Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új szövetségi épületek
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
561. hozzászólás - 2010.09.02. 09:54:05 (Válasz Birka #558 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.09.02. 09:19:16
Kócos:
Valamit elszámoltál, mert a varázslatok elleni lélekszívás védelem pont fele akkora mint a sima. (A mértéke egész meglepő számomra amúgy...)


Ha te mondod...
Mindenesetre en ugy szamoltam, hogy (alap LE szivas arany) - (valos LE szivas/sebzes), es a kozolt szamokat kaptam.
Pontszám: 6.82
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
562. hozzászólás - 2010.09.02. 10:01:29 (Válasz Birka #558 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.09.02. 09:19:16
-Mivel lett volna jobb, ha Miklós elnyelést ad a térkapus lényeknek, és a portya eredményt is befolyásolja? (Van nekik egyáltalán?)


Az a vicc jut eszembe Lenin embersegessegerol amikor az ablakan berepul a labda, es visszaadja. Pedig kozejuk is lovethetett volna. Milyen jo ember!

Baj, hogy több lét ad a magasabb szintű térkapu?


Minden tobbet ad magasabb szinten, cserebe minden tobbe is kerul. Nem baj tehat.

Vagy az definite alapkövetelény, hogy mindenki 110% lélekszívással rohangál?


Igen a jatek egyik celja ezt elerni, mindenkinek lehetosege is van ra, mostmar szamtalan modon, nincs ezzel semmi gond.

Nem érzem horrornak a "veszteséget"


Ha az utcan odamegy hozzad egy idegen, es kiveri a felso ket metszofogadat, nem erzem horrornak a veszteseget. A szemedet is kiverhette volna.

Mi látszik az egészből?


Hogy semmilyen indok nincs mogerakva, csak az, hogy mi kertuk. Te voltal egyebkent, aki ezt kerte, hogy ennyire veded a remek otletet?
A hozzászólást Kocos módosította 2010.09.02. 10:01:46-kor
Pontszám: 6.38
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
563. hozzászólás - 2010.09.02. 10:07:13 (Válasz Birka #558 hozzászólására.)
A magasabb térkapu szinteknek ehhez semmi köze ilyen értelemben! A térkapus lényben lévő össz lé mennyiség a TE szintedtől függ, és nem a térkapus lény méretétől, éppen ezért van az hoyg a 24 feletti térkapu bónusz a csata bégén "portya" lé szerszeményt szorozza a megfelelő szorzóval.



Én arra gondoltam, hogy amit úgymond LE szívással elveszít egy ilyen karakter,
azt szövi szinten a térkapu szintjének növeléséből adódó + LE-vel kompenzálhatja.
De lehet nem értem minek mihez nincs köze?
Pontszám: 7.20
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
564. hozzászólás - 2010.09.02. 10:22:52 (Válasz Kocos #562 hozzászólására.)
Kócos, én is lélekszívom a térkapus lényeket, igaz csak 88%-al, miért kértem volna lélekszívás védelmet a térkapura???

Altair, a szövetség a lélekszívás után maradt lé x%-át tudja duplázni 50-es térkapuval. A Lélekszívás meg 100%-ban szívja a lémennyiséget a lény kezdő léjéből. Amíg a szövetség adta térkapu bónusz nem növeli fel a portya során szerzett LÉ%-ot 100%-ig addig a lélekszívás jobb lesz térkapuban mint a szövi bónusz (jelenleg 40% környéki 50-es térkapuval!). Persze ha több marad a lényben, akkor több szorzódik, azaz a lélekszívás védelem növeli az épület hatásfokát azoknál akik lélekszívnak. Természetesen a lélekszívők csata alatt szerzett léje ettől még csökken a lélekszívás védelem miatt elbukott LÉ kb 60%-val. Azaz az 50-es térkapu jelenleg a lélekszívás védelem hatásfokát csökkenti 40%-al míg a 24-es térkapus szövetségeknél ez 100%-osan működik. (Ha ezt tovább vezetem, megint kihozom, hogy az AL alá lett tolva a nerf, mert őket befolyásolja a legkevésbé mivel megvan az 50-es térkapujuk )
A hozzászólást Birka módosította 2010.09.02. 10:24:32-kor
Pontszám: 4.10
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
565. hozzászólás - 2010.09.02. 10:29:13 (Válasz Birka #564 hozzászólására.)
Hát Birka leleplezett minket. Igen mi kértük. Még a műhőzöngésünk sem tudta elfedni a titkunkat.
Új tulajdonos
Pontszám: 7.65
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
566. hozzászólás - 2010.09.02. 10:30:30 (Válasz Birka #564 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.09.02. 10:22:52
Kócos, én is lélekszívom a térkapus lényeket, igaz csak 88%-al, miért kértem volna lélekszívás védelmet a térkapura???
Birka. En mar ott elvesztettem a fonalat, hogy miert veded a valtozast.

(Ha ezt tovább vezetem, megint kihozom, hogy az AL alá lett tolva a nerf, mert őket befolyásolja a legkevésbé mivel megvan az 50-es térkapujuk )
Egyreszt bar szeretem, ha az AL az etalon, de nem csak nekunk van meg az 50-es terkapu (sajnos), masreszt ugyanezt a LE rablo targyak nerfjerol is el tudod mondani?
A hozzászólást Kocos módosította 2010.09.02. 10:32:39-kor
Pontszám: 7.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
567. hozzászólás - 2010.09.02. 10:40:32 (Válasz Kocos #566 hozzászólására.)
Birka. En mar ott elvesztettem a fonalat, hogy miert veded a valtozast.


Mert lehetett volna sokkal rosszabb Ha Miklós eldöntötte hogy x, akkor a legkisebb x-nek is örülök, és foggal körömmel védem, nehogy Xx legyen

masreszt ugyanezt a LE rablo targyak nerfjerol is el tudod mondani?


Na elsőre megfogtál, megvan a mai megideologizálandó feladat, de tuti össze lehet hozni valami AL ellenes konspirációt
Pontszám: 4.64
kedvelt tagkitmatko
Végzetúr
93 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
568. hozzászólás - 2010.09.02. 10:43:45 (Válasz Birka #567 hozzászólására.)
Mert lehetett volna sokkal rosszabb


A való életben szívesen lennék a főnököd. Mindenféle negatív felhang nélkül mondom.
A hozzászólást kitmatko módosította 2010.09.02. 10:44:24-kor
Új tulajdonos
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
569. hozzászólás - 2010.09.02. 10:48:37 (Válasz Birka #567 hozzászólására.)
Birka: ha veded amit Miklos kitalalt, akkor azt fogja gondolni, hogy bennehagyott valami exploitot es tovabb nerfel. Pont az a lenyeg, hogy tiltakozunk erosen, hogy erezze eleg jot nerfelt mara, holnapig pihenhet.
Pontszám: 8.73
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
570. hozzászólás - 2010.09.02. 11:54:44 (Válasz Birka #564 hozzászólására.)
Köszi, világos
Pontszám: 7.20
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
571. hozzászólás - 2010.09.02. 15:43:28 (Válasz Aurri #554 hozzászólására.)
Idézet: Aurri - 2010.09.02. 07:27:39
Ha valaki jogosoan morgolódik az pont hogy a kicsik, akik soha életbe nem fognak több LE-t kiszívni térkapuból, se LE% növelővel, sem LE-szívással, sem fejenállva.


Felhívnám figyelmedet, hogy a változás 126. szinttől lép érvénybe. Nem hinném, hogy ez annyira hátrányosan érintené a kicsiket.

Idézet: Birka - 2010.09.02. 10:40:32

Mert lehetett volna sokkal rosszabb Ha Miklós eldöntötte hogy x, akkor a legkisebb x-nek is örülök, és foggal körömmel védem, nehogy Xx legyen


Ha a pozitív oldalát nézem, a "lecsalózás" ezúttal legalább elmaradt.

Amúgy az egész változásért Ariel és Barrique a felelős, mert ők ketten vannak csak 126. szint felett. Nyilván náluk látott Miklós valami gigantikusan értelmezhetetlen nagy számot, ami kiverte a biztosítékot. Úgyhogy felkérném a bűnösöket, hogy vallják be, mennyi LE-t mertek szívni térkapuban.
Egyúttal legközelebb lesznek kedvesek figyelni arra, hogy kinek továbbítanak ilyen adatokat.
Baszki, hallottad, Barrique 10k LE-t szívott térkapuban! Na ne már, tényleg? Miklós! -> Játékosok kérték...
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.09.02. 15:46:18-kor
Pontszám: 9.08
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
572. hozzászólás - 2010.09.02. 16:29:44
Totális vicc az, amit Miklós csinál a térkapuval. Ahelyett, hogy folyamatosan nerfeli, végre megcsinálhatná, amit nagy hévvel bereklámozott a talin, azokat a bizonyos extra ellenfeleket a tápokkal. Lassan eltelik 3 hónap, és semmi hír róluk.

Mire a VF-es nemzedék eléri a 126-os szintet, semmi értelme nem lesz a ennek a korlátozásnak, egyszerűen azért, mert akkora sebzésekkel fognak rohangálni, hogy 30-40% LE védelem mellett is szárazra fogják szívni a térkapus lényeket, és 0 LE-t fognak rabolni a csata végén. Tipikusan olyan változás, ami a gyengéket tovább gyengíti, az erőseket meg hidegen hagyja.

Nem tudom meddig mehet ez így tovább, de egyre inkább az rajzolódik ki előttem, hogy a VF-et használók és nem használók között lassan akkora lesz a különbség, hogy képtelenség lesz olyan fejlesztéseket, változásokat hozni a játékba, ami mindkét típusú karakterre azonos hatással van. Nem véletlen, hogy az avatár projektet is le lehet húzni a budin...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.96
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
573. hozzászólás - 2010.09.02. 17:55:01 (Válasz Ariel #572 hozzászólására.)
Miklósnak messze az lenne a legegyszerűbb, ha mindenki VF-ezne, és a szinthez szükséges tp-ket csökkenthetné egy 30%-al...

Jelenleg van egy visszacsatoló mechanizmus a játékban, ha erős vagy sok csatát nyersz, sok tp-t kapsz, de ez magában édes kevés
Már párszor pedzegettem, hogy a karekter össz léje, és össz tp-je el van mentve, a 2 számot elosztva egymással kijön mennyire erős a karakter. Ha ez a LÉ/TP az eredeti játék modelltől eltér, akkor korrigálni kéne a kapott TP alapját, minél nagyobb az alap szigma környezettől az eltérés, annál nagyobb a korrekció, ha ez a korrekció jól van belőve, akkor a szint bizony komoly erőt mutató lesz, melyen belül fixálódik a játéktér, lehet fejleszteni, bármilyen szakival kiderül "elcseszett" nem tervezett modell, akkor a rendszer kikorrigálja magát...

Persze egy régóta futó szerverre ezt betenni irgalmatlan nagy ösztönzést kiván játékvezetői oldalról, és kompromisszumot játékos oldalról. Meg akkor is, ha ez a mexhanizmus eleinte nagyon pici, majd fokozatosan nagyobb hatásfokkal kezd el működni!

Egy 1/2 ls 2x es lé/tp közti range szinten belül azért komoly játéktér, ha e fele vagy alá kerül valaki, akkor a tp korrigál, azaz lehetne extrémen kimagasló valaki, csak azért folyamatosan tenni kell! A mechanizmus működésbe lépése meg 200 napos felfutású lenne, azaz 2 naponta 1% hatásfokkal nőne, így szépen fokozatosan meg lehetne szokni, és hosszú távon helyrerázná ezeket az iszonyat anomáliákat...

Persze bilibe lóg a kezem, egy ici-pici módosításért is több napos flamek vannak, akkor egy ilyen drasztikus, kemény lépésért óriási ordibálás lenne annak ellenére, hogy a játék jövője megköveteli
Pontszám: 4.10
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
574. hozzászólás - 2010.09.02. 18:05:05 (Válasz Jeriko #571 hozzászólására.)
Akkor már hamarabb vagyok én bűnös, mert megkérdeztem, hogy van az hogy 92. szinten kisebb a térkapus átlagom, mint egy 60-as karinak, és ekkor kiderült, hogy a lény 70%-át dehidrálom akár csatákban, ezért csökken drasztikusan a "nyeremény".

Persze benne van az is a pakliban, hogy Miklós esetleg megnézi néha a top karikat, hogy vezet kismillió statisztikát, hogy éppen fúj a szél?

Nem így tervezte ezek szerint a térkapus eseményeket, betett egy korrekciót, mely a megoldások közt még a szolidabbik kivitel, kérésünknek megfelelően lehetőleg a maxhoz közeli határral. Ha az ő szemszögéből nézzük, iszonyat engedményeket tett, nem nem láncfűrésszel esett neki a metszésnek, hanem kisbicskával!

Persze ezt is teli torokból lehurrogjuk a helyett, hogy a pohár felét értékelnénk

Ne értsetek félre, a hátam közepére se kívánom, hogy 1 év múlva kisebb hatásfokkal működjön a lélekszívásom, de ha kell valamilyen okból egy módosítás, akkor az legyen ilyen "soft", semmint holnaptól nem működik valami ami eddig a játékosok 90%-nak elérhető, és egyértelmű volt. (Szerintem értitek mire célzok...)

Könnyű szidni a hűje bírót, de partjelzö nem akar senki se lenni
Pontszám: 5.14
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
575. hozzászólás - 2010.09.02. 18:05:17 (Válasz Birka #573 hozzászólására.)
Ezt nem fogod tudni bevezettetni. Aki VF-et fejleszt nem hiába fejlesztette ki, ugyanez érvényes a szingulárisra, szinhuszárságra(persze a KH kipótolta az üres TP-t, de most nem erről van szó). Így a kvízmedálok is értelmüket vesztenék, valamit minden olyan relikvia, szerezze bárhonnan is az illető, ami kicsit is módosítja a LE/TP arányt. Alkalmazkodni kell. Mindig lesz jobb játékos. Ha ott van a szinteden valaki 300 TÖ plusszal és TP módosítóval játszik, akkor játssz te is, csak az ellenkező taktikával. Nem ér el, nem fog agyonverni. Szerintem ez már most egy meghalt ötlet. Amúgy meg az elcseszett karakterekből is lehet normális karit csinálni, persze nem egyik napról a másikra.
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.85
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
576. hozzászólás - 2010.09.02. 18:47:04 (Válasz Eliteninja #575 hozzászólására.)
Ne légy ennyire földhöz ragadt...

Ezt lehet alkalmazni csap pozitív értelemben is. Egy szaki, mely abban az esetben, ha a karaktered lé/tp-je alatta van, akkor csökkenti a kapott tp-t. Csak az fejleszti ki akinek megéri pl. (Így kellett volna működnie a vf-nek eredetileg, de az EH mellé egy ilyen szaki lenne az igazi...)

A rendszert úgy képzeld el, mintha kikötnének egy sikátor közepére egy 10 m-es gumikötéllel, ha balra mész egyre nehezebb elmenni a középponttól, ha jobbra, akkor is "rádsegít" a gumikötél, hogy középen maradj, de a 20m-es környezetedben szabadon mozogsz. Ha nagyon erős vagy. Pl gyúrtál lábra, akkor 35m-re is el tudsz csaplatni, de 40m-re csak akkor, ha van egy kismotor is alattad, 42-re már egy kocsi kell 43-ra kamion stbstbstb...
A hozzászólást Birka módosította 2010.09.02. 18:48:11-kor
Pontszám: 4.10
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
577. hozzászólás - 2010.09.02. 18:49:47 (Válasz Birka #573 hozzászólására.)
Tiszteletem!

Először is nem értem ezt a változtatást. Két okból sem.
Egyrészt nem hiszem hogy ezzel bármilyen játékegyensúly helyreállna, mert a változtatás csak keveseket érint, olyanokat akik már nagyon sok időt és energiát fektettek abba, hogy elérjenek oda, ahol most tartanak.
Egyébként azért sem sajnálom a nagy lélekszívást senkitől, mert valóban, mikor például az én karakterem és az engem körülvevők elérnek odáig ahol a "top" tart, sokkal jobb Le/TP arányt érnek el, aminek csak része a lélekszívás.

Másrészt adottak a feltételek és a lehetőségek s mivel mindenkire egyformán vonatkoznak, egyre irreálisabb játékegyensúlyról beszélni. Nem Miklós jelentette ki, hogy elégséges a játékleírás? Hogy játék közben meg lehet ismerni a játékot?
Ebben az esetben igenis mindenkinek adott a lehetőség, hogy szintjén erős legyen. Vagy mégsem elégséges a leírás és Miklós tévesen ítéli meg a játékosokat?

Birka, ennek a szint alapú akárminek semmi értelme nincs szvsz. Ebben a játékban az elsődleges mutató a LE/TP minden szinten. A környezetedhez képest kell erősnek lenned, legyél bármilyen szintű is. Miért lenne jobb korlátok közé szorítani a fejlesztést és lebutítani a karaktereket, ha erősebbek az átlagnál a jelenlegi helyzetben? Ez mennyire lenne szükséges, vagy jó?

Azt pedig végképp nem értem, hogy felnőtt emberek annyira nem értenek a lélektanhoz, hogy mások játékát korlátozni, utána meg megértést kérni nagyjából értelmetlen. Az utóbbi időben sok olyan változtatás volt mely részben vagy egészében nehezítette egyesek játékát, lehetőségektől fosztott meg. Ez pedig szerintem érthető módon rombolja a játékélményt, rossz érzést okoz. Az ilyen játékelméleti fejtegetések helyett ideje lenni olyan új fejlesztéseket adni a játékosoknak, amik lényeges növelik a játékélményt.
Ez lenne olyan egyensúly, ami elégedetté tehetné a játékosokat és újra egy elfogadóbb közösséggel kerülne a játékvezetés is kapcsolatba.

Aki úgy érzi a fenti gondolatmenet hibádzik vagy el tudja mondani miért is lesz egy ilyen változtatástól jobb a játék, annak várom a válaszát.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.09.02. 18:58:39-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.79
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
578. hozzászólás - 2010.09.02. 18:57:19
Még egy dolog. Lehetne mini-játékokkal (legrosszabb esetben egy jó válogatás másoktól még a Beholdernek is megérné), játékbeli tippekkel és fogadásokkal (hol van a külföldi szerverek őskő sorsolása, a beígért kisorsolt relikviák?), szövetségi szintű játékelemekkel (tárgyak, új fajta háború?) érdemben javítani a játékon.
Vadászat közben simán beleférne egy kis játék a játékban és ha nem lenne karakter értékekhez kapcsolva mindenkinek egyformán jópofa lehetne, még ha valamilyen minimális előnyt is adna (kristálypont, lélekgyémánt, tárgy, akármi).
Volt ezekről szó előző találkozón, sajnálatos, hogy nem valósultak meg. Pedig jó lenne akár szövetségi épületek formájában is egy olyan fejlesztés, ami túlmutat a napi rutinon. Mert sokszor már csak az marad, meg a várakozás egy újabb fejlesztésre, eseményre.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.09.02. 19:03:53-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 9.76
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
579. hozzászólás - 2010.09.02. 19:07:53
A változtatásra nyílván azért volt szükség, hogy nehogy túlzottan jól érezzem magam a kaland szörnyek finomításától ( most már nem 30 szinttel erősebbek nálam, csak 25-el). Kellett valami, amivel ezt kompenzálni lehetett.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.62
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
580. hozzászólás - 2010.09.02. 19:10:42 (Válasz Let. #577 hozzászólására.)
Birka, ennek a szint alapú akárminek semmi értelme nincs szvsz. Ebben a játékban az elsődleges mutató a LE/TP minden szinten.


Én is ezt mondom a Tp=szint, bárcsak kikapcsolhatnám én is... Let. azt kell felfogni, hogy ha egy vízben elszaporodnak a cápák, azok kinyírják az élelmet, azaz idővel csak cápák maradnak a vízben, akkor meg minek cápának lenni? HA itt kihalnak a kis halak, és a cápák megeszik egymást, akkor vége a dallnak, idővel nem tartják el a játékot a halak

Persze mindenkinek játékosnak érdeke, hogy új fejlesztések legyenek új eventek, de a jelenlegi VF és szingu rendszer, valamint a korltlan anomália lehetőség egyszerűen ellehetetleníti az új fejlesztéseket, méghozzá egyre jobban. Olvasd el az avatár projectet, iszonyatosan tetszik az alap ötlet, +portya célpontok, de olyan durva mennyiségű ellen indokot hoztak fel a játékosok, hogy hamvában holt ötlet az egész, és az egész központjában a lé/tp eltérések voltak.

Mivel ez egy végtelen játék, ezért el kéne fogadni, hogy hosszú távon mi a jó a játékmenetnek. Csip-csup változásokon ki tudtok akadni mint az órarugó, hogy így az eddigi taktika meg úgy az eddigi taktika, ha ez kell a játék jövője szempontjából, akkor igen is le lehet szarni, hogy egyesek játékélménye csorbult. Miért nem lehet elfogadni azt, hogy 1-2 vezér áldozat bőven belefér a meccs érdekében, de jelenleg gyalogokat se buktunk, csak ráborult az ásványvíz a sakktáblára...
Pontszám: 5.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője