni!!

(jaaa es mindez ugy, hogy kb 1 eve visszafogottan vagyok...)

Amugy nagyon tetszik a dolog!!!
Pontszám: 6.90
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
168. hozzászólás - 2011.03.08. 15:43:52
Az egyetlen amitől érdekes és más lenne ez az event a többitől ahol a lényeg, hogy nyomd el a csp-t, pp-t, hogy lehet saját szövitársat is ütni. Hagyjátok már bent. Lécci.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
169. hozzászólás - 2011.03.08. 17:14:42 (Válasz PottomPanna #168 hozzászólására.)
Neked ebben mi lenne jó? Az, hogy mindenki elverne?
Pontszám: 5.54
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
170. hozzászólás - 2011.03.08. 17:27:40 (Válasz D4vid #169 hozzászólására.)
Nem mindenki. Maffia meg Zujcsi nem.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.95
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
171. hozzászólás - 2011.03.08. 18:11:32 (Válasz PottomPanna #170 hozzászólására.)
Ó mondták már ezt nekem sokan, mégis ott maradtak kivégezve
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.97
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
172. hozzászólás - 2011.03.08. 18:17:16 (Válasz LanMaffia #171 hozzászólására.)
1000 Ép-ról kivégezni, már nem nagy szám. Persze, ha egy 0-vál több lenne, akkor igencsak...de így.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2011.03.08. 18:17:37-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.81
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
173. hozzászólás - 2011.03.08. 18:20:44 (Válasz PottomPanna #168 hozzászólására.)
Idézet: PottomPanna - 2011.03.08. 15:43:52
Az egyetlen amitől érdekes és más lenne ez az event a többitől ahol a lényeg, hogy nyomd el a csp-t, pp-t, hogy lehet saját szövitársat is ütni. Hagyjátok már bent. Lécci.


Ezt a szövetségi arénában most is megteheted.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.41
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
174. hozzászólás - 2011.03.08. 18:24:59 (Válasz Ariel #173 hozzászólására.)
Hát persze, meg elszórhatom a ppimet kihívásra is, de attól az még nem lesz portya. De látom egyedül maradtam mellette, hát jólvan...
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 7.90
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
175. hozzászólás - 2011.03.08. 18:28:36 (Válasz Ariel #173 hozzászólására.)
szerintem pont ti ott fennt járnátok kicsit jobban vele hogy pár emberrel többet üthetnétek...szövitárssal adott helyzetben le is lehet beszélni hogyha alaból nem tudod megvenri hogy segítsen...vagy én látom rosszul és tényleg mindenki a kufár győzelemre fog hajtani és az okosak ott elől úgyis a győztes kufárnál kötnek majd ki
A hozzászólást Hauer92 módosította 2011.03.08. 18:29:15-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.09
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3351 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
176. hozzászólás - 2011.03.08. 18:28:48 (Válasz Viszok009 #172 hozzászólására.)
Persze hogy nem nagy szám, de ottmaradni mínusz pár 10k LÉ-vel se nagy szám
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 6.97
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
177. hozzászólás - 2011.03.08. 18:42:11 (Válasz Hauer92 #175 hozzászólására.)
Jelen állás szerint a játékosok jórésze nem tud majd 400 győzelmet elérni, nem csak a top. Alacsony szinten még rosszabb a helyzet, nekik nincs valóságformázásuk, nincs kontinuum szűkítésük, sem kronokompenzációjuk. Mennyit kell majd gép előtt ücsörögni ezeknek a játékosoknak, hogy a felbukkanó célpontokat leüssék és összehozzanak napi 20 győzelmet?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.21
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
178. hozzászólás - 2011.03.08. 18:51:33 (Válasz Ariel #177 hozzászólására.)
akárhogy nézem én a magam 70-es szintjével v3-on szerintem boldogulni fogok...15PP-n vagyok...és maszívan dolgozok a valósság formázás részén is célont hát az lesz...igaz v3-on gyorsabb a regeneráció...és vadászathoz se vereti le magát a nagy többség...de én nem aggódok...hogy a többi világon mi a helyzet azt sajna megvallom nem tudom lévén egy 4-es karakterem van v2-n és slussz...de akkor is a szövitag ütése nektek akkor is egy kis segítség lenne...mégha a történetbe nagyon nem is illik bele...enélkül hát még annyi esélyetek lesz mint nekem...szerintem...persze ha jó így akkor nem szóltam...
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.09
kedvelt tagKabokaFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
179. hozzászólás - 2011.03.08. 20:38:46 (Válasz Hauer92 #178 hozzászólására.)
Ez talan ugy megoldhato lesz, hogy mivel tudjuk majd a kezdesi idopontot (remelhetoleg a JV idoben reklamozza majd nemcsak itt hanem nagy villogo betukkel a fooldalon esatobbi) es akkor mindenki tud gyujtogetni. 100 vagy afolotti pp-vel miert is ne lehetne meg? Nem is ertem ezt a dilemmat... Aki reszt akar majd erdemben venni, az igenis felkeszul es gyujtoget, megha ehhez a napi rutinos kihivast, portyat stb. redukalni kell. Valamit valamiert.
Ezuttal remelem kiegyensulyozott lesz a buli az alacsony es magas szintueknek is mind az event soran, mind a jutalmaknal. Ne legyenek mar tobbszorii belenyulasok es valtoztatasok mint legutobb. Mert a Xeno buli igenhamar unalomba fulladt szerintem.
Habar csak nagyjabol futottam at a topicot, de azert a kemenymagos pok kariknak ez az event igenis rafizeteses lehet, habar ezt mindenki dontse el sajat maga.
Pontszám: 6.68
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
180. hozzászólás - 2011.03.08. 20:46:19 (Válasz Kaboka #179 hozzászólására.)
nem értem hogy ezt miért nekem írtad én is azt mondom hogy simán meglehet...Ariel-nek is igaza van hogy kisebb szinten se Valóság formázás se krono se kontinum...nos kisebb szinten a kontinum felesleges így ez snekinek nincs csak a pókoknak ...szerintem...a krono meg a valóság formázás hát nemtom nekem 40-esre maxos volt mindkettő röhögve de ha valaki nem éri ezt el mégse akkor is 30PP-re állítja a dolgot amint leortyázta az összeszedegetett 100 PP-jét és szerintem meg tudja csinálni ha akarja...
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 6.09
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője