Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új szövetségi épületek
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
141. hozzászólás - 2010.04.20. 08:54:48 (Válasz Nabil #140 hozzászólására.)
Az állatbefogással szerintem az a gond, hogy mivel nem írja ki az adatlapon az állat alapszintjét, így a téged támadót (ha van ilyen egyáltalán:P) félrevezeti, hogy mekkora az elnyelése az állatnak. A token-rendszer szerintem iszonyatos táp lenne, és ha megvalósul tényleg csak úgy lenne értelme, hogy az eddig legyőzött epikusok bármelyik kincstáblájából választhatnánk tárgyat, nem csak az utolsóból.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.39
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
142. hozzászólás - 2010.04.20. 08:58:08 (Válasz Ariel #139 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.04.19. 22:46:29
Tippre ez lesz az utolsó épület aminek nekiállnak a szövik, annyira gyenge. Inkább keresnék neki a portyákhoz kapcsolódó extra funkciót, pl újfajta átkokat, mert így nagyon kevesen fogják építeni.


Alabecsulod a rosszindulat hatalmat!
Pontszám: 8.71
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
143. hozzászólás - 2010.04.20. 09:04:22 (Válasz Kocos #142 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.04.20. 08:58:08
Idézet: Ariel - 2010.04.19. 22:46:29
Tippre ez lesz az utolsó épület aminek nekiállnak a szövik, annyira gyenge. Inkább keresnék neki a portyákhoz kapcsolódó extra funkciót, pl újfajta átkokat, mert így nagyon kevesen fogják építeni.


Alabecsulod a rosszindulat hatalmat!


EZ nem rosszindulat kérdése, hanem józan észé. Ha megnézed, a PC volt az utolsó, amit nagyobb szövetségek felhúztak (nem mellesleg régi AL is).
Nyilván nem ok nélkül, ennek van a legkevesebb értelme.
Pontszám: 5.14
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
144. hozzászólás - 2010.04.20. 09:14:46 (Válasz Jeriko #143 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2010.04.20. 09:04:22
Idézet: Kocos - 2010.04.20. 08:58:08
Idézet: Ariel - 2010.04.19. 22:46:29
Tippre ez lesz az utolsó épület aminek nekiállnak a szövik, annyira gyenge. Inkább keresnék neki a portyákhoz kapcsolódó extra funkciót, pl újfajta átkokat, mert így nagyon kevesen fogják építeni.


Alabecsulod a rosszindulat hatalmat!


EZ nem rosszindulat kérdése, hanem józan észé. Ha megnézed, a PC volt az utolsó, amit nagyobb szövetségek felhúztak (nem mellesleg régi AL is).
Nyilván nem ok nélkül, ennek van a legkevesebb értelme.


Te is alulcselod. Voltam olyan szoviben ahol a PC magasabb volt a gyakorloternel.
Attol, hogy te a racionalis vonalon mozogsz meg nem mindenki teszi ezt.
Pontszám: 8.71
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
145. hozzászólás - 2010.04.20. 09:19:14 (Válasz Jeriko #143 hozzászólására.)
Szerencsére nem mindenki csak a józan eszére hallgatva játssza ezt a játékot, különben dögunalom lenne az egész
Viva la PC, nálunk is az a legmagasabb.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.43
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
146. hozzászólás - 2010.04.20. 12:34:21
V2-n az Érinthetetlenek szövetség maxolta elsőnek a PC-t, közvetlen a katalizátor után. Mikor el is kezdtül használni, abbamaradtak a folyamatos lélekkút rablások. EZ alacsony szinten, kis szöviben erős volt, bár nagyon komoly befektetés volt. Aztán egy bizonyos szint után olyan mindegy egy nagyobb szövetségnek, hogy maxos csapást kap, vagy feleakkorát.... de ez egy másik kérdés...


Amúgy a kínózkamrás fejlesztéshez:
Baráti kihívásnál, ha elviszem a pácienst a kínzókamrába, akkor az aznapi TP-jének is az arányos részét kapjam meg, így nem lesz tápolás.
És legyen egy kapcsoló/beállítás, hogy baráti kihívásnál el akarom-e vinni a kínzókamrába, vagy sem. (ezt a portyapontoknál lehessen állítani, és ha megváltoztatom, akkor nullázza a PP-t, így nincs visszaélés)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 4.47
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
147. hozzászólás - 2010.04.20. 15:09:32 (Válasz Kocos #144 hozzászólására.)
Az nem kérdés, hogy lesz pár szövi, aki ebben leli majd örömét, de a szövetségek 99%-a nem fog az épülettel foglalkozni, még annyira sem mint a citadellával. Talán jobb lenne olyan hatást adni az épületnek, ami mellett érdemes belevágni az építésébe.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3.41
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
148. hozzászólás - 2010.04.20. 16:01:31 (Válasz Tiha #146 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.04.20. 12:34:21

Amúgy a kínózkamrás fejlesztéshez:
Baráti kihívásnál, ha elviszem a pácienst a kínzókamrába, akkor az aznapi TP-jének is az arányos részét kapjam meg, így nem lesz tápolás.
És legyen egy kapcsoló/beállítás, hogy baráti kihívásnál el akarom-e vinni a kínzókamrába, vagy sem. (ezt a portyapontoknál lehessen állítani, és ha megváltoztatom, akkor nullázza a PP-t, így nincs visszaélés)


attól mert tp-t kapsz érte, még mindig nem kell tulajdonságot fejleszteni ahhoz, hogy kapjak LE-t a kínzóból.
Amíg a sima portyánál kell a tulajdonság, meg kellenek a szakértelmek (szívósság, hordázás, kritikusok pl), addig a baráti portyázásnál nem kell semmilyen tulajdonság. és még negatív módosítást sem kapok érte, ha 10-et indítok egymás után.
A hozzászólást Blazek módosította 2010.04.20. 16:02:27-kor
Pontszám: 5.21
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
149. hozzászólás - 2010.04.20. 17:27:18 (Válasz Ariel #147 hozzászólására.)
Hát akkor HT se legyen ilyen elven, azzal sem foglalkozik a szövetségek 99%-a.
Léci ha van tervbe egy fejlesztés ami titeket nem mozgat attól még nem kell lefikázni.
Más lehet örül neki.
Köszönöm a megértést.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.03
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
150. hozzászólás - 2010.04.20. 19:56:25 (Válasz Tiha #146 hozzászólására.)
Idézet: Tiha - 2010.04.20. 12:34:21

Amúgy a kínózkamrás fejlesztéshez:
Baráti kihívásnál, ha elviszem a pácienst a kínzókamrába, akkor az aznapi TP-jének is az arányos részét kapjam meg, így nem lesz tápolás.
És legyen egy kapcsoló/beállítás, hogy baráti kihívásnál el akarom-e vinni a kínzókamrába, vagy sem. (ezt a portyapontoknál lehessen állítani, és ha megváltoztatom, akkor nullázza a PP-t, így nincs visszaélés)



Nem érzem teljesen reálisnak ezt a felvetésedet.
Amikor portyázol rendben van, hogy kapsz tp-t, elismerem.Ha lefelé támadsz, akkor mondhatni még kevesebbet, és ha jól válogatod össze a napi 15, akkor kevés tp befektetéssel jó LE mennyiséget is lehet szerezni.
A Te szintedet akár a HT-s emberek bebörtönzésével.
Ám belegondoltál abba, hogy teszem azt, aki kihívásoznak (bevallom én is), és bejön eme fejlesztés, az nekem nagyon jó lesz.Elismerem, így lesz.
Ám, amíg Te esetlegesen TÖ-t növelsz annak érdekében, hogy fixen le tudd nyomni az ellenfeledet, addig nekem szakértelmet kell növelnem ahhoz, hogy ugyanez meglegyen.
Mindkettőnél van LE befektetés?Igen.
Annyi az eltérés, hogy nálad x mennyiségű tp is jár mellé.Na bumm.
Ám, ha azt nézem, hogy a felvázolt tervedben kapjak még tp is a kihívás után elcipelt emberek LE mennyisége után arányosan azzal, amit vadásztak, nem gondolod, hogy esetlegesen irracionálisan sok Tp-t is lehetne ezzel szerezni?
Mert teszem azt elteszek 15 embert, aki akkor akar vadászós napot tartani, és kapok egy x mennyiségű LE, és azért kapott Ő TP adagjuk(ami azért akárhogyan számolom nem kis mennyiség), sokkal rosszabb átlag, mintha simán portyában tenném zsebre őket.

Én határozottan ellene vagyok ennek.
Ezzel az opcióval(kihívás) lehetősége van az embereknek arra, hogy elhasználják a PP-t.
Nem kellene csak azért belerondítani, mert valakinek csípné a szemét az, hogy "ingyen" LE járna tp nélkül.
Erre számodra is megoldás:Ne portyázz, hanem kihívással tedd el a 15 embert.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 5.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
151. hozzászólás - 2010.04.20. 20:48:50 (Válasz Almási Viktor #149 hozzászólására.)
Pont azért tette közzé Miklós a fejlesztési tervet, hogy mindenki elmondhassa róla a véleményét. Ha az a véleményem, hogy túl gyenge az épület, és változtatni kellene rajta, akkor miért ne írhatnám azt le, mint ahogy mindenki más tette a többi épülettel kapcsolatban?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.33
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
152. hozzászólás - 2010.04.20. 21:11:00 (Válasz Paco #150 hozzászólására.)
Egy dolgot nem értesz:
attól a szinttől kezdve, hogy tudod használni a kínzókamrát, és a kihívást nem kellennne semmit sem csinálnod, és napi 30PP-vel és maxos valóságformázással mindenkit elvinni a kínzókamrába.
Ezzel nem kapnál semmi TP-t a kihívásért, a kínzókamrából meg napi bevételed lenne. (tök mindegy, hogy pár száz, vagy több tízezer), de ez "ingyen" Lé-lenne. Ha ezentúl nem portyáznál, nem vadásznál, térkapuznál, csak ezt csinálnád, pár hónap (vagy legyen év) alatt még mindíg az adott szinteden csücsülnél, és minden tulajdonságod felnyomhatnád akár 400-ra, minden szakidat kimaxolhatnád stb.

A játlkban nagyon kevés, és korlátozott az olyan LÉ bevétel, ami mellé nem kapsz TP-t. ez nem véletlen...

AZ általam írt javaslattal ki lehet küszöbölni ezt a tápolást. Valamint azt írtam, hogy a szerzett Lé-vel ARÁNYOS TP-t is kapsz. HA áldozataid vadásznak és ráadásul VF-el, akkor a szerzett LÉ-vel arányos TP-t kapsz.
Itt estleg lehet finomítani rajta, hogy esetleg kevesebb legyen a TP, így lesz "hasznod" is a dolgon, de mégis fejlődnöd kell.
ÍGy is kialakulhatnak új pókfajok.
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 5.13
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
153. hozzászólás - 2010.04.20. 21:29:25 (Válasz Ariel #151 hozzászólására.)
Oké, akkor hogy gondolod az erősítését? Adjon másfélszeres szorzót a büntetésre az eddig vázoltakhoz képest?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.43
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
154. hozzászólás - 2010.04.20. 21:37:22 (Válasz Tiha #152 hozzászólására.)
Én nem bántom a pók karaktereket, mivel valamit valamiért játékot játszanak...
Lehet évekbe telik, mire fellépnek egy szintet, és közben már mindenki más, akivel kezdte már olyan magasan van, hogy akkor sem éri el őket, ha meggebed.Avagy eléri, ha feladja mindazt az életmódot, ami nagy nehezen összeszenvedett.

És valóban nem vettem figyelembe azt, amit most kifejtettél nekem;de én ezzel is úgy vagyok, mint a pók kari léttel, bár itt azért mégis másabb lenne.
Rendben van, hogy valaki csak a napi 30 pp-t tolja és kihívás.Semmi mást nem csinál mellette.Mindegy, hogy mennyi LE-t kap érte, fejlődik.
Az is lehet, hogy iszonyatosan erős lesz.Lehet?Lehet.
De ha megnézed ennek a másik oldalát...ez az "új" pókok MÉG lassabb, és szenvedőbb korszaka lenne, aminek most lenne a hajnala majd.
Mennyi idő kellene, hogy mindenből bajnokis lehess?Évek?Előfordulhat.
Azért én ennyi idő alatt megölném magam, ha soha nem lépnék szintet, hiába én lennék az adott szinten a legerősebb.
Ám, ha valakinek ez lenne minden öröme a játékban, akkor legyen.Sokat érni nem fog vele.
Megakad egy szinten, és ott kellemetlenkedik, de MINDENKI rövidebb-hosszabb időn belül lenyomja!
És mivel csak kihívást tol, minden potya tp HALÁL a számára.Kalandozni nem mer, mert van ahol csata van, és abban tp.
Így azokból is szelektálni kellene neki.
Tehát ez a fajta karaktertípus CSAK bajnokira lenne jó ÉVEK alatt.Semmi másra.
Szerintem.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 3.25
népszerűWarfokiFérfi
Végzetúr mester
286 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
155. hozzászólás - 2010.04.20. 21:45:17
Én játszok más ilyen netes játékkal is (ne tudom nevet lehet-e írni, a kérdéses játék fórumán egy konkurens játék nevének leírása önmagában időszakos kitiltást jelent, maradjunk, annyiban, hogy BF), ott az a rendszer van, hogy ha szintednek megfelelő vagy az alatti karakter ütsz be, akkor nincs TP. Következmény: a játék szinte élvezhetetlen. Miért? Minden szintnek megvannak a magam "pókjai" (itteni kifejezéssel élve), nem is kevesen. Ők azok, akik csak lefele támadnak, megveszik a szintjüknek megfelelő cuccot (akát pénzért) és megállnak. Nem csinálnak küldetést, nem vadásznak, nem dolgoznak (ottani lehetőség), CSAK lefelé portyáznak. Így 10-12-es szinten több olyan karakter is van, aki simán leüthet egy átlagosan fejlesztette 50-60-as szintű karaktert. Nekik se jó (monoton, unalmas egy idő után), de másoknak se (a folytonos támadások ellehetetlenítik a gyűjtést, unalmassá és frusztrálóvá válik az egész. Vagyis az ingyen arany szerzése megölte a játékmenetet szinte. Nagyon nem lenne jó, ha ez ide is bekerülne. Nagy mennyiségű ingyen (TP nélküli) LE SEMMIKÉPPEN ne kerüljön be lehetőségként!
V3: Xarun
Pontszám: 6.30
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
156. hozzászólás - 2010.04.20. 21:51:14 (Válasz Warfoki #155 hozzászólására.)
Azért itt már egy kicsike fazon és szezon keveredés van, bár a valós mondanivalója komoly és súlyos...
Az itteni VU verzióban ez azért másképpen nézne ki szvsz.
Lehet, hogy kapja a karakter az ingyen LE, és ÉVEK múlva lecsapna akár egy 50-60-as átlag karit is.
Ám itt NEM lehetetlenítené el SENKI játékát sem, mivel NEM rabol tőled LE, hanem csak szakértelemben méri veled össze a tudását, így tesz be kamra és jön az ingyen LE.
Ezek biztosan NEM fognak portyázni, se semmi, mert elveszne a "szintelőny".
Itt ezek a karakterek CSAK bajnoki viadalra lennének jók, semmi másra.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 3
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
157. hozzászólás - 2010.04.20. 22:00:21 (Válasz Almási Viktor #153 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2010.04.20. 21:29:25
Oké, akkor hogy gondolod az erősítését? Adjon másfélszeres szorzót a büntetésre az eddig vázoltakhoz képest?

Nem, adjon mellé olyasmit, amiért szélesebb körben is érdemes lehet felépíteni. Pl a megátkozott karaktertől a következő csatában lehessen még többet rabolni, csökkenjen a szerencséje, ne hasson a projekció, stb.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 4.67
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
158. hozzászólás - 2010.04.20. 22:13:03 (Válasz Ariel #157 hozzászólására.)
De hogyha ez úgyis egy gyenge, senki által nem használt dolog lenne, akkor simán be lehetne rakni, és még mellé az általad felsorolt dolgok bármelyikét is.
Hátha valaki azért szeretné a Miklós által felvázolt gyenge kis képességét is használni, mert lát benne fantáziát, az általad felsorolt hasznos elemekkel ellentétben.
Vagy lehessen választani az ellővésekor, hogy HT építést csökkentsen, vagy szerencsét.
Na, ez így már elég épkézláb variációnak tűnik, nem gondolod?
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.92
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
159. hozzászólás - 2010.04.20. 22:15:25 (Válasz Paco #156 hozzászólására.)
És mi van, amikor már 1000 körüli TÖ-vel és SZÖ-vel rendelkezik már, és... gondol egyet, kimaxolja az EH-t vagy a VF-et(a spektrális és a kreatív már értelemszerűen maxos, úgyhogy mindkét út járható), és elindul előre. Szerintem elég kevesen maxolják ki az átlag karik közül az elementárist és a valóságformázást, szóval ha mondjuk EH-t fejlesztett, akkor záros határidőn belül felrohan a régi riválisai közé(számoljunk mondjuk úgy, hogy 20 szintet).
Mivel már akkor is a szintje legjobb harcosa volt, ezért elhanyagolható gyengülés mellett beéri a társait. Akármilyen rosszul csinálta ezt a 20 szintet, legalább 400 TÖ vagy SZÖ még biztosan befigyelt(főleg, ha már a negyven valahányadik entitást gyapja, vagy cseppet sem meglepő módon a szövetsége megajándékozta egy szaki vagy tuli csökkentővel). Ha őket nem is éri végül utol, elég kellemetlen lesz azokon a szinteken az élet, ahol éppen elhaladt, tekintve, hogy még az addigi kemény csávóknál is kétszer erősebbek.
Tiszteletre méltó dolog az ilyen szintű türelem(bár a többi szerveren vezethet hagyományos karaktert, ahol kiélheti magát), de egyszer nagy sírás lenne a vége. Az új játékosok mindenesetre nem bírnák 30 szintnél tovább, hiszen ha valaki erős, akkor legalább azokat lecsapkodja, akik még erősek a szintjén. Az utánpótlást mindenképp kivégezné, ha nem lenne Tp.
Én is játszottam keményen azzal a játékkal, amit Warfoki írt. Teljesen játszhatatlanná vált, a szövetség, amit ott vezettem, pedig szét esett, mert 50-es szinttől nem lehet havi 40.000. HUF alatt úgy játszani, hogy ne farm legyél. Alacsony szinten még csak egy két ilyen van, de feljebb egyre több van, akik régen szintén 5-ös szinten tápolták fel magukat. A végére teljes lefedés volt elsőtől 200. szintig ezekkel a karakterekkel.

Valami minimális Tp mindenképp járjon a lélekenergia mellé(legalább a LE 0,5%-a).
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 5.78
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
160. hozzászólás - 2010.04.20. 22:38:51 (Válasz Sesshomaru #159 hozzászólására.)
Természetesen vannak karakterek, akik mire elérik azt a kombó lehetőséget (itt megint a spekuláció szintjén mozogva) , hogy 40-es szintre fellépve tudnak kihívás+kínzókamra;addigra van 1000+ Tö és szakértelmük is.
Ám aki ide eljut így, az vagy már eleve pók volt(ergo verte eddig is a szintsávját, így ez nagy változást nem hozna az ott lévők életében), avagy JÓL fejlesztett karakter.
Ez pedig már inkább user+szövetség(i) fejlesztés, és semmi köze nincs annak hozzá, hogy éppen milyen új fejlesztési rész elméletét tárgyaljuk.
De tegyük fel, hogy igen, 1000+ TÖ+Szaki is.
Elkezd a napi 15 pp által farmolni...mennyi LE-t is kaphatna maximális esetben naponta?100-10K közötti LE?Durva sarkítással persze.
Ha mindkét helyen 1000+, akkor minimum ennyi SEM lenne elég arra, hogy 1 ponttal bármit is megnöveljen.Így azért valóban el kellene telni NEM KEVÉS időnek ahhoz, hogy az a +400 "életerős" valami legyen nála.

És persze, megvan rá a lehetőség, hogy VF avagy EH-t fejleszt és megindul...ám kérdem én:Most nincsenek pók karakterek?Nincs szinte minden szintsávban 1- vagy éppen több pók kari, akik szanaszét farmolják a népet?
Szerintem van.
Akit nagyon lehúznak, nem véletlen..(itt nem mennék bele script és egyebek, ettől független a véleményem), és az sem véletlen, ha valakit meg nem.
Tehát EZ nem változtatna sokat, maximum +- 1-2 karakter lenne még ezen sávokban, akik randalíroznak.
Aztán ha meg megint úgy döntenek, hogy "ingyen LE" kell, akkor erősebben MÉG többe kerül majd bármit is fejleszteni, és akár 3-4-5-6 NAP is kell majd 1(!!) TÖ vagy szaki növeléséhez.Akkor meg aztán főleg években mérhető a fejlődési ráta mértéke.
Kíváncsi vagyok, hogy hány embernek lenne ekkora türelme hozzá...
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 2.33
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője