Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új szövetségi épületek
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
661. hozzászólás - 2011.01.25. 14:54:07
Azt hiszem elég friss vagy, és nem látod összefüggéseiben az orvosolandó dolgokat, a lehetséges utakat.
De!
Az aktivitás, a segítési igény fontos, és díjazandó!
[De ha kitartó leszel, és fél év múlva is itt vagy, és újraolvasod, lesz, amelyiken te is utólag derülni fogsz! undefined]

Rosszul gondolod már nagyon régi játékos vagyok mondhatni már a kezdetek óta itt vagyok,de átolvastam amit írtál és egy-két dologban elismerem hogy igazad van, a sok bónuszok miatt ahol +1-van ott lehetne akár a tizede is jó de ha úgy nézed ezek leginkább alapok amikre talán lehet építeni.
A piramis a max200-as szintjével hát az az igazi LE költés mivel semmit nem ér.Az hogy lesz írva a neved mellé egy jelző senkit nem fog érdekelni ha mégis felhúzzák csak azért mert el akarják költeni a kútból a LE-t.A HT-t meg nem fogják 1000-res szintig húzni amikor a 2-ik klánnak csak 500-as.Ezért is próbáltam kitalálni valamit.
Azért az 1-2 klánonként/világ
A másik az hogy pár hozzászólásodat nem teljesen értem de ez már lehet hogy az én hibám.
13.Regeneráló
max 50 szint szintenként ad plusz 1 regenerálást

Ugyanaz. 20 fölötti regenerációhoz olyan epikeket kell leverni, hogy ihaj. Irreális.

A regeneráláshoz miért kéne epikusokat verni?Talán itt ha az epikus kincsekre gondoltál akkor meg pláne nem értelek pl.nekem is most 34 a regenerálásom és ennek a nagyja két 70-es cuccból tevődik össze a többi egyéb tárgyak de gondolom ennél sokkal több is lehetne ha akarnám.70-es cuccok pedig már a 130szintű epikus környékén jönnek az már világonként kb 10-15 szövetségnek megvan. Akár egy 80-as szintű is le tudna ütni egy 130-ast egymaga hát a mostani 130-as szintű toppos karikhoz képes nem sok.

18.LE elrejtő
max 10 szint szintenként 5%LE vel kevebbet rabolnak tőletek háború során 1-es szint 5milla és szintenként 5 millával nő az épület költsége.

Annyi mód van a vigyázásra. Szakik, tárgyak, satöbbi. Ja, és az elköltés!

Elnézést ezt szerintem én írtam rosszul ez a Lélekkútban lévő LE-re akart vonatkozni.

16.Küldetés gyár
max 10 szint küldetéseket kaptok amit nem egy embernek hanem a klánnak kell megcsinálnia
szintenként erősebb küldetéseket kaptok persze több LE-t is kaptok érte.
pl.sebezzetek mostantúl 1000 kritikus ütést ijesmi
a legerősebben pedig sebezzetek mostantól 5millió sebzést porgyázás-térkapu-epikus-entitás ellenfelekre
ezek ismételhető küldetések lennének és ezekért nőne a kút mérete szintenként 10%
1-es szintűnél a kút mérete növekedne 10% 10-es szintűnél 100%-al meg lehetne olyan is hogy még mellé hogy minden tag kap pl 10 kiégett követ és karakter+épület szint szer 100LE
azaz egy 10-es karakter 1-es épületnél kapna mellé 10X1X100LE=1000LE
10-es kari 10-es épületnél 10X10X100=10000LE
ezt csak azért írtam mert már régóta ígérve van de csak ígérve így hátha segítettem valamit hogy meg is legyen valósítva.

Ez nagyon nehéz fejlesztés. Ennél sokkal átgondoltabban lehet, de én jelenleg el sem tudom képzelni. A háborúskodós küldetések szintfüggők, sok magas szintű szövetségnem nincs is érdemi ellenfele. A sebezzetek együtt szép és jó, de a 30 szinttel a top alatti mégcsak segíteni sem tud benne. Ettől függetlenül nagyon tervezetten nagyon jót tenne a játéknak. A jutalmazás pedig csak egyszeri lehet. A 10%-os kútnöveléshez iszonyatos beruházások kellenek. Nem párnapos feladatok.


Hát ezzel több bajom is van az hogy te nem tudod elképzelni abban már nem segíthetek.
Az hogy 30-as nem toppos kari nem tud segíteni benne hát ezt cáfolnám van egy 33-as szintű karim nem toppos és olyan 200-1000 között szokott sebezni átlagban 600-as sebzés 10 porgyával ez már 6000sebzés e mellé 5térkapu az már 9000sebzés egy nap és ez nagyjából karakter szinten.A minimum a 10porgya és az 5 térkapu kb per nap
e mellet szerintem egy már 10millás kutú klánnál ha van 30-as szintű az úgyse töltötte fel a kutat ha meg ráépítkeztek akkor meg már nem ennyit sebez.A másik meg hogy epikusokba sem tudnak sebezni az ilyen alacsony szintűek mégsem töröljük az epikusokat és azt sem hogy epikus tárgyat kapjanak.
És mivel ez épület bónusz ehhez is fel kell tölteni a kutat.
Az meg hogy csak egyszeri legyen hát akkor nem ekkora %kellenének mert egy 10millás hagyatkozva a karakterenkénti ismételhető küldetésekre.

15.Lelekszívó
max 50 szint szintenként ad plusz 1% lélekszívást

Muhaha. Őskő nélküli értelmes lészívás NINCS. Nem még az ajánlás sem az.


őskő nélkül pl az epikus cucc is adhat LE szívást és én még egy őskövet sem adtam érte.

5.A pusztítás citadellája mivel 10 millás kótnál már nem sokat ér még a 20-as szintű sem 20 vadászatbúl beépíti eg 100 as szintű ezért max szint 50 es lenne.

A Citadella az a fejlesztés, amihez szerintem sose fognak nyúlni.
Én úgy látom, mindenkinek púp a hátán.
Csak patthelyzetet teremt, nem szereti senki használni.*
[*Két kivétellel: fejlődni nem kívánó heccmajszter szövik és kristályok (azaz a vezetőség kis orr alá tört borsa.]


hát ezzel megint nem értek egyet sokan azért nem használják a citadellát mert nem ér sokat mert hamar semlegesítik sokan épp ezért is állnak össze hogy ha mindenki küld akkor többet kell fizetniük.

Nagyából így kezdetnek ennyi nem vitatkozás révén írtam ezeket de a 18 épület közül kb 3volt amit talán elfogadtál rengeteg változtatással.Én elhiszem hogy ismered a játékot de az hogy minden második épületemhez azt írtad hogy Irreális,szerintem azért túlzás.(Talán azért mert mindegyiket a saját karakteredhez mérted hogy neked milyen pedig én mindenkire gondolok vagy próbálok azért is vannak az új épület ötletek.)
Pontszám: 7.80
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
662. hozzászólás - 2011.01.25. 16:26:55 (Válasz Leveli béka #661 hozzászólására.)
Rosszul gondolod már nagyon régi játékos vagyok mondhatni már a kezdetek óta itt vagyok,de átolvastam amit írtál és egy-két dologban elismerem hogy igazad van, a sok bónuszok miatt ahol +1-van ott lehetne akár a tizede is jó de ha úgy nézed ezek leginkább alapok amikre talán lehet építeni.

Igen!
És vegyük észre, hogy sehol sem azt mondtam, hogy "ez szar, felejtsd el"; elmondtam, hol mit látok sérülni, mit gondolok hibának.
És igen, ha húszból 3 a kivitelezhető, az nem eredmény?
Dehogynem! Sőt! Több is, mint elvárható.

A másik az hogy pár hozzászólásodat nem teljesen értem de ez már lehet hogy az én hibám.

Ez meg nem hiba, ne gondold. Sokkal kevesebbre mennénk, ha azonos lenne a nézőpontunk meg a véleményünk.


13.Regeneráló

Tudod mit?
Átsúlyozva használható, sőt jó.
Nem védekezést nyom, a csata kimenetelét nem nagyon befolyásolja. Kényelmi dolgot ad, főleg aktívaknak. Még igen jó is lehet.

18.LE elrejtő

Itt ugye félreértettük egymást. A háborúra viszont ne erőltessünk védelmet, mert jelenleg sem ri meg: fönt nincsenek is háborúk.
Inkább tágítani kéne, mint szűkíteni. Legyen erre épület?


16.Küldetés gyár

Tök jó lenne. De ennek nem így lesz a módja.
Ezt tényleg fölülről kell átgondoltan kezdeményezni.

15.Lelekszívó

Az első húszat adó szívásos alaptárgy 101. szintű, addig az alaptárgyak a 0-5-7 szívásukkal lapítanak.
Lánccal-gyűrűvel max 40-50-et tudsz összehozni. Mondjuk minimum 70-80. szintű tárgyakkal, de ehhez is kell a szövi támogatása: szerintem több évszaknyi aktív játék jutalma.
Nem véletlenül nincs értelmes szívás lejjebb. Akkor adják, mikor már kevesebb a célpont, a rablás. És az itt leírt mennyiségek überfelszerelésben javarészt kivédhetők. Úgy van belőve a szívás, hogy ősköves rásegítéssel legyen csak értelme (kajicsok, csizma, jobb cucc).

5.A pusztítás citadellája mivel

A szövik azért léptek rögtön egyezményekbe, mert a citadella indokolatlanul erős. Veszteséget okoz - szinte semmiért, kivédhetetlenül.
Megkockáztatom, hogy ha van épület, amit inkább kivennének utólag, az ez.

Most ennyi.
Fontosnak tartom, hogy érezd, sehol nem szóltam be.
Érvekkel és - szerintem - érdemben válaszoltam.
A hozzászólást Semelyik módosította 2011.01.25. 16:57:35-kor
Pontszám: 8.24
kedvelt tagLeveli békaFérfi
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
663. hozzászólás - 2011.01.26. 18:04:00
Igen!
És vegyük észre, hogy sehol sem azt mondtam, hogy "ez szar, felejtsd el"; elmondtam, hol mit látok sérülni, mit gondolok hibának.
És igen, ha húszból 3 a kivitelezhető, az nem eredmény?
Dehogynem! Sőt! Több is, mint elvárható.


Köszi nem is arra gondoltam hogy dikert "beszólógatásként" mondtad örültem is a legtöbbnek még azoknak is amiket hibáknak írtál mert te legalább törődtél a hozzászólásommal nem úgy mint Miklósék,és így utólag a 18ból már kb 10-et én sem tennék be max nagyon nagy átjavításokkal.És a 3szerintem is nagy eredmény csak az a gond hogy csak mi szerintünk és nem Miklósék szerint.De talán majd mikor már mindegyik szövinek meglesz a piramis 200-is talán gyorsabban megy a fejlesztés minden téren.Jó játék szerintem ez de az hogy kb 140 a max szintű cucc alapokban eléggé kicsinek tartom amikor már legalább 170-es kéne(van már 150-es szintű+18szint kereskedelem+2szint AF pont +3szint térkép adott tárgya miatt.)Gondoltam ha ezt sem bírják kellő képen fejleszteni és nekem sok időm van fantáziáltam kicsit hátha bejön nekik de 3 nap alatt semmi hozzászólás pedig állítólag a xenón is csúszni fog.
Szóval köszi Semelyik hogy te legalább még ha nem is mindenben egyezünk de legalább foglalkozol a hozzászólásommal.
Pontszám: 7.80
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
664. hozzászólás - 2011.01.26. 19:17:02 (Válasz Leveli béka #650 hozzászólására.)
Szerintem is jo lenne par uj epulet, de azoknak a tapfaktorat realisra kell beloni (kisebbre, mint a mostani epuletek tapfaktora)

Eloszor nezzuk Beka javaslatait.

Idézet: Leveli béka - 2011.01.24. 16:48:50
1.Katakombák2-es szint kb 10Milla építésben
A második szintúnél lehetne amikor már előjöttél 2 hét hét várakozáson belül megint el szeretnél bújni a szintednek megfelelő LE-t ismét elbújhatnál megint min 1 napig ott kéne maradnod és ha előjössz utána megint 2 hétig nem bújhatnál el persze LE-t megint lehetne elbújni.


Azt hiszem a katakombara van egy aukcios tetel. Ha lesz raepulet is, akkor azt ugy kell beloni, hogy az aukcios cucc lenyegesen erosebb maradjon.
Javaslatom: max szint: 51
ujrahasznalat ideje 2 het + 144 perc - szint * 144 perc (max szinten 9 nap) (relikvia 3 nap)
minimum rejtozkodes ideje 24 ora 6 perc - szint*6 perc (max szinten 19 ora) (relikvia 12 ora)

2.Kennel max szint 73-as 50-es szinttől minden szint 1 órával csökkenti az állat gyokrlási idejét ez 50-es szinten2 órás gyakorlásnál csak perceket jelentene de 73-as szinten 2 órás gyakorlásnál már 1 órát ami max szinten 48óra helyett csak 24 óra lenne és ugyan annyit fejlődni és 50-es szinttől kezdve minden szintje adna +1inteliges kedvenc szakértelmet a maximum fölé is mehet.


Max szint 97
Minden szint 49 folott 2 oraval noveli a maximalis idot amig allatot be lehet rakni. (tudom elsore nagy tapnak tunik, valojaban nem olyan veszes, plusz az epitesi koltseg horror)

3.Átokpiramis max 50 szint 21-es szinttől minde szintje ad +1 a hordagyűlőletre emellet 50-es szinten már 50 végzeturat átkozhattok meg.


Tul eros, es nincs is alternativ javaslatom.

4.Térkapu max 100 szint 51-es szinttől minden szintje ad 0.5 vagy 1% arra hogy térkapu használat során őskövet találj az ellénfélnél így 100-as szinten vagy 25% vagy 50% esélyed leszz arra hogy őskövet találj az ellenfelednél.
emellet 100-as szinten már max 100 epikust találhaszt és akár még az erősségük is nőhet de ez nem muszáj


Osko nyilvan szoba sem kerulhet, kisebb esellyel kiegett esetleg.
max szint: 80
Kiegett osko talalasi esely: 0,5%/szint
Max szinten napi atlag 0,8 kiegettet termel. Vadaszat pedig fertozes adta bonusz nelkul 2,5-ot.

5.A pusztítás citadellája mivel 10 millás kótnál már nem sokat ér még a 20-as szintű sem 20 vadászatbúl beépíti eg 100 as szintű ezért max szint 50 es lenne.


Siman belefer. Igy sem durva a PC. Ugyanakkor ezert nem sokan epitenek.

6.Kincseskamra max 100-as szint szintenként tovább csökkenne az idő és 25 szintenként tehát 75 és 100-as szinten az epikus megölésekor nem 1 hanem 75szinten 2 ,100-as szinten pedig 3 relikviát adna az epikus szörny abból egy relikviát az epikus szörny szintjének megfelelőt a többit pedig random szerint kapnák akár egy 30-as szintű cucc is lehet egy 200-as szintű epikusból.


Tul tapos. Nincs alternativ javaslatom.

7.Őrtorony 25-as szint 10-es szinttől szintenként plusz 1 taggal növelné a maximális taglistát.


Regi vagy, Miklos mar tobbszor elmondta, hogy nem (sot uj vilagokon kisebb szoviket csinal).

8.Kínzókamra max 30 szint 16-os szinttúl esélyed van arra hogy a LE-mellet kiégett őskövet is kapjál az ellenfeledtől.


Uj max szint: 65
15 folotti szintenkent 0,02% AFP-t is kapsz. (max 1%)

9.Nekrofun fúkusz max 50-es szint ekkor már 50IQ kapsz pluszba


Helyette magustorony.
Max szint 80
Minden 20 folotti szint 3 perccel csokkenti a VP regeneralas teljes idejet (max szinten -3 ora).

ÚJ épületek
10. TÖ adagoló


Tul tap.

11.Elnyelő
max 50 szint szintenként ad plusz 1% elnyelést


Szintenkent 1 (nem %) elnyeles.

12.Varázslat elnyelő
max 50-es szint szintenként ad plusz 1% a varázslat elnyelésre


Szintenkent 3 (nem % elnyeles).

13.Regeneráló
max 50 szint szintenként ad plusz 1 regenerálást


Teljesen korrekt, de veremhez hasonloan minimum szintet adnek neki szint-50 a max szint ami hasznalhato belole.

14.Lélek védelmező
max50 szint szintenként ad 1% lélekszívás védelmet


0,1%

15.Lelekszívó
max 50 szint szintenként ad plusz 1% lélekszívást


0,1%

16.Küldetés gyár


Ez tervben levo fejlesztes.

17.Kaland segítő
max 10-es szint szintenként plusz 1-et hozzáad a dobásokhoz kalandok során


max 50-es szint
5-re vegzodo szinten a maximumat, 10-zel oszthato szinten a minimumat emeli meg a dobasnak 1-gyel kalandban. (max: +5)

18.LE elrejtő
max 10 szint szintenként 5%LE vel kevebbet rabolnak tőletek háború során 1-es szint 5milla és szintenként 5 millával nő az épület költsége.


Ellentmond a jelenlegi szabalyoknak.

No es akkor egy extra ami eszembe jutott:
Vadaszhaz
max szint 50
szintenkent 1-gyel no az egyszerre indithato vadaszatok szama, ha megvan a kenyelmi funkcio, ami 50-re bovit (max 100)

Ha ezek bekerulnenek, egyreszt azt hiszem senki se jutna brutalis elonyhoz, masreszt eleg sokaig lenne mit epitgetni mindenkinek.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 8.81
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
665. hozzászólás - 2011.01.28. 09:47:42
Tovabbi epulet otletek:
Burokbunker
max szint 50
elofeltetel nincs Tuskepalota
Minden szintje eggyel, de maximum a fajdalomturesed otszorosevel novekszik az ellenallo bor szakertelem maximuma.

Tuskepalota
max szint 50
elofeltetel nincs Burokbunker
Minden szintje eggyel, de maximum az aura evolutiojanak otszorosevel novekszik az negativ aura szakertelem maximuma.
Minden szintje eggyel, de maximum az bor evolutiojanak otszorosevel novekszik az tuskes bor szakertelem maximuma.

Edzoterem
max szint 50
Az epulet a szintjevel aranyosan csokkenti az erobol adodo bonusz sebzes szorasat, de a varhato erteket nem befolyasolja.

Kupeckapolna
max szint 50
Az epulet minden szintje 1%-kal noveli a targyak eladasakor kapott LE-t.

Monolit
max szint 50
Az epulet minden 5. szintje 1%-kal noveli fegyvered kabitasat, amennyiben fegyvered szintje nem alacsonyabb a te szinted-10-nel.

Epikus totemoszlop
max szint 200
Minden 10. szint utan eggyel no a kihivhato entitasok szama.

Kiegeszites: Az epuletek otleteit az AF kepessegekbol meritettem, de igyekeztem ugy beloni oket, hogy azoknal lenyegesen gyengebbek, vagy arra epuloek, azt kiegeszitoek legyenek.
A hozzászólást Morzkod módosította 2011.01.28. 09:58:20-kor
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 9.12
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
666. hozzászólás - 2011.01.28. 10:42:29 (Válasz Morzkod #665 hozzászólására.)
Ezek közt vannak nagyon jók, nem erősek, tényleg végiggondoltak, az entitásos meg egyszerűen szuper.
A kupeces az egyetlen para.
Annyi kedvezmény van már az olcsósításra [épület, tárgy, AF-tuli], ki kell számolni, nem lesz-e lassan nyereséges megvenni-eladni!
Pontszám: 5.24
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
667. hozzászólás - 2011.01.28. 11:02:26
Eladasi ar 25%. Erre raksz 50% bonuszt, az 37,5%. Veteli ar asszem 100-palota-gyemant-epikustargy-fokusz, azaz 100-25-10-12-2 = 51%. Nem latom veszelyesnek. Igaz ha bejon, akkor minuszban mar nem lehet sok bonuszt adni.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.96
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője