Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: 4. világ újraindítás
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
81. hozzászólás - 2009.08.29. 01:25:07 (Válasz Faust0ne #80 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2009.08.29. 01:15:06
béke Hauer


nem tom ez minek kellett én most épp hagyom magam meggyőzni nem harakszom senkire mondjuk azt én se nagyon értem hogy én mit keresek itt még

nah de megint offfolunk

nah de akkor egy kis on is:
még annyi hogy tudom ezt is már mondtátok de a tájékoztatás elég gyengusra sikeredett és nem csak averseny feltételeket illetően(ill mint kiderül maga az hogy verseny az is csak a kevés kiválasztotthoz jutott el )de pl én azt is hiányoltam hogy nem igazán tudtam meg hogy miben különbözik konkrétan a többi szervertől(pl teszem azt az én kíváncsiságomat nem elégíti ki az a tény hogy v4-en több LE jár a vadászatokért mint a többi szerón kicsit számszerűsíthették volna is bár lehet csak én vagyok ilyen hülyeségekre kíváncsi )
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 7.50
kedvelt tagEnoliFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
82. hozzászólás - 2009.08.29. 01:28:18 (Válasz Faust0ne #77 hozzászólására.)
Idézet: Faust0ne - 2009.08.29. 01:01:50
...drága Enoli...ezt fejtsd ki nekem, mert nem értem most, hogy konkrétan mire célzol...arra hogy ez csapatjáték?...te is kezded?....


Nem kezdek semmit, én még kicsi vagyok. Arra vonatkozóan írtam azt amit, hogy azért mert valaki[k] nem ismerte[ék] a szabályokat, azért ne másokat hibáztassanak mondván: "elégtelen tájékoztatást kaptam!"

Általában mondom!
Ha valaki valamit nem tud kérdezzen! Az is rendben van, hogy valaki először regelt és pont a 4. világot választotta próbálkozásnak. De aki nem néz utána, hogy mit vállal, az adott hely, játék milyen feltételekhez kötött az utóbb ne panaszkodjon arra, hogy nem kapott a saját szentséges e-mail címére egy kellőképpen fel világítós levelet amiben fel kérik a résztvételre.
A hozzászólást Enoli módosította 2009.08.29. 01:42:52-kor
Most már tuti: a pohár félig üres...
Pontszám: 8.33
népszerűLaz070Férfi
Végzetúr tanonc
31 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
83. hozzászólás - 2009.08.29. 02:09:20
Először is gratulálok minden egyéni győztesnek, és természetesen a győztes szövetségnek : a Hegylakóknak az emberfeletti összefogásukhoz!
Ugyancsak gratulálok a 2. helyezett Black Diamond szövetség minden tagjának! A következő szerveren lefejezzük a Hegylakókat!! .
És gratulálok a harmadik helyezett Khatifok szövetségnek is, és külön köszönet érte, hogy izgalmassá tették a végét


Javaslatok :
-Ahogy már a sima V4-es topicban is írtam jó lenne ha 2-3 egymástól független győzelmi feltétel lenne, mert így egy-egy szövetség egészen más taktikával próbálhatna nyerni. Vagy akár pl 5 megadott feltétel közül három szabadon választottat kellene teljesíteni. Szerintem elég izgalmas lenne folyamatosan a másik szövi taktikáját lesni, hogy vajon melyikre hajt.

-Nem ártana a győzelmi feltételeket normálisan kihirdetni, hogy ne menet közben kelljen kérdezgetni. (Nálam az "előreláthatólag", meg a "valószínűleg" az nem jelenti azt, hogy valami tényleg úgy is van.)

-Nem lenne rossz tudni, hogy egyéniben kiket díjaznak pontosan : én pl. TÖ+Szakértelem összegére mentem, mivel ha jól emlékszem az volt a kiírásban szó szerint, és talán még a Doomlord-on is az volt díjazva.....

-Nem ártana menet közben látni, hogy melyik szövetség hogyan is áll az adott győzelmi feltételek teljesítésével.

-Ahogy már többen írták : a szakértelmek időmódosításait, a lélekkút kisütés visszaszámlálóját és a specializáció-váltás visszaszámlálóját jó lenne "hozzáhangolni" a háromszoros sebességhez.

-Nagyon drámai és frappáns volt, hogy a győzelmi feltételek teljesülésekor egyből az eredményhirdetés ugrott fel, de azért páran biztos nosztalgiáznának még kicsit a karakterük TÖ-jét és Szakértelem összegét nézegetve, vagy végignézve a szövetség által felépített épületeket, sőt a többi szövitaggal a fórumon kibeszélve, hogy milyen is volt ez a másfél hónap és mit csinálnának másképp a következő világon....

Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Meg még annyi, hogy V4 előtt azt hittem, hogy Végzetúr függő vagyok. Aztán rájöttem, hogy mi is az igazi függőség......
A hozzászólást Laz070 módosította 2009.08.29. 02:20:51-kor
V1 - Laz070 (Black Diamond) (x)
V2 - Laze (Aljas Csőcselék) (x)
V3 - Laz070 (Kocsma bogarak)
V5 - Ravenlord (Forge of Gods)
Pontszám: 8
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
84. hozzászólás - 2009.08.29. 02:15:36
Engem az érdekelne, hogy mennyi ilyen 1%-os medált lehet szerezni összesen? (Tápolós rész) Ha most ki is hagyom a világot a 100 őskő és 1% plusz lé bőven elég jutalom hozzá, hogy minden másodikon becsatlakozzak a győztes klánba.

Lehet itt tápról, meg nem tápról beszélni, ami +Lét ad korlátlan mennyiségben az rossz nem lehet.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
utáltMogli1988Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
85. hozzászólás - 2009.08.29. 05:24:42
tiszteletem!
Nekem nagyon tetszett a 4.-dik világ igy ahogy volt,de szerintem legyen olyan mint a többi világ hogy ne legyen vége soha mert ez a világ nagyon jó volt,de tegnap látam hogy véget ért és szerintem ne legyen vége soha mert érdekes világ volt ez nagyon.
Köszönettel Mogli1988!
Pontszám: 2.30
fórumozóWarchiefFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
86. hozzászólás - 2009.08.29. 07:15:21
sziasztok!

Javaslatok:
- legyen kb 40-50 epikus, és minden epikus kapjon egy +30% -ot.
- lehessen valamilyen módon rombolni a hatalom tornyát
Pontszám: 5.50
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
87. hozzászólás - 2009.08.29. 08:10:48 (Válasz Warchief #86 hozzászólására.)
A HT magától is rombolodik ha nálatok van a torony ha meg nincs akkor meg mindegy hányas, minek akarná valaki lerombolni???
Más nem tom hogy csak nekem nem volt jó vagy másoknak se de nálam az ajánlás úgy ahogy volt nem müködött .Pedig 99% hogy valaki beregisztrált az én karakter linkem alapján(itt ültem mellette szóval ezt most aszem modhatom 100%-ra)és mégse kaptam érte semmit.De mondom lehet csak nekem nem müködött nem tudom(nekem biztosan nem)
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 7.50
irritálóLui1965Férfi
Végzetúr
79 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
88. hozzászólás - 2009.08.29. 08:34:35 (Válasz Hauer92 #87 hozzászólására.)
nekem sem működött és még csak választ sem kaptam mikor panaszkodtam érte,de megnyertük

by Lego
ha nics gondom csinálok.

Pontszám: 5
kedvelt tagHagyaFérfi
Végzetúr tehetség
189 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
89. hozzászólás - 2009.08.29. 09:13:40
Bocsánat megint nem a témához szorosan:
Tényleg minden elismerést megérdemel, aki részt vett ezen a világon, nem csak a győztes!
A jutalomról: nem arról van szó,hogy nem érdemlik meg,vagy mennyire táp vagy nem táp, az a kérdés,hogy bárki akinek nincs ennyi ideje foglalkozni a játékkal, és mondjuk versenybe szállni V4-en az miért kell a jutalom miatt más világon hátrányt szenvedjen! Nem a mértékről az elvről van szó! Tudom,hogy csak más világra lehet a jutalmat áthozni, de ez a dolog elsősorban a dicsőségre ment nem?
Mellé az ember kap 100 őskövet, az sem rossz!

Szerintem az idejét is ki lehetne tolni kicsit a játéknak,vagy ötvözni a két dolgot úgy,hogy legyen egy fix cél csak példának írom 50. szint elérése, aki ezt elérte már nyert, de a világ fix ideig mondjuk 6 hónapig menne, és közben lehetne célokat elérni és hat hónap után összesíteni a világot!
Dorn
Pontszám: 3
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
90. hozzászólás - 2009.08.29. 09:26:21
Az én javaslatom a 4.világgal kapcsolatban az lenne, hogy mondjuk lehetne gyorsabb sokkal ennel is, es akkor meg erdekesebb lenne es akor lehetne a felteteleken is novelni.
Pontszám: 1.57
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
91. hozzászólás - 2009.08.29. 09:36:14
Sztem legyenek a feltételek: 100háború megnyerése
50epikus legyőzése!

Amúgy újrainndítom az Aranyhorda szövetséget, csak építészek, és fuillpré,miumos portyások jöhetnek a szövi ezúttal gyémánt lesz! itt lehet előre helyet foglalni a szövibe!!
Pontszám: 1.36
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
92. hozzászólás - 2009.08.29. 09:39:39
az legyen az uj gyozelmi feltetel, hogy aki az en szovetsegemet le tudja gyozni, az nyer.

ez speciel senkinek sem sikerult a most befejezodott v4-ben, meg a Sziklalakoknak sem.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.73
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
93. hozzászólás - 2009.08.29. 09:41:00
na meg az uj vilag lehetne gyorsabb. ez igy eleg uncsi volt.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.86
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
94. hozzászólás - 2009.08.29. 09:42:46 (Válasz masterv #43 hozzászólására.)
Idézet: masterv - 2009.08.28. 22:57:51
Hogy ne csak a káromkodás és offtopik baromságok és persze sírás-rívás menjen:

GRATULÁLOK A GYŐZTES ÉS KIEMELKEDŐEN TELJESÍTŐ JÁTÉKOSOKNAK!

Megérdemelten kapjátok a jutalmatokat,szép volt.
Üdvözlettel: V a Kánságból!(V1)


koszonom, igazan kedves toled, hogy nem csak a gyozteseknek, hanem nekem is gratulalsz. jo fej vagy!
V4 - Csak simán király
Pontszám: 3.63
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
95. hozzászólás - 2009.08.29. 09:48:07
Vadkosleső, te Pulp Fictionos vagy? mert azokat nem győzte le senki! az Aranyhordának is csak egy veresége volt, a Pulp Fictiontól!
Pontszám: 1.36
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
96. hozzászólás - 2009.08.29. 09:50:16
vodkaslecso egy értelmiségi

9 es szinten háborút inditott a Hegylakók ellen teljesen egyedül Az nem zavarta hogy a legkisebb szintű játékosunk is 22

no comment...
Pontszám: 5.08
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
97. hozzászólás - 2009.08.29. 09:51:23 (Válasz Ricskosz #95 hozzászólására.)
Idézet: Ricskosz - 2009.08.29. 09:48:07
Vadkosleső, te Pulp Fictionos vagy? mert azokat nem győzte le senki! az Aranyhordának is csak egy veresége volt, a Pulp Fictiontól!


az en szovetsegem neve palinkafozde volt. es nezesd meg nyugodtan valami adminszeruseggel, de tenyleg nem volt veresegem.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 5.56
fórumozóDiamondNő
Végzetúr tehetség
185 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
98. hozzászólás - 2009.08.29. 09:53:19
egyedül voltál benne ember mind a 9 szinteddel
Pontszám: 5.58
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
99. hozzászólás - 2009.08.29. 09:54:37 (Válasz Diamond #96 hozzászólására.)
Idézet: Diamond - 2009.08.29. 09:50:16
vodkaslecso egy értelmiségi

9 es szinten háborút inditott a Hegylakók ellen teljesen egyedül Az nem zavarta hogy a legkisebb szintű játékosunk is 22

no comment...


kedves Diamond. szerintem nem az en hibam, hogy megtamadhattalak titeket, nem en irtam a jatekot, a szabalyokat. tobben irtak nekem privat uzit, en meg valamennyire reflektaltam, hogy tesztelek, mit lehet es mit nem. igy kiderult egy-ket dolog amiket javitani kell az uj vilag inditasaig. es valoban nem zavart, hogy X szintu jatekosaitok vannak, nem volt sehova sem irva, hogy tilos X szintueket megtamadni.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 6
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: 4. világ újraindítás
100. hozzászólás - 2009.08.29. 09:54:57 (Válasz Diamond #98 hozzászólására.)
Idézet: Diamond - 2009.08.29. 09:53:19
egyedül voltál benne ember mind a 9 szinteddel


jatek zarasakor 10
V4 - Csak simán király
Pontszám: 6.44
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője