Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új szövetségi épületek
kedvencLet.
Végzetúr mester
633 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
421. hozzászólás - 2010.06.01. 18:14:53 (Válasz Kocos #412 hozzászólására.)
Üdv!

Az első 10 eladott epikus tárgy 10 dukátot ad. Utána minden egyes tárgy egy dukáttal kevesebbet, egészen 1 dukátig a 20 tárgynál. Minden további epikus tárgy 1 dukátért adható el.
Miklós hozzászólása
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.60#hsz117

Csupán egy dukátért naponta (melyen még osztozni is kell) szerintem nem építenek ennyit a szövetségek. Az epikus ütés lassítását, tárgyhoz kötését (becserélését) még mindig nem támogatom. A visszahívós rendszer egyrészt lassítja abszolút értelemben az epikus ölést, másrészt a kisebb szintű tagoknak is lehetőséget ad epikus ölésre és/vagy kincsszerzésre (ahogy Birka rámutatott ezzel valóban kicsivel megnő az alacsonyabb szintű epikus tárgyak száma). Én nem látom, hogy ez miért ne lenne jó, de kíváncsi vagyok, hogy vannak-e még érvek.

Let
A hozzászólást Let. módosította 2010.06.01. 18:16:27-kor
الكلاب تنبح والقافلة تسير

Firefox Stylish Végzetúr stílus http://userstyles.org/styles/26981

Ha ezt használod, többet neked sem kell a pontozással foglalkoznod http://userstyles.org/styles/33366
Pontszám: 8.46
kedvelt tagHypeFérfi
Végzetúr mester
264 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
422. hozzászólás - 2010.06.01. 21:55:46 (Válasz Ariel #420 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.06.01. 17:26:55
Persze van pár visszaélési lehetőség, pl ha két szövi keresztbe átkozza egymást, és ezután 50%-al gyorsabban haladnak a toronnyal. Erre lehetne megoldás hogy az átkokért járó építés nap végén kerül elszámolásra és annyi felé oszlik, ahány szövetség megátkozta az adott karaktert, természetesen az átkok erősségének arányában. Így az eddigi példánál maradva, ha két átkot kapok, akkor a 100 beépített LE után az átkokért járó 50 LE kétfelé oszlik a két átok erősségének arányában.

Az átkot semlegesítő eszencia pedig csak a napi elszámolás után törölné az átkokat és a következő napra védetté tenné a karaktert az átkozás ellen.

Jó ötlet! Ki lehetne egészíteni azzal, hogy akinek csak 1 nap HT birtoklása van, az ne kapjon bónuszt.
Hype, v1
Pontszám: 5.12
kedvencX230VFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
423. hozzászólás - 2010.06.01. 21:59:29
Nekem csak egy kérdésem lenne:
A V4-es versenyszerverbe is be fognak kerülni ezek az újítások?


(Csak azért kérdezem mert élő licitből kimarad ez a világ, remélem, hogy ezekből a tápokból nem fog)
V1- Fejsze
Pontszám: 5.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
424. hozzászólás - 2010.06.01. 22:34:48 (Válasz Ariel #414 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.06.01. 15:49:53
Kincseskamra:
Az 1 nagy 1 kicsi epik alternatívája lehetne, ha a visszahívható epik egyszerűen csak időhöz lenne kötve. Pl 4 nap. Így ahol bármi okból nem tudnak már nagy epiket ütni, ott 4 naponta legalább a kicsit tudnák ütni. Valamint a régi tárgyakat sem kellene becserélni, mint Jerikó javaslatában.

Átokpiramis:
Lenne egy kicsit elrugaszkodottabb ötletem. A játékosok nagy része frusztrálva van, ha szivatják valamivel. Legyen ez akár folyamatos farmolás, tp tömés, pusztítás citadellája, stb. Az átok ami az építést gátolná, pont ilyen frusztrációt váltana ki. A javaslatom az lenne, hogy ne az építési potenciált csökkentse az átok, hanem a csökkentés helyett az átkozó tornyába épüljön be pluszban az építés bizonyos része. Tehát ha vki megátkoz, és építek 100 LE-ért, akkor ne az én építésem érjen 50 LE-t, hanem a 100 beépített LE mellett az aki engem átkozott, kapjon 50 LE-t a tornyába. Nem csak kevésbé frusztráló a dolog, de azok a szövetségek is profitálnak így a piramisból, akik még messze vannak attól, hogy övék legyen a HT birtoklás.

Általában véve a kínzókamrát is jobban viselik a játékosok, mint azt, ha LE-t rabolnak tőlük. Bár van aki a másik játékos direkt szivatását élvezi, szerintem ez a verzió kevésbé lenne bosszantó, és szélesebb körben lenne használható.

Emellett maradhatna persze az EH bónusza és a +20% rabolható LE is.


Már vártam, egy ilyen elgondolást. Látszólag jó ötlet akkora kiskapuval mint egy hegy. A szövetségek közötti együttműködés HT tekintetben már így bőven a kívánatos határ felett van. Nem szükséges még tovább szűkíteni a HT-ért versengők létszámát, azzal, hogy nem egy hanem 2 komoly(abb) szövetség kelljen az igazán hatékony építéshez.

Persze lehet ezen alakítani de elég bonyolult lenne olyan megoldást kitalálni ami annyira bekorlátozza a dolgot, hogy ne lehessen vele egy kis szervezéssel durván visszaélni. akkor már inkább jöjjön az eredeti ötlet.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.55
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
425. hozzászólás - 2010.06.01. 22:45:17 (Válasz Otoaak #424 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2010.06.01. 22:34:48

Már vártam, egy ilyen elgondolást. Látszólag jó ötlet akkora kiskapuval mint egy hegy. A szövetségek közötti együttműködés HT tekintetben már így bőven a kívánatos határ felett van. Nem szükséges még tovább szűkíteni a HT-ért versengők létszámát, azzal, hogy nem egy hanem 2 komoly(abb) szövetség kelljen az igazán hatékony építéshez.

Persze lehet ezen alakítani de elég bonyolult lenne olyan megoldást kitalálni ami annyira bekorlátozza a dolgot, hogy ne lehessen vele egy kis szervezéssel durván visszaélni. akkor már inkább jöjjön az eredeti ötlet.


Az alapötlet nagyon jó, csak finomítani kell rajta. Ne termeljen plusz építést a dolog, az átkozó és az áldozat építése pont az eredeti mennyiséggel legyen egyenlő összesen. Lehet akár 70% eredeti, 30% az átkozónak (utóbbi a lélekkútba). És akkor még érdemes is használni.
Még azon is érdemes lehet elgondolkozni, hogy automatikusan megszűnik az átok ezen része, ha az áldozat legalább szint*X mennyiséget épít - nem kell esszencia. De dönthet úgyis, hogy több napig nem épít, és akkor az átkozó talán rájön, érdemesebb másra raknia az átkot.
A hozzászólást Jeriko módosította 2010.06.01. 22:49:55-kor
Pontszám: 7.19
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
426. hozzászólás - 2010.06.01. 23:44:02
A mai "frissítés" egész épületes!

KÖSZI Miklós, hogy meghallgattad a nép "hangját"!

Ami még mindig nem az igazi:

Kincseskamra esetén 2 dolgot látnék szívesen:

-Marad a mostani elképzelés, de ha valaki "visszahív" egy epikust az várjon x órát. Ahányadik "visszahívott" epikus ez egymás után, annyiszor x órát kelljen várni a megjelenéséig... És 30. szint felett adja az entitásra a +1 db-okat.
/Hátránya, hogy kis szövik meggebednek mire 30-as kincsesük lesz. Valamint 30 felé szinte senki nem fogja építeni!/

-Megvariálnám, azaz 16-ös kincsestől van "visszahívási" lehetőség, ekkor várni kell rá x órát, ezt a további kincseskamra szintek csökkentik, de az egymás után visszahívott epikusok növelik. Ezzel egyetemben az epikus emlékműnek további szinteket, melyek adják az entitásra a +1 eket, valamint ide tenném be a +1 támadás a blökiknek epikus ellen, és nem dupla kombót csinálnék a szakértelemből.

Átokpiramisnál:
Egyszerűen nem értem hogy jött egy eddig portyát piszkáló épülethez a HT Nagyon dícséretes, hogy a használhatatlan piramis kapjon szinteket, de ez legyen portyával kapcsolatos dolog. Mivel mostanában elcsépelt téma az elszaladt blöki elnyelések, így mi lenne, ha az átok annyi %-al csökkentené az átkozottak blökijeinek elnyelését, amennyi "új" szint van a piramison?
Természetesen az esszencia amit találni lehet sajt közben leoldaná az átkot, és x időre átkozhatatlanná tenné a célpontot. FONTOS az átok Bajnokin NEM működne!

A regenerációról szépen elterelődőtt a szó jelen formájában 1 azaz 1 gyógyításnyit gyógyít naponta, amit 15 percenként lehet nyomogatni! Mért nem lehet lemódosítani, hogy a szaki minden szintje 0,5 sebgyógyitásnyi hp-t gyógyít a blökin? Azaz egy 40-es szakinál 20-as sebgyógyításnyit/óra. /Miközben a scriptek sebgyógy*2-vell gyógyítanak 15 percenként.../ Bár szerintem még így se lesz olyan aki kifejlessze E szaki helyett alapból egy 0,5%/szint másodlagos varázslat elnyelés kéne!
Pontszám: 5.44
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
427. hozzászólás - 2010.06.01. 23:55:55 (Válasz Otoaak #424 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2010.06.01. 22:34:48
Nem szükséges még tovább szűkíteni a HT-ért versengők létszámát, azzal, hogy nem egy hanem 2 komoly(abb) szövetség kelljen az igazán hatékony építéshez.


A piramis további szintjeinek felhúzása teljesen értelmetlen a szövetségek legtöbbjének, mivel vagy VF-et használnak, vagy semmi érdekük nem fűződik ahoz, hogy más szövetséget szivassanak az átkozással.
Ha az átokkal előrelendíthetik a HT épülését, akkor a verseny csak még nagyobb lesz a toronyért.

Ha az átokért járó építés szétoszlik az átkok között a nap végén, akkor olyan nagy összedolgozásra sincs mód. Ha egy karakteren 5 maxos átok van, akkor máris csak 10% körüli építést jelent a többi toronyba.
A piramis felhúzása is várhatóan komoly LE mennyiségbe fog kerülni, előzetes számítások szerint (ha a gyógyító szentélyt vesszük alapul) több mint 400 millió LE lesz kimaxolni. Ha 50%-os hatásfoka lesz a piramisnak, és a szövetség olyan célpontokra rakja az átkot akikre senki más, akkor is legalább 8-10 hónap, mire egyáltalán megtérül a piramis költsége.

Én nem látom azt a hegynyi kiskaput, amivel vissza lehetne élni...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.53
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
428. hozzászólás - 2010.06.02. 06:09:08 (Válasz Ariel #427 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.06.01. 23:55:55


A piramis további szintjeinek felhúzása teljesen értelmetlen a szövetségek legtöbbjének, mivel vagy VF-et használnak, vagy semmi érdekük nem fűződik ahoz, hogy más szövetséget szivassanak az átkozással.


Végre valaki leírta. Ezért örülnék ha az EH nem megint a legkevésbé érdekelt dologgal lenne összehozva. Erősítésére folyamatosan van próbálkozás, aminek örülök, de valahogy nem sikerül megtalálni hozzá a jó utat. Nem lehetne az EH-t valami hasznosabb épülettel összepárosítani? Még a bűvös kunyhó is jobb lenne, mert az legalább előfeltétele a mesterinek.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.44
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
429. hozzászólás - 2010.06.02. 07:05:51 (Válasz Birka #426 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.06.01. 23:44:02
Mivel mostanában elcsépelt téma az elszaladt blöki elnyelések, így mi lenne, ha az átok annyi %-al csökkentené az átkozottak blökijeinek elnyelését, amennyi "új" szint van a piramison?


Rárakom valakire, megtámadom, legyőzöm. Átrakom másvalakire, legyőzöm, másvalaki ... stb.
Az állatok elnyelése a legerősebb harci paraméter, erre ilyen lehetőséget adni, felér a tuti győzelemmel. És hiába tudja leszedni, ha azonnal támadok.
Pontszám: 7.19
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
430. hozzászólás - 2010.06.02. 07:23:40 (Válasz Jeriko #429 hozzászólására.)
Jeriko, azért a "tuti" tól messze van a dolog. 20-ról 50-re felépítve -30% elnyelést adna. Mondjuk van 300-as elnyelése a blökinek, akkor is csak -90-et oszt ki ami egy 6 találatos, 4 blökis kivitelnél is maximálisan ~800-900 sebzést befolyásol egy csatában. (És a valóságban sose lesz ennyi találat+minden blöki talál eset!) Azon a szinten átlagos 4-7k sebzés/csatához viszonyítva nem érzem olyan veszedelmesnek a dolgot ~250 misi építésért!

Term. bele lehet tenni, hogy az átok "kipakolása" piramis a megszokott költségen felül piramisszint a négyzeten manával több legyen 30. szint felett. Azaz 40. szinten egy 100-as karira 2600 mana kipakolni, ezt nem fogod csatánként pakolgatni már te sem

De az elnyelés csak egy ötlet volt, tőlem adhat bármilyen más harci tápot is...
A hozzászólást Birka módosította 2010.06.02. 07:27:10-kor
Pontszám: 4.88
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
431. hozzászólás - 2010.06.02. 07:37:03 (Válasz Ariel #414 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.06.01. 15:49:53

Átokpiramis:
Lenne egy kicsit elrugaszkodottabb ötletem. A játékosok nagy része frusztrálva van, ha szivatják valamivel. Legyen ez akár folyamatos farmolás, tp tömés, pusztítás citadellája, stb. Az átok ami az építést gátolná, pont ilyen frusztrációt váltana ki. A javaslatom az lenne, hogy ne az építési potenciált csökkentse az átok, hanem a csökkentés helyett az átkozó tornyába épüljön be pluszban az építés bizonyos része. Tehát ha vki megátkoz, és építek 100 LE-ért, akkor ne az én építésem érjen 50 LE-t, hanem a 100 beépített LE mellett az aki engem átkozott, kapjon 50 LE-t a tornyába. Nem csak kevésbé frusztráló a dolog, de azok a szövetségek is profitálnak így a piramisból, akik még messze vannak attól, hogy övék legyen a HT birtoklás.

Általában véve a kínzókamrát is jobban viselik a játékosok, mint azt, ha LE-t rabolnak tőlük. Bár van aki a másik játékos direkt szivatását élvezi, szerintem ez a verzió kevésbé lenne bosszantó, és szélesebb körben lenne használható.


Az alapötlet jó, és minden visszaélési lehetőség ellenére konkrétan ez a megvalósítás is sokkal jobb, mint az eredeti. Az eredeti verzió szerint ugyanis megint egy olyan fegyver kerülne a játékba, ami ellen nagyon nehéz védekezni, a támadónak nem kerül semmibe, és ráadásul a támadó semmiben nem kell, hogy jobb legyen, mint a megtámadott, mégis sikerrel jár. A leglustább, és legtudatlanabb játékos a legtrébb karakterrel is sikerrel támadhatna, ráadásul nemhogy nagy áldozatot nem igényel, de gyakorlatilag ingyen van. Szerintem egy PvP játékban nem jó, ha ilyen van.
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 3.46
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
432. hozzászólás - 2010.06.02. 08:34:08 (Válasz Almási Viktor #418 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2010.06.01. 16:10:03
Lehet ad egy dukátot, annyira én sem tudom, de egy dukátért már nem éri meg olyan szöviben maradni, ahol elesel az ismételhető küldetésektől, mert akkor még ott sincs az ember.
Jó szöviben meg nagyon sokfele oszlana az az egy dukát, az már vicc kategória


Mondok neked 2 ilyen szovit kapasbol: TGY, Exodus. Raadasul a 30-as terkaput is pikk-pakk felhuzza aki akarja lelekkutbol.
Pontszám: 7.43
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
433. hozzászólás - 2010.06.02. 08:41:27 (Válasz Let. #421 hozzászólására.)
Idézet: Let. - 2010.06.01. 18:14:53
Csupán egy dukátért naponta (melyen még osztozni is kell) szerintem nem építenek ennyit a szövetségek. Az epikus ütés lassítását, tárgyhoz kötését (becserélését) még mindig nem támogatom.


60-as szintu targyakbol 2 db van ami 10 dukatot ad. Tehat atlagban 3 dukat/nap. Az azert mar triplaja a jellemzoen igen dragan elkelo aranytojast tojo tyuknak. Az meg mar kifejtettem, hogy egyatalan nem biztos, hogy osztozni kell.

Mod: mas szovikben is ilyen veszettul gyakran esik a Kolanc? Mi 9/40 aranyt hoztunk belole. (Elso nekifutasra 4, masodikra 5 esett a szeriabol, igaz elsore asszem nem volt ki a 20 monc csak valami 16.) Azert is erdekel, mert ez is +10-es targy, meg azert is, mert elmeletileg minden targy eselye azonos.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.06.02. 09:00:55-kor
Pontszám: 7.43
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
434. hozzászólás - 2010.06.02. 08:54:25
Valaki homalyositson fel legyen szives, mert nem vagyok kepben az uj epikus valtoztatasokkal (nem olvastam par napja a forumot)

Ha ez bejon, akkor ha eddig 5 nap alatt 5 epikust oltunk, akkor az uj kincseskamraval ez hogy fog valtozni?
5 nap alatt ugyanugy 5ot, csak ebbol par alacsonyabb szintu lesz?
5 nap alatt 10et, mert minden nagy utan visszahivhatunk egy kicsit?
ennel is tobbet esetleg?

koszi a valaszokat elore is
Pontszám: 7.74
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
435. hozzászólás - 2010.06.02. 08:58:44
Nem olhetsz gyakrabban mint eddig. (Varakozasi ido 20 ora minimum.) Parat vagy mindet alacsonyabb szinture cserelheted, es az igazi epikus szintje ezalatt nem valtozik.
Pontszám: 6.80
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
436. hozzászólás - 2010.06.02. 09:16:01 (Válasz Kocos #435 hozzászólására.)
es ha elakad a szovi a maxossal, akkor onnantol hivhatunk vissza mondjuk 20 alacsonyat majd utana ujra leverjuk a nagyot? jol ertem?
Pontszám: 7.74
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
437. hozzászólás - 2010.06.02. 09:24:17 (Válasz Jeriko #425 hozzászólására.)
"Az alapötlet nagyon jó, csak finomítani kell rajta. Ne termeljen plusz építést a dolog, az átkozó és az áldozat építése pont az eredeti mennyiséggel legyen egyenlő összesen. Lehet akár 70% eredeti, 30% az átkozónak (utóbbi a lélekkútba). És akkor még érdemes is használni.
Még azon is érdemes lehet elgondolkozni, hogy automatikusan megszűnik az átok ezen része, ha az áldozat legalább szint*X mennyiséget épít - nem kell esszencia. De dönthet úgyis, hogy több napig nem épít, és akkor az átkozó talán rájön, érdemesebb másra raknia az átkot."

Ez még mindíg nem jó, csak annyit, csináltál, hogy az 50%-ból 30 lett. Csak szervezés/rabszolga/építő kérdése az egész és ugyan úgy vissza leeht vele élni. Ezzel csak a multizók helyzete lesz könnyebb mert nem kell egy szöviben lennie a két karakternek, hogy segíthessék egymást.

Az átokpiramis szerintem ha már átokról van szó, valami dögvészt/betegséget stb. kellene okozzon nem ilyen " érje meg" bagatel dolgokat. Ha már játékot színesítő dologról van szó én valami ilyesmit képzelek el:

Akit megátkoznak az kap egy betegség/dögvész stb. jelzőt minden ilyen jelző 1-el csökkenti az összes tulajdonságát. Max. annyi ilyen jelző lehet valakin ahányadik szintű, és ha megtámad/kihív valakit akkor a rajta lévő jelzők % arányban megfertőzhetik a célpontot. (+1 jelző a megtámadottnak) maximum az átokpiramis szintje/2 mennyiségű jelző helyezhető el 1 célponton. A gyogyitó szentély mindne nap szintjének megfelelő mennyiségű jelzőt leszed a karakterről. Lehetne gyógyital/esszencia is ami semlegesíti a hatást nehogy valaki szentély hiányában teljesen leépüljön.

Ennek ugyan nincs "tápértéke" de már a tököm televan azzal, hogy minden második hozzászólás arról, szól, hogy ez vagy az nem éri meg. Jó lenne ha újra játszani lehetne a játékot, a sok táper meg ugy is csak arra fog költeni ami megéri, de ez szeritnem baromira nem érdekli azokat akik játszani/kikapcsolódni szeretnének.
A hozzászólást Wuher módosította 2010.06.02. 09:24:39-kor
Pontszám: 7.71
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
438. hozzászólás - 2010.06.02. 09:29:34 (Válasz Let. #421 hozzászólására.)
Csupán egy dukátért naponta (melyen még osztozni is kell) szerintem nem építenek ennyit a szövetségek.


Vannak körbeépítése, otthagyott szövik, egyéni epik farm szövik. Semmibe nem kerül egy ilyet "szerezni", és ha a megfelelő "célpontokat" ütöd, akkor a Kócos által kiszámolt napi 3 dukáttal lehet haladni átlagban...

A visszahívós rendszer egyrészt lassítja abszolút értelemben az epikus ölést, másrészt a kisebb szintű tagoknak is lehetőséget ad epikus ölésre és/vagy kincsszerzésre


Naaaa! A világ nem ennyire rózsaszín! Mi a töknek verje a kis epikust küszködve a kis tagom, ha nekem 3 ütésből "lefarmolható", ép veszteség nélkül leesik kvázi? (Nem pici exploit szag is van benne amúgy...) Apszolut értelemben NEM lassítja! Nincs kötelezve rá semelyik szövi, hogy "visszahívjon" epikusokat, azaz aki napi 1-el öli a "nagyokat", annak semmit nem lassít a új rendszer!

(ahogy Birka rámutatott ezzel valóban kicsivel megnő az alacsonyabb szintű epikus tárgyak száma). Én nem látom, hogy ez miért ne lenne jó, de kíváncsi vagyok, hogy vannak-e még érvek.


Ne szépítsd! Ha korlátlan (se időben, se szintben, se mennyiségben!!!) a visszahívható epikek mennyisége, akkor nem "picit" nő meg az epikus cuccok mennyisége! A nem tudjuk leverni az uccsó epikünkethez képest a a napi 1-et farmolunk kis szintről az végtelenszer több epik kincset jelent!

Abban a hiszemben meg ne ringasd magad, hogy a kis szintű epik cuccok higulása nem tétel!
Mondok pár példát:
45-ös pack körbeépítő szöviknek/ kis tagoknak (23-as tagnak odaadva, korlátlan lehetőséget ad!) :
Rubin triász (ugye nem kell ecsetelnem a -10% tulfejlesztést úgy, hogy még azt se tudod mi az az entitás...)
A harcosok gyűrűje (-30% fertőzés, véges, de jelentős léelőny...)
A misszionárius lánca (20%, igaz nem 25%, de majdnem max! És ekkor még rengeteg küldi van előtte!)
A megnyugvás lánca (+8% lélekszívás 23. szinten? )

Ott van a 60-as "pack" utána:
Gyógyító gyűrű (iszonyat harci statokkal..)
Krausos nyaklánc (ugye nem kell bemutatnom a játék legerősebb küldetés tárgyát!)
Abszolút elnyelő (biztos van még olyan a szöviben akinek nincs 5% szakifejlesztése, ha nem más 30. szinttől viselhető...)
Elimináló gyűrű (entitás ellen frankó, ha még nincs valamelyik tagnak bónuszt adó ékszere epikek ellen)
Vámpírfókusz (Talán a legdurvább nyakánc! Erős dilemma, hogy van-e erősebb harcos nyaklánc...)
Alkusz (10%-nál nem tudok hirtelen jobb kufár bónuszt...)
Földanya szimbóluma (büntető, egyesek szeretik...)
Kritikus gyűrű (30. szinten felvehető -10% tulos cucc, nem nevezném szarnak.)

2 azaz 2 tárgy van a 60-as szinten, ami nem igazán hasznos, ha ezt a "packot" naponta farmolhatjuk, szerinted nem értéktelenednek el az epik ékszerek?

Persze játékos szemmel HÚ DE JÓ, de próbáljunk egy picit a "jövő" kapcsán gondolkozni!

Ezért írtam, hogy baromi jó ötlet a korlátlan visszahívható epik, tényleg értelmet ad a kis szöviknek, a "beakadt" szöviknek stb, de valami ésszerű korlát/lassítás mindenképpen kellene bele!
Pontszám: 4.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
439. hozzászólás - 2010.06.02. 09:41:13 (Válasz Wuher #437 hozzászólására.)
Wuhi, ez mekkora!

Annó imádtam a járvány nevezetű lapot HKK-ban Persze én ebből is mást hoznék ki
A járvány az állataimra hatna. Ha csatázok valakivel, akkor "terjedhet", és ekkor a blökim aki harcol velem kaphat egy járvány jelzőt a másik blökijéről, mely "puhítja" a bőrét, és csökken az elnyelése a jelzők mennyiségével.
Egy blökit maximum annyira fertőzhet meg a járvány, amennyivel túllépte az alapszintjét. (Természetes ellenállása van a blökiknek.)

Átokpiramis növelhetné a jelzőket harci kontaktus nélkül.
Ispotály építve a kenneleztetés leszedne jelzőket.
Lehetne venni LGY-ért "fertőtlenítőszert".
Blökiknek adható felszerelések, melyek csökkentik a járvány hatását? (pl óránként leszed 1 jelzőt?)
stbstbstb...
Pontszám: 5.44
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szövetségi épületek
440. hozzászólás - 2010.06.02. 09:50:08 (Válasz Endyr #436 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2010.06.02. 09:16:01
es ha elakad a szovi a maxossal, akkor onnantol hivhatunk vissza mondjuk 20 alacsonyat majd utana ujra leverjuk a nagyot? jol ertem?


Meg nem eldontott.

Miklos eredeti verzioja ugy szol, hogy minden nagy utan johet egy kicsi, de nem kotelezo. Viszont kicsi utan nem johet kicsi.
De felmerult, hogy ez az naggyal valo elakadas miatt nem teljesen jo es johessen barhany kicsi.
Pontszám: 7.43
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!