Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: A kufárok csatája
kedvencPuttyFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1281. hozzászólás - 2013.02.21. 10:59:55 (Válasz Sandman010 #1280 hozzászólására.)
Szerintem nem értetted meg, amit Craslorg írt.

Ha a kufár ablakban van 5 támadható játékos, akkor azok klónjai is ott vannak, ez már ugyebár 10. A sima portyaablakban pedig lehet támadni az eventet kihagyó játékosokat. Mi ezzel a baj?
A hozzászólást Putty módosította 2013.02.21. 11:00:19-kor
Pontszám: 9.17
kedvelt tagMrLeFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1282. hozzászólás - 2013.02.21. 18:43:34
Egy gyöngyszemet szeretnék megosztani veletek:
Ma, 17:38 Soul Reaver MrLE

Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
Túl sok sebet kaptál, ájultan esel össze.
A csatában összesen 1 sebzést okoztál, és 30007 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.

(szerintem rinyázott hogy bukni fogja azért jött bajnoki szerelésben )

Mi ebben az érdekes?
A 102 szintkülönbség...

Arra lennék kíváncsi hogy az Azúr légió ettől lett ilyen nagy? Tegnap ketten is nekem estek ugyan ebből a a szöviből, legalább ekkora vehemenciával. Azt hiszik, hogy csak azért mert elvittek a kamrába még LE-t is fognak utánam kapni, vagy csak mutogatják az erejüket? Mellesleg a toplistáról veszik a tippet valószínűleg hogy érdemes támadni, csakhogy tegnap is, ma is utánlövést csináltak. Rég abbahagytam a LE-szerzést és valószínűleg mostantól kezdve jónéhány napig szüneteltetni is fogom.

Köszönöm ezt a kiváló fejlesztést a Beholdernek (szubplazma), igazán sikeres.
Mellesleg ha sokáig fogják folytatni az efféle látogatásokat, inkább félreteszem a karit addig amíg ezt a szubplazmás baromságot nem szüntetitek meg. Ha sosem fogjátok orvosolni akkor sosem fogom elővenni.

A legutólsó háborúnkban is egy hasonló ámokfutó szubplazmával verte végig az egész szövinket vagy 50-60 alkalommal és igen élveztük. Álltunk mint borjú a vágóhídon. Nagy élmény volt az is, köszönjük fejlesztők. Sok ilyen ötletet még és bezárhatjátok a boltot mert akkor nem csak nekem telik be majd a pohár.

Remélem az is olvas majd a sikeréről aki kitalálta és az is aki engedte megvalósítani ezt a csodát.

Egyébiránt mindenkinek jó játékot kívánok a továbbiakban is, még ennek a két AL-es nagyvitéznek is
Pontszám: 7.19
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1283. hozzászólás - 2013.02.21. 18:54:00 (Válasz MrLe #1282 hozzászólására.)
Miért nem kapcsolod ki?
6 kavicsból veszel prémet, ha nincs (egyrészt elég sok lehetőség van összeszedni ennyit, másrészt ez nem lehet téma egy ilyen horderejű ügyben) és VÉGLEG kikapcsolod!
Hogy a légiósoknak mennyire éri meg ennyire lefelé támadni, az meg legyen az ő aberrációjuk.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.00
kedvelt tagMrLeFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1284. hozzászólás - 2013.02.21. 19:49:21
Inkorrekt megoldás a kikapcsolás néhány okból, magamat is szívatom többek között:
"Amíg prémium tag vagyok, nem akarom, hogy szubplazmával támadhassanak:
(szubplazmáid automatikusan megsemmisülnek!)
Ha a prémium tagságod lejár, ez a funkció automatikusan kikapcsol."

-Nem végleges megoldás mint ahogy írod.
-Csak prémeseket védi (mellesleg majdnem folyamatosan prémes a karim, ez nekem nem probléma jelenleg)
-Ha véletlenül lejár a prém és ismét előfizetek akkor figyelnem kell rá hogy újra kikapcsoljam(jöhet a tanács hogy figyeljek, de akkor is ciki).
-A szubplazmáimat megsemmisíti, ami nem lenne gond, -mert még sosem használtam- ha nem jönne elő a használata később feladatok kapcsán. Sajnos tutira elő fog jönni, mert már láttam alternatív megoldásként a "feladatok" -ban, ezért ez nagyon szívás.

Addig kellene törölni amíg nem burjánzik el a játékban túlságosan, nem épül be máshová csak a harcrendszerben van jelen.
Pontszám: 7.14
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1285. hozzászólás - 2013.02.21. 20:09:58
Nem lehet azt megcsinálni, hogy a különböző világokon 2-3 nappal elcsúsztatva induljanak az eventek? Kegyetlenül lassú a szerver...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.92
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1286. hozzászólás - 2013.02.21. 20:17:09 (Válasz Ariel #1285 hozzászólására.)
Finoman fogalmaztál. Egyszerűen röhej, hogy azért fizetek, hogy perceket kelljen várni egy egy kattintás után az oldal betöltésére. Ráadásul csak olyankor van ez, amikor lehetne is valamit élvezni végre a játékon...
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 7.27
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1287. hozzászólás - 2013.02.21. 20:40:48
Következő fejlesztés: Gyorsítás 2. Napi 3 őskő árán nem lesz rád hatással a szervez lassúsága. A használatához prémium tagnak kell lenned!
Pontszám: 9.58
fórumozóKaborFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1288. hozzászólás - 2013.02.21. 22:28:14
Régi Tf deja vu m van-

Támadható a karakter de a csata helyett a következő üzenet jön:

Nem támadhatod a karaktert, mert már ötször támadták három órán belül.

Jah és újfent benn van a listában.

Tessék mondani a kufár csatában ha nem vagyok TOP10 akkor mi a lót szeretnék?
A listában az a 10 ből 1 nyert csata van másképp mint listából lehet kufár csatát indítani?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1289. hozzászólás - 2013.02.21. 22:54:13 (Válasz Kabor #1288 hozzászólására.)
Karakterlapról.
Pontszám: 7.74
irritálóCrazy71Férfi
Végzetúr mester
336 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1290. hozzászólás - 2013.02.22. 09:12:37
Miért van a támadható listában annak a neve aki nem támadható? 10-ből 10-szer nem támadható senki mert már támadták az elmúlt 3 órában 5-ször!
Jake Sully - V1 - Az egykori Smaragd Farkasok vezére, jelenleg a Phoenix Rend tagja
Ha a halál völgyében járok is, nem félem a halált, mert én magam vagyok a halál!
Pontszám: 6.07
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1291. hozzászólás - 2013.02.22. 09:56:21 (Válasz MrLe #1282 hozzászólására.)
Nézd meg a megosztott csatáim. Xenó event alatt csapkodtak, meg Kufár első napján, akkor még listás voltam.
Engem nem sért, hogy semmit nem bukva időnként vendégül látom a legnagyobbakat, sőt mondhatjuk, hogy megtisztelő a jelenlétük szerény tábortüzemnél.
Ez is egyfajta elismerés, ha +20-120 szintről jön valaki bekamrázni, mert úgy látja, hogy vagy annyira jó, hogy a szintkülönbség ellenére is termelsz annyi LE-t, hogy jobban megéri kamrázni, mint szintkörnyezetét vagy nálad/nálam magasabbat, aki közelebb van hozzá és szintén aktív.
Az más kérdés, hogy többnyire hozzám is a LE-termelő cselekvések után jöttek.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.24
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1292. hozzászólás - 2013.02.22. 14:56:45
Nos az szep es jo hogy beraktak a szubplazmat, de a kufar listaban csak azokat a karaktereket latom akiket amugy is elerek tamadasban... Hol talalhatoak a tobbi kufar hivei? Illetve honnan tudom egy magasabb szintu karakterrol hogy jelentkezett az esemenyre?
A hozzászólást Dozer módosította 2013.02.22. 14:57:29-kor
V3-Alíz
Pontszám: 5.82
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1293. hozzászólás - 2013.02.22. 16:28:08 (Válasz Mortu #1287 hozzászólására.)
Neeeeee....bearanyoztad, a...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.42
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1294. hozzászólás - 2013.02.22. 18:03:32 (Válasz Mortu #1287 hozzászólására.)
Idézet: Mortu - 2013.02.21. 20:40:48
Következő fejlesztés: Gyorsítás 2. Napi 3 őskő árán nem lesz rád hatással a szervez lassúsága. A használatához prémium tagnak kell lenned!



Különben eventek idejére simán megvenném!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 7.01
kedvelt tagF3rcsuFérfi
Végzetúr tehetség
196 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1295. hozzászólás - 2013.02.24. 14:55:37
Nem támadhatod a karaktert, mert már ötször támadták három órán belül.
Nem támadhatod a karaktert, mert már támadták az elmúlt 5 percben.
Nem támadhatod a karaktert, mert túl kevés az életpontja!


Minden második karakter amit megakarok támadni ezt dobja ki .......
Megtudja nekem mondani valaki hogy miért vannak benne a kufáros portyalistába ha nem lehet öket támadni????????????????
Nem mellesleg nem hogy nem tudom öket megtámadni de még ere a fent emlitet mondatra is 5-15 pm-t kel várni.....

ui: és mivel nem tudok játékos karaktereket ütni kénjtelen vagyok a Kristály-t , amivel nem lenne gond ha csak 1-2 kéne belölük de .. szinte csak azt lehet .... de viszont azok meg égetik a manát ...
A hozzászólást F3rcsu módosította 2013.02.24. 15:01:13-kor
Pontszám: 4.61
kedvencPicokNő
Végzetúr tehetség
124 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1296. hozzászólás - 2013.02.24. 23:17:48
Sajnos a játék napközben szinte állandóan játszhatatlan, hacsak nem akarok 2-3 percig várni minden kattintásnál.

Ráadásul az egész nem más mint egy biztos rendkívül kiegyensúlyozott, de teljesen kiszámítható,és ezért élvezhetetlen kattintgatás. A csapatgyőzelem általában 2 óra alatt eldől, utána marad a legyünk már túl rajta érzés.
Pontszám: 8.80
kedvencSpellHowlerFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1297. hozzászólás - 2013.02.25. 13:05:29
Nem támadhatod a karaktert, mert nálad jóval alacsonyabb, vagy jóval magasabb szintű.


Véletlenszerű, alacsonyabb szintű klónok << ennek igy nincs sok értelme
Pontszám: 10
kedvencMaryke12Nő
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1298. hozzászólás - 2013.02.25. 13:21:00
Sziasztok! 3 győzelmem már van a kufár csatában, csak éppen nem számolja a győzelmeimet a rendszer. Mit csináljak? Így nem lesz esélyem semmire sem. Kérlek segítsetek.
Pontszám: 5
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1299. hozzászólás - 2013.02.25. 13:44:41 (Válasz Maryke12 #1298 hozzászólására.)
Az a 3 győzelem véletlenül nem védekezésből jött össze? Tehát amikor nem te támadtál, hanem valaki más téged, és lepattant. Mert úgy tudtommal nem számolja.
Pontszám: 6.96
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: A kufárok csatája
1300. hozzászólás - 2013.02.25. 13:55:50 (Válasz Maryke12 #1298 hozzászólására.)
Vadásztál előtte, hogy legyen esemény pontod? Az egyéni győzelmeket csak akkor számolja, ha te támadsz és persze a kufár csatás menüben más részt vevőket támadsz, nem a sima portya menüben. Nyilván ezek egyértelműek, de azért jobb figyelni erre is.
Pontszám: 7.74
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője