Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új szövetségi épületek
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
21. hozzászólás - 2010.04.16. 16:10:59 (Válasz Miklós #20 hozzászólására.)
Tiszteletem!

Megoldást jelenthetne esetleg a kínzókamra fejlesztésére, ha a baráti portya illetve portya egyéb apró jutalmakkal járna, nem LE-vel (ami lehetne attól függően, hogy kihívás, vagy portya különböző).

Én személy szerint azt tartanám reálisnak, ha a kennel egy relatíve könnyebben elérhető szinten tenné elérhetővé az állatok nevelését, aztán a szintenként elosztható bónuszok száma csak szignifikáns építés után változna. Így V3-on többeknek elérhetővé válna az egyedivé tétel, de nem alakulnának ki hamar komoly különbségek.


Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.04.16. 16:19:16-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
22. hozzászólás - 2010.04.16. 16:27:52
Miklós, ha már a sebgyógyítást nem akarjátok automatizálni, legalább a bűvös kunyhóhoz hozzá lehetne csapni az állatok regenerálódását. Ne kelljen már scriptet használni.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5.84
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
23. hozzászólás - 2010.04.16. 16:34:58 (Válasz Ariel #22 hozzászólására.)
nem kell.....
Pontszám: 6.76
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
24. hozzászólás - 2010.04.16. 16:46:00 (Válasz Blazek #23 hozzászólására.)
Aki ott ul a gepnel egesz nap, annak tenyleg nem.. Pl. nekem.. Aki meg nem, annak forduljanak fel az allatai ugyebar... Raadasul ugyis kivaltajak mashogy, es a Beho nem tudja megfogni oket... Akkor ertelmetlen ezzel jatszani.. Mit tudom en, a sebgyogyitas szintje adjon bizonyos automatikus regeneraciot az allatoknak a buvos kunyhoval kombozva.. Amit esetleg meg a bestiak konyve valamennyit erosit.. Ne legyen olyan hatekony mint a sebgyogyitas klikkelgetve, de egy szolid regeneraciot ideje lenne betenni..
Pontszám: 7.12
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
25. hozzászólás - 2010.04.16. 16:49:37 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2010.04.16. 13:55:18
Kincseskamra
A választható tárgyak. a jelenlegi epikusod kincstáblája és az előző.

Azt nem lehetne megoldani, hogy a választható tárgyak bármelyik táblából választhatóak legyenek visszamenőleg, ne csak az előző és az aktuális? Szerintem mindenkinek jóljönne ez a lehetőség, főleg kisebb szintű karaktereknek, hogy ne olyan cuccot kaphassanak amit csak hónapok múlva tudnak majd használni.
NoFear - V1
Pontszám: 5.90
fórumozóHoffer DávidFérfi
Végzetúr tehetség
221 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
26. hozzászólás - 2010.04.16. 16:49:57 (Válasz Ricskosz #19 hozzászólására.)
Ricskosz, nem pontoz le senki, csak az első hsz-eid le lettek pontozva és ezek a hsz-ek az átlaggal indulnak. Ezért nem változik.
V1 - Megdarállak
V3 - Megasajt
Pontszám: 4.58
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
27. hozzászólás - 2010.04.16. 16:52:04
Pár javaslat az "új" szövetségi épületekhez:

Kincseskamra: lehessen választani hogy milyen epikus ellenfelet szeretnénk (harcos, vagy varázslót)
Ha harcost, akkor a varázslata ne sebezzen akkorát, viszont fizikai harcban legyen erős,(magas másodlagos támadással és esetlegesen több harci körrel) megkaphatja akár a rubin horda bónuszait is...
Ha varázslót, akkor üssön nagyot a varázslattal mint eddig, viszont fizikai harcban akkor ne találjon be 5-600-at (vagy még többet!) és csökkenjen a harci köre akár 2-vel is...

Kennel: A már említett plusz képességek
Magasabb szinten legyen megszakítható a gyakorlás

Alkimista labor: Az esszenciák számát aktivitáshoz kellene kötni... Vadászni bárki tud, kihívást és portyát nyerni viszont nagyobb (ha nem is sokkal) feladat... Vagy ha ez nem megoldható, legalább kössük jó kvízválaszhoz...

Palota:
Prémium tagoknak való kiváltság helyett, inkább csökkentse az épületek építési költségét magasabb szinten! Így lehet a max szintje akár 100 is, amikor is fele Le-be kerülnek az épületek építései

Bűvös kunyhó: Adjon inkább automatikus ÉP regenerációt az állatoknak, mértéke függjön össze azzal hogy mekkora is a kunyhó szintje

Kínzókamra: A kihívás helyett inkább kapjon a kínzókamrából bejövő LE egy előre kiszámolt szorzót...
A hozzászólást Dozer módosította 2010.04.16. 16:55:46-kor
V3-Alíz
Pontszám: 7.64
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
28. hozzászólás - 2010.04.16. 17:04:56 (Válasz Solina #24 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2010.04.16. 16:46:00
Aki ott ul a gepnel egesz nap, annak tenyleg nem.. Pl. nekem.. Aki meg nem, annak forduljanak fel az allatai ugyebar... Raadasul ugyis kivaltajak mashogy, es a Beho nem tudja megfogni oket... Akkor ertelmetlen ezzel jatszani.. Mit tudom en, a sebgyogyitas szintje adjon bizonyos automatikus regeneraciot az allatoknak a buvos kunyhoval kombozva.. Amit esetleg meg a bestiak konyve valamennyit erosit.. Ne legyen olyan hatekony mint a sebgyogyitas klikkelgetve, de egy szolid regeneraciot ideje lenne betenni..


Alapben lehetne az állatok regenerációja akkora, mintha minden második lehetséges alkalommal megnyomtad volna a gyógyítás gombot. Ha megnyomod, akkor marad úgy mint régen, de az automatikus regeneráció nem működik a gyógyulás ideje alatt.
Pontszám: 7.22
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
29. hozzászólás - 2010.04.16. 17:34:51
Ezek nagyrészt egész jól sikerült újdonságok lesznek. A kínzókamrának viszont - amint azt többen írták már - nem szabadna kihívásra is működnie. TP nélküli LE-nek nem szabadna sehol lennie a játékban.

Volt olyan felvetés is, hogy legyen olyan épület, amit ne lehessen manakonstruálni. Ez kifejezetten rossz ötlet. Ennél jobb módszert ugyanis nem nagyon lehet találni, hogy mélyítse a szakadékot az erős/nagylétszámú, illetve a gyengébb/kislétszámú szövetségek között. Ráadásul nem csak szövetségi szinten, hanem egyéni szinten is. Míg egy nagylétszámú szövetség tagjainak kevés LE-t kell építésre költeni (és amúgy is több lét szereznek), addig a kis létszámú szövetség tagjainak jóval többet, így kevesebb lé marad az értelmes fejlesztésre.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 4.96
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
30. hozzászólás - 2010.04.16. 18:01:47 (Válasz Birka #4 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.04.16. 14:20:37

Amit hiányolok! Portyának értelmet adó épület? Pl energiahasznosító, mely növeli az EH maximumát?


Ebben egyet értek. Az alkimista labor akkor adjon valami hasonló bónuszt portyára(akár a csapda készítéstől is függhet az esély). Vagy adjon +5 szint EH-t, de aki 1-el is 50 fölé tolja, az utána a vadászatnál adott bónuszát már ne használhassa.

Egyébként szerintem még meg kellene növelni a HCS/BCS max szintjét, meg talán a citadelláét is, mert a háborúk már eléggé nevetségessé váltak.

Edit: megint csak nem látok ellenvéleményt, hanem megint le lettem pontozva. Mondjuk megértem, hogy néhányan nem akarják, hogy más is kapjon bónuszokat.
A hozzászólást Sesshomaru módosította 2010.04.16. 18:35:37-kor
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 4.80
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
31. hozzászólás - 2010.04.16. 18:18:47
atokpiramis: ha ramnyomjak kiirja, h hany szazalekkal csokken az epitkezesem, vagy nekem kell nyomon kovetnem, h az ellenfelnek mekkora volt a piramisa mikor ramrakta?

kincseskamra: a fenti keplet szerinti LGY elhanyagolhato (4naponta 35 max. szinten), a token meg ugyanaz, mint az entitas. en inkabb olyat javasolnek, hogy essen belole (ugyanilyen feltetelek melllett) ritka szornykomponens (kell valami frappans nev neki) es az alkimista labor epitesi koltseget ugy kellene modositani, h X LE melle kellene bele meg szintenkent valahany ritka szornykomponens is. Igy lenyegeben feltetele lenne az alkimista labornak.

palota: kellene melle valami extra is, ez igy keves. foleg a makrohasznaloknak ertelmetlen (bar jol ki lehet majd szurni melyik szovi hasznal makrot oltozkodeshez ). en gondoltam plul olyanra (bar ez kicsit a vagjuk magunk alatt a fat Beho szemszogbol), h 2szintenkent csokkentene 1-el az oskoves targyak arat (fegyver-pancel-pajzs-varazslat-csizma). Igy maxos szinten 7-el kerulne kevesebbe minden oskoves targy, azaz meg igy is muszaj befizetni annak aki oskovest cuccot akar, de lehet nehany ember pont emiatt fizet majd be.

terkapu: kaphatunk egy peldat, h a 24es es 50es terkapus leny kozott statokban/sebzesben mekkora elteres lesz szazalekban? Mert ugye jelenleg a terkapunal a legutolso az, h mennyi LE jon a vegen, sokkal jobban szamit, h ha eltalaljuk akkor lelekszivunk



a tobbi okes, a kennel es az alkimista pedig kimondottan jonak igerkezik
Pontszám: 7.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
32. hozzászólás - 2010.04.16. 18:30:18
Atokpiramis: Amennyiben valaki atokkal epit, hogyan valtozik az ossz epites? Hogyan valtozik a szerencse fejlodes? Hogyan valtozik a kincspont? Az atok orokre szol, mint a harag itala? Barki atkozhat barkit megkotes nelkul? Lehet ellene vedekezni?
Pontszám: 6.76
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
33. hozzászólás - 2010.04.16. 18:38:19
Bocsánat, hogy ilyennel jövök, de nem arról volt szó, hogy inkább városokat építünk, és nem már meglévő épületeknek adunk plusz tápot?
Én azt gondoltam, hogy egy összetett és jól átgondolt fejlesztés következik, ami a térkép készítéssel kezdődik és szövetségi városok építésével folytatódik ami nem közvetlen tápot ad.
Kicsit csalódott vagyok.
Dorn
Pontszám: 9.35
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
34. hozzászólás - 2010.04.16. 18:39:03 (Válasz Birka #4 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.04.16. 14:20:37
Ami NAGYON hiányzik, hogy bizonyos épületek, vagy minden épület páros szintjei NE lehessenek manakontruálhatóak!


Teljesen ertelmetlen korlatozas, ha nem szeretnenk bizonyos epuleteket kizarolag a topnak elerhetove tenni. Arrol nem beszelve, hogy van aki fejleszti a magiajat a manakonstrukcio miatt, es van aki nem, es ugy erzem eleg visszas lenne egyszercsak elvenni az elobbitol a fejlesztese gyumolcset ugy, hogy az ut egyebkent barkinek nyitva all.

Koltsegek: en udvozlom a magas koltsegeket, mert az _dontesi_ szituaciot teremt, senki sem tudja minden felepiteni egyszerre mivel meg a top szoviknek is tobb honapba telt a Szentely kimaxolasa, ami 1 50-es epulet, es most lesz ilyenbol vagy 10. A alacsonyabb szintueknek sem kell elkeseredni, ha fejlesztenek maxos konstrukciot es egy kis magiat, akkor egy elfogadhato merteku kezdobefektetes utan tudnak haladni az epitessel.

(Voila megvalosult az elkepzelhetetlennek tuno vegtelen epites, amivel 2 napja korberohogtetek a forumon.)
Pontszám: 8.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
35. hozzászólás - 2010.04.16. 18:39:49 (Válasz Prisma #29 hozzászólására.)
A szerencsét mindenképpen növelni kell, tehát meg lehet osztani az építési kapacitást. LE megy a konstrukció nélküli épületbe, a többi megy olyan épületbe ahol kell a konstrukció. Mivel egyelőre csak egy épületről van szó ahol nem lehet konstrukciózni, ez nem komoly érvágás.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 3.48
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
36. hozzászólás - 2010.04.16. 18:42:02
A palota ellen en is agalnek, ez egy kenyelmi funkcio amit ingyen vagy oskoert kene arulni. Kenyelmi funkcioert jatekbeli eroforrast kerni nem szul jo vert.
Pontszám: 4.84
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
37. hozzászólás - 2010.04.16. 18:47:59
Egy kis vicces otlet: 2 havonta az elmult 2 honapban atlagosan legtobbet fejlodo epuletre mindenki kapjon X% bonusz epitest. Termeszetesen az utolso akcios epulet nem jatszik az elszamolasban. Mivel a legnagyobb szovik nyilvan a legtaposabb dolgokat fogjak huzni, ebbol azok kaphatnanak egy kis kompenzaciot, akik nemileg lemaradva tudjak csak kovetni az aktualis trendeket.
Pontszám: 7.84
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
570 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
38. hozzászólás - 2010.04.16. 19:06:45 (Válasz Kocos #36 hozzászólására.)
Volt már rá példa. (sajnos).
Elementáris 111-ig...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 6.06
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
39. hozzászólás - 2010.04.16. 19:18:01
LGY-t sztem se adjon a kincseskamra, arra ott a kaland. Vf-es kari sztem így is simán meg tud venni minden LGy-s tárgyat, tehát így is tömegcikk lett, ami sztem nem jó, főleg ha még a kincseskamra is ad LGY-t, akkor meg pláne mindenki sok LGY-s tárgyat vesz...

Ez már álmodozás, de azért leírom :
Kincseskamra vagy Térkapu fejlesztése esetleg nem adna esélyt, hogy a legyőzött szörnytől elvehetek egy tárgyának darabkáját, vagy valami info-t, ami segítségével fejleszthetem tárgyaimat? Nem fókusz, hanem valami egyszeri akármi, amivel ha újrakovácsoltatom a tárgyam, akkor hozzáadódna a talált tárgyacska bónusza... vagy akár a sok tárgydarabkávól Unique tárgyakat rakhatok össze, persze akár egy tárgy lehetne 10 darabból is. És mondjuk szinthez lehetne viszonyítttatni, tehát ha 70-es szinten csinálom meg a tárgyat, akkor vegye figyelembe, hogy 70-es vagyok, és annyi bónuszt adjon, ha 100-as szinten rakom össze, akkor több bónuszt adjon.

Vagy akár egy újabb tárgy slot lehetne, mondjuk öv, vagy tök mindegy, és ezt csak akkor kapod meg, ha itt a térkpauban találsz ilyen darabkákat, amiből össze kell jönni akár 10-20 darabkának is, és lenne egy 5-10 féle ilyen öv, vagy tárgy....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.14
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
40. hozzászólás - 2010.04.16. 19:40:56
Térkapu
Új maximuma 50. Tovább nő a térkapu pontok lehetséges maximuma. 24. szint fölött a térkapuból jövő szörny is erősödik, viszont az érte kapott LE is nő.

Na végre, ez nagyon jó
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.43
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője